krzywy czlonek

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

cyrulik
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2004, 18:15
Płeć:

krzywy czlonek

Postautor: cyrulik » 07 gru 2004, 18:18

Witam
Mam krzywego czlonka, ok 30 stopni w lewo. BEdzie to stanowilo jakas przeszkode w odbyciu normanlego stosunku seksualnego?
Awatar użytkownika
PosterBoy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 04 gru 2004, 18:25
Skąd: NASA
Płeć:

Postautor: PosterBoy » 07 gru 2004, 18:35

Odpowiedz lekarza na to samo pytanie tylko zamiast 30 mial 40 stopni.

"Myślę, że w Pana przypadku skrzywienie nie powinno w żaden istotny sposób wpływać na możliwość normalnego współżycia. Być może w niektórych sytuacjach może to być nieco kłopotliwe, np. niektóre pozycje będą utrudnione"
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 07 gru 2004, 20:13

Osobiscie nieznam/nieslyszalem o facecie ktory mial by prostego ^^ :P. Zawsze w ktoras strone jest krzywy ;] i co w tym zlego ... nic ... A co do tego ze niektore pozycje benda utrudnione ... coz to fakt ... ale z niektorymi bedzie latwiej ^^ :564:
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 gru 2004, 20:34

Kuzwwa ! coś tu za duzo Songów ! wyluzujcie , dwóch wystarczy !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 gru 2004, 20:56

Krzys, to nie "Songo" a "Son Goku" :D
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 07 gru 2004, 21:13

a moj penis jest prosty! wiec Tresor zaprzecze ze kazdy jest krzywy!!!
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 07 gru 2004, 21:44

tr3sor pisze:Osobiscie nieznam/nieslyszalem o facecie ktory mial by prostego ^^ :P. Zawsze w ktoras strone jest krzywy ;] i co w tym zlego ... nic ... A co do tego ze niektore pozycje benda utrudnione ... coz to fakt ... ale z niektorymi bedzie latwiej ^^ :564:


nie warto martwić się, ze penis jest krzywy, może tak jesteś stworzony abys musiał udziwnić swój seks... a to moze baardzo spodobać się dziewczynie (mi sie bynajmniej podobają pewnie udziwnienie z powodu małej niedoskonałości). :D
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.
Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 gru 2004, 21:51

Ale problem ! ja pitole , kazdy jest na swój sposób felerny !! byle by nie odbiegało to od normy a wszystko jest OKI niespotkałem jeszcze kobiety by miała obie piersi równe , jak i na tej samej lini polozone , zawsze jedna jest wyzej a druga ciut nizej , ale kto sie tym i innymi rzeczmi przejmował by !! ??? no kto ?? jakis osioł zapewne !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 gru 2004, 21:56

Maverick pisze:Krzys, to nie "Songo" a "Son Goku" :D


JA CHCE ZPOWROTEM TĄ BAJKĘ !!!!!! zadna mnie tak nie zniewoliła jak ta ! :567:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
macia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 13 kwie 2004, 21:54
Skąd: woj. Lubuskie
Płeć:

Postautor: macia » 07 gru 2004, 22:04

krzys pisze:Ale problem ! ja pitole , kazdy jest na swój sposób felerny !! byle by nie odbiegało to od normy a wszystko jest OKI niespotkałem jeszcze kobiety by miała obie piersi równe , jak i na tej samej lini polozone , zawsze jedna jest wyzej a druga ciut nizej , ale kto sie tym i innymi rzeczmi przejmował by !! ??? no kto ?? jakis osioł zapewne !! :564:


A co to byłaby za zabawa gdyby wszystko było równe i wspaniałe. Trzeba zawsze znajdować jakies korzysći w tym, ze nie jesteśmy idealni. Chyhba jest jakiś powód czemu nie jesteśmy idealni - po to żeby pożycie było ciekawsze i zabawniejsze

ps. swoja drogą, mało który chłopak zauważa u kobiet różnice w wielkości piersi, o ile tego się im nie powie
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknąć na zawsze.

Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą."
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 08 gru 2004, 00:24

Więkrzość ludzi których znam uwielbia tę baję Krzyś ja również ją kocham moja dziewczyna też i mam chyba z 10 rysónków własnej roboty z songiem vegetą i innymi zakładamy topic dragon ball??
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
maaano
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:04
Płeć:

Postautor: maaano » 08 gru 2004, 10:14

czlonek skrzywiony w ktorą by nie bylo strone dla posiadacza takiego penisa jest krepujące wiec moze w bardzo prosty sposob mozna tego problemu sie pozbyc
mozliwe ze po lewej czy prawej stronie masz slabe miesnie i trzeba je tylkko pobudzic masarzem i po jakiego grzyba sie tym stresowac??Idz do urologa i pogadaj :P Jeśli to coś poważniejszego napisz tu na foro to pomysli sie nad czyms innym ;p
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 08 gru 2004, 10:15

Jizus ... przecierz ta bajka nic niepokazuje ... odcinek pierwszy jakis ta msongo czy gongo wyskoczyl na wysokosc 5 tysiecy stop i zaczyna "czarowac" co by przywalic swojemu przeciwnikowi .... bleh ....
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 gru 2004, 10:21

Bo Ty nie umiesz patrzeć . patrz na Jacka i Agatke !! :556: ta to dopiero pokazuje duzo!!!! :564: :564: :564: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 08 gru 2004, 10:26

Ehhh ... od dawna juz tv nieogladam ... :> takze ... jak dla mnie mozna telewizor przez okno wyzucic ;D
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 08 gru 2004, 14:09

mnie sie tez ta bajka jakos nie podoba, za bardzo troche naciagana, SONGO wszystkich trzepie, lata, fruwa, swieci sie i porusza sie z predkoscia blyskawicy... ciekawe czy lozku tez z niego taki wiracha... :P ale Batman - 20 lat pozniej (Batman In the future) to jest baja...hehe
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
canon
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 15 lis 2004, 11:35
Płeć:

Postautor: canon » 08 gru 2004, 18:54

ja tam wole dragon ball . songo musial miec niezlego fiutka ( i prostego pewnie ;p)zeby splodzic takiego super-synka-karateke :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 gru 2004, 08:16

mozliwe ze po lewej czy prawej stronie masz slabe miesnie
Wiesz ze w czlonku nie ma miesni?

Co do Dragon Balla - jest do tego specjalny topik, tu o tym nie piszcie.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 09 gru 2004, 08:29

macia pisze:ps. swoja drogą, mało który chłopak zauważa u kobiet różnice w wielkości piersi, o ile tego się im nie powie

a bo tak rzadko je pokazujecie ;)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 10 gru 2004, 00:03

a mozeby tak wrocic do temata co?

jak to nie ma miesni?
to co tam jetst poza naczyniami krwionosnymi?
tluszcz? :566:
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 gru 2004, 00:12

A powiedz mi, po co tam miesnie? Jakas sobie tkanka laczna moze jest.
Awatar użytkownika
yogiber
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2004, 22:19
Skąd: warszafka
Płeć:

Postautor: yogiber » 10 gru 2004, 01:12

no wiadomo ze sa dwa ciala jamiste
btw przeciez facet potrafi ruszac malym w gore i w dol
wiec za jego ruch odpowiedzialne sa jakies miesnie
ale nie znajduja sie one w samym czlonku :)
god hates us all
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 gru 2004, 11:38

Wg mnie sa 3 ciala jamiste...
I moze Ty umiesz ruszac w gore i w dol, ja tylko w gore, w dol sam opada :) A juz na pewno nie sa za ten ruch odpowiedzialne zadne ew. miesnie z czlonka.
Awatar użytkownika
yogiber
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2004, 22:19
Skąd: warszafka
Płeć:

Postautor: yogiber » 10 gru 2004, 20:33

masz racje, w dol sam opada :)
ja tam cwicze te miesnie, moze sie kiedys przydadza :P
god hates us all
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 14 gru 2004, 12:57

Qrcze to pytanie juz mi sie znudzilo, co sie otworzy jakies Bravo, czy forum, czy durex.pl to wszedzie to samo... ten temat mnie zainteresowal bo autor nazwal go KRZYWYM a nie pochylonym na ktora strone :) no jakby byl krzywy tak hmm... w odwrocone L sie ustawial to mozna by bylo sie dziwic.. .ale przechylony... mozesz go odchylic do pionu bez zadnego bolu itp ? no to czym sie martwisz ? :) a w ogole to gdzies slyszalem (nie mowie ze to prawda) ze jesli onanizujesz sie prawa reka to czlonek sie odchyla w lewo, i odwrotnie :) jest tu jakis mankut aby potwierdzil te teorie ? :)
Awatar użytkownika
yogiber
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 29 lis 2004, 22:19
Skąd: warszafka
Płeć:

Postautor: yogiber » 14 gru 2004, 14:41

no chyba to logiczne 8)
god hates us all
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 14 gru 2004, 16:58

:) ale jaja:) jak berety:)
a więc to jest tak że człowiek nie jest symetrychny w ścisłym tego słowa znaczeniu, jest jak się mówi lewo symetryczny, noga lewa dłuższa,jajo większe i niżej położone,pierś lewa zwykle większa itp. Skrzywienie członka w lewą strone pewnie od tego że w ciasnych gatkach na lewą strone opada i tak mu z przyzwyczajenia zostało:) Tu widze plus skrzywienia fiutka bo jeśli kobitkę się na odpowiednim boczku się położy to głowka powinna akurat ten magiczny punkt G podrażniać :) NIewiem czemu tyle wątpliwości związanych z kształtem siusiaka:) przecież kobieta nie ma w pochwie oczu czy rąk, czuje wypełniające ją "ciało" (jamiste nie jamiste odrębny problem:), będzie też może czula większy nacisk i tarcie na którąś ze ścianek ale to chyba akurat na plus bo bardziej da sie to zróżnicować niż prostym narzędziem:)
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 15 gru 2004, 18:51

Wiesz dla mnie to niema znaczenia czy jest krzywy czy też prosty bo i tak jezeli się jest ułomnym w tych sprawach to i tak jest bezużyteczny........

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 17 gru 2004, 00:10

czy jest prosty czy jesy krzywy aby bylo dobrze trzeba go uzyc we wlasciwy sposob :556:
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
yaro
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 15 gru 2004, 14:49
Skąd: bytom
Płeć:

Postautor: yaro » 17 gru 2004, 13:38

chopie nic sie noe boj co prawda jestem leworeczny ale onanizowalem sie prawa reka i faktycznie zachodzie przy skrecie w lewo ale to nie przeszkadza w zadnej mierze w odbyciu pelnego stosunku wiec nie panikuj tylko glowa do gory

pozdrawiam

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 488 gości