Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Trafiaja tu topiki ktore zostały załozone w działach tematycznych forum, a do nich nie pasowały. Posty w tym dziale automatycznie są kasowane co 180 dni.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 13 sie 2008, 09:12

Mati pisze:coś takiego bym sobie sprawił jakbym zrobił prawko na motor [:D]
palisz? zażywasz substancje aktywne? zrobiłeś badanie krwi? to zapraszamy <evilbat> tylko zapisz w dowodzie grupę krwi <diabel>
Nexus7 pisze:tym bardziej, ze w Krakowie pewnie lokali na wynajem jest masa
taa - po tysiąc za pokój <regulamin>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2008, 09:24

ale się pogoda zepsuła :/

[ Dodano: 2008-08-13, 09:49 ]
Miałam robić obiad, a Ci poszli o 9 rano na wódkę. A już się cieszyłam, że 2 dni spokój jest <pijak>
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, 09:49 przez Yasmine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 sie 2008, 12:39

Blazej30 pisze:palisz? zażywasz substancje aktywne? zrobiłeś badanie krwi? to zapraszamy <evilbat> tylko zapisz w dowodzie grupę krwi <diabel>

Nie mam zamiaru być dawcą Błażejku...głupi stereotyp. Można by dużo gadać na ten temat, no ale po co? Skoro i tak wszyscy dalej będą się upierać, że motocyklista to dawca. Ale tylko ten ze ścigacza, bo ten na chopperze to już nie <zalamka> Ciekaw jestem tylko co za dawca z kolesia, który traci kontrolę nad motocyklem przy prędkości 300km/h i uderza w drzewo. Takiego się paznokciem zdrapuje z drzewa, a nie nerki i wątrobę mu wyciąga...Debilne stereotypy i teksty o motocyklistach. Owszem, mając kurcze 100km na ważącej 200kg maszynie aż kusi by manetkę odkręcić, ale nie każdy motocyklista tak robi. Ilu ginie bo ich kierowcy samochodów nie widzą? Bo akurat byli w "ślepej strefie" a tu auto mrygnęło kierunkiem (no bo po co zasygnalizować manewr wcześniej) i skręca i kolesia wpycha na barierkę. Bo kretynowi nie chce się odwrócić głowy, albo ma tyle lat, że łapska mu się trzęsą już i jedzie swoją 100-letnią Warszawą...

Albo przypadek ode mnie z podwórka. Koleś się tłumaczył, że nie widział motoru, który bardzo szybko jechał. No nie widział, bo ten był na rondzie, złożony w zakręt (ciekawe jak on na rondzie mógł mieć OGROMNĄ prędkość) i za wysepką, a ty kretynie nawet nie zwolniłeś przed rondem. I jak ten wyszedł na prostą to ten mu wyjechał przed koło, albo w bok go walnął - nie pamiętam. I kolejny krzyż przy drodze stoi. No i oczywiście "zginął dawca bo pędził jak censored"...

Wina za wypadek często leży nie po stronie motocyklisty. To tak ku przypomnieniu, że zanim zacznie się powtarzać debilne stereotypy i teksty, to może lepiej przyjrzeć się głębiej całej sprawie.

Dzień dobry witam bardzo :)
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, 12:54 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 13 sie 2008, 13:54

Mati pisze:Nie mam zamiaru być dawcą Błażejku...głupi stereotyp. Można by dużo gadać na ten temat, no ale po co? Skoro i tak wszyscy dalej będą się upierać, że motocyklista to dawca. Ale tylko ten ze ścigacza, bo ten na chopperze to już nie
i tu niespodzianka ten ze ścigacza nie nadaje sie na dawcę bo w wyniku wypadku jego organy zazwyczaj są bezuzyteczne!!!
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 13 sie 2008, 14:47

agata pisze:i tu niespodzianka ten ze ścigacza nie nadaje sie na dawcę bo w wyniku wypadku jego organy zazwyczaj są bezuzyteczne!!!
eee. narządy wewnętrzne są jeszcze zdatne - śmierć następuje głównie poprzez przerwanie rdzenia kręgowego <regulamin>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 sie 2008, 14:54

Przeczytałeś Błażej co napisałem wyżej? Co Ci po kolesiu, który przypieprzył w drzewo? Albo rozmazało go o ciężarówkę? Tudzież pod? Równie dobrze dawcą może być kierowca samochodu, ale oczywiście o nich nie mówi się "dawcy", a ilu debili zabija siebie i niewinnych osób na ulicach? Zginie motocyklista, od razu robi się sensacje, "o kolejny dawca zginął. debil pędził", a że kutfa w ten sam dzień zginęło 5 osób w samochodzie bo młody łepek wyprzedzał 3 ciężarówki na zakręcie to jakoś cisza. Taki motocyklista zabije siebie. W aucie ginie nawet 5 osób.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 sie 2008, 14:59

Widzisz, Mati, tak się dzieje z prostego powodu. Głównie ta nagonka istnieje z powodu masy gówniarzy na ścigaczach. Jak po Polsce jeździłem tu i tam, ani razu nie widziałem przepisowo jadącego ścigaczem na trasie <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 sie 2008, 15:10

TedBundy pisze:Głównie ta nagonka istnieje z powodu masy gówniarzy na ścigaczach.

Podobnie jak masy gówniarzy w "tuningowanych" golfach co nie znają czegoś takiego jak "kierunkowskaz", "ustąp pierwszeństwa", "czerwone światło"...

TedBundy pisze:Jak po Polsce jeździłem tu i tam, ani razu nie widziałem przepisowo jadącego ścigaczem na trasie <diabel>

Ale oczywiście nie przepisowo jadącego samochodem już nie widziałeś, prawda? Czy widziałeś? Problem leży w tym, że ścigacze kupują młodzi i jest ich mniej i częściej się widzi motocyklistę co popierdala ile fabryka dała. Są tacy owszem i nie wróżę im długiego życia. Ale są również normalni, co motor, nawet co ma 1,2l pojemności używają do normalnej codziennej jazdy. Wiadomo, motorem wystarczy Ci mniej miejsca do wyprzedzania, zamiast stać w korku można sobie powoli przejechać między autami (wiem - zabronione), a wyszaleć się jadą na tor do Poznania, czy za granicę czy gdzieś na zamknięte, boczne drogi.
Chodzi o wrzucanie do jednego wora wszystkich co jeżdżą jednośladami i nazywanie ich dawcami, co w rzeczywistości nie pokrywa się w ogóle z realiami.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, 15:11 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 sie 2008, 16:38

Mati pisze:Ale są również normalni, co motor, nawet co ma 1,2l pojemności używają do normalnej codziennej jazdy.

Mati pisze:Chodzi o wrzucanie do jednego wora wszystkich co jeżdżą jednośladami i nazywanie ich dawcami, co w rzeczywistości nie pokrywa się w ogóle z realiami.

Doprawdy? :]
A teraz hipotetycznie: jedziesz 100 km po drodze motorem. I nagle - nie z Twojej winy uderza w Ciebie samochód którego nie zauważyłeś. Nie przeżywasz. Czy to Cię nie czyni dawcą?
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 13 sie 2008, 16:43

Marissa, czy Ty oczekujesz refleksji od 19-latka :> to dlatego nazywają ich dawcami. idą na rzeź zupełnie bez refleksyjnie. jak kurczaki.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 13 sie 2008, 16:45

Ktoś wiek w końcu czy Rosjanie kierują się na Tibilisi. Bo pierwsze miało ich nie być w Gori a nagle rosyjskie media donoszą ,że wojska FR wycofują się z miasta w którym ich nigdy nie było.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 13 sie 2008, 16:59

AMX pisze:Ktoś wiek w końcu czy Rosjanie kierują się na Tibilisi.
po analizie zdjęć satelitarnych i lotniczych, po rozpoznaniu walką i po przejściu Tunele Cu Chi, po wielogodzinnych przesłuchaniach jeńców i po konsultacjach z KGB, CIA, Mosadem oraz MI7 mogę co w zaufaniu powiedzieć że wojska rosyjskie po klęsce doznanej w Osseti przegrupowały się i wycofują się w kierunku Tibilisi <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 sie 2008, 17:00

Blazej30 pisze:Marissa, czy Ty oczekujesz refleksji od 19-latka :>

19 lat nie zwalnia z myślenia.

Blazej30 pisze:idą na rzeź zupełnie bez refleksyjnie. jak kurczaki.

Refleksję to oni może i mają, ale jak już jest zupełnie za późno.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 13 sie 2008, 17:53

Malo to moze wymierne, ale po tej akcji z wypadkiem i ogolnej bunczucznosci, wydaje mi sie, iz Mati jest idealnym kandydatem na "Panie, ja nie wiem co szybciej lecialo w kierunku tego drzewa- motor czy kierowca".
Dziekuje, rzeklem. Teraz czekam na przydlugi post Matiego, w ktorym dowiem sie ze "nie-e" i "bo to i to, a do tego u mnie kolo trzepaka...". :]
Ej, a jak Kami zareagowala na ten Twoj zamysl?
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 13 sie 2008, 18:05

Blazej30 pisze:że wojska rosyjskie po klęsce doznanej w Osseti przegrupowały się i wycofują się w kierunku Tibilisi


W celu przegrupowania.A Miediejew ogłosił Tibilisi miastem twierdzą i telewizyjnym przemówieniu stwierdził :" Prędzej nie zostanie kamień na kamieniu niż oddamy to miasto gruzińskim siepaczom"


Wujo Macias pisze:Malo to moze wymierne, ale po tej akcji z wypadkiem i ogolnej bunczucznosci, wydaje mi sie, iz Mati jest idealnym kandydatem na "Panie, ja nie wiem co szybciej lecialo w kierunku tego drzewa- motor czy kierowca".


Ale czym się tu przejmować.Prawdopodobieństwo tego,że Mati kupi sobie motocykl jest równie wielkie jak to,że będzie miał na parkingu przed domem Hummera. Jak dobrze pójdzie to kupi sobie skuter z Biedronki.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 13 sie 2008, 18:10

AMX pisze:Ale czym się tu przejmować.Prawdopodobieństwo tego,że Mati kupi sobie motocykl jest równie wielkie jak to,że będzie miał na parkingu przed domem Hummera. Jak dobrze pójdzie to kupi sobie skuter z Biedronki.
to i tak za wiele. a miało być tak że młodzi kierowcy - kto pamięta zielone listki - mieli jeździć do 21 roku z dorosłą osobą
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sie 2008, 18:19

Blazej30 pisze:narządy wewnętrzne są jeszcze zdatne - śmierć następuje głównie poprzez przerwanie rdzenia kręgowego <regulamin>
Boże załatwi sobie papier, że organów nie daje i tyle. Żeś się kurna przyczepił <chory>
TedBundy pisze:Głównie ta nagonka istnieje z powodu masy gówniarzy na ścigaczach.
Owszem :/ Idiotów nigdzie nie brakuje :/
TedBundy pisze:Jak po Polsce jeździłem tu i tam, ani razu nie widziałem przepisowo jadącego ścigaczem na trasie <diabel>
Tak jak ja zwykłego kierowcy kat. B :]
Marissa pisze:Czy to Cię nie czyni dawcą?
Niekoniecznie. Nic dawać nikomu nie musi :> Dzięki w sumie za przypomnienie, bo kurka od lat ten świstek mam sobie załatwić i nosić przy sobie! :D
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 13 sie 2008, 18:41

Jak w ogole stoimy z olimpiada- nie ogladam, w dupie w sumie mam, ale bede na dniach na kilku "imprezach towarzyskich" to by wypadalo porobic madra mine i podumac? Wygrywamy, przegrywamy, kradniemy w szatniach?
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 sie 2008, 18:53

Ja tam nie wiem.Ostatnio spojrzałam tylko kątem oka na jakieś pływaczki i mnie zemdliło niemal więc też nie śledzę.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 sie 2008, 19:32

Mój szef ostatnio przy jakiejś kawie, ze wzrokiem w przestrzeń utkwionym, stwierdził, że 60 lat żył w nieświadomości, że istnieje coś takiego jak pływanie synchroniczne i gdyby nie transmisje z chińskiej olimpiady na każdym kroku, pewnie by w tej nieświadomości umarł :D
Wujo, i tak wszyscy będą tylko o otwarciu mówili. I o dziewczynce, której kazali śpiewać zza kulis, bo była za brzydka <pijak>
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, 19:33 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 13 sie 2008, 19:35

pani_minister pisze:Wujo, i tak wszyscy będą tylko o otwarciu mówili. I o dziewczynce, której kazali śpiewać zza kulis, bo była za brzydka <pijak>
I znowu skucha, tego tez nie widzialem.
Cos mi sie magisterka pisac nie chce. W sumie nic jeszcze nie ruszone, a 22 wrzesnia termin.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, 19:38 przez Wujo Macias, łącznie zmieniany 1 raz.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 sie 2008, 19:45

Mam juz dosc swojej branzy, rzygam juz klejami Atlas, wylewkami betonowymi Profit i fugami Ceresitu <belt>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 sie 2008, 19:49

No i widzicie. Taka z Wami moja dyskusja. Dzięki za potraktowanie jak dzieciaka <browar> AMX...żałosne <belt>

Pozdrawiam.

[ Dodano: 2008-08-13, 19:52 ]
Wujo Macias krótko i zwięźle, my nie mamy ani jednego medalu i całkiem możliwe, że wyjedziemy bez NAWET jednego, a taki Azerbejdżan ma już o ile dobrze pamiętam 2. Jak nie więcej już teraz <hmm>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 13 sie 2008, 20:04

Mati pisze:Dzięki za potraktowanie jak dzieciaka <browar>
sorry młody. chcemy się ochronić. bo w życiu już tak jest że bardzo brutalnie weryfikuje możliwości kozaków. no wiesz - selekcja (lub nagroda darwina). a jedną żółtą kartkę zaliczyłeś.

[ Dodano: 2008-08-13, 20:07 ]
Wujo Macias pisze:Jak w ogole stoimy z olimpiada
żałośnie- jeden medal
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, 20:06 przez kot_schrodingera, łącznie zmieniany 1 raz.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 13 sie 2008, 20:16

Wujo Macias pisze:Wygrywamy, przegrywamy, kradniemy w szatniach?
Dajemy dupy na całej linii. Otylia zakwalifikowała sie dzisiaj do finału 200m motylkiem. Jeżeli ona nie zdobędzie medalu to nie wiem kto. Medale ma już około 50 państw, a my nic. Tragedia.

Blazej30 pisze:żałośnie- jeden medal
Chyba coś Ci sie pokićkało. Mamy wielkie tłuste ZERO.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2008, 20:17 przez Zaq, łącznie zmieniany 1 raz.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 13 sie 2008, 20:21

Nie no, jest jeden medal w konkursie na projekt medalu <diabel>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 sie 2008, 20:29

Blazej30 pisze:chcemy się ochronić

Aha. No ok, rozumiem, ochronić bym nie władował się na drzewo, bo motocykle to dla wariatów i łatwo o wypadek. Mi bardziej chodziło o styl w jaki to co niektórzy zrobili.

Blazej30 pisze:a jedną żółtą kartkę zaliczyłeś.

No z takim podejściem, to równie dobrze przestanę i na rowerze jeździć...Rozumiesz Błażej.

Blazej30 pisze:bo w życiu już tak jest że bardzo brutalnie weryfikuje możliwości kozaków.

Ja tam kozak nie jestem, poza tym nikt nie mówił tutaj o świrowaniu 200km/h na jednym kole. Patrzyłeś na te linki do ogłoszeń?
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2008, 20:52

Wujo Macias pisze:Ej, a jak Kami zareagowala na ten Twoj zamysl?


No też jestem ciekawa, bo jakby mi mój wyskoczył z takim pomysłem, to krzyżyk na drogę <chory>
Wujo Macias pisze:Cos mi sie magisterka pisac nie chce. W sumie nic jeszcze nie ruszone, a 22 wrzesnia termin.

a ja się martwię, że jeszcze się nie zabrałam za licencjata, a obrona już za rok <hahaha>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 sie 2008, 21:15

Yasmine pisze:Wujo Macias napisał/a:
Ej, a jak Kami zareagowala na ten Twoj zamysl?


No też jestem ciekawa, bo jakby mi mój wyskoczył z takim pomysłem, to krzyżyk na drogę <chory>

Wybacz Wujo, nie zauważyłem tego pytania. Jak? Powiedziała, bym sobie to wybił z głowy.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2008, 21:21

Mati pisze:Powiedziała, bym sobie to wybił z głowy.

no, to było do przewidzenia. A Ty oczywiście sobie nie wybijesz :) ?
Mój też miał takie pomysły w Twoim wieku (znaczy gdybał sobie, bo nawet nie myślę, że mógłby na poważnie 8) ), ale mu przeszło zupełnie :).

Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości