Gdy dziewczyna robi unik... (pocałunek)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mac79
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 96
Rejestracja: 17 lis 2006, 12:56
Skąd: POZNAŃ
Płeć:

Gdy dziewczyna robi unik... (pocałunek)

Postautor: mac79 » 02 cze 2007, 11:18

Miałem kiedyś taką sytuację...
-chciałem pocałować dziewczynę w której byłem zakochany wydawało mi się ,że ona też coś do mnie czuła-w decydującym momencie zrobiła "unik"
-uznałem ,że trudno może po prostu było na to za wcześnie-pomachałem jej na pożegnanie i myslałem ,że to koniec w sensie no przecież takie uniki się zdarzają i w ogóle...
-dopiero po powrocie do domu poczułem taki ból w sercu jakiego nie życzę nikomu -nie mogłem spać,jeść rozpacz zupełna...

Czy ktoś z was też miał tak negatywne odczucia po powiedzmy nieudanym pocałunku itp. ?

Pytanie do dziewczyn -czy jeśli robicie taki unik to co macie na myśli ?

P.S Nie piszcie mi tu czasem cos o podstawówce/gimnazjum :) -temat stworzyłem wraz z moim młodszym kuzynem...

POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 02 cze 2007, 11:23

mac79 pisze:Czy ktoś z was też miał tak negatywne odczucia po powiedzmy nieudanym pocałunku itp. ?
nie
mac79 pisze: -czy jeśli robicie taki unik to co macie na myśli ?
ze facet jest oblesny/nie podoba mi sie i nie moglabym go dotknac a co dopiero pocalowac

czy Tobie sie nudzi? kolejny dziwny temat, ktory zalozyles. Ostatni o czym byl? "kit generator?'
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
toor
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 26 maja 2007, 19:44
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: toor » 02 cze 2007, 11:27

Ja miewam podobne sytuacje, ale nie chodzi o pocałunki tylko np. o umawianie się na spotkanie. Bo jednego dnia mówi że bardzo chętnie się spotkamy, a na drugi dzień potrafi jej coś wypaść (i to coś co planowała, a nie mówiła mi o tym). Też czuję wtedy straszny ból w sercu...

To boli. Boli strasznie. Bo dzieje się coś, czego nie oczekiwałeś... Wydaje mi się że taki ból jest normalny np. po nieudanym pocałunku. Ty wiesz że coś czujesz do niej, wydaje ci się, że wszystko powinno być oki, a tu dostajesz jakby kowadłem w łeb. Ale czasem tak się zdarza...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 cze 2007, 11:45

mac79 pisze:-dopiero po powrocie do domu poczułem taki ból w sercu jakiego nie życzę nikomu -nie mogłem spać,jeść rozpacz zupełna...

człowieku taka duperela nie jest podstawa do zakładania tematu
zreszta sam jestes obie winny, że nie umiałes ocenić czy mozna czy nie mozna pocałowac
mac79 pisze:Pytanie do dziewczyn -czy jeśli robicie taki unik to co macie na myśli ?

jak robie taki unik to znaczy, ze nie chce byc calowana przez tego osobnika, w ten sposób, w tym momencie
krpablo pisze:Też czuję wtedy straszny ból w sercu...

co za przewrazliwieni faceci z tych chłopaków kiedys wyrosna <chory>
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 02 cze 2007, 11:51

mac79 pisze:Czy ktoś z was też miał tak negatywne odczucia po powiedzmy nieudanym pocałunku itp. ?


nie

mac79 pisze:Pytanie do dziewczyn -czy jeśli robicie taki unik to co macie na myśli ?


mogą być różne myśli na mysli np. umyj ząbki albo dlaczego palisz fajki <diabel>
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 02 cze 2007, 11:58

zreszta sam jestes obie winny, że nie umiałes ocenić czy mozna czy nie mozna pocałowac

Daj spokój. Winny to on jest. Ot nie wyczuł i tyle.
A poza tym to zdarza się, że kobieta zachęca, a potem odpycha.

Poza tym, Mac nie zachowuj się jak małe dziecko, które idąc upadnie na dupę i od razu zalewa się łzami.
Nie rób tragedii z prztyczka w nos.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 02 cze 2007, 12:19

Wielkie halo, w sumie o nic.
Nie zdarzyła mi sie taka sytuacja, ale jak to mówi powiedzienie "raz na wozie, raz pod wozem". Tym razem byłeś "pod". Tak bywa :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 02 cze 2007, 12:24

mac79 pisze:Pytanie do dziewczyn -czy jeśli robicie taki unik to co macie na myśli ?
Że nie mam ochoty na pocałunek, do czego tu dorabiać ideologię?
Obrazek
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 02 cze 2007, 13:36

Mac: Ja tez ostatnio nie chciałem kobiety całować bo miała 30dkg popkornu miedzy zębami...

Co do kobiet to nie przjmuj sie takimi rzeczami. Umyj dobrze zęby i nastepnym razem przed pocałunkiem chwyc ja za szyje zeby nie uciekła ^^
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 cze 2007, 14:39

mac79 pisze:Czy ktoś z was też miał tak negatywne odczucia po powiedzmy nieudanym pocałunku itp. ?


ból wielki nie, spory niesmak - jak najbardziej. Gdy kiedyś tam od jednej takiej usłyszałem,że kiepsko całuję. Jakże się myliła :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 cze 2007, 15:26

Martinoo pisze:myj dobrze zęby i nastepnym razem przed pocałunkiem chwyc ja za szyje zeby nie uciekła ^^
I dostan w ryj zamiast uniku <diabel>
mac79 pisze:Czy ktoś z was też miał tak negatywne odczucia po powiedzmy nieudanym pocałunku itp. ?
Nie. Mi sie takie rzeczy nie zdarzyly nigdy i nie przypuszczam aby sie zdarzyc w ogole mogly.
mac79 pisze:Pytanie do dziewczyn -czy jeśli robicie taki unik to co macie na myśli ?
To chyba oczywiste. Ze nie chce zadnego pocalunku.
mac79 pisze:dopiero po powrocie do domu poczułem taki ból w sercu jakiego nie życzę nikomu -nie mogłem spać,jeść rozpacz zupełna...
Zalosne <chory>
Awatar użytkownika
Ardaniss
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 23 maja 2007, 02:32
Skąd: Mława
Płeć:

Postautor: Ardaniss » 02 cze 2007, 15:38

Ehhh... Nie chce mi sie czytac wszystkich postow, bo mysle, ze wiem w czym problem :) Jesli spotykasz sie z dziewczyna to MUSISZ przyzwyczaic ja troche do Twojego dotyku, ona musi czuc sie przy tobie komfortowo i Ci ufac. Nie moze byc tak, ze rozmawiasz z nia 4 godziny w parku, barze czy gdziekolwiek, nie dotkniesz jej nawet raz, a na good bye wyskakujesz od razu z calowaniem, to malo kiedy wychodzi. Proponuje wplesc w rozmowe jakas zabawe, ktora bedzie wymagala od was obojga kontaktu fizycznego, mam na mysli cos tak prostego, jak przejechanie dlonia po ramieniu drugiej osoby, pogladzenie jej wlosow (wrozenie z rak jest swietne do tego celu <diabel> ).
A gdy dorosne, chce zostac owocem jogobelli...
Awatar użytkownika
mac79
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 96
Rejestracja: 17 lis 2006, 12:56
Skąd: POZNAŃ
Płeć:

Postautor: mac79 » 02 cze 2007, 15:49

Skoro juz o pocałunkach mowa to jeszcze warto by dodać ,że...

powiedzmy facet podrywa kobietę ona wie ,że jej się on podoba -wiec jej reakcja polega na braku istotnej reakcji -udaje obojetność... Mija trochę czasu moga to być minuty ,godziny,a nawet kilka dni-kobieta zakochuje sie w meżczyźnie stwierdza on jest wspaniały-i sama zaczyna go zdobywać role się odwracają...

Teraz jest tak kobieta jest zakochana w mężczyźnie chce być blisko niego ,chce mu pokazać ,że jest jego warta-powiedzmy stoja sobie wieczorkiem i rozmawiają-ona rozemocjonowana mówi bardzo lubię ciebie słuchać mów do mnie patrz mi w oczy ,bądz blisko jak najbliżej-rozmowa temat jej jest dowolny i patrza sobie w oczy i nagle zapada cisza ona parzy mu wymownie w oczy ,usta ma wpółotwarte leko odsłania policzek...

TO MOMENT KRYTYCZNY---> facet powinien,wręcz musi ja pocałować teraz albo nigdy...
pierwszy pocałunek ma ogromne znaczenie w sensie jakościowym...

Dramaturgia zdarzenia jest jasna-kto nie potraf wyczekać odpowiedniego momentu pozbawia się wspaniałego fajerweku hormonów-i często także szans na kontynuowanie znajomości...

-Ona daje sygnał

-On całuje

-Ona odwzajemnia się jeszcze intensywniej :)

Chłopaki jak czujecie podświadomie ,że warto ryzykować niż potem żałować...-całujcie -bo to miłe oraz omijamy szufladkę męskiej przyjaciółki...


P.S Praktyka,praktyka i jeszcze raz praktyka-trzeba dużo ćwiczyć !! :*

POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 cze 2007, 15:53

mac79 pisze:powiedzmy facet podrywa kobietę ona wie ,że jej się on podoba
Chyba wie ze sie jemu podoba <chory>
Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 02 cze 2007, 16:20

mac79, jak Ty wszystko rozbierasz na czynniki pierwsze... i ile "życiowych" przykładów i opowieści masz w zanadrzu, ho ho hoooo!

jak się odsuwa dziewczyna to znaczy, ze nie chce być pocałowana.
Awatar użytkownika
jbg
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 180
Rejestracja: 14 mar 2007, 11:48
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: jbg » 02 cze 2007, 16:23

mac79 pisze:dopiero po powrocie do domu poczułem taki ból w sercu jakiego nie życzę nikomu -nie mogłem spać,jeść rozpacz zupełna...

Przykro może być, ale żeby aż tak?

mac79 pisze:Pytanie do dziewczyn -czy jeśli robicie taki unik to co macie na myśli ?

Jak moja mi unikała, okazało się, że chce, by pocałunek był specjalny itp. Dziewice tak mają. Wszystko pierwsze jest specjalne. Jak, nie przymierzając, pierwszy bieg bardziej specjalny, niż bieg na olimpiadzie.

krpablo pisze:Bo jednego dnia mówi że bardzo chętnie się spotkamy, a na drugi dzień potrafi jej coś wypaść (i to coś co planowała, a nie mówiła mi o tym). Też czuję wtedy straszny ból w sercu...

Mnie coś takiego nie boli.

Imperator pisze:Poza tym, Mac nie zachowuj się jak małe dziecko, które idąc upadnie na dupę i od razu zalewa się łzami.

I idzie z tym na forum, by powiadomić innych i zapytać: "Was też boli? Też płaczecie? Pytanie do ziemi: DLACZEGO MI TO ROBISZ?!". ;-)

Martinoo pisze:Umyj dobrze zęby i nastepnym razem przed pocałunkiem chwyc ja za szyje zeby nie uciekła ^^

:D Potwierdzam, działa!
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 02 cze 2007, 16:39

mac79 pisze:usta ma wpółotwarte leko odsłania policzek...

Jak odsłania policzek? W burce jest? <zakneblowany>

mac79 pisze:TO MOMENT KRYTYCZNY---> facet powinien,wręcz musi ja pocałować teraz albo nigdy...
pierwszy pocałunek ma ogromne znaczenie w sensie jakościowym...

Dramaturgia zdarzenia jest jasna-kto nie potraf wyczekać odpowiedniego momentu pozbawia się wspaniałego fajerweku hormonów-i często także szans na kontynuowanie znajomości...

-Ona daje sygnał

-On całuje

-Ona odwzajemnia się jeszcze intensywniej

Chłopaki jak czujecie podświadomie ,że warto ryzykować niż potem żałować...-całujcie -bo to miłe oraz omijamy szufladkę męskiej przyjaciółki...

Twój kuzyn ma na Ciebie zły wpływ <zalamka>

Czuję się, jakbym nie miał w sobie krzty emocji o.0 Buziak to buziak. Pierwszy zawsze jakościowo akurat najgorszy, bo:
a) pierwszy w życiu - brak doświadczenia
b) pierwszy w związku - j/w, ale w innym sensie. Możliwe zderzenia niepożądanymi częściami twarzoczaszki <szczerbaty>
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 02 cze 2007, 16:47

moon pisze:
Martinoo pisze:myj dobrze zęby i nastepnym razem przed pocałunkiem chwyc ja za szyje zeby nie uciekła ^^
I dostan w ryj zamiast uniku <diabel>


Jestes okropna

Mac: Skoro masz tyle informacji teorytycznych to spróbuj sie przemóc... Jak podczas randki zastanawiasz sie nad kwestiami pocałować czy nie pocałować, przytulic nie przytulic to lepiej pograj sobie na kompie bo cie kobiety znichszcza mentalnie i wycyckaja psychicznie a szkoda by Cie było bo osobowość to Ty masz, tylko mocna niedoszlifowana ^^
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 cze 2007, 18:17

Martinoo pisze:Jestes okropna
Prawdziwa. Normalna dziewczyna kazda by tak zrobila :P
Martinoo pisze:lepiej pograj sobie na kompie
Stanowczo zajecia dlaniego do konca zycia <lol>
Martinoo pisze:zastanawiasz sie nad kwestiami pocałować czy nie pocałować, przytulic nie przytulic
A kto sie nad takim czym zastnawia?NO KTO?Nikt! Jak sie czujeto sie caluje, przytula a jak nie to nie. Nie zatsnawia sie nad tym.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 02 cze 2007, 18:41

mac79 pisze:pierwszy pocałunek ma ogromne znaczenie w sensie jakościowym...
Zdarza się, że pierwszego się nie pamięta :P Więc czy pierwszy świadomy jest tym pierwszym, czy jednak już drugim? :D I wtedy liczy się jakoś drugiego będącego teoretycznie pierwszym? Ot takie rozważania... :)

Odnośnie tematu, ewidentnie nie jest gotowa/coś jej nie pasuje/nie chce. I nie ma się co aż tak łamać. Bo "
mac79 pisze:nie mogłem spać,jeść rozpacz zupełna
to moim zdaniem jest wytłumaczalne przy poważniejszych problemach.
Choć ja się ma naście lat, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 cze 2007, 19:35

mac79 pisze:Czy ktoś z was też miał tak negatywne odczucia po powiedzmy nieudanym pocałunku itp. ?

A gdzie w Twojej historii jest nieudany pocałunek? Jego w ogóle nie było :|
mac79 pisze:Pytanie do dziewczyn -czy jeśli robicie taki unik to co macie na myśli ?

Zostawiłam w domu włączone żelazko... <szczerbaty>

OMG, unik, to jest inaczej: "NIE". Tak ciężko to zrozumieć?

mac79 pisze:-dopiero po powrocie do domu poczułem taki ból w sercu jakiego nie życzę nikomu -nie mogłem spać,jeść rozpacz zupełna...

To jakby dziewczyna odmówiła Tobie współżycia "teraz", to umarłbyś? <chory>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 cze 2007, 19:39

Nie wiem, czy to co napiszę, Cię pocieszy, ale...
Ja swego czasu miałam takie akcje, że specjalnie odwracałam głowę, wiem głupie i dziecinne zachowanie, ale cóż zrobić. ;) I gdyby mój ex był takim frajerem, jak Ty, to rzeczywiście nigdy nie bylibyśmy razem.

Nie zawsze unik znaczy "nie". Czasami może oznaczać, że nie potrafi się do tego porządnie zabrać. A z postów tego kolesia na forum ta druga opcja bardziej jest prawdopodobna. A nawet jako połączenie "nie potrafisz się do tego facet zabrać, więc spadówa".
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 cze 2007, 19:43

Olivia pisze:A z postów tego kolesia na forum ta druga opcja bardziej jest prawdopodobna.

No tak, bo nie ma to jak napad na czyjeś usta ;DD
Olivia pisze:A nawet jako połączenie "nie potrafisz się do tego facet zabrać, więc spadówa".

Co wciąż oznacza: "NIE" ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 cze 2007, 19:46

Mona pisze:Co wciąż oznacza: "NIE" ;)

To właśnie miałam na myśli. :]
Mona pisze:No tak, bo nie ma to jak napad na czyjeś usta ;DD

Chodziło mi ogólnie o posty tego kolesia na forum, nie tylko w tym temacie.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
mac79
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 96
Rejestracja: 17 lis 2006, 12:56
Skąd: POZNAŃ
Płeć:

Postautor: mac79 » 02 cze 2007, 22:33

Martinoo pisze:Mac: Skoro masz tyle informacji teorytycznych to spróbuj sie przemóc... Jak podczas randki zastanawiasz sie nad kwestiami pocałować czy nie pocałować, przytulic nie przytulic to lepiej pograj sobie na kompie bo cie kobiety znichszcza mentalnie i wycyckaja psychicznie a szkoda by Cie było bo osobowość to Ty masz, tylko mocna niedoszlifowana



Mam dość kpin z mojej osoby:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WYJAŚNIENIE: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TAK ja mam informacje teoretyczne ,ale i bogata praktykę TON MOICH WYPOWIEDZI JEST TAKI A NIE INNY PONIEWAŻ NIE JESTEM TU OSOBĄ ANONIMOWĄ -MOI ZNAJOMI WIEDZĄ ŻE MAM NICK mac79 i DLATEGO ZABIERAM TYLKO GŁOS W DYSKUSJACH MIŁOŚĆ UCZUCIA ,PROBLEMY NIE PISZĘ NIC W INNYCH DZIAŁACH KOMPLETNIE NIC PONAD TO TEORETYZUJĘ BY ZBIĆ Z TROPU PODGLĄDACZY MOJEGO NICKA _TAK WYSZLO I TRUDNO NICKA NIE ZMIENIĘ -po za tym...

- mam dziewczynę i to przepiekna dziewczyne-WIĘC DAJCIE MI WRESZCIE SPOKÓJ !!!!!!!!!!!!!

POZDRAWIAM

[ Dodano: 2007-06-02, 22:37 ]
Mona pisze:To jakby dziewczyna odmówiła Tobie współżycia "teraz", to umarłbyś



Dlaczego mi -bo ja pisze o tym co było 8 lat temu -to co to ma z dniem dzisiejszym ??"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 cze 2007, 22:37

mac79 pisze:Mam dość kpin z mojej osoby:

to przestan dawać ku temu powody :]
mac79 pisze:ale i bogata praktykę

po dylematach zawartch w twoich tematach widac cos wrecz przeciwnego <pijak>
mac79 pisze:mam dziewczynę i to przepiekna dziewczyne-WIĘC DAJCIE MI WRESZCIE SPOKÓJ !! !!!!!!!!!!!

dziewucha piekna gwarancja spokoju <hahaha>

Oceniamy cie po tym co piszesz i jak piszesz.
Awatar użytkownika
mac79
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 96
Rejestracja: 17 lis 2006, 12:56
Skąd: POZNAŃ
Płeć:

Postautor: mac79 » 02 cze 2007, 22:39

Nie będę tu pisał konkretów i tyle- nie chcę by moi znajomi mieli ubaw i tyle...

[ Dodano: 2007-06-02, 22:41 ]
Dzindzer pisze:po dylematach zawartch w twoich tematach widac cos wrecz przeciwnego



Dylematy ja nie ma DYLEMATÓW tylko chcę często poznać opinię innych osób -piszę wątek mam swoja wiedzę ,ale mimo to chcę to co wiem zkonfrontować z waszymi wypowiedziami NIE JESTEM TU ANONIMOWY !!
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 02 cze 2007, 23:22

Co tu z anonimowością chodzi. Większość z nas pokazała fotki swoje, duzo zna się z "reala". Nie wiem co jest grane...
Mona pisze:OMG, unik, to jest inaczej: "NIE". Tak ciężko to zrozumieć?

Konkluzja tematu :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Ardaniss
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 23 maja 2007, 02:32
Skąd: Mława
Płeć:

Postautor: Ardaniss » 02 cze 2007, 23:38

Jakis czas temu slyszalem pewna teorie co do calowania na pierwszej rndce : "Jesli po pewnym czasie, zaczynasz sie zastanawiac, czy mozesz ja pocalowac, to znaczy... ZE MOZESZ!" :) I wiecie co? Z moich doswiadczen wynika, ze to jest prawda.
A gdy dorosne, chce zostac owocem jogobelli...
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 02 cze 2007, 23:40

Ta, facet zawsze chce i może bo w 95% mysli Wacławem. A Wacław nigdy sie nie myli, zawsze sprowadzi na dobrą sciezkę, wskaże cel. Niczym Dobry Pan :D
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 317 gości