Jak mam przytyc???

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

mateur
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2006, 09:14
Skąd: bytom
Płeć:

Postautor: mateur » 02 gru 2006, 09:33

Hey :]
Jeśeli jest Wam tak trudno przytyć propnuję zkup odrzywki dla kulturystów, a mianowicie dobrego, niezawodnego Gainera. Wiem że ta nazwa może odstraszać ale zapewniem, że jest to całkowicie naturalne i nie niesie za sobą żadnych konsekwencji ( jeżeli chce się po prostu przytyć ). Gainer jet to połączenie węglowodanów i białka w odpowiedniej proporcji, węglowodanów więcej, białka natomiast mniej. Są różne gainery, w proporcji np 60-40 (węgowodany-białko) ale są też takie 80-20 i takie bym w tym przypadku proponował.
Jeśeli ktoś ma jakieś wątpliwości to polecam wpisać sobie w google "gainer" i po prostu o tym poczytać :] . Fakt, ta odrzywka jest używana jeśli chce się budowac masę mięśniową, ale wtedy należy intensywnie ćwiczyć na siłowni, jeśli jednak nie będziemy robić nic nadzwyczajnego węglowodany nie zostaną spalone i przekształcą się w kwasy tłuszczowe , które się odłożą. To samo będzie z białkiem które połączeniu z węglowodanami równiez szybko się przekształca i odkłada.

Pozdrawiam - mateur
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 02 gru 2006, 09:39

Całkowicie się z tym zgadzam. Kiedyś siostrze powiedziałam że chcę przytyc to ona na to powiedziała żebym kupiła sobie jakiś koktajl jaki piją zazwyczaj kulturyści :)).
Carpe Diem
mateur
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2006, 09:14
Skąd: bytom
Płeć:

Postautor: mateur » 02 gru 2006, 09:44

Aha.... bym zapomniał ... najlepiej jest to pić przed snem gdy przemiana materii się zmniejsza, wtegy organizm musi odłozyć to czego nie przetrawił.

Nic lepszego jak dobry,słodki, truskawkowy gainer ;)

Pozdr.

Ps. poniżej jest moje gg, w razie wątpliwości chętnie pomogę :]
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 02 gru 2006, 16:48

mateur pisze:Aha.... bym zapomniał ... najlepiej jest to pić przed snem gdy przemiana materii się zmniejsza, wtegy organizm musi odłozyć to czego nie przetrawił.

a czy kto w tym temacie napisal ze chce obrosnac w tkanke tłuszczowa? jak tak to nic prostszego: zmienic diete na wysokowęglowoganowa, jesc do oporu słodycze i zadne odzywki nie sa potrzebne.
ale jak tak to chyba lepiej pozostac przy swojej zanizonej wadze
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 03 gru 2006, 11:00

trzba jeść tyle co ja zimą :D

już są u mnie efekty <pijak>
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
mateur
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2006, 09:14
Skąd: bytom
Płeć:

Postautor: mateur » 03 gru 2006, 13:43

Lerna, Chyba logiczne że stosujemy to tak długo dopóki nie osiągniemy porządanego efektu, nikt tu nie mówi o obrośnięciu w tłuszcz, jeśli zauważysz że że wyglądasz tak jak chcesz to możesz to po prostu odstawić ,tyle

Pozdr.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 03 gru 2006, 14:06

mateur pisze:Lerna, Chyba logiczne że stosujemy to tak długo dopóki nie osiągniemy porządanego efektu, nikt tu nie mówi o obrośnięciu w tłuszcz, jeśli zauważysz że że wyglądasz tak jak chcesz to możesz to po prostu odstawić ,tyle

tylko mi chodzi o to ze wazniejsze jest rozwiniecie miesni a nie tkanki tłuszczowej. bo odpowiednia dieta i cwiczenia efekty przyniosa.
zdriowie przeciez jest najwazniejsze ;>
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,

Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.



http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
mateur
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2006, 09:14
Skąd: bytom
Płeć:

Postautor: mateur » 03 gru 2006, 16:15

Prawda jest taka że chudzielec mięśni dobrze nie rozwine. Aby rozwinać dobrze mięśnie (nie mówię tu żeby zrobić z siebie szafę ;) ) potrzeba trochę tkanki tłuszczowej wtedy przychodzi to dużo łatwiej :] ale nie o tym tu mowa, w temacie pisze "Jak mam przytyć???" <cieszy_sie>

Pozdr. :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości