Prostytucja

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 01 lut 2006, 22:50

Blazej30 pisze:Korzystanie z płatnego seksu jest nowym rodzajem przyjemności.


Nie takim nowym znowu... W końcu podobno to najstarszy zawód świata ;-)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 01 lut 2006, 23:13

cubasa pisze:To się libido nazywa. A konkretnie za wysokie libido.

Nie o to chodzi.To raczej

Maverick pisze:A ja chyba rozumiem te przyjemnosc. Jest to pewnie dosc specyficzna satysfakcja, przynajmniej ja bym tak to odczowal, kupienia czlowieka. Zawladniecia nim, za nic nie warte papierki. Dla diabla to transakcja wysmienita.

to perwersja
amazonka pisze:Nie takim nowym znowu... W końcu podobno to najstarszy zawód świata ;-)

Chodzi o jakość
Jareczek pisze:fajna mi przyjemnośc buahahahahaha życze powodzenia w takim razie w korzystaniu płać dalej :hahaha: na ciebie lecą pewnie wszystkie, musisz mieć gruuuuby portfel

Za 1000 $ za godzinę to musi być extra
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 01 lut 2006, 23:36

Blazej30 pisze:To się libido nazywa. A konkretnie za wysokie libido.

Nie o to chodzi.To raczej

Jak to nie o to? Przecież JuliaS sam pisze.
JuliaS pisze:Po prostu potrzebują seksu i go mają.

"Usługa" ma to do siebie, że realizuje jakąs potrzebę. Prostytuowanie się to przecież nic innego jak usługa. Żeby nie było, JuliaS też pisze jako o usłudze.
Czy idąc do fryzjera, myslisz sobie: "Przez najblizsze 30 minut fryzjerka bedzie moja"?
To przeciez też przykład mający status usługi :]
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 lut 2006, 02:34

to posiadanie kogos jest cholernie złudne
chyba nigdy kobieta nie jest tak nie twoja jak podczas seksu za pieniadze. Ona cos Ci robi, mysli cholera wie o czym, jestes dla niej nikim, mozesz uzyc jej jako"zaspokajacza" ale to wszystko
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 02 lut 2006, 08:12

Dzindzer pisze:to posiadanie kogos jest cholernie złudne
chyba nigdy kobieta nie jest tak nie twoja jak podczas seksu za pieniadze. Ona cos Ci robi, mysli cholera wie o czym, jestes dla niej nikim, mozesz uzyc jej jako"zaspokajacza" ale to wszystko


Dzindzer, masz racje. To jest bardzo niezdrowy układ, i tzra byc mocna zakłamanym żeby aprobować taki układ.
facet:
-daje kasę
- jest napalony (uzależniony)
- szuka ekstazy / przyjemności
- szuka zawładniecia
- chce podnieść sowoje męskie ego

dziwka
-bierze kase
- ma cię gdzieś
- uważa tylko żeby się czymś od Ciebie nie zarazić
- nie jest od tego uzależniona - traktuje to zimno jako swój zawód
- jeśli jest prawdziwa dziwką to jest też cwana, i jak sie da to wyciągnie od Ciebie jak najwięcej kasy
- jest niewolnikiem pieniądza, a nie Ciebie
- chce żebyś skończył jak najszybciej.

Jak o tym układzie myślę to chcę zwymiotować.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 lut 2006, 08:49

Maverick pisze:
Co innego w zwiazku, tam tez sie placi, nerwami, prezentami itd. ale tej wladzy tam nie ma. I dobrze ze nie ma, taka specyfika zwiazkow. Ale to co innego.

Nie ma władzy ??? <aniolek> zaobaczymy jak bedziesz w takim zwazku co wtedy powiesz i kto ją ma ! <aniolek>
W kwesti sexu zawsze władze ma kobieta ! w zwiazkach
prostytucja , nic szczegulnego !
moge komus zapłacić 10 zł by umył mi samochód , wychodzi po czesci na to samo !
ale Wy wszyscy przeciw , zbyt moralnoscią sie przejmujecie , ale ??? dlaczego zapłacisz komus za umycie samochodu 10 zł jak stac Cie na danie mu 100zł ?
w tym momencie kto myje , jest dziwką !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 02 lut 2006, 09:22

Robinho, lepiej tego bym nie podsumował.

Druga strona transakcji też nie należy zwykle do najszczęśliwszych. Owszem, ma pieniądze (jak jej ktoś nie zabierze), ma seks (zwykle dość kiepski), ale co z resztą? Z życiem, z jakimś związkiem, z sumieniem? Ludzie parający się tym zawodem w większości przypadków są samotni, sfrustrowani i nieszczęśliwi.

A co do "siły pieniądza", to nie sądzę, że wielu mężczyzn myśli w taki sposób. Zbyt skomplikowane dla wielu.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 lut 2006, 10:44

Dzindzer pisze:A co do "siły pieniądza", to nie sądzę, że wielu mężczyzn myśli w taki sposób. Zbyt skomplikowane dla wielu.


możesz rozwinąć tę myśl??? ;) co jest zbyt skomplikowanego w "sile pieniądza"??
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 lut 2006, 10:53

robinho pisze:Dzindzer, masz racje. To jest bardzo niezdrowy układ, i tzra byc mocna zakłamanym żeby aprobować taki układ.
facet:
-daje kasę
- jest napalony (uzależniony)
- szuka ekstazy / przyjemności
- szuka zawładniecia
- chce podnieść sowoje męskie ego

dziwka
-bierze kase
- ma cię gdzieś
- uważa tylko żeby się czymś od Ciebie nie zarazić
- nie jest od tego uzależniona - traktuje to zimno jako swój zawód
- jeśli jest prawdziwa dziwką to jest też cwana, i jak sie da to wyciągnie od Ciebie jak najwięcej kasy
- jest niewolnikiem pieniądza, a nie Ciebie
- chce żebyś skończył jak najszybciej.

Są jeszcze bardziej skąplikowane związki.Ale to już z sado-maso
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 lut 2006, 12:55

robinho pisze:Dzindzer, masz racje. To jest bardzo niezdrowy układ, i tzra byc mocna zakłamanym żeby aprobować taki układ.
facet:
-daje kasę
- jest napalony (uzależniony)
- szuka ekstazy / przyjemności
- szuka zawładniecia
- chce podnieść sowoje męskie ego

dziwka
-bierze kase
- ma cię gdzieś
- uważa tylko żeby się czymś od Ciebie nie zarazić
- nie jest od tego uzależniona - traktuje to zimno jako swój zawód
- jeśli jest prawdziwa dziwką to jest też cwana, i jak sie da to wyciągnie od Ciebie jak najwięcej kasy
- jest niewolnikiem pieniądza, a nie Ciebie
- chce żebyś skończył jak najszybciej.

Jak o tym układzie myślę to chcę zwymiotować.

widze ,ze nie tylko ja tak mysle :) <browar>
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 02 lut 2006, 16:57

Nigdy nie korzystałem i chyba nie skorzystam. Nie wyobrażam sobie, żeby za sex płacić (i bynajmniej nie chodzi tu o skompstwo).
Kochać i być kochanym
JuliaS
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lis 2005, 18:08
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: JuliaS » 02 lut 2006, 19:48

Ostatnio nie zgadzałem się z większością Waszych wypowiedzi odnośnie osób, które korzystały (korzystają) z usług prostytutek. A teraz napiszę o samych prostytutkach, bo znowu widzę, że macie w głowach jakiś utarty stereotyp.
Otóż każdy z nas wyobraża sobie prostytukę w bardzo prosty sposób: Jest to kobieta ubrana w wyzywający sposób, mocno wymalowana, pracująca na ulicy albo w agencji towarzyskiej. Tymczasem jest to zbyt mocne uproszczenie.
Z prostytutkami jest podobnie jak z ich klientami. Mamy tu cały przekrój społeczeństwa, poczynając od alkoholiczki utrzymującej swojego męża, poprzez "etatowe dziwki" pracujące tylko w agencji lub na kawalerce jako tzw. cichodajka, studentki (-dorabiające sobie tak do studiów, a skończywszy na paniach, które dorabiają sobie tak tylko w weekendy tzw. Weekendowe divy: -Tu zazwyczaj Sprzedawczynie z butików, a nawet urzędniczki czy nauczycielki !
Podsumowując, będą to panie z bardzo zróżnicowanym wykształceniem i zawodem, pracujące tak na stałe, dorywczo lub przy okazji, głupie i bardzo inteligentne, ładne i brzydkie. Poza tym jest to specyficzna profesja do której trzeba mieć odpowiedni charakter.
Nie każda kobieta może być dziwką !
Większość dziwek na pewno lubi sex. Niektóre wręcz nałogowo. Są wśród nich ninfomanki, które rajcuje praktycznie każdy facet, który potrafi je zaspokoić.
Tak więc może to być kobieta, która niczym się nie wyróżnia. W tygodniu pracuje w urzędzie, a w weekend zmienia się w zupełnie kogoś innego. I tak naprawdę nikt o tym nie wie.

A teraz o układzie klient-prostytutka:
To bardzo zdrowy układ. Dlaczego ?
Dziwka:
1. Bierze kasę:
To chyba oczywiste. Jest dawcą usługi, sprzedaje ją. Mamy tu jasny układ i wiadomo kto jest kim. Nie ma tu jakiś dodatkowych zobowiązań typu: A teraz zaproś mnie do kina, restauracji, kup mi jakiś kosmetyk.
2. Ma cię gdzieś:
Nie zawsze tak jest ! Zresztą taka pani szybko kończy swoją profesję. (Wieści szybko się rozchodzą i traci w ten sposób klientów) Poza tym Klient płaci i ma prawo wymagać. One doskonale o tym wiedzą (patrz: kasa) i robią wszystko, żebyś przyszedł jeszcze raz. Zresztą każda chce mieć swoich stałych klientów. Wtedy wie, czego się może po nim spodziewać.
3. Uważa tylko, żeby się czymś od ciebie nie zarazić:
To kolejna zaleta. Duża liczba kontaktów naraża dziwki na różnegorodzaju choroby. Dlatego tym lepiej, że dbają o swoje zdrowie, robią badania, używają dobrych prezerwatyw i nie godzą się na ryzykowne kontakty : zbliżenie bez prezerwatywy, to dla mnie samobójstwo !
4.Nie jest od tego uzależniona-traktuje to zimno jak swój zawód:
Kolejna nieprawda. Jest wręcz przeciwnie. Prostytucja uzależnia i jedną i drugą stronę układu. Na prostytutkę na pewno działa kasa. To łatwy zarobek i w dodatku duży ! Jak na polskie warunki starcza na dobre życie. Gdzie zarobi taką kasę ? Na pewno nie w sklepie, szkole , czy urzędzie ! Łatwa forsa wciąga, a czasami wręcz uzależnaia !
5.jeśli jest prawdziwą dziwką, to jest cwana i jak się da, to wyciągnie od Ciebie najwięcej kasy :
Kolejna nieprawda. Choć novum dla mnie jest rozróżnianie prawdziwych dziwek.
To znaczy, że są też fałszywe ?
Poza tym.to, czy ktoś jest cwany nie zależy od wykonywanego zawodu, tylko od charakteru danej osoby. Sam znam jeden serwis samochodowy w którym tak naciągają na usłudze, że aż się nóż w kiezszeni otwiera.
Kolejną sprawą jest cena usługi. Jest ona stała i zanim się zdecydujesz na divę, wiesz za co i ile płacisz. A płaci się zawsze z góry. Czasami za jakieś dodatkowe usługi się dopłaca, ale wtedy też o tym wiesz, zanim się zdecydujesz. Zawsze możesz zrezygnować ! To twoja sprawa.
6. Jest niewolnikiem pieniądza, a nie Ciebie:
Pisałem o tym już wyżej. Pieniądz potrafi uzależnić.
Z drugiej strony, to przecież klient daje jej zarobić. I tu kłania się odwieczne prawo rynku.
Poza tym chyba nie o niewolnictwo tutaj chodzi. Mnie bynajmniej nie rajcuje sado-macho !
7. Chce. żebyś skończył jak najszybciej
Znowu jakiś stereotyp. Zresztą to też zależy od konkretnej prostytutki i sytuacji.
Trzeba też pomyśleć o tym, że kobieta może być chora, zmęczona, mieć zły dzień, albo klient jest beznadziejny... (problemy z erekcją itp.) Jak wszędzie ! Czasami w tej samej restauracji to samo danie za każdym razem smakuje inaczej !
Chciałbym tu jeszcze coś napisać o pewnym zdarzeniu, które mi się przytrafiło, ale może następnym razem.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 lut 2006, 20:12

Widzę że JuliaS zna się na rzeczy jak Chuck na zabijaniu. <siekiera2> Czy to TY Chuck? <poklony>
JuliaS pisze:Ostatnio nie zgadzałem się z większością Waszych wypowiedzi odnośnie osób, które korzystały (korzystają) z usług prostytutek

mam nadzieję że nie z moimi!
JuliaS pisze: Mamy tu cały przekrój społeczeństwa, poczynając od alkoholiczki utrzymującej swojego męża, poprzez "etatowe dziwki" pracujące tylko w agencji lub na kawalerce jako tzw. cichodajka, studentki (-dorabiające sobie tak do studiów, a skończywszy na paniach, które dorabiają sobie tak tylko w weekendy tzw. Weekendowe divy: -Tu zazwyczaj Sprzedawczynie z butików, a nawet urzędniczki czy nauczycielki !

Nie zapominaj o eskort girl lub coolgirl.To znacznie wyższy poziom.Te dziewczyny przeważnie mają magistra a po arabsku mówią lepiej niż Bin Laden.Są jak maklaren wśród maluchów
JuliaS pisze:Większość dziwek na pewno lubi sex. Niektóre wręcz nałogowo. Są wśród nich ninfomanki, które rajcuje praktycznie każdy facet, który potrafi je zaspokoić.
Tak więc może to być kobieta, która niczym się nie wyróżnia. W tygodniu pracuje w urzędzie, a w weekend zmienia się w zupełnie kogoś innego. I tak naprawdę nikt o tym nie wie.

Niektóre Panie wśród swoich marzeń mają marzenie o sexie za forsę
JuliaS pisze:2. Ma cię gdzieś:
Nie zawsze tak jest ! Zresztą taka pani szybko kończy swoją profesję. (Wieści szybko się rozchodzą i traci w ten sposób klientów) Poza tym Klient płaci i ma prawo wymagać.

To zależy taż od klienta.czy wygląda na kandydata na "
JuliaS pisze:3. Uważa tylko, żeby się czymś od ciebie nie zarazić:

stałego"
To zależy od "klasy" dziwki

Napisz też co sądzisz o klientach
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 03 lut 2006, 11:21

Blazej30 pisze:Niektóre Panie wśród swoich marzeń mają marzenie o sexie za forsę
fantazja erotyczna to nie to samo co sex-biznes.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 lut 2006, 12:33

JuliaS pisze:Otóż każdy z nas wyobraża sobie prostytukę w bardzo prosty sposób: Jest to kobieta ubrana w wyzywający sposób, mocno wymalowana, pracująca na ulicy albo w agencji towarzyskiej. Tymczasem jest to zbyt mocne uproszczenie.

a stwierdzenie kazdy znas zbyt wiekim uogólnieniem.
nie mam takiego wyobrazenia, tak też, podkreslam tez wykladaja prostytutki, ale nie tylko też. wiem, że za pieniadze oddaja sie wszelakie kobiety. nie kazdy chce wyzywajacej i wulgarnej. Do tego dolicz panny szukające sponsorów.

Nie rób niewiadomo kogo z klientów, tym paniom ( wiekszosci) nie robi sie mogro na wasz widok. Wiele pracujacych tam kobiet w głebi serca gardzi wami
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 03 lut 2006, 19:27

Nie rób niewiadomo kogo z klientów, tym paniom ( wiekszosci) nie robi sie mogro na wasz widok. Wiele pracujacych tam kobiet w głebi serca gardzi wami

no niezupełnie.fakt to nie jest miłość,ale...
-dziwki raczej nie gardzą klientam.Dla zdrowia psychicznego.Wkońcu to oni przynoszą im pieniążki.Jeśli gardzisz tym co pozwala ci zarobić długo nie popracujesz.Zresztą one na klientów mówią "misie"...
-u dziwek faceci nie szukają tylko seksu.Z dziwką mozna porozmawiać.Wynajmujesz ją na godzinę i możesz robić z nią co chcesz.Oczywiście nie ze wszystkimi.Nie ma co liczyć na to u tirówki...
Prawie 2/3 kobiet świadczących usługi seksualne zapytane o to, kim są ich klienci odpowiedziały, że „zwykli ludzie”. Następnie najczęściej wymieniani klienci przez respondentki to drobni przedsiębiorcy (59%) lub robotnicy (57%). Zanotowano też wysoki odsetek studentów (50%), jako klientów płacących za seks,
Jeśli chodzi o kientów to powody są tak różne jak faceci
-szukają tam zaspokojenia,bo nie mogą dostać go za darmo.Powody są różne.Brzydota,nieśmiałość,kalectwo,nietypowe wymagania;
-szukają drezszczyku emocji.Seks z dziwką można nazwać "zakazanym owocem".czuje się wtedy dreszczyk emocji porównywalny z tym gdy po raz pierwszy otwiera się "świerszczyka"
-płacenie kobiecie pozwala mężczyźnie poczuć się dowartościowanym
-u dziwki dostaje się to czego nie można dostać u swojej partnerki ( nie wszystkie są takie wspaniałe jak forumowiczki)
czy warte jest to znoszenia pogardy?Każdy musi sam sobie na to odpowiedzieć
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 03 lut 2006, 19:48

Dobry post, idealnie oddaje obraz sytuacji bez żadnych farmazonów.
sylwusia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 03 lut 2006, 20:29
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: sylwusia » 03 lut 2006, 20:40

sama nigdy sie nie spotkalam ze znajomymi co korzystali z prostytucji... albo po prostu nic nie mowili i unikali tematu :)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 04 lut 2006, 09:20

sylwusia pisze:sama nigdy sie nie spotkalam ze znajomymi co korzystali z prostytucji... albo po prostu nic nie mowili i unikali tematu

Pewnie przynajmniej jeden z twych znajomych miał takie kontakty...pewnie jest zwykłym facetem i nie matego wypisanego na czole
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 04 lut 2006, 09:45

Moze sie powtorze, moze juz to pisalem, ale jestem zbyt piekny i mlody zeby za to placic <diabel>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 04 lut 2006, 18:37

Wypisz wymaluj typwy klient
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lut 2006, 06:34

Blazej30 pisze:-dziwki raczej nie gardzą klientam.Dla zdrowia psychicznego.Wkońcu to oni przynoszą im pieniążki.Jeśli gardzisz tym co pozwala ci zarobić długo nie popracujesz.Zresztą one na klientów mówią "misie"...


a znales jakas dziwke ale nie jako klient. bo ja tak. Przeciez nie genaralizuje, pisze wiele a nie wszystkie.

Blazej30 pisze:Wypisz wymaluj typwy klient

by w burdelach nie czyni ciebie znąwca tematyki. Zbyt bardzo generalizujesz.
sam napisałes , że klienci to cały przekruj połeczny. wiec nie moze byc typowego klienta
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 05 lut 2006, 07:45

mnie dziwki jakos w ogóle nie kreca i nie mam najmniejszego zamiaru korzystac z ich uslug... ja potrzebuje dziewczyny... mam dziewcyzne i jestem verry happy <banan>
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 05 lut 2006, 10:47

Dzindzer pisze:by w burdelach nie czyni ciebie znąwca tematyki. Zbyt bardzo generalizujesz.
sam napisałes , że klienci to cały przekruj połeczny. wiec nie moze byc typowego klienta

Klienci są tacy jak większość facetów w naszym społeczeństwie.Młodzi i przystojni.Powiem więcej.Tych jest proporcjonalnie więcej.Dlaczego?Bo przeważnie mają więcej wolnych środków finansowych,odwagi i większe libido.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 05 lut 2006, 11:57

Czyli co ci brzydcy mają mniejsze libido? Mi sie wydaje że własnie sporo brzydszych mezczyzn chodzi na dziwki bo nie maja kobiety.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 05 lut 2006, 12:32

tanebo pisze:Czyli co ci brzydcy mają mniejsze libido? Mi sie wydaje że własnie sporo brzydszych mezczyzn chodzi na dziwki bo nie maja kobiety.

To prawda,sam jestem najlepszym przykładem.Ale z drugiej strony pięknym i gładkim jesteś gdyś młody.A wtedy najbardziej kusi.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
JuliaS
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lis 2005, 18:08
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: JuliaS » 05 lut 2006, 12:34

Cyba nikt nie prowadzi takich statystyk jacy (pod względem urody) mężczyzni chodzą do prostytutek. Zresztą byłoby to zupełnie bez sensu !
-Dlaczego ?
Ponieważ uroda jest pojęciem względnym.
Dla jednej ładny (raczej przystojny, bo ładne są kobiety, a nie faceci) będzie szczupły brunet o niebieskich oczach, a dla drugiej misiowaty blondyn z długimi włosami. A dla jeszcze innej łysy, napakowany King Kong o wzroście 2 m. !
Dlatego dajmy już sobie spokój z tą atrakcyjnością mężczyzn chodzących do prostytutek,
bo jak już stwierdziliśmy będzie tu cały przekrój naszego społeczeństwa. Dotyczy to też zapewne urody. A jakich mamy panów ? -Wystarczy wyjść na ulicę !
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 05 lut 2006, 12:38

JuliaS pisze:Cyba nikt nie prowadzi takich statystyk jacy (pod względem urody) mężczyzni chodzą do prostytutek

Mam się cytować?? Podałem statystykę
JuliaS pisze:Ponieważ uroda jest pojęciem względnym.

Nie jest!! Mam wrócić do starego avataru??
JuliaS pisze: A jakich mamy panów ? -Wystarczy wyjść na ulicę !

No właśnie!! Czasami słyszę od koleżanek że na niektórych nie splunełyby nawt jeśli polaliby się benzyną i popalili.I są w tym zgodne.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 05 lut 2006, 12:50

O czym wy w ogóle gadacie ! Dla mnie to infantylna dyskusja o stereotypach i zabobonach, co ma uroda do libido to ja naprawde nie wiem. Jesli by mial naukowo podejsc do tematu, to predzej sliczni chlopcy moga miec mniej testosteronu, takie cieple kluchy, ale to tez nie idzie w parzez libido, w ogóle bez sensu dyskusja.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lut 2006, 13:04

Dzindzer pisze:to posiadanie kogos jest cholernie złudne
chyba nigdy kobieta nie jest tak nie twoja jak podczas seksu za pieniadze. Ona cos Ci robi, mysli cholera wie o czym, jestes dla niej nikim, mozesz uzyc jej jako"zaspokajacza" ale to wszystko

Tu nie chodzi o to ze moge jej uzyc jako zaspokajacza. Chodzi o to, ze placac jej kupuje ja. Andrew napisal o myciu samochodu. Ale to nie to samo. Bo ten co myje samochod raczej nie bedize dawal dupy, a dziwka samochod tez umyje. Zazwyczaj u ludzi jedyna rzecz ktorej sie nei da kupic to wlasnie seks. Przynajmniej tak tanio jak to dziwki sprzedaja, bo wiadomo ze jak ktos zaproponuje 300tys zl to prawiek azda na ulicy mu da dupy <aniolek>
Ale za 100zl to raczej nie. A tutaj placisz za to ze masz ja jakis czas. Np godzine. I przez godzine ona zrobi wszystko. Bez wzgledu czy to bedzie mega zbocozne czy umycie samochodu.
O to mi chodzilo.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 550 gości