Kredyt na mieszkanie przed Euro...
Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam
Kredyt na mieszkanie przed Euro...
Jak uwazacie - w jakiej walucie powinno sie brac kredyt na mieszkanie wobec checi wprowadzenia Euro prawdopodobnie przed rokiem 2012. ?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "
hyhy e(L)o
hyhy e(L)o
- Wstreciucha
- Weteran
- Posty: 2646
- Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
- Skąd: Warszawa
- Płeć:
Wg mnie to pytanie do wróżki - sama symulacja u jakiegoś finansowego analityka musi być koszmarnie droga a i tak nie ma pewności jak zachowa się złotówka. Zabezpieczenie się z kolei w przypadku kredytów długoterminowych przed ryzykiem nieoczekiwanych zmian kursu jest chyba na rynku polskim baaaardzo trudne i znowu kosztowne. To dlatego , że nasz rynek jest kiepsko rozwinięty. Najlepszym wyjściem jest wybór kredytu z jak największą liczbą możliwości jego przewalutowania w trakcie trwania spłaty. To też jednak wymaga odpowiedniej fachowej obsługi - co po raz kolejny jest kosztowne
Kredyty są dla bogaczy
Tu by się jakiś finansowy spec przydał 
![.[:D]. [:D]](./images/smilies/zadowolony.gif)

Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Na razie do przyjecia euro dluga droga. Kredyt mozesz wziac w dowolej walucie, ale z mozliwoscia przewalutowania i na 60% maksymalnie swoich mozliwosci, zeby miec jakis margines, jesli z jakiegokolwiek powodu cos sie zmieni, tak jak teraz np.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
- kot_schrodingera
- Weteran
- Posty: 2114
- Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
- Skąd: z nikąd
- Płeć:
zacznijmy od tego że nie wzrosną bo PLN już nie będzie a wszystko będzie w €. płace też. więc stosunek będzie ten sam.Hyhy pisze:Nie uwazacie, ze ceny mieszkan w PL znacznie wzrosna po przyjeciu Euro ?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Wróć do „Wszystkie inne tematy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości