Boje sie pierwszego razu z doświadczoną dziewczyną!!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Nowicjusz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 17 sie 2005, 01:35
Skąd: Polska he
Płeć:

Boje sie pierwszego razu z doświadczoną dziewczyną!!!

Postautor: Nowicjusz » 17 sie 2005, 01:47

Na początek pozdrowionka dla całego forum!!!
<buzi> A o tuż mam taki problem poznałem bardzo fajną dziewczynę która jest bardziej doświadczona. <3m_się> Kochamy się bardzo. Znam ją już pół roku. Nie długo szykują się urodziny u kolegi w domku jedno rodzinnym i myślę że ona by coś chciała więcej niż tylko namiętne pocałunki i nie wiem co wtedy zrobić???? Pomórzcie mi jak mam się do tego zabrać. A po zatym boje się bardzo żeby nie było ciąży oj bardzo się boje a dalej jakoś się postaram ale i tak proszę o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam. <papa> <papa> <papa> <papa> [glow=darkred][/glow]
Pozdrawiam wszystkich doświadczonych.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 sie 2005, 01:57

Nowicjusz, czy jesteś pewien, że ona chciałaby czegoś więcej-jeśli tak będzie, to pewnie sama to sprowokuje. Boisz się ciąży-kup prezerwatywy. No i uważam, że jeśli tworzycie zdrowy związek-możecie o tym ze sobą porozmawiać.
(http://www.durex.pl/osprzet_bawi.html )
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Nowicjusz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 17 sie 2005, 01:35
Skąd: Polska he
Płeć:

Postautor: Nowicjusz » 17 sie 2005, 02:10

Tak ale jeśli gumka zawiedzie <bicz1> to dopiero będzie.
Pozdrawiam wszystkich doświadczonych.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 sie 2005, 02:12

Nowicjusz pisze:Tak ale jeśli gumka zawiedzie <bicz1> to dopiero będzie.


dlatego lepiej będzie jeśli z nią porozmawiasz. Może ona bierze jakieś tabletki-jeśli nie to zastanówcie sie nad taką opcją.
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Nowicjusz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 17 sie 2005, 01:35
Skąd: Polska he
Płeć:

Postautor: Nowicjusz » 17 sie 2005, 02:17

No dobra przypuśćmy że się spytałem i powiedziała mi ze nie bieżę jest taka możliwość że gumka zawiedzie??? <boje_sie> <boje_sie> <boje_sie>
Pozdrawiam wszystkich doświadczonych.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 sie 2005, 02:22

Nowicjusz pisze:No dobra przypuśćmy że się spytałem i powiedziała mi ze nie bieżę jest taka możliwość że gumka zawiedzie???


większa możliwość na to, że będziesz tak zestresowany, że trudno będzie wam ją założyć... Mnie jeszcze nigdy gumka nie zawiodła-ale źle założona może pęknąć!!
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Nowicjusz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 17 sie 2005, 01:35
Skąd: Polska he
Płeć:

Postautor: Nowicjusz » 17 sie 2005, 02:26

Ale z góry dziękuje i życz mi powodzenia. <calus>
Pozdrawiam wszystkich doświadczonych.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 17 sie 2005, 02:28

Nowicjusz pisze:Ale z góry dziękuje i życz mi powodzenia. Calus


:) 3maj się-powodzenia i rozsądku życzę ;) <browar>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Naz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2005, 04:52
Skąd: Kn-a
Płeć:

Postautor: Naz » 17 sie 2005, 02:31

Spoko wszystko będzie OK
Jeżeli chcesz np. uniknąć "prawdopodobnej" ciąży może stosowac stosunek przerywany. Są różne metody. Chyba czujesz swojego "Wacka" i kiedy dochodzisz. A jak sie boisz możesz stosowac to i to naraz prezerwatywa + stosunek przerywany.. jak już nie wytrzymasz wyciągnij.

Co do 1 razu też mnie dręczyły te myśli. Teraz wiem że trzeba powoli do tego podejdść nie rób żadnej zwały i podejdź chłodno do tej sprawy.
Najpierw kilka pocałunków... nie rwij się zeby od razu na golasa i wio. Staraj się popiescić ją po piersiach, łechtaczce itp. Zeby było jej fajnie...
Potem sie rozbieracie nie za szybko nie za wolno :). Głaszczesz ją lekko po ciele po miesjcach imtymnych. No i potem przechodzisz do sedna sprawy....
Niektóre kobiety są bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard.....
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 17 sie 2005, 03:46

Stosunek przerywany to nie jest bezpieczna metoda antykoncepcyjna.
1. z powodu braku doswiadczenia
2. w czasie stosunku (niezaleznie od pozniejszego wytrysku), lub nawet silnego podniecenia wydziela sie substancja, ktora moze zawierac plemniki
Mysle, ze prezerwatywy to koniecznosc.
Co do pierwszego razu, to jezeli rozmawiales z nia i ona wie, ze nie jestes doswiadczony, to powinna Ci pomoc. Bardzo dobrze przezyc pierwszy raz z doswiadczonym partnerem, wiec nie narzekaj ;) Postaraj sie wyluzowac i wazne - nie przesadz wczesniej z alkoholem, bo pozniej to roznie jest z tym seksem <pijak>
Powodzenia!
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 17 sie 2005, 08:00

CichyPL pisze:Stosunek przerywany to nie jest bezpieczna metoda antykoncepcyjna.
1. z powodu braku doswiadczenia
2. w czasie stosunku (niezaleznie od pozniejszego wytrysku), lub nawet silnego podniecenia wydziela sie substancja, ktora moze zawierac plemniki


Dlatego lepiej jak chcesz mozesz z prezerwatywą jak doradził Naz.
Alkohol i świetna zabawa pewnie doda Ci odwagi, więc powinno być dobrze ;)
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 17 sie 2005, 15:17

...nie zapomnij zbic konia przed imprezka (a najlepiej, zeby to byl drugi raz tego dnia-pierwszy z samego rana), zeby zabawa sie nie skonczyla na jednym ruchu. Gumki kup sobie odpowiednio wczesniej, w tym jedna dodatkowa paczke jakiegos najtanszego badziewia, zebys mogl sobie najpierw na sucho, w domu, przecwiczyc zakladanie (wbrew pozorom czasem to nie bywa takie proste, a juz i tak bedziesz wystarczajaco zestresowany). Powodzenia :)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
ANIOŁ_30
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 07 sie 2005, 17:07
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: ANIOŁ_30 » 17 sie 2005, 15:35

CichyPL pisze:Stosunek przerywany to nie jest bezpieczna metoda antykoncepcyjna.
1. z powodu braku doswiadczenia
2. w czasie stosunku (niezaleznie od pozniejszego wytrysku), lub nawet silnego podniecenia wydziela sie substancja, ktora moze zawierac plemniki
Mysle, ze prezerwatywy to koniecznosc

Prezerwatywa prezerwatywą pogadaj z nią po prostu który dzień cyklu itd. Poza tym skoro jest bardziej doświadczona to sama też wie co i jak.
Stosunku przerywanego nie polecam przede wszystkim za pierwszym razem nie wiesz jak twój gacek się zachowa. Mi osobiście za pierwszym razem nie chcieł stanąć ani troszkę:/ ale często stoi i tryska nie wiadomo kiedy. A poza tym nie taki diabeł straszny:)
<aniolek2>
MiNiU_88
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2005, 22:27
Skąd: Nowa Sól
Płeć:

Postautor: MiNiU_88 » 17 sie 2005, 23:09

jak z doświadczoną to masz szczęście chłopie <browar> ściągaj rajty i po prostu posuwaj <silacz> a ,że poleci to jużinna sprawa <banan> <banan> <banan>
Lubię orala ;-)
Winiu89
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2005, 22:22
Skąd: nowa Sól
Płeć:

Postautor: Winiu89 » 17 sie 2005, 23:11

Jak nie wiesz co zrobic wez sobie lekcje zakladania kondoma i jak sie dobrze nauczysz to nie bedzie problemu a wtedy to juz tylko jazda <banan>
Nowicjusz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 17 sie 2005, 01:35
Skąd: Polska he
Płeć:

Postautor: Nowicjusz » 17 sie 2005, 23:39

Dziękówa wszystkim a może jakaś lekcja zakładania gumki proszę??? <banan> <banan>

[ Dodano: 2005-08-17, 23:40 ]
Tak szczerze jak czytam to co piszecie od razu jestem jakiś inny i myślę że zdołam to zrbić <obcalowany> <buzi>

[ Dodano: 2005-08-17, 23:41 ]
Tak szczerze jak czytam to co piszecie od razu jestem jakiś inny i myślę że zdołam to zrbić

[ Dodano: 2005-08-17, 23:42 ]
Tak a co z pozycją? jak najlepiej do tego sie zabrać
Pozdrawiam wszystkich doświadczonych.
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 17 sie 2005, 23:58

Co do gumek, to tutaj nie nalezy oszczedzac. Ja proponuje durexy classic. Extra safe nie sa najlepsze, bo ograniczaja doznania, a podchodzace mi najbardziej pleasuremax to raczej nie na pierwszy raz. Jezeli nigdy nie zakladales gumki to kup jakies badziewia w kiosku, zeby sie z tym oswoic i pozniej je wywal, czy zachowaj na sytuacje kryzysowa.
Na marginesie - zakladanie gumki jest banalne i nie musisz sie nic przejmowac ;)
Co do pozycji, to najlepiej klasyczna. Jezeli poczujesz sie gotowy, to od tylu, bo chyba sprawia najwieksza przyjemnosc. Mysle, ze tutaj po prostu zdaj sie na instynkt i na nia, reszta sie nie martw, bedzie dobrze :)
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Nowicjusz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 17 sie 2005, 01:35
Skąd: Polska he
Płeć:

Postautor: Nowicjusz » 18 sie 2005, 00:02

No to byłoby wszystko i mogę powiedzieć że ten temat jest już zamknięty ale jeśli jeszcze ktoś chce się ze mną podzilic czymś co bym bardzo chciał wiedzieć i pomogło mi w tym czego jeszcze nie robiłem to bardzo proszę.
Pozdrawiam!!!
<banan> <banan> <banan> <banan> <banan> <banan> <banan>
Pozdrawiam wszystkich doświadczonych.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 18 sie 2005, 00:04

Nowicjusz pisze:No to byłoby wszystko i mogę powiedzieć że ten temat jest już zamknięty ale jeśli jeszcze ktoś chce się ze mną podzilic czymś co bym bardzo chciał wiedzieć i pomogło mi w tym czego jeszcze nie robiłem to bardzo proszę.
Pozdrawiam!!!

Nowicjusz, napisz pozniej jak poszlo :)
Nowicjusz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 17 sie 2005, 01:35
Skąd: Polska he
Płeć:

Postautor: Nowicjusz » 18 sie 2005, 00:08

T ci moge obiecać bo pewnie nie zapomne tego do końca życia ale gdyby nie wy nie wiem czy bym sprostał <brawo1> <brawo1> <brawo1> <brawo1> <brawo1> <brawo1> <brawo1> <brawo1> dla was
Pozdrawiam wszystkich doświadczonych.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 18 sie 2005, 08:01

CichyPL pisze:Extra safe nie sa najlepsze, bo ograniczaja doznania,

Za pierwszym razem to chyba jak najbardziej OK :) Mój pierwszy trwał może ze 2 minuty :( ;)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 19 sie 2005, 00:44

Dziękówa wszystkim a może jakaś lekcja zakładania gumki proszę???


zaczynasz mnie śmieszyć...wejdź sobie na strone durexa np-tam jest wszystko opisane.
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
yarpen
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2005, 10:11
Skąd: Bielsk podlaski
Płeć:

Postautor: yarpen » 20 sie 2005, 10:56

czego sie bac toż to tylko sex :P <banan>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 20 sie 2005, 12:39

yarpen pisze:czego sie bac toż to tylko seks


Odezwal sie ten smialek, co pyta "jak poprosic o chodzenie" :DD
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 20 sie 2005, 14:19

yarpen pisze:czego sie bac toż to tylko seks :P <banan>


wiek mowi sam za siebie...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 sie 2005, 22:31

Jak jest taka doswiadczona i w dodatku Cie kocha to neich Cie przez to Przeprowadzi. A Ty daj sie prowadzic za reke i nie stresuj sie pamietajac ze ona bedzie wyrozumiala
Grzesiek*
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 20 sie 2005, 19:16
Skąd: gdzies
Płeć:

Postautor: Grzesiek* » 20 sie 2005, 23:46

ykhmm :) tez mam (jeszcze) 15 lat... a jak narazie nie zachowuje sie jak on... to nie tylko kwestia wieku :P
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 22 sie 2005, 01:16

Nowicjusz pisze:Kochamy się bardzo

Czego więcej potrzeba :D
Porozmawiaj z dziewczyną o zabezpieczeniu się przed seksem i już...a później daj się ponieść chwili :) z zabezpieczeniem jednak ;)

[ Dodano: 2005-08-22, 01:18 ]
unlucky_sink pisze:większa możliwość na to, że będziesz tak zestresowany, że trudno będzie wam ją założyć... Mnie jeszcze nigdy gumka nie zawiodła-ale źle założona może pęknąć!!

Nie chce nikogo straszyć ale dobrze założona a intensywnie używana tez może "strzelić"
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 22 sie 2005, 09:21

Pegaz pisze:Nie chce nikogo straszyć ale dobrze założona a intensywnie używana tez może "strzelić"


wszystko sie moze zdażyć.
Idąc ulica rownie dobrze moze spaść ci cegłowka na głowę. Prawdopodobnieństwo tych dwoch zdarzeń jest takie same.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: cichawodabrzegirwie i 488 gości