Roznica temperamentow

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 16 sty 2010, 14:23

d_idaho pisze:Dodam jeszcze jedno, sytuacja diametralnie sie zmienia jak ona niema zadnych zmartwien, tzn zadnej nauki, problemow w domu, stresow itp wtedy jest wszystko ok

Znam podobny problem z autopsji. Nieraz nastrój się sypał poprzez jakąś totalną pierdołę, o której se właśnie przypomniała. I nie dało się już go przywrócić. Pojawił się PROBLEM i już. Zgadzam się z Unterem - to niekoniecznie hormony albo zarówno hormony jak i słaba psychika. Napaloną dziewczynę naprawdę ciężko odciągnąć i sprawić, aby momentalnie ochłonęła, chyba że firanka się zapali od świeczki - w końcu romantyczny wieczór przy świecach, prawda? ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 17 sty 2010, 20:03

d_idaho, to, że kobieta na tydzień przed okresem jest nieznośna, to normalne. Choć często sama tego nie zauważa, lepiej Jej unikać. :)

Wiesz, nie znam Waszego związku, opisałeś swoje stanowisko subiektywnie, dlatego od bezpośrednich rad w stylu "zerwij z nią" umywam ręce. Jednak pamiętaj o jednym: to, że przeciwieństwa się przyciągają, to bujda na resorach. Najważniejsze są wspólne zainteresowania. Oczywiście, słowo "zainteresowanie" pełni w tej wypowiedzi funkcję skrótu myślowego. :)
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sty 2010, 20:10

o nie zgodze sie kobiete z podobnymi zainteresowaniami bym pogonił - ale to znowu JA
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
unter
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2009, 21:33
Skąd: z lasu?
Płeć:

Postautor: unter » 26 sty 2010, 23:49

Olivia pisze:d_idaho, to, że kobieta na tydzień przed okresem jest nieznośna, to normalne. Choć często sama tego nie zauważa, lepiej Jej unikać. :)

A nie rozmawiać o tym, ze jest nieznośna? Okres nie jest dopustem bozym, który należy przyjąć z pokora i zrozumieniem. 13 takich nieznośności razy 7 dni, to wyrwane ze wspólnego życia 13 tygodni w roku. Plus migreny bez okazji i szybko okaże sie, ze płowa roku to konieczność chuchania i dmuchania na coś, co w ogóle nie nadaje się do wspólnego przebywania.
censored... perspektywa!

.
Pozdrawiam, unter
- smakosz erotycznego rysunku
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 sty 2010, 09:21

Dokładnie tak , dlatego nalezy tepic ze wszystkich sił takie zachowanie , kazdy musi sobie radzic z swoim zyciem i zaletami jak i wadami bycia jak mężczyzną tak kobietą .
Kobiety jednak widzą to inaczej , znacznie inaczej ! ciagle oczekują zrozumienia i aprobaty dla swego zachowania , jednak nie dajac nic w zamian ! W okresach złego samopoczucie wymagają (wiekszosc) by partner przy nich jak sie to mówi - siedzial
Wtedy jest oki , ale nich tylko ma jakies wymagania , albo inne zajecia - to juz jest zle .Zas ja to widze tak, ty masz złe dni to ok , ale ja jesli akurat mam ochote sie bawic to sie bawię ! ty zostajesz sama i nie marudzisz tak jak ja nie marudze, ze ty masz slabe dni .Ja zatem ide sie bawic zamiast cie nianczyc mimo , ze ty masz ochote bym został i nianczył , dlatego ze tak jak ty nie mozesz uczestniczyc w moich w tym momencie powiedzmy zachciewkach , tak ja w twoich - proste .
jesli akurat bede mial nastrój by zostać , to zostane ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości