Fantazje erotyczne

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 sty 2006, 11:19

baca pisze:mam wrażenie ze własnie nie zwłaszcza znając relia szybkiego numerku

bo sybki numerek to szybki numerek.
Ja chyba juz miała bym dość gdyby zawsze gra wstepna trwała godzinke. Czasami traw i dłużej. Nie lubie standardów. Kocham ibnwencje mojego faceta, on uwielbia moja. Gra wstepna moze być świetna zabawa, ale wszystko musi byc spontaniczne
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 23 sty 2006, 12:11

Andrew pisze:tyle ze wywołuje to ja !

nie przejmuj się ja też tak działam na swoją kobiete i zdaża sie szybki dziki sek np ma stole bilardowym lub blacie kuchennym ale o ile przyjemniejsze jest to kiedy w poscieli zmiętej mdleje z rozkoszy

Andrew pisze:czasem trzeba sie napracować

i tu jest zasadnicza róznica -ja nie musze sie napracować bo wystarcza nam spojrzenia ale chcemy potęgowac swe doznania a to juz jest co innego.
Dzindzer pisze:Gra wstepna moze być świetna zabawa, ale wszystko musi byc spontaniczne
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 23 sty 2006, 13:05

baca pisze:a co zacierasz partnerke na sucho totalnym r........ a moze nie wiesz co robisz a robisz? .diabel.

A może przeczytałbyś to co napisałeś w cytowanym przeze mnie fragmencie, a następnie przepisywał w zeszycie aż do skutku, póki nie pojmiesz, że w tym temacie starasz się stworzyć wrażenie mistrza sztuki miłosnej, dyskredytując wszystkich dookoła. Bardzo tego nie lubię :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 23 sty 2006, 14:30

Ciekawski pisze: Bardzo tego nie lubię

lubisz nie lubisz - nikomu nie ubliżam dziele się swoimi spostrzeżeniami a jak ktoś czuje się zdyskredytowany to już jego kompleks.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 23 sty 2006, 14:40

Wstreciucha pisze:podobno na swiecie jest zaledwie kilka gatunkow zwierzat, ktore ciupciaja sie rowniez dla odczuwalnej jakiejs przyjemnosci z kopulacji -


w szczególnosci szympansy bonobo!

Wstreciucha pisze: Marzy mi sie wanna pelna wibrujacych babelkow a w niej ja ...na jezdzca

Pytanie do moderatorów, czy można tak bezkarnie rozbudzać innych forumowiczów? <diabel>

baca pisze:włącz jej softa i też bedzie wilgotna

baca, uważam że do kobiet nie stosuje sie instrukcji obsługi - tak jak Ty to proponujesz..

baca pisze:przyjemniejsze jest to kiedy w poscieli zmiętej mdleje z rozkoszy

no a potem się obudziłeś ?? <diabel>
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 sty 2006, 15:04

Dzindzer pisze:Ja chyba juz miała bym dość gdyby zawsze gra wstepna trwała godzinke.

ja tez :). Wole przejsc do konkretow - tak juz mam ;)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 23 sty 2006, 17:13

baca pisze:mam ochotę zaproponowac mojemu misiaczkowi anal ale chyba ją to zniesmacza
jak usłyszała kiedyś ze już to z kims robiłem to zrobila taką mine i powiedziała że zbyt dobrze zna fizjologie człowieka i jakie z tego moga wyniknąc problemy że jej raczej nie namówię.

- Kochanie, co sądzisz o seksie analnym?
- Jak dla mnie ok.
- Już się bałem, że będziesz miała coś przeciwko...
- A co ja się będę wtrącać, jak spędzasz czas z kolegami?
<diabel>
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 sty 2006, 21:54

robinho pisze:Pytanie do moderatorów, czy można tak bezkarnie rozbudzać innych forumowiczów?

ja juz mowilam ze mocno sie ograniczam :P


Yasmine pisze:Dzindzer napisał/a:
Ja chyba juz miała bym dość gdyby zawsze gra wstepna trwała godzinke.

ja tez . Wole przejsc do konkretow - tak juz mam


ja chyba juz tez wole bez ceregieli zbyt dlugich w czasie na poczatek. Jakos rece mi uciekaja i mija kilka minut a ja juz trzymam lape w rozporku , tyle ze u mnie nawet nie wiem jak to z czasem wyglada, bo jak mnie tak JEGO cialo pochlonie to ja sie bawie nim, bez wzgladu na zegarek, nie dbam o czas. Poza tym prawda jest taka, ze czesto jednak, kiedy lezy sie w lozeczku i ludzie sie wzajemnie dotykaja , caluja, pieszcza rozne miejsca, mijaja godziny, jakis film przeleci,a oni nadal "maja sie ku sobie" , to taka "gra" moze i pol nocy trwac <aniolek> przeplatana rozmowami na tysiace tematow :D
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sty 2006, 21:56

Wstreciucha pisze:Jakos rece mi uciekaja i mija kilka minut a ja juz trzymam lape w rozporku ,

jak on sie mna zajmuje to mam tak wlasnie, ze nie potrafie wytrzymac i juz pcham lapska :D

natomiast jesli ja zajmuje sie nim, to dlugo mija zanim dojde na dol <aniolek>
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 sty 2006, 22:02

Yasmine pisze:natomiast jesli ja zajmuje sie nim, to dlugo mija zanim dojde na dol

jak dojde na dol lubie przedluzac "ten moment" i lizac to miejsce nad gumka od slipkow <aniolek> i delikatnie calowac <aniolek> wtedy czuje jak mnie cos tam juz w brode uwiera <aniolek> boshe co ja tu wygaduje <evilbat>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 sty 2006, 22:05

Wstreciucha pisze:jak dojde na dol lubie przedluzac "ten moment" i lizac to miejsce nad gumka od slipkow


Wstreciucha pisze:wtedy czuje jak mnie cos tam juz w brode uwiera

mam to samo
<pijaki> <diabel>
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 24 sty 2006, 22:52

Gdy wstaje rano moja mysl to taka zeby teraz przymnie lezał mój chłopak i zrobił wszystko na co miała bym ochote <pejcz>
Każdy ma prawo do orgazmu
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 sty 2006, 01:13

Wstreciucha pisze:kiedy lezy sie w lozeczku i ludzie sie wzajemnie dotykaja , caluja, pieszcza rozne miejsca, mijaja godziny, jakis film przeleci,a oni nadal "maja sie ku sobie" , to taka "gra" moze i pol nocy trwac przeplatana rozmowami na tysiace tematow

uwielbiam takie poranki, sobotnie poranki kiedy moge leniwie oddac sie delikatnym pieszczotom, kiedy przerywamy czujac głód, okazuje sie, że zleciały ze 3 godziny. Takie cos tez ma swój urok.

Wstreciucha pisze:Yasmine napisał/a:
natomiast jesli ja zajmuje sie nim, to dlugo mija zanim dojde na dol

jak dojde na dol lubie przedluzac "ten moment" i lizac to miejsce nad gumka od slipkow i delikatnie calowac

ja do tego dodaje lekiie musniecia boiczków na zmiane z lekkim przejezdzanie paznokciami a od czasu do czasu cos mocniejszego. Lubie go tak draznić, az jeczy z rozkoszy. Cholernie lubie go rozpalac, stersznie mnie to podnieca, a jaki orgazm ma po tym <diabel>
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 25 sty 2006, 09:18

Dzindzer pisze:uwielbiam takie poranki, sobotnie poranki kiedy moge leniwie oddac sie delikatnym pieszczotom, kiedy przerywamy czujac głód, okazuje sie, że zleciały ze 3 godziny


Dzindzer pisze: Lubie go tak draznić, az jeczy z rozkoszy. Cholernie lubie go rozpalac, stersznie mnie to podnieca, a jaki orgazm ma po tym

i o to biega zwłąszcza z tymi weekendami- przeciez w tygodniu nie ma na to czasu za wiele
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 26 sty 2006, 01:11

gracja pisze: Kochanie, co sądzisz o seksie analnym?
- Jak dla mnie ok.
- Już się bałem, że będziesz miała coś przeciwko...
- A co ja się będę wtrącać, jak spędzasz czas z kolegami?

Poplakalam sie, autentycznie sie poplakalam ze smiechu.
Yasmine pisze:jak on sie mna zajmuje to mam tak wlasnie, ze nie potrafie wytrzymac i juz pcham lapska

Dokladnie. Wczoraj musialam meza wyszarpywac z mego krocza za wlosy tak, ze myslalam, ze mi klaki w reku zostana(przyssal sie, cholernik jeden). Stanowczo odmawial bo chcial mnie jeszcze popiescic ale zem nie wytrzymala po prostu no...szybkim ruchem zostal przewrocony na plecy i...i...to ja juz przestane bo jeszcze piec godzin do jego powrotu z pracy. Nie mam pojecia jak ja wytrzymam...Ide wziac prysznic. Chcica mnie naszla niesamowita.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sty 2006, 01:40

runeko pisze:...Ide wziac prysznic.

w celu ulzenia sobie, czy ochłodzenia temperamentu
osobiscie polecan to pierwsze, sprawdzone i baaaardzo przyjemne
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 26 sty 2006, 02:06

Juz sama nie wiem. Raz dzis juz bylo ulzenie sobie. Chyba mi hormony drastycznie podskoczyly. Ale dzis w nocy bedzie jazda. Rzuce sie jak tylko za prog przejdzie. Pojde sie zrobic na bostwo albo cos w tym stylu. W tym momencie po prostu marze o konkretnej 'siekierze'. <niewiem> Tak po prostu seks spontaniczny przy scianie albo na podlodze w kuchni. :D
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sty 2006, 02:12

Tak po prostu seks spontaniczny przy scianie albo na podlodze w kuchni.

seks w przedpokoju przy scianie, bez zbednego zdejmowania wielu ubrań takie ostre rzniecie brzmi nieźle.
ostry scałus, reka wedrujaca w okolice rozporka, szybki oddech, jakies ciekawe teksty, nie koniecznie nadajace sie do powtarzania innym osobom, to działa cuda, zapewniam Cie <diabel>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 sty 2006, 08:21

Tez to lubię ! i to bardzo <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 26 sty 2006, 09:26

Dzin, cytujesz mi jedną z moich fantazji z tym przedpokojem. Z tym że ja mam ochotę otworzyć mojemu kochaniu drzwi, zamknąć je za nią zanim się zorientuje, pchnąć bezceremonialnie - są ocieplone od środka, więc miękkie - zachłannie pocałować, rozpiąć kurtkę, rozerwać bluzkę wraz ze stanikiem, a potem podwinąć sukienkę i kochać się z nią natychmiast... ewentualnie zawsze zostaje szafka na buty i pozycja od tyłu, tym bardziej że nad szafką jest lustro... lub ja na kolanach praktykujący lingwistykę...

Rozmarzyłem się... Dzin, niedobra jesteś! :D
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sty 2006, 21:02

Eisenritter pisze:Dzin, niedobra jesteś!


sciemniasz mój drogi, jestem bardzo dobra
pisze za ciebie twoja fantazje, a tu nawet dziekuje nie słysze <hahaha>

ale te drzwi z obiciem to super sprawa, mój ex takie miał i pchniecie na nie nie boli jest nawet podniecajace, o framuge ładnie sie zaprzec mozna.
Ja tez sie rozmarzyłam
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 26 sty 2006, 21:09

No dobrze juz, dobrze. Dziekuje. Zadowolona? :D

Tak, drzwi z obiciem... w pełni popieram. Ogólnie do jakichś zabaw mój przedpokój może się nadawać, aczkolwiek ma dwie poważne wady. Raz, jest cholernie wąski - góra metr z kawałkiem, bo w tzw. "starym budownictwie" a dwa, że na podłodze terakota. Zimno. A myślę że przy innej nawierzchni to i zabawa od tyłu na kolanach mogłaby się w tej mojej fantazji pojawić...
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 sty 2006, 21:13

Dzindzer pisze:sprawdzone i baaaardzo przyjemne

<diabel> przed przeprowadzka mialam taki zayebczasty prysznic - zmienial sie strumien i jego natezenie <evilbat> ale odjazd <diabel>
runeko pisze:Chyba mi hormony drastycznie podskoczyly.

ja mam wrazenie ze jestem jak wypchany mis trocinami, tak ja hormonami <aniolek> nie boj zaby, wiosna idzie, bedzie tylko gorzej :P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 sty 2006, 00:49

Wstreciucha pisze:przed przeprowadzka mialam taki zayebczasty prysznic - zmienial sie strumien i jego natezenie

teraz mam własnie taki, jaka ja teraz czysciutka chodze <diabel>
Eisenritter pisze:A myślę że przy innej nawierzchni to i zabawa od tyłu na kolanach mogłaby się w tej mojej fantazji pojawić...

lec do sklepu i kup wykładzine dywanowa, mały dywanik, trzeba realizowac fantazje
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 sty 2006, 02:01

Dzindzer pisze:teraz mam własnie taki, jaka ja teraz czysciutka chodze .diabel.

A ja i tak wole wanne :P
krzysiek_k6
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 sty 2006, 11:20
Skąd: biedaczow
Płeć:

Postautor: krzysiek_k6 » 27 sty 2006, 07:35

ja mysle ze mozna tak rozmyslac itp tez tak iedys mialem ale nie porzesadzaj bo wiesz jak to potem wpadniesz w nalug a potem bedziesz sie anonizowal przy pierwszej lepszej okazji ale polecam anonizowanie tego nikt nie zabrania czytalem na ten temat i mozna ale nie za duzo papa pzdrawiam
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 27 sty 2006, 08:22

Dzindzer pisze:
Eisenritter pisze:A myślę że przy innej nawierzchni to i zabawa od tyłu na kolanach mogłaby się w tej mojej fantazji pojawić...

lec do sklepu i kup wykładzine dywanowa, mały dywanik, trzeba realizowac fantazje


No tak... aczkolwiek trochę tam ciasno. Poza tym w innych miejscach mam trochę bardziej spolegliwą podłogę - czytaj parkiet. Znacznie cieplej. Zresztą... z parkietem mam jedno całkiem dobre wspomnienie... :D
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 sty 2006, 09:05

krzysiek_k6 pisze:potem wpadniesz w nalug a potem bedziesz sie anonizowal przy pierwszej lepszej okazji ale polecam anonizowanie tego

co to jest to anonizowanie ??
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 27 sty 2006, 09:13

eh ja chyba nie mam odwagi realizowac swoich najsmielszych fantazji <pijak>
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 sty 2006, 09:28

mikaaa pisze:ja chyba nie mam odwagi realizowac swoich najsmielszych fantazji

to zacznij od tych mniej smiałych. zobaczysz bedzie super i zacznioesz sie coraz bardziej osmielac

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości