Jak namówić

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Tomashek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2005, 22:36
Skąd: pomorze
Płeć:

Jak namówić

Postautor: Tomashek » 05 lip 2005, 00:33

Witam, otóż mam problem, mam 19 lat i 18 letnią dziewczynę która nadal jest dziewicą, bardzo oboje marzymy o seksie ale niestety ona ma swoją zasadę że dopiero po ślubie... Niestety jesteśmy oboje za młodzi na ślub a ja jako mężczyzna (jakie to szowinistyczne) też mam swoje potrzeby, Ona zgadza sie na Peeting itepe ale na stosunek kategorycznie nie... Jak ją przekabacić ?? Bardzo ją kocham ale nie chcę jej zdradzać ani rzucać bo nie daje mi tego czego potrzebuję. Kroś ma jakieś propozycje? Na prawdę to dla mnie ważne bo coraz częściej myślę o zdradzie...
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 lip 2005, 00:36

Jak się uprze to nie przekonasz!

Gadaj z nią, dopytuj się dlaczego tak a nie inaczej itd. moze Ci się uda. ;)
Tomashek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2005, 22:36
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: Tomashek » 05 lip 2005, 00:40

Czyli zostaje mi rzucić ją z tak głupiego powodu ?? ;/ argh...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 lip 2005, 00:46

Skoro "kochasz" to ot tak chcesz od razu rzucać? Śmiechu warte...
Awatar użytkownika
tika
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:55
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: tika » 05 lip 2005, 00:47

jedz an recznym i czekaj do slubu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D <aniolek2>


postaraj sie jeszcze
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 05 lip 2005, 00:53

Jeśli ją kochasz, to uszanuj jej decyzje! A jak nie to zastanów się dlaczego z nią jesteś? Bo ją kochasz i Ci bardzo zależy na niej (Jak Ci zależy to uszanujesz jej prośbe), czy też jest ładna zgrabna, powabna i jesteś z nią bo Ci się podoba fizycznie. Jeśli to drugie to szukaj takiej która zrobi to z Tobą tylko i wyłącznie dla przyjemności fizycznej. Dziewczyny boją się tak od razu ulegać, bo obawiają się, iż zostaną wykorzystane. Jeśli będziesz wytrwały, to i nagroda przyjdzie :)
Tomashek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2005, 22:36
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: Tomashek » 05 lip 2005, 00:55

Tak łatwo mówić śmiechu warte... zwłaszcza kiedy dziewczyna wręcz szczytuje Ci w rękach a ty czujesz jedynie okropnie bolesny wzwód w spodniach... I gdzie tu równouprawnienie ?? :P Fakt kocham ją, ale czasem myślę że ona specjalnie nie daje mi wszystkiego... Nie wiem już nic... nie lubię takich sytuacji.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 05 lip 2005, 00:59

ech i tu Ciebie boli :P

To już wiem co Ci dolega... A czemu dziewczyna nie wypuszcza ptaka na wolność odpinając spodnie? Skoro Ty jej tam ręką zapewne, to ona też może... Okaże Ci takie zainteresowanie, to będzie lepiej :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 lip 2005, 01:52

A ile to już trwa?
Bo moze tak gadać na poczatku, bo niepewna Ciebie czy coś. Tak myśle.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 05 lip 2005, 05:01

Moja rada jest taka:jeśli ją naprawdę kochasz i ci na niej zależy-to uszanuj jej decyzję, a się przekonasz, że ona sama nie wytrzyma do ślubu, a narazie zadawalajcie się tym, na co się godzi (takie "przekabacanie"na siłę może przynieść tylko odwrotny skutek).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 05 lip 2005, 08:02

Tomashek pisze:Jak ją przekabacić ??

Spróbuj podgrzać atmosferę do czerwoności, ale nie dawaj jej sposobności do rozładowania napięcia (łapki przy sobie) Jak się dobrze postarasz to w parę dni nie wytrzyma :) I przede wszystkim ona musi mieć pewność, że nie stanie się w Twoich oczach jakąś puszczalską, czy czymś w tym stylu.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lip 2005, 08:49

TA MIŁOSC CIE UNIESZCZESLIWI ...WIEC PO CO CI ONA zakochasz sie w innej bedzie dobrze , zostaw ta cnotke z zasadami bo mnie szlag trafia ! jak takie cos czytam !! po slubie ?? a jak po slubie sie okaze ze jej sie nie podoba albo ze podoba ale na tyle ze bedziesz miał sex raz na miesiac ?? a po dziecku raz na trzy !! myslz ze tak zle nie bedzie >> łudzisz sie wiec ! po co masz sie meczyć i denerwowac jak są inne równie albo nawet bardziej ładne w dodatku chetne na sex ! i to nie po slubie ! co to ma byc jakis szantarz !! po slubie ??? to powiedz jej ze po slubie bedziesz sie z nia kochał , do tego czxasu bedziesz miał wyjscie awaryjne w postaci innej , ale niech sie nie martwi ...tamta bedzie tylko do sexu ! co za debilizm !! <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2> zdenerwowałem sie <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 lip 2005, 12:18

Tomashek pisze:też mam swoje potrzeby, Ona zgadza sie na Peeting itepe


Tomashek pisze:ziewczyna wręcz szczytuje Ci w rękach a ty czujesz jedynie okropnie bolesny wzwód w spodniach


chwila - to zgadza sie na petting taki, ze tylko Ty jej robisz dobrze, a ona Tobie nie? seks seksem, ale bedzie wygladal tak samo, jesli w ogole bedzie - rozlozy nogi i uzna ze to wystarczy. niech daje cos z siebie - wytlumacz jej, ze swiadomosc, ze masz w rekach piekna kobiete troche Ci nie wystarcza to szczytu, niech sie postara przynajmniej rekami! poprowadz jej dlon podczas pieszczot, sprobuj pokazac, jak ma to robic, bo moze po prostu nie wie i sie krepuje.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 05 lip 2005, 12:19

lollirot pisze:wytlumacz jej, ze swiadomosc, ze masz w rekach piekna kobiete troche Ci nie wystarcza to szczytu,


Obrazi sie i powie, ze wlasnie ze powinna wystarczyc :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 lip 2005, 12:21

no chryste, przekonanie o swoich boskich wlasciwosciach i to tym, ze jak mi jest dobrze to jemu to wystarczy jest troszke chore, a obrazanie sie jak ktos uswiadomi Cie, ze jednak nie - tym bardziej.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 05 lip 2005, 16:55

Zgadzam sie z Andrew <browar> Z dokladnie tych samych wzgledow nie ozenilbym sie z zadna kobieta bez sprawdzenia przed slubem, czy pasujemy do siebie w lozku.
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 lip 2005, 17:29

no coz, w zwiazku powinno sie byc zgranym i w sferze uczuciowej i fizycznej - inaczej nie da rady, a podejmowac decyzje o malzenstwie bez sprawdzenia sie w tej drugiej, hmm.. to dopiero brak odpowiedzialnosci i skok na gleboka wode. nie obrazajac nikogo - wiara, ze wielka milosc wszystko zgra jest naiwna i bzdurna, oczywiscie nie warto rezygnowac, jesli to sa drobne rzeczy ale moze sie okazac ze pod tym wzgledem totalnie sie do siebie nie pasuje, i jak tu milosc WIERNOSC i uczciwosc do konca zycia?

a do tematu - guli ma dobry pomysl. chyba nie warto jeszcze rezygnowac, 18latka na pewno jest ciekawa seksu i jesli chlopak odpowiednio sie nia zajmie to zlamie sie :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
gobo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 04 lip 2005, 14:48
Skąd: Łódż
Płeć:

Czyli zostaje mi rzucić ją z tak głupiego powodu ?? ;/ argh.

Postautor: gobo » 05 lip 2005, 18:04

Witam
Tomashek
Jeśli uważasz że to głupi powód to czemu ci tak na tym zależy?
Moim skromnym zdaniem pomoże ci tylko rozmowa , wiem że to krępujące ale potrafi zdziałać cuda.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
SANCHEZ
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 lis 2004, 18:35
Skąd: z otchłani
Płeć:

Postautor: SANCHEZ » 05 lip 2005, 19:13

Tomashek, a jak długo ze sobą jesteście? Jeśli nie dłużej niż rok, to myślę, że warto jeszcze trochę poczekać. Rozmawiałeś z nią na ten temat? Jakie podaje powody? Może ma jakiś uraz z przeszłości, może się czegoś panicznie boi (np. ciąży). Różnie z tym może być. Ja mam, a właściwie to miałem, bo już się z tym pogodziłem, taki sam problem. Jestem z dziewczyną 2 lata prawie i ona też ma zasadę, że dopiero po ślubie. Można powiedzieć, że po "tysiącach" rozmów na ten temat - poległem. Tyle tylko, że u nas sytuacja jest trochę inna. Przede wszystkim moja dziewczyna ma 22 lata, tak więc jest starsza od Twojej i ciężko zmienić mi było jej poglądy (nie ten wiek), no i po drugie, u nas petting to zupełnie normalna rzecz, tak więc jakoś daję radę, a Ty z tego co piszesz, to i tutaj masz problem. A to naprawdę nieciekawa sprawa. Musisz z nią długo i szczerze pogadać, a jeśli nie zmieni zdania, to albo się z tym pogodzisz i uszanujesz jej decyzję albo od niej odejdziesz. A tak na marginesie, to dlaczego my faceci zawsze stoimy na straconej pozycji? Dlaczego to my mamy uszanować poglądy dziewczyn, a one nie szanują naszych? Gdzie tu kompromis? Będziesz miał w każdym razie ciężką przeprawę (wiem po sobie), mogę ci tylko zyczyć powodzenia :)
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 05 lip 2005, 19:57

Heh, piszecie ludzie że jak kocha to powinien uszanować i poczekać...
Jasne, taki jest ideał. Romantycznie bardzo i uczuciowo ale zgadnij ktoś ile jest co roku rozwodów z powodu niedopasowania seksualnego??. W pewnym momencie związku udany seks jest niezbędny do harmonijnego pożycia ( :D ) . Jeśli ma się miesiąc po ślubie okazać że coś nie pasi to ja myśle że lepiej jest to sobie wcześniej sprawdzić...
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.
Tomashek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2005, 22:36
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: Tomashek » 06 lip 2005, 00:10

Oka przybliżę wam sytuacje, otóż jesteśmy ze sobą od około 4 miesięcy, Ona w sumie wcześniej nie miała takiego prawdziwego chłopaka (krótkie związki po kilka tygodni) i jest totalnie zielona. Kolejna rzecz to to że sama nie jest pewna swoich zasad. Twierdzi że sama często marzy o seksie ale w tych sprawach jest nieugięta (chociaż na początku to samo twierdziła kiedy próbowałem wsunąć jej rękę pod majtki ;)) no więc moim zdaniem w końcu się złamie. Ja również twierdzę że dopasowanie seksualne jest ważne bo to nie jest moja pierwsza partnerka. Kolejna sprawa to to że ona sie cholernie boi ciąży i zawsze ma co do wszystkiego wątpliwości.
BTW nie wyjeżdżajcie mi z tekstami "czy ją kochasz czy po prostu jest ładna zgrabna itepe" ponieważ miałem możliwość być z ładniejszymi, z którymi również z seksem nie byłoby problemu, jednak wybrałem ją bo do niej coś właśnie czuję i jest to (po kilku miesiącach upewniania się) miłość (z pełnym znaczeniem tego słowa).
BTW nie marudźcie mi że niepotrzebnie ciągnę temat bo może się to przyda komuś z podobnym problemem. A porozmawiam z nią kiedy tylko wszystko się troszkę uspokoi.

A co do "rączki przy sobie" ciekawe co zrobi jak wróci z wakacji... "stęskniona" hyhy :D

Pozdrawiam i serdecznie Wam za wszystko dziękuję. <jol>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lip 2005, 00:30

To w tej sytuacji wpierw stwóż taki stan żeby się ona pewnie z Tobą czuła, była pewna czego chce, nie miała obaw a potem troszkę ponamawiaj. Lecz nie marudź jej o tym cały czas, bo faktycznie będzie skutek wręcz odwrotny.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 06 lip 2005, 06:34

sluchaj - po pierwsze - skoro jest dziewicą - to 4 miesiace znajomosci to moze byc dla niej za ktorko.
jak zobaczysz, ze sie lamie - namow ja na wizyte u ginekologa! skoro boi sie ciazy, niech lekarz pomoze jej wybraz najodpowiedniejsza metode antykoncepcji pprawdopodobnie beda to tabletki].
cieplo z Twojej strony i pewna metoda powinny ja troche roztopic.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
elzbieta100
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 10 cze 2005, 09:08
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: elzbieta100 » 06 lip 2005, 14:28

A ja bedąc na miejsci Tomasha zrobilabym tak:
1.Namowilabym ja na wizyte u gina aby uswiadomil jakie sa zagrozenia,jakie sa metody zapobiegania itp a nastepnie przekonała do poproszenia o tabletki. Przeciez wpadki moga byc rozne.
2. Po pelnym zabezpieczeniu coraz czesciej rozpalałabym ja do czerwonosci o czywiscie konczac na petingu.Jezeli po ktorejs takiej zabawie nie poprosiłaby o wiecej (w co nie wierzę), to wziełabym ja fortelem.

Mysle ze taka metoda moze być skuteczna.Przemyslałam to jako kobieta ale występująca po drugiej stronie co nie jest mozliwe :))
Awatar użytkownika
SANCHEZ
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 lis 2004, 18:35
Skąd: z otchłani
Płeć:

Postautor: SANCHEZ » 06 lip 2005, 14:48

Tomashek pisze:Oka przybliżę wam sytuacje, otóż jesteśmy ze sobą od około 4 miesięcy, Ona w sumie wcześniej nie miała takiego prawdziwego chłopaka (krótkie związki po kilka tygodni) i jest totalnie zielona. Kolejna rzecz to to że sama nie jest pewna swoich zasad. Twierdzi że sama często marzy o seksie ale w tych sprawach jest nieugięta (chociaż na początku to samo twierdziła kiedy próbowałem wsunąć jej rękę pod majtki ;)) no więc moim zdaniem w końcu się złamie.


Słuchaj, no to sprawa jest oczywista. To jest dopiero 4 miesiące! Nie wymagaj od dziewczyny, która jest dziewicą, że po tak krótkim czasie zdecyduje się na pełny seks. Ja z moją dziewczyną sam petting zacząłem dopiero po pół roku, bo miała ogromne opory. Ale faktycznie w jej wieku może być różnie, jednego miesiąca będzie nieugięta, a następnego zmieni zdanie ;) Tak więc nie martw się tylko czekaj cierpliwie i nie nalegaj, bo zamiast ją zachęcić, to się zniechęci.

elzbieta100 pisze: 2. Po pelnym zabezpieczeniu coraz czesciej rozpalałabym ja do czerwonosci o czywiscie konczac na petingu.Jezeli po ktorejs takiej zabawie nie poprosiłaby o wiecej (w co nie wierzę), to wziełabym ja fortelem.
Mysle ze taka metoda moze być skuteczna.Przemyslałam to jako kobieta ale występująca po drugiej stronie co nie jest mozliwe :))


Widzisz, jednak w moim przypadku metoda taka nie okazała się skuteczna. Wielokrotnie z moją dziewczyną uprawiamy petting, często doprowadzam ją do "czerwonosci" i co z tego? Ona po prostu to przerywa, tak jakby bała się dalszego ciągu. Tak więc co kobieta, to inne zachowanie, tu recepty nie ma ;)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 06 lip 2005, 14:57

Dziewczyna po prostu się boi i nie ma się co dziwić 4 miesiące dla faceta to wieczność dla dziewczyny to nic.Nie zawsze tak jest ale w tym wypadku pewnie własnie tak. 8)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Tomashek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2005, 22:36
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: Tomashek » 24 kwie 2006, 23:26

Jak mnie tu dawno nie było.
Cóż... minął ponad rok jak jesteśmy razem...
Od około pół roku jesteśmy szczęśliwą parą we wszystkich aspektach wspólnego życia. Również seks jest wspaniały.
Ona uległa częściowo ze względu na mnie a częściowo z ciekawości.
Pozdrawiam więc Was i dziękuję za rady.
Tomash.
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 05 maja 2006, 23:20

A mnie ciekawi co oznacza, że uległa częściowo. W każdym razie Tomashek gratuluję. Ja niestety po podobnej historii poległem...
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 510 gości