Dziewczyny, kręcą was geje?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 26 maja 2006, 20:15

Pegaz pisze:niech tylko nie zastosują się do zasad porządku publicznego.

rozróby to raczje nie oni robią, tylko młodzież wszechpolska... A że np. gdzieśtam nie mieli zezwolenia na manifestację... To już inna kwestia, czy można łamać bezprawny zakaz?

Pegaz pisze:Mnie nie muszą uczyć tolerancji..

I wspaniale ;D

Pegaz pisze:Jeśli objawem tej tolerancji jest zwierzyniec jaki się robi podczas manifestacji homoseksualistów(vide kraków) to chyba mówisz o jakiejś innej tolerancji..

Zwierzyniec? Co masz na myśli?

Pegaz pisze:Nie rycze przy tym jak ranne zwierze nie obnażam sie.

Gdzieś ty widział, żeby jakiś gej na ulicy to robił? O_o
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 26 maja 2006, 20:25

Zadajmy sobie kardynalne pytanie. Czego chcemy? W jakim kraju chcemy żyć? W jakim kraju mają wzrastać nasze dzieci? W kraju propagandy Biedronia, Niemca i ich obcojęzycznych pretorianów? W kraju zboczeńców zapraszanych do liceów na "pogadankę o tolerancji", rozdających swe plugawe ulotki? W kraju, w którym relatywizm uchodzi za cnotę? W kraju, który ma ulec pod terrorem homoseksualnego lobby? Akceptować tolerancję dla zboczeń , która skaziła zachodnią Europę? W środowym "Dzienniku", w dodatku "Europa", pojawił się bardzo ważny tekst. O korzeniach kultury europejskiej. I powolnym dążeniu do zagłady. Poprzez wyrzeczenie się wartości, na fundamentach których ta Europa powstawała. Z całą mocą, jako agnostyk, zgadzam się z tym tekstem. Bo tutaj nie chodzi o mój światopogląd - a o przyszłość Ojczyzny. Ręce opadają, jak ktoś zrównuje zachowania wbrew naturze z normą, przyjętą i akceptowaną z powodów społ-biologicznych od tysięcy lat. Dlatego -ani kroku wstecz! Żadnych ustępstw - bo sami ukręcimy bat na własną dupę - jak Niemcy, Holendrzy, Belgowie... <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 26 maja 2006, 21:16

TedBundy pisze:W kraju zboczeńców zapraszanych do liceów na "pogadankę o tolerancji", rozdających swe plugawe ulotki?

Lol, to mnie ubawiłeś. Nawet jeśli taka pogadanka gdzieś miała miejsce to skąd wiesz, co na niej było mówione? Ulotki - pamiętam taki jeden skandal, gdzie niby to je rozdano. Przy czym była to prawodpodnie prowokacja kogoś nie związanego z tym środowiskiem. Nie oglądajmy wiadomości wybiórczo ;>

TedBundy pisze:W kraju, w którym relatywizm uchodzi za cnotę? W kraju, który ma ulec pod terrorem homoseksualnego lobby?

Wolisz, że Twoje dzieci dorastały w nienawiści i nietolerancji (nie tylko dla homo, ale dla Żydów, czarnych, żółtych, mieszanych, niezrozumienia dla innych religii, kultur, obyczajów itp.), w kraju religijnych fanatyków (patrz obecna pielgrzymka papieża), pozorów, w dodatku rządzonym przez skrajną prawicę + 2 totalnie radykalne partie (z czego jedna nacjonalistyczna, żeby nie powiedziec szowinistyczna) pełne oszołomów?
Tu nie chodzi o samych homoseksualistów, w ludziach po prostu jest głęboko zakorzenione, że tak jak było dawniej będzie zawsze, a wszystko co nieznane i inne jest złe i gorsze, i trzeba to zniszczyć. To są podstawy do każdej nietolerancji. A niestety na świecie zachodzą różne procesy, imigranci przyjeżdzają z Afryki czy Azji, tworzy się społeczeństwo wielonarodowe (to już jest na zachodzie, i u nas tez będzie) pełne skrajności i odmienności. I nic na to nie poradzimy. Czy nie lepiej przyjmowac jakieś rozsądne i REALNE koncepcje, niż karmić się jałowymi gadkami o odrodzeniu moralnym, które musi nastąpić, bla bla bla.

Wybacz tą ogólną dość refleksję, ale jak już zaszliśmy na ten temat ;)... sam rozumiesz. ;D
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 maja 2006, 23:02

megane pisze:Czy nie lepiej przyjmowac jakieś rozsądne i REALNE koncepcje

A jakie uważasz za rozsądne? Róbta co chceta? (bo tak mi zaleciało)
Widzisz... to odróżnia motłoch od mędrców, że ci drudzy są w stanie przewidzieć skutki. Motłoch nie. Co nazywasz realnością?
Nie wszystko co trendy się świeci.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 26 maja 2006, 23:21

Nie wiem co jest trendy, wydaje mi się że teraz nawet konserwatyzm bardziej niż poglądy liberalne. Zresztą to nie ma nic do rzeczy.

A jakie uważasz za rozsądne? Róbta co chceta? (bo tak mi zaleciało)

Wolność ograniczona przez wolność innego człowieka.

Widzisz... to odróżnia motłoch od mędrców, że ci drudzy są w stanie przewidzieć skutki. Motłoch nie. Co nazywasz realnością?

Mędrców to my mamy 460 teraz i jakoś nic mądrego nie zdziałali ;]
Realnością nazywam właśnie takie koncepcje, które wpiszą się w rzeczywistość, a nie będą tylko stwrzaniem pozoru rozwiązywania problemów... jak choćby przepis o nakazie zbierania psich nieczystości z chodnika.
Myślisz, że jak policja spałuje parady równości a społeczeństwo będzie dalej ich szykanować, to problem homosekaulizmu zniknie? Skutki to dopiero będą katastrofalne wtedy. ;]
Może lepiej dać im jakieś sensowne prawa, zrealizować część postulatów.

I na koniec jeszcze... to, że większość tak a nie inaczej uważa, to nie znaczy, że to dobrze. Większość popiera jeżdżenie na gapę, a czy to jest dobrze?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 maja 2006, 23:28

megane pisze:Większość popiera jeżdżenie na gapę, a czy to jest dobrze?

Daj spokój - to pokłosie Stalina tak myśli <diabel>
megane pisze:Może lepiej dać im jakieś sensowne prawa, zrealizować część postulatów.

PO CO? Czyż nie jest to przyczynek do pełni praw? Po co Ci geje obokz prawem adpocji, bo taka jest (na razie) ich droga?
A tak w ogóle... to znajdź temat o gejach, przeczytaj i tam się dopisz. Może jeszcze coś wniesiesz do tamtego topa :|
Tu kłapiemy o kręceniu Cię przez gejów :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 26 maja 2006, 23:35

Mysiorek pisze:PO CO? Czyż nie jest to przyczynek do pełni praw? Po co Ci geje obokz prawem adpocji, bo taka jest (na razie) ich droga?

Dlaczego mają nie mieć pełni praw? (zresztą, co to jest ta pełnia praw?)
Po drugie - jakie ma dla mnie znaczenie, czy geje będą adoptować dzieci czy nie? Teraz tak na prawdę i tak mogą. Po trzecie - póki co homoseksualiści w Polsce nie mogą liczyć nawet na legalizację związków, co dopiero na adopcję.

Mysiorek pisze:A tak w ogóle... to znajdź temat o gejach, przeczytaj i tam się dopisz. Może jeszcze coś wniesiesz do tamtego topa

Co będę odgrzewać jakieś stare tematy, kiedy i tak pewnie wszystko zostało powiedziane. ;) Tylko mi ciśnienie skoczy ;P
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 maja 2006, 23:42

megane pisze:Co będę odgrzewać jakieś stare tematy

Ale to post NIE NA TEMAT <cisza>
megane pisze:(zresztą, co to jest ta pełnia praw?)

W tym celu poczytaj tamte topiki -> wyszukiwarka 8)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 27 maja 2006, 00:15

Dobrze dobrze, ja juz nic nie piszę :> coby moderacji forum nie prowokowac do offtopowania ze mną ;P
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 27 maja 2006, 10:43

megane pisze:Gdzieś ty widział, żeby jakiś gej na ulicy to robił? O_o

Na słynnej krakowskiej manifestacji..co gorsza te "widoki" zostały pokazane w każdym programie informacyjnym.Pewnie zresztą o to chodziło żeby tak się stało..
Co do MW to są takie same wsioki jak ci manifestanci..z parady równości.

[ Dodano: 2006-05-27, 10:45 ]
megane pisze:A że np. gdzieśtam nie mieli zezwolenia na manifestację... To już inna kwestia, czy można łamać bezprawny zakaz?

Można z tym iść do sądu jak każdy normalny obywatel szanujący państwo by zrobił.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 27 maja 2006, 12:55

Pegaz pisze:Można z tym iść do sądu jak każdy normalny obywatel szanujący państwo by zrobił.

Haha, szkoda, że państwo obywatela nie szanuje, jakby poszli do sądu to by sobie zrobili tą manifestacje za 5 lat lol.

Aa, o to chodzi. Lol, i kto tu gorszy społeczeństwo, para gejów czy telewizja, która pokazuje to milionom ludzi ;]. Zresztą manifestacja to inna sprawa, emocje biorą górę i jest radykalna. Geje na ulicy się tak nie zachowują. O czym sam wiesz.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 27 maja 2006, 13:36

megane pisze:Haha, szkoda, że państwo obywatela nie szanuje, jakby poszli do sądu to by sobie zrobili tą manifestacje za 5 lat lol.

chodzi mi o zaskarżenie decyzji o zakazie.
megane pisze:emocje biorą górę i jest radykalna. Geje na ulicy się tak nie zachowują. O czym sam wiesz.

Nademną jakoś emocje nie biorą góry..Czemu tak jest?I nie jestem radykalny..można?można..trzeba chcieć..
I nie trzeba przy tym drażnić 90% społeczeństwa..swoją nietolerancją niewychowaniem nieposzanowaniem osób które nie są homo..i nie koniecznie chcą takie manifestacje oglądać.Jeśli homo jest 2% w społeczenstwie to uważasz że 98 % musi codziennie stwierdzać że nie mają nic przeciwko nim?Homoseksualiści wszelkimi manifestacjami działają na własną niekorzyść..za niedługo będą atakowani przez więcej osób niż tylko MW i to nie dlatego że są homo tylko dlatego że nie potrafią uszanować większośći..
Mniejszośći niemieckiej jest w tym kraju więcej niż homo i powiedz mi widzialaś takie manifestacje ? Taka mniejszość jest szanowana i tolerowana..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 27 maja 2006, 14:04

Pegaz pisze:chodzi mi o zaskarżenie decyzji o zakazie.

A myślisz, że o czym ja piszę? Co by im dało to zaskarżenie?

Pegaz pisze:Nademną jakoś emocje nie biorą góry..Czemu tak jest?I nie jestem radykalny..można?można..trzeba chcieć..

A ty protestujesz przeciwko czemuś?
Swoją drogą, nie wiesz, że telewizja kłamie? Byłeś na marszu równości? oni pokazali jakąś ekstremalną parke, a ty odnosisz to do całości.

Pegaz pisze:I nie trzeba przy tym drażnić 90% społeczeństwa..swoją nietolerancją niewychowaniem nieposzanowaniem osób które nie są homo..i nie koniecznie chcą takie manifestacje oglądać.

A kto im każe patrzeć? Manifestacja jest 2 razy do roku i trwa pół dnia O_o. Jak Cię to tak razi to nie patrz. Swoją drogą nietolerancją niewychowaniem nieposzanowaniem to właśnie wykazuje się to społeczeństwo.

Pegaz pisze:Homoseksualiści wszelkimi manifestacjami działają na własną niekorzyść..

Nie powiedziałabym. Przypomne Ci, że DYM na manifestacjach robią właśnie ci prymitywni fanatycy MW, a nie homoseksualiści. Stąd tyle hałasu...

Pegaz pisze: i to nie dlatego że są homo tylko dlatego że nie potrafią uszanować większośći..

Robienie manifestacji to brak szacunku do większości? Napisałam już - to, że coś razi twoje poczucie estetyki to nie znaczy, że ma zniknąć.

Dobra, to był mój ostatni post na ten temat. Jeśli chcesz odpisać to użyj PW.
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 27 maja 2006, 16:11

WRacajac do tematu to pary homoseksualne ani mnie nie obrzydzaja ani nie podniecaja
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 390 gości