Pytanie do facetów.....

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
negrita
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2006, 19:29
Skąd: z nieba :)
Płeć:

Pytanie do facetów.....

Postautor: negrita » 02 lut 2006, 18:53

Witam wszystkich :) Od pewnego czasu zastanawiam sie czemu faceci jesli kobieta pojdzie z nim do lozka po krotkim okresie znajomosci to odrazu mysla sobie " łatwa jest, skoro zemna zrobila to tak szybko to z innymi pewnie tez " i najczewciej wycofuja sie ... <foch> .Mi np zdarzyly sie takie wpadki ze dopiero co poznalam kolesia i poszlam z nim do lozka...Wiele facetow mysli sobie ze takie dziewczyny sa łatwe i nie warte zachodu , nie przyjdzie im do glowy ze po prostu mialy na niego ogromna ochote i tyle.. <aniolek> i nie ze wszystkimi tak jest <cisza> Jaki jest "odpowiedni" czas aby nie nazwac ich latwymi...Wiec jak to jest z wami facetami co o tym myslicie????
"...Don't be shy..If you want me , come and get me.."
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 lut 2006, 19:05

negrita pisze:aki jest "odpowiedni" czas aby nie nazwac ich latwymi...Wiec jak to jest z wami facetami co o tym myslicie??

Myślę że na 1 randce jest ok
negrita pisze:Od pewnego czasu zastanawiam sie czemu faceci jesli kobieta pojdzie z nim do lozka po krotkim okresie znajomosci to odrazu mysla sobie " łatwa jest, skoro zemna zrobila to tak szybko to z innymi pewnie tez " i najczewciej wycofuja sie ...

Myślę że nieważny jest czas a powód
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 lut 2006, 19:07

Wiec jak to jest z wami facetami co o tym myslicie????

Ja uwazam to za głupote i sadze ze normalny facet a nie jakis palant kobiety w ten sposob oceniał nie bedzie.Mi sie nie zdarzylo przynajmniej.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 lut 2006, 19:09

negrita pisze:Witam wszystkich :) Od pewnego czasu zastanawiam sie czemu faceci jesli kobieta pojdzie z nim do lozka po krotkim okresie znajomosci to odrazu mysla sobie " łatwa jest, skoro zemna zrobila to tak szybko to z innymi pewnie tez " i najczewciej wycofuja sie ...



A mi się zdaje, że tak myślą tylko kobiety.
Pozatym łatwe dziewczyny są dla łatwych facetów. Jedno warte drugiego ;)
Noise

Postautor: Noise » 02 lut 2006, 19:45

Ja tam zdania nie mam, ale jestem raczej taki stereotypowy. Uznacie mnie pewnie za gówniarza, ale ja nigdy (chyba że bym się zalał kompletnie) nie poszedłbym do łóżka z dziewczyną któą dopiero poznałem, albo z któą nie jestem. Dla mnie skes to przedłużenie czegoś większego. Pewnie z zcasem zmieni mi się perspektywa patrzenia na takie rzeczy. Póki co powstrzymałem się nawet przed wychędożeniem mojej (teraz byłej) dziewczyny. Uważam, że zrobiłem dobrze :D Póki co zcekam, aż będę mógł być z moją połóweczką sam na sam :D
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 02 lut 2006, 19:54

No wiesz, zalezy do czego facet szuka kobiety, skoro latwo jemu dala tylka, to wystarczy ze facet wyjedzie na kilka dni to moze tez latwo innemu dac "bo miala na niego ochote". Mnie to nie dziwi. Zalezy jaki kto ma system wartosci i priorytety, z dziewczyna ktora dala mi dupy pierwszego dnia znajomosci na pewno bym sie nie zwiazal, bo zaczynanie od razu od najlepszego mnie nie bawi, ja lubie stopniowe odkrywanie kobiety, a nie ze po pierwszej randce rozklada mi nogi.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 02 lut 2006, 20:49

Łatwa, trudna... za przeproszeniem, ale to cholernie gówniarska kwantyfikacja. Ocenianie kobiety w taki sposób jest dla niej koszmarnie poniżające. Często można takim komentarzem zrobić komuś poważną krzywdę, narazić na stygmatyzację, ostracyzm, drwiny itp.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 02 lut 2006, 21:45

Hmmmm......jakoœ sceptycznie podchodze do osób które ledwo co poznały drugiego człeka;) i już zaczynajš sie lizać.Rozumiem że ktoœ może mieć niesamowitš chcicę na figa-fago ale bez przesady....dla mnie to jest zwykłe puszczanie.O! <evilbat>
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 02 lut 2006, 22:00

Głupota, a wypowiedź pana powyżej jest dobrym przykładem.
Uważam, że ludzie którzy tak postępują są po prostu świadomi swoich potrzeb i nie kryją tego w sobie. O człowieku nie świadczy jego seksualny styl bycia, a że taki seks na pewno zbyt głębokim doświadczeniem nie jest to już zupełnie inna historia.
Niemniej jednak jak już przedmówcy wspominali i ja miałbym pewne obawy, gdybym myślał o takiej osobie nieco poważniej - przynajmniej dopóki nie poznałbym jej lepiej... o wiele lepiej. Z tego właśnie powodu ja jednak wolę najpierw poznać, ale nie mieszam z błotem kogoś, kto ma nieco odmienne poglądy.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 02 lut 2006, 22:51

Ja nie chce dozyc czasow kiedy rozkladanie nog przez kobiety w celu kopulacji bedzie taka sama blahostka jak dzisiaj pocalunek w policzek, dla mnie sa pewne niepisane zasady ktore dodaja zyciu jakiejs szlachetnosci, jesli wszystko stanie sie normalne i banalne, zycie takich ludzi nie bedzie mialo zadnego uroku psychicznego, zwykla fizyczna konsumpcja, ja bym w takich czasach sie powiesil.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2006, 22:59 przez TFA, łącznie zmieniany 1 raz.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 02 lut 2006, 22:58

[quote][/quote]otóż to <brawo> mam kumpla ktoremu niewiele potrzeba do szczeœcia(i wcale nie musi być pod wpływem %).raz na imprezie( no coz - 4 osoby:)wyszedłem na chwile na balkon z kumpelkš,wracam,a jemu ręce błšdzš po ciele drugiej kolezanki.Jak wszedłem trochę sie oboje speszyli,ale cóż....nie jest to może seks ale pocałunki tez nie sš byle czym.Troche sie chłopak tego wstydzi ,ze może za szybko,ze nie ta osoba,ale lepsze to niż gumowa lala...hehe
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 lut 2006, 23:01

Wiec jak to jest z wami facetami co o tym myslicie??

wazne jest to co Ty myslisz o sobie ;) nie zwracaj uwagi na to co oni mysla, uzywaj jesli to jest w zgodzie z Toba, zaprzestan jesli zle sie z tym czujesz ;) jesli faceci oceniaja jak dziwke kobiete ktora majac ochote na sex z nimi - korzysta - to sami sa dziwkami ;)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 lut 2006, 23:08

negrita pisze:"odpowiedni" czas

Tzw. "łatwa" nie jest określeniem czasu. Jest określeniem w wyniku relacji wkładu wysiłków (autora określenia) "w stuknięcie" <sex>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
jaro1150
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 02 lut 2006, 22:53
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: jaro1150 » 02 lut 2006, 23:20

faceci to lowcy,,,, lowia ryby albo opony,,,niekiedy lubia opony ale ekscytuja sie rybami na pewno nie jestes ,,,jesli moge pisac o tobie,, opona,,,,pozornosc zachowan tzw latwych ma sie nijak do rzeczywistosci ...my -panowie...nie jestesmy nawet przyneta zdechlej muchy na zylce lowcy jesli nie widzimy otwartosci i odczytujemy ja jako ''latwosc''.....hmm[/b]

[ Dodano: 2006-02-02, 23:30 ]
a tak po pierwsze witam
Awatar użytkownika
Maciej
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 30 gru 2005, 19:31
Skąd: z przed kompa
Płeć:

Postautor: Maciej » 03 lut 2006, 00:17

TFA pisze:No wiesz, zalezy do czego facet szuka kobiety, skoro latwo jemu dala tylka, to wystarczy ze facet wyjedzie na kilka dni to moze tez latwo innemu dac "bo miala na niego ochote". Mnie to nie dziwi. Zalezy jaki kto ma system wartosci i priorytety, z dziewczyna ktora dala mi dupy pierwszego dnia znajomosci na pewno bym sie nie zwiazal, bo zaczynanie od razu od najlepszego mnie nie bawi, ja lubie stopniowe odkrywanie kobiety, a nie ze po pierwszej randce rozklada mi nogi.


lecter pisze:Rozumiem że kto� może mieć niesamowitšnie zwiazal bym sie z taka dziewczyna bo skoro ze mna to zrobila tak szybko to nie mam pewnosci czy jesli mnie nie bedzie to czy nie powtorzy tego z kims innym . spoko mozna zrozumiec ze ktos ma duze zapotrzebowanie na sex ale bez przesady . Moze i masz racje ze faceci wol chcicę na figa-fago ale bez przesady....dla mnie to jest zwykłe puszczanie.O



A teraz moje wypowiedzi :P hmm zeby ktos nie pomyslal ze wklejam posty innych tylko dlatego ze nie mam wlasnego zdania bo czasami mozna cos takiego wywnioskowac czytajac niektore wypowiedzi gdzie jest brak wlasnej trasci a sama "wklejki"

A wiec zgadzam sie z moimi przedmowcami ze jesli kobitka na pierwszej randce/spotkaniu juz pojdzie z kims do lozka to to jes zwykle puszczanie sie i na pewno a "zdobywac" kobiete a nie otrzymywac ja na zlotej tacy a raczej na lozku bez najmniejszego wysilku . Hmmm nie powiem tez ze bym nie skorzystal z takiej oferty ale jak dla mnie nie bylo by mowy o dalszym zwiazku tylko uznal bym to za "przygode na jeden raz" i tyle


Przepraszam Forsakena za mylna inperpretacje jego wypowiedzi i za zle uzycie jej jako czesci mego postac za co przepraszam
Ostatnio zmieniony 03 lut 2006, 19:16 przez Maciej, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciekawski pisze: Słowo 'Kocham' nie jest przecież równej wagi co 'Kiełbasa'.



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 03 lut 2006, 00:33

Maciej pisze:
ForsakenXL pisze:Niemniej jednak jak już przedmówcy wspominali i ja miałbym pewne obawy, gdybym myślał o takiej osobie nieco poważniej - przynajmniej dopóki nie poznałbym jej lepiej... o wiele lepiej. Z tego właśnie powodu ja jednak wolę najpierw poznać, ale nie mieszam z błotem kogoś, kto ma nieco odmienne poglądy.

A wiec zgadzam sie z moimi przedmowcami ze jesli kobitka na pierwszej randce/spotkaniu juz pojdzie z kims do lozka to to jes zwykle puszczanie sie...

Moja wypowiedź na pewno nie miała na celu poparcia argumentu iż takie zachowanie to "zwykłe puszczanie się", więc proszę mnie nie cytować w takim kontekście. Ja nie osądzam ludzi tak pochopnie i nie chcę by używano moich słów do rzucania takich osądów.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 03 lut 2006, 01:24

TFA pisze:z dziewczyna ktora dala mi dupy pierwszego dnia znajomosci na pewno bym sie nie zwiazal

Rozumie, ze traktujesz to rowniez w takiej kategorii, ze w tym hipotetycznym przypadku rowniez Ty "dales dupy" i jestes rownie "latwy" jak ona :)
U mnie z wiekiem pojecie latwosci praktycznie zanika - aczkolwiek, zanim bym mial sie zwiazac (hipotetycznie rzecz biorac) z kobieta, ktorej postepowanie nazywane jest tu latwoscia, to bym sie wpierw powaznie zastanowil. Nie ze wzgledu na to co robila wczesniej, ale ze wzgledu na to czy nie bedzie tego robic podczas bycia ze mna :)

[ Dodano: 2006-02-03, 01:33 ]
Mysiorek pisze:negrita napisał/a:
"odpowiedni" czas

Tzw. "łatwa" nie jest określeniem czasu. Jest określeniem w wyniku relacji wkładu wysiłków (autora określenia) "w stuknięcie"


Logicznie interpretujac Twoja wypowiedz w stosunku do calego topicu mozna wywnioskowac, ze facet jest tu o wiele "latwiejszy" niz kobieta, gdyz jej calym wysilkiem jest jedynie rozlozenie nog :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 lut 2006, 01:35

a dla mnie koleś, któremu się zdarzyło przelecieć dziewczynę, którą później określa tym epitetem to marny chłystek i tyle :-) bo dlaczego mamy uznać, że to ona mu dała d*py, nie on jej swojego małego przyjaciela? paranoja, ale tak sobie myślę, że jednak mam szczęście do przedstawicieli płci przeciwnej :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 03 lut 2006, 02:13

KyLu pisze:Logicznie interpretujac Twoja wypowiedz w stosunku do calego topicu mozna wywnioskowac, ze facet jest tu o wiele "latwiejszy" niz kobieta, gdyz jej calym wysilkiem jest jedynie rozlozenie nog

Eee...
Logicznie interpretując wypowiedź Mysiorka... można jedynie stwierdzić, zresztą słusznie, iż określenie "łatwa" nie zależy od czasu lecz od wysiłku jaki trzeba było włożyć w "zdobycie" danej kobiety czy mężczyzny, a to wszystko z punktu widzenia "określającego"/podsmuwującego starania. :)
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
viktus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2005, 13:06
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: viktus » 03 lut 2006, 12:42

LOL..

Zauwazyłem ze kobieca czesc tego forum, uwaza ze puszczanie sie(bo tak mozna nazwac dawanie przy pierwszym spotkaniu) to nic nienormalnego..

Tak pozatym to pytanie było troche inne .. i pomiedzy waszymi "logicznymi interpretacjami" sie zagubiło. Brzmiało ono:
Jaki jest "odpowiedni" czas aby nie nazwac ich latwymi

a nie kto komu daje i dlaczego... tak jak mozna wywnioskowac z kilku poprzednich postów...
Ten "odpowiedni" czas to na pewno nie pierwsze spotkanie .... Tak pozatym to dziwi mnie troche to pytanie ... pytasz sie ludzi kiedy mozesz to robic zeby nie nazwali cie łatwą ... nie chciałbym cie urazic ale takie wnioski mozna wyciagnac z twojego postu...

Tyle moich przemyslen .. nie chce mi sie juz pisac ....
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 03 lut 2006, 13:00

Niektorzy to w ogóle zabladzili
KyLu pisze:Rozumie, ze traktujesz to rowniez w takiej kategorii, ze w tym hipotetycznym przypadku rowniez Ty "dales dupy" i jestes rownie "latwy" jak ona


Zle sie wyrazilem, chce mi dac dupy a nie dala, nigdy nie spalem z laska po pierwszej randce, po prostu takie zachowanie przekresla pewne cechy kobiety, ktorych ja wymagam i tyle. A pozatym wszyscy tutaj obrali postawe ze bycie latwym to cos zlego, nikt przeciez tak nie twierdzi, moim zdaniem autorka postu jest latwa, ale wcale jej nie krytykuje, ale po prostu takie zachowanie ze tak powiem nie jest w moim typie. Nie rozumiem czemu latwi ludzie sie tak bulwersuja, ze nazywa sie ich latwymi, jesli spotka sie dwoje latwych to wszystko jest ok i ja to szanuje. Jedni lubia rznac sie po godzinie inni lubia sie odkrywac stopniowo i jest git, ale niech autorka postu nie narzeka, ze mowia o niej latwa i ze nie chce sie nikt z nia zwiazac, bo przeciez to logiczne ze facet ktory szuka wiezi emocjonalnej od razu widzi po takiej lasce ze bedzie ich laczyl tylko seks, bo poleciala na niego tylko i wylacznie fizycznie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 03 lut 2006, 13:01

viktus pisze:Tak pozatym to pytanie było troche inne .. i pomiedzy waszymi "logicznymi interpretacjami" sie zagubiło. Brzmiało ono:
Cytat:
Jaki jest "odpowiedni" czas aby nie nazwac ich latwymi

a nie kto komu daje i dlaczego... tak jak mozna wywnioskowac z kilku poprzednich postów...

Tylko, ze np. ja praktycznie nie posiadam w swoim slowniku slowa latwa w tym rozumieniu, wiec odpowiadam, ze samo pytanie (z mojego punktu widzenia jest) nie powinno w ogóle miec miejsca :)
Koko pisze:KyLu napisał/a:
Logicznie interpretujac Twoja wypowiedz w stosunku do calego topicu mozna wywnioskowac, ze facet jest tu o wiele "latwiejszy" niz kobieta, gdyz jej calym wysilkiem jest jedynie rozlozenie nog

Eee...
Logicznie interpretując wypowiedź Mysiorka... można jedynie stwierdzić, zresztą słusznie, iż określenie "łatwa" nie zależy od czasu lecz od wysiłku jaki trzeba było włożyć w "zdobycie" danej kobiety czy mężczyzny, a to wszystko z punktu widzenia "określającego"/podsmuwującego starania

Z czego wniosek, ze w takich sytuacjach, w ktorych powszechnie za "latwe" uznaje sie kobiety tak naprawde "latwiejsi" sa faceci :)

[ Dodano: 2006-02-03, 13:06 ]
TFA pisze:nigdy nie spalem z laska po pierwszej randce, po prostu takie zachowanie przekresla pewne cechy kobiety, ktorych ja wymagam i tyle.

Dlatego napisalem, ze w "hipotetycznym przypadku" :)
TFA pisze:A pozatym wszyscy tutaj obrali postawe ze bycie latwym to cos zlego, nikt przeciez tak nie twierdzi, moim zdaniem autorka postu jest latwa, ale wcale jej nie krytykuje, ale po prostu takie zachowanie ze tak powiem nie jest w moim typie.Nie rozumiem czemu latwi ludzie sie tak bulwersuja, ze nazywa sie ich latwymi, jesli spotka sie dwoje latwych to wszystko jest ok i ja to szanuje. Jedni lubia rznac sie po godzinie inni lubia sie odkrywac stopniowo i jest git,

I to jest rowniez zdrowe podejscie <browar>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 03 lut 2006, 13:07

Ok to zamiast slowa "latwa" uzyjmy okreslenia "potrzebuje mniej czasu zeby pojsc z kims do lozka" i wszystko jest ok :)
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 03 lut 2006, 13:56

viktus pisze:Zauwazyłem ze kobieca czesc tego forum, uwaza ze puszczanie sie(bo tak mozna nazwac dawanie przy pierwszym spotkaniu) to nic nienormalnego..

nic nie zrozumiales z wypowiedzi "kobiecej czesci tego forum"
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 03 lut 2006, 14:03

Myślę, że nie ma znaczenia, kiedy do tego łóżka się pójdzie, a już na pewno nie jest to powód do tego, żeby zostawiać dziewczynę, "bo jest łatwa". Jeśli dziewczyna jest właśnie taka, jak facetowi pasuje, to żeby nawet po dwóch godzinach poszła z nim do łóżka, będzie z nią. A jak mu panienka nie pasuje, to każdy pretekst do niebycia z nią jest dobry.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lut 2006, 14:04

Jak dla mnie to dziewczyna ktora idzie do lozka z dopiero co poznanym facetem (w dodatku ma 17 lat :P) jest latwa (uzywaja tego slowa bo tak zostalo zadane pytanie) - nic dodac nic ujac. Bo jak takie "wypadki" sie zdarzaja to staja sie regula... Jakbym byla facetem to nie tknelabym palcem takiej panny, a nie - przelciala ja a pozniej mowila ze jest latwa ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 lut 2006, 14:07

A dla mnie kobieta jest łatwa, gdy pozwala łatwo się okręcić wokół faceta, pozwala Mu wejść sobie na głowę, zaangażować uczuciowo i poświęcić wszystko dla kogoś, kogo ledwo zna... Bycie z byle kim, to dla mnie łatwość. Sex na pierwszej czy którejś tam randce-jakie to ma znaczenie? Jeśli ludzi do siebie ciągnie, to nic tego nie zmieni... A facet, który sypia z byle kobietą, też może być uznany jako casanova i skreślony w oczach kobiet!!! Nie ma co nakręcać chorych faz!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 03 lut 2006, 14:10

moon pisze:normalny facet a nie jakis palant kobiety w ten sposob oceniał nie bedzie

dokładnie, bo normalny facet, szanują każdą kobietę, a zwłaszcza taką, z którą idzie do łożka.

Jeśli już mówimy o podziałach, to można dokonać podziału na facetów i na taborety. <diabel>

PS. Uważam że to szczyt głupoty np czekać do 3 randki "bo tak wypada". Myślę że idzi esie do łożka kiedy jest "ta chwila" niezaleznie od tego czy "ta chwila" jest na pierwszej randce czy po dwóch latach!

ForsakenXL pisze:Uważam, że ludzie którzy tak postępują są po prostu świadomi swoich potrzeb i nie kryją tego w sobie.
facet ze zdrowym podejściem!


Wstreciucha pisze:nic nie zrozumiales z wypowiedzi "kobiecej czesci tego forum"

dobrze mu powiedziałaś, Wstreciucha.

viktus, łatwo stwierdzić ze 100% pewnością, że Ty kobiety to jeszcze nie miałeś. <aniolek>
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 03 lut 2006, 14:11

Mia pisze:Jak dla mnie to dziewczyna ktora idzie do lozka z dopiero co poznanym facetem (w dodatku ma 17 lat ) jest latwa

Zabrzmiało to tak, jakby kobieta coś łatwo oddawała. A dlaczego? Jeżeli kupujesz sobie batonika w sklepie minutę po tym, jak spróbowałaś go od koleżanki, to można nazwać Cię łatwą? A jeżeli bierzesz sobie faceta po godzinie znajomości w celach jedynie łóżkowych, to dlaczego masz być od razu łatwa? Bierzesz, co chcesz, to wtedy on jest łatwy, bo Ci daje. Tu wszystko zależy od podejścia do seksu, a nie od czasu.

Mój obecny związek zaczął się od seksu. Dosłownie. I jak na razie, nikt nikogo nie zdradza. Ba! My się kochamy :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lut 2006, 14:12

Olivia pisze:A facet, który sypia z byle kobietą, też może być uznany jako casanova i skreślony w oczach kobiet!!!


ale przeciez tak jest, to dokladnie tak samo dziala w druga strone (dla mnie)

mim zdaniem jest dokladnie tak jak napisal TFA, problem jest wtedy gdy taka dziewczyna spotyka faceta ktory jednak ma inne wyobrazanie o kobietach i chec seksu na pierwszej randce jakos o niej swiadczy w tym momencie, ocenia ja tak a nie inaczeji nie chce sie z nia zwiazac.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 500 gości