Randka przez internet

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Randka przez internet

Postautor: Blade » 09 paź 2004, 21:32

Umowilem sie z dziewczyna przez internet. I nic by nie bylo w tym dziwnego, bo z moja byla tez sie tak poznalem. Jednak dziewczyna, z ktora sie teraz umowilem przyjdzie z kolezanka. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to, ze sie boi (rozumie ja, bo jak gadamy na gg to wynika, ze kazdy sie do niej dobiera). Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja rowniez na to, ze nie traktuje mnie tylko jako kolege (nie bede opisywal szczegolow, bo nie o to mi chodzi).
Chodzi mi o to jak sie zachowac ?? Byliscie chlopaki kiedys w takiej sytuacji?? A moze wy dziewczyny poszliscie kiedys na randke z chlopakiem z kolezanka??
P. S. To bedzie nasza pierwsza randka.
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 09 paź 2004, 21:38

Tak, byłem w takiej sytuacji. Nie było to jakieś super nieprzyjemne, starałem się zrobić dobre wrażenie i być sobą. Nic na siłe. Akurat spotkaliśmy się w kinie więc nie trzeba było za dużo gadać ;) . Ale ogólnie to nic strasznego.
Piggy in the garden,
Piggy in the pool.
Swim, now, little pig!
Piggy's looking cool.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 09 paź 2004, 21:40

ja z półtora roku temu umówiłem się z dziewczyną z netu na piwo, ale nie przyszła... myślałem, że jak mnie zobaczyła w realu to się jej nie spodobałem, albo wydygała się, ale wysłałem jej wcześniej zdjęcie, więc po co miałaby się nie ujawnić...
to był pierwszy i ostatni raz
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 09 paź 2004, 21:44

Akurat spotkaliśmy się w kinie więc nie trzeba było za dużo gadać

Wlasnie - ja zaprosilem ja do pubu, wiec bedziemy duzo gadac. I nie wiem jak sie zachowac, bo ta kolezanka to 5 kolo u wozu, a nie moge jej olac, bo wyjde na ignoranta.

ale nie przyszła

Moze jakis koles sobie jaja robil. Ja tez kilka razy mialem taka sytuacje, ale sie nie zrazilem. W ten sposob poznalem swoja pierwsza dziewczyne (jak narazie jedyna) i jestesmy przyjaciolmi - np. teraz na gg doradza mi w sprawach damsko-meskich :)
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 09 paź 2004, 21:46

ja jednak wolę tradycyjne umawianie się i integrację :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 09 paź 2004, 21:48

ja jednak wolę tradycyjne umawianie się i integrację

Po co ten jezyk. Kazdy lubi co innego.
Z reszta z reala probowalem sie umowic nie raz tylko zawsze konczylo sie to niepowodzeniem z roznych powodow.

Wrocmy do mojego problemu i nie dyskutujmy o randkach przez net.
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 09 paź 2004, 22:03

Zaproś kolegę, co się koleżanką zajmie i po kłopocie! :D
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 09 paź 2004, 22:07

hmm... nie mam doswiadczenia w umawianiu sie na randki przez neta, ale jakis czas temu spotkalam sie ze "znajomym" z ktorym tylko i wylacznie gadalam przez neta (tlen lub skype) przez jakies 3 miesiace, po czym stwierdzilismy ze sie spotkamy i pojechalam do niego... & godzin w pociagu hehehe, ale bylo fajnie
A co do Twojego problemu to coz... dziwne mi sie wydaje pojscie na spotkanie z kolezanka. A moze ona nie jest jeszcze gotowa na spotkanie w realu? Kto je zaproponowal?
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 09 paź 2004, 22:33

A moze ona nie jest jeszcze gotowa na spotkanie w realu?

Mysle, ze ona sie boi (pisalem o tym w pierwszym poscie). Poza tym to chyba jej pierwsza randka przez net (byla ze swoim bylym chlopakiem 5 lat).

Kto je zaproponowal?

Ja.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 09 paź 2004, 22:37

hmm naprawde nie wiem co Ci doradzic... moze po prostu nie traktuj tego spotkania jako randki tylko jak spotkanie z dwoma "znajomymi" dziewczynami... Ona sie troche oswoi i nastepnym razem moze obedzie sie bez obecnosci osoby trzeciej. Albo:
Zaproś kolegę, co się koleżanką zajmie i po kłopocie!

tak jak zaproponowal kwjk :) mysle ze to nie bylo by takie zle wyjscie
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 09 paź 2004, 22:55

Cytat:
Zaproś kolegę, co się koleżanką zajmie i po kłopocie!

tak jak zaproponowal kwjk mysle ze to nie bylo by takie zle wyjscie

Ona tez mi to zaproponowala. Tylko, ze w gre wchodzi jeden kolega, ktorego bym o to juz nie poprosil (kiedys wyswiadczyl mi taka przysluge i dziewczyny nas - a raczej mnie - wystawily). Poza tym on w tym czasie na 99% ma trening.
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 09 paź 2004, 23:03

ja sie raz tak spotkalam juz z netu niewiem czego tu sie bac przeciez ludzie sie spotykaja w miejscach zaludnionych!!!
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 10 paź 2004, 07:00

2 razy sie spotkałem :]
Powiem tak: nie licz na nic więcej, bo często osoby w realu są inne niż przez neta.
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 10 paź 2004, 09:41

niewiem czego tu sie bac przeciez ludzie sie spotykaja w miejscach zaludnionych!!!

Tez nie wiem czego tu sie bac.

Powiem tak: nie licz na nic więcej, bo często osoby w realu są inne niż przez neta.

Wiem o tym bardzo dobrze :)
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 10 paź 2004, 10:29

i ciekawe co z tego wyniknie :570:
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 10 paź 2004, 10:43

Ja byłem na kilku. Jeśli ma zamiar przyjść z koleżanką to potraktuj to jako spotkanie. Ocenisz dziweczynę czy w ogóle warto się drugi raz umówić. Może to wyjść na dobre. A jeśli wpadnie Ci w oko i Ty jej to umówiecie się na następne już bez koleżanki.
Powodzenia.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 10 paź 2004, 11:10

najlepiej bedzie jak juz ktos powiedzial zeby przyjsc z kolega to chyba najlepsze rozwiazanie kto wie moze bedzie druga para ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Oleander
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2004, 17:14
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Oleander » 10 paź 2004, 14:23

Weż ze soba kolege :) Zawsze bedzie mogl sie zajac kolezanka :P
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 10 paź 2004, 16:11

Fish dobrze radzi. Nie traktuj tego jeszcze jako randki ale jako spotkanie. Przyprowadza koleżanke bo boi się, wkońcu nie zna się tej drugiej osoby z którą się rozmawia no i lepiej nie ryzykować. Koleżanka może troche przeszkadzać ale staraj się pokazać swoje najlepsze strony. Jeżeli wpadniecie sobie w oko odrazu to może być tak, że ta koleżanka szybko ulotni się, żeby wam nie przeszkadzać. Podejdź pozytywnie do tego a wszystko będzie oki.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 10 paź 2004, 23:58

Wez ze soba dwoch qmpli ;). Niech one czuja sie osaczone ;)

A tak powaga, to nie staraj sie na sile "zadowolic" rozmowa dwoch dziewczyn. Skup sie na tej, ktora Cie interesuje. Co prawda nie mozesz tez totalnie olac tej kolezanki ale przesadnie sie nia zajmowac tez nie mozesz.

powodzenia! :)
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 11 paź 2004, 00:04

moze sie okaze, ze kolezanka fajniejsza...
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 11 paź 2004, 06:08

Takie gdybanie nie ma sensu. Ale powiem Ci tak, jak juz tam podziesz i je zobaczysz to mam nadzieję, ze nie stchóżysz i nie uciekniesz!! Coi by nie było to zawsze przeciez możesz isć i z nimi pogadac ;)
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 11 paź 2004, 10:27

moze sie okaze, ze kolezanka fajniejsza...

Podobno ta kolezanka jest fajna. Ale jakiekolwiek kokietowanie jej nie wchodzi w gre, bo i tak by z tego nic nie wyszlo. W koncu nie umowilem sie z nia. Poza tym dziewczyna, z ktora tak na prawde sie umowilem wydaje mi sie interesujaca.

mam nadzieję, ze nie stchóżysz i nie uciekniesz!! Coi by nie było to zawsze przeciez możesz isć i z nimi pogadac

Stchorzyc? Nie ma takiej opcji :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 11 paź 2004, 16:11

A w ogóle ile ta dziewczyna ma lat, że tak się boi? No i skąd jest? Może faktycznie się boi, chociaż chyba nie ma czego...
Ja swojego mężczyznę tak poznałam i wszystko gra. Z tym, że zbyt długo na necie nie gadaliśmy, w miarę szybko się spotkaliśmy i zaczęliśmy normalnie poznawać się nawzajem. To chyba nam na dobre wyszło. Teraz raczej nie rozmawiamy ze soba w sieci-jeśli już to bardzo rzadko. Więc nam net tylko umożliwił poznanie się, a reszta odbywa się poza.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 11 paź 2004, 17:07

ja sie kiedys tak umowilem problem w tym ze ona wzięla ze sobą siostre zamiast koleżanki i nie mogłem z nią porozmawiać bo jej siostra ciagle miała jakies wąty i stwierdziłem ze to nie ma sensu słuchaj jeśli ona naprawde cie lubi i chce sie spotkac przyjdze sama pogadaj z nią moze się przekona zyczę ci powodzenia :) mi sie jeszcze nie udało moze tobie sie uda :)
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 11 paź 2004, 17:57

A w ogóle ile ta dziewczyna ma lat, że tak się boi?

Jest ode mnie starsza o rok. Moze boi sie dlatego, ze nie jest z mojego miasta, ale w koncu juz rok tu studiuje. W sumie ma prawo sie bac - w sieci grasuja rozni zboczency.

jeśli ona naprawde cie lubi i chce sie spotkac przyjdze sama pogadaj z nią

Juz z Nia o tym gadalem i wykorzystalem kazdy argument, zeby przyszla sama. Ona sie uparla. Ale to nie jest tak "przyjde z kolezanka albo wcale". Ona mnie poprosila o to, zeby przyszla z kolezanka.

mi sie jeszcze nie udało moze tobie sie uda

Trzeba byc dobrej mysli. Ja przez internet poznalem swoja byla i nie zaluje tego. Jestesmy teraz prawdziwymi przyjaciolmi.
Czarek
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 04 kwie 2004, 09:37
Skąd: Barcelona
Płeć:

Postautor: Czarek » 12 paź 2004, 22:43

pewnie, wez kolege razem pogadacie napiejcie sie piwa moze potem sie nawet rozłączycie :] bedzie dobrze!! 3mam kciuki
phi
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 paź 2004, 08:11

I dobrze chłopie ze przyjda dwie , czym ty sie martwisz , gdzie Ty masz problem , nie podołasz zabawic dwóch Pan ?? a nuz ta kolezanka bedzie ładniejsza ? a nuż mądzejsza i w ogóle ! w kazdym razie masz wybór ! a to rewelka ! , to Ona niecfh sie martwi ! bo Ty mozesz wybrac nie ją! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 13 paź 2004, 12:28

a jesli kolezanka ma chłopaka...
"Such a lonely day
And it’s my
The most loneliest day of my life..."
SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 13 paź 2004, 13:24

w najgorszym wypadku spodoba ci sie jej koleżanka. Ale byłoby zdziwko i konsternacja :D
I nic nie wiem i nic nie rozumiem
I wciąż wierzę biednymi zmysłami
Ze ci ludzie na drugiej półkuli
Muszą chodzić do góry nogami

"Julian Tuwim"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 514 gości