Zagadkowy cytat

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 maja 2006, 13:16

paddy pisze:ze mną xxx
Czyli co?Sex uprawiac?
paddy pisze:Zgodzić się?
Jesli o sex chodzi to widzisz chlopak jest oszczedny. Tak jak pisalam wyzej za dziwke by musial placic a ty dasz mu dupy za darmoche i jeszcze bedziesz wniebowzieta ze chcial z Toba a nie z jakas inna.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 maja 2006, 13:40

paddy pisze:on teraz napisał że by chciał ze mną xxx

To juz świadczy o Nim. Jak nie ma nic lepszego do roboty, to by się pobzykał z naiwną smarkulą, co to zawsze za Nim poleci. Jak nie umiesz Go złapać na przywiązanie emocjonalne, to na sex Ci się nie uda. A się przy okazji zeszmacisz. Choć z Twojego zachowania nie wiem, czy jeszcze bardziej można.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 12 maja 2006, 13:42

moon pisze:Jesli o sex chodzi to widzisz chlopak jest oszczedny. Tak jak pisalam wyzej za dziwke by musial placic a ty dasz mu dupy za darmoche
Dokladnie. Nie musi sie nawet wysilac (w sensie poznawac jakas nowa i poczekac na odpowiedni moment).
Ale wiecej juz mi sie nie chce pisac, bo bylo to juz mowione ("deska ratunkowa") przez kilka osob, przez ostatnich kilka stron.
Awatar użytkownika
Sylwunia24
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2006, 21:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Sylwunia24 » 12 maja 2006, 13:42

paddy pisze: on teraz napisał że by chciał ze mną xxx, żeby nie było ze jestem im równa. Zgodzić się? Przecież ja tez tego chce

Twoje życie i decyzja też. Nie sądze jednak ze przez to zacznie cos do ciebie czuć.
Miłość jest sztuką produkowania czegoś, dzięki możliwościom kogoś innego. »
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 12 maja 2006, 14:02

hmm, ale jakby mu było dobrze teraz, a potem by juz powiedzmy nie miał tej przyjemności dłuższy czas, bo bym z nim nie chciała? :> powiedzmy ze teraz bardziej bym sie przyłożyła do tego i tym razem jego ''wykorzystała''. :] brakowałoby mu tego ze mną (choć z inną tego jeszcze nie robił) a on jest troszkę zamotany i sam czasem nie wie co myślec i czuc. Kocham go i co poradze na to ze jest mi z nim lepiej niz z kimkolwiek innym,,,,
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 maja 2006, 14:49

paddy pisze:powiedzmy ze teraz bardziej bym sie przyłożyła do tego i tym razem jego ''wykorzystała''. :] brakowałoby mu tego ze mną (choć z inną tego jeszcze nie robił) a on jest troszkę zamotany i sam czasem nie wie co myślec i czuc.

Szanuj się dziewczyno, to i inni będą Cię szanowali. Jeśli nie będzie uczucia, to brakowałyby Mu, ale samego sexu. Nie bądź naiwna, że złapiesz Go na sex bez uczuć.

A Ty byś wolała faceta, do którego coś czujesz, czy takiego tylko do sexu? Nie bój się myśleć!
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 12 maja 2006, 15:48

Olivia pisze:Nie bądź naiwna, że złapiesz Go na sex bez uczuć.

a jednak slyszy sie o takich przypadkach ;) zreszta kto powiedzial ze bez uczuc? gdyby ona byla mu obojetna albo tak jak sugerujecie mial jej dosyc to czy zagadywalby do niej i spotykal sie z nia ? :>
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 12 maja 2006, 15:50

Paddy, kombinujesz jak koń pod górę.
On wali prosto z mostu. Kiedy trzeba. Bo tak .. to się Tobą bawi.
Dałaś się zmanipulować, poza tym... nie masz własnego świata? Wszystko to ON?
A gdzie TY?
Olivia pisze:Nie bój się myśleć

Albo się tego naucz.
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 12 maja 2006, 16:04

paddy pisze:hmm, ale jakby mu było dobrze teraz, a potem by juz powiedzmy nie miał tej przyjemności dłuższy czas, bo bym z nim nie chciała? powiedzmy ze teraz bardziej bym sie przyłożyła do tego i tym razem jego ''wykorzystała''. brakowałoby mu tego ze mną (choć z inną tego jeszcze nie robił) a on jest troszkę zamotany i sam czasem nie wie co myślec i czuc


ee chrzanisz albo jest albo domyslasz/lub nie ma. Idealizujesz podobnie jak piernik.
Widzisz cos czego nie ma a co chcesz zeby bylo. Koles sobie sowbodnie rucha. Szczerze ja np w dupie (no prawie) mam te dziewczeta co sowbodnie moge miec. Mnie to nie bawi.
Temat robi sie nudny... a ty wychodzisz no hmmm... no wiesz. one chco biora z tego $. A ty nawet nie masz przyjemnosic bo ciagle mysisz jak mu zrobic lepiej.

Asiula pisze:a jednak slyszy sie o takich przypadkach zreszta kto powiedzial ze bez uczuc? gdyby ona byla mu obojetna albo tak jak sugerujecie mial jej dosyc to czy zagadywalby do niej i spotykal sie z nia ?

dupa... przyzwyczjenie, pociag, namiastka czegos. Ale ze co chemia? moze ale to jak w lotku 6. To nie filmy z USA. Tego i tak nie bedzie. Nawet jak im ise bedzie wydawac. To koles znajdzie sobie w miedzy czasie "lepsza" a tu dopiero zacznie sie jej placz...

Olivia pisze:To juz świadczy o Nim

raczej o niej. Sama dala mu sie tak ustawic.

Ale jak dziewczyna wyjdzie z tego zlapie blogi dystans.... <aniolek>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 maja 2006, 16:06

paddy pisze:ale jakby mu było dobrze teraz, a potem by juz powiedzmy nie miał tej przyjemności dłuższy czas, bo bym z nim nie chciała?
To by zerżnał inna naiwna co by mu sie nawinela...
Asiula pisze:gdyby ona byla mu obojetna albo tak jak sugerujecie mial jej dosyc to czy zagadywalby do niej i spotykal sie z nia ? :>
Owszem....spokjnie moglby...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 maja 2006, 16:20

sophie pisze:"Jeśli coś kochasz puść to wolno. Jeśli wróci jest twoje, jeśli nie to nigdy tego nie było"
Moze nie do konca adekwatny do sytuacji, ale w pewien sposob na pewno.
Ale on jej właśnie nie kocha. A temat jest o tym, co zrobić, żeby pokochał. Jak świat światem, nie wymyślono odpowiedzi na to pytanie.

Proponuję iść do czarownicy. Niech Ci da jakiś przepis. Innego wyjścia nie widzę :D

Odnoszę dziwne wrażenie, że z tej całej trójki to nikt tam nie jest do końca halo. I każde nadużywa słów, nadinerpretowując to, co się między nimi wszystkimi dzieje.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 12 maja 2006, 16:26

mrt pisze:
sophie pisze:"Jeśli coś kochasz puść to wolno. Jeśli wróci jest twoje, jeśli nie to nigdy tego nie było"
Moze nie do konca adekwatny do sytuacji, ale w pewien sposob na pewno.
Ale on jej właśnie nie kocha.


Wiem, ze on nie kocha. Ale chodzi o to, zeby paddy po prostu zrobila sobie przerwe. Bo sie dziewczyna zameczy ta sytuacja.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 maja 2006, 16:30

E tam. .... (żeby warna nie było) się nie męczą, nie wiedziałaś? :D

Wyzywacie Paddy od dziwek, wrednych rur. A przecież ona żadna taka, tylko głupia po prostu. Tak mi wyszło, jak hobbystycznie przeczytałam cały topik.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 maja 2006, 16:47

Asiula pisze:gdyby ona byla mu obojetna albo tak jak sugerujecie mial jej dosyc to czy zagadywalby do niej i spotykal sie z nia ? :>

A może On Ją zagaduje, bo chce se z siebie spuścić? Wątpię, by uczucia, które Nim kierują, były jakieś wzniosłe. :/
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 12 maja 2006, 16:48

mrt pisze:E tam. .... (żeby warna nie było) się nie męczą, nie wiedziałaś? :D

Wyzywacie Paddy od dziwek, wrednych rur. A przecież ona żadna taka, tylko głupia po prostu. Tak mi wyszło, jak hobbystycznie przeczytałam cały topik.

No pewnie sie nie mecza :]

Ale ja Paddy od zadnych takich nie wyzywalam :]
Moze nie tyle glupia, co niedoswiadczona i mloda :] (odezwala sie stara Sophie :D)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 maja 2006, 16:49

sophie pisze:le ja Paddy od zadnych takich nie wyzywalam :]
Moze nie tyle glupia, co niedoswiadczona i mloda :]

Ja bym powiedziała, że naiwna gęś. I tyle. :] Nazywajmy rzecz po imieniu.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 maja 2006, 16:53

Ja byłam cwańsza i mądrzejsza, jak miałam 17 lat. Tyle że nic z tego nie wyniknęło :D
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 12 maja 2006, 17:56

moon pisze:paddy napisał/a:
ale jakby mu było dobrze teraz, a potem by juz powiedzmy nie miał tej przyjemności dłuższy czas, bo bym z nim nie chciała?
To by zerżnał inna naiwna co by mu sie nawinela...


A kto wie ile on tak lasek poowijał sobie wokół palca? Paddy może nie jesteś jedyna? Co nie zmienia faktu że nie masz szacunku do siebie samej.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 12 maja 2006, 18:08

kochana Paddy wariatka na pewno nie jest :) i teraz prosze ladnie za nia trzymac kciuki. kochanie uda Ci sie :* jestem z Toba :D
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 maja 2006, 18:30

Asiula pisze:kochana Paddy wariatka na pewno nie jest :) i teraz prosze ladnie za nia trzymac kciuki. kochanie uda Ci sie :* jestem z Toba :D
<hahaha> Poczulam soie wlasnie rozwalona...Nie karm jej nadziejami...
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 12 maja 2006, 18:40

mrt pisze:Wyzywacie Paddy od dziwek, wrednych rur. A przecież ona żadna taka, tylko głupia po prostu. Tak mi wyszło, jak hobbystycznie przeczytałam cały topik.

nikt jej nie nazwal tak. Tylko ze zachowuje sie tak. Wiem ze mala roznica ale jednka jest :]
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 12 maja 2006, 19:06

nie karmie :) ja po prostu naprawde wierze w to, ze moze jej sie udac! :D
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 12 maja 2006, 20:21

To chyba Asiula jesteś jedyna albo przynajmniej jedna z nielicznych... Facet musiałby chyba dostać w łeb czymś z kosmosu żeby mu się odmieniło. Ja nie wierze w takie cudowne przemiany. I nie wyobrażam sobie związku z kimś kto wcześniej by mnie wykorzystywał i poniżał.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 12 maja 2006, 20:57

bo ja wierze w cuda ;) i w dobroc ludzi, i w spelnianie marzen i w to ze kazdy dzien jest szansa na to zeby wszystko sie odmienilo :)
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 maja 2006, 23:22

Asiula, a pamietasz co napisalas na forum o naszych radachodnosnie Twjego bylego?To powtorze jedna z nich. Wszystko Ci sie jeszcze odmieni i bedziesz sie smiat z wlasnych wypisywamnych glupotek ;)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 maja 2006, 23:31

Asiula pisze:bo ja wierze w cuda

A w Siebie wierzysz?
No to masz wybór. Bo cuda są reglamentowane, ostatnio :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 maja 2006, 23:45

Mysiorek pisze:Bo cuda są reglamentowane, ostatnio
Ja ostatnio zgarniam wszystkie, jak leci, więc lepiej niech uwierzy w siebie :P

A tak poważnie: ale mi problemy... Nie ten to inny. Czy to jedyne takie cudo po świecie łazi? Zważywszy na to, że najbardziej interesującego faceta na świecie mam ja, to znaczy, że ten od Paddy wcale nie taki świetny. Radzę poszukać lepszego.

A swoją drogą, jak ktoś mi jeszcze kiedyś wyjedzie z tekstem, jakie to baby są wredne, to odeślę do tego topika. Na dowód, że faceci bywają mendowaci do kwadratu. Ślizga się taki całe życie na damskich tyłkach i żadna mu kopa w tyłek nie da, żeby usiadł. Paddy, Ty go powinnaś usadzić, bo niby kto? Weź mu przytrzyj nosa, zamiast jego ego obślizgłe podbudowywać.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 13 maja 2006, 12:07

mrt pisze:ale mi problemy... Nie ten to inny.

censored.... za przeproszeniem!! Miłość to nie zabawka! albo jakieś zużyte auto które znami nie wspólgra i mozna wymienic na lepszy model!! Ja go kocham! I choćbym qr.... miała trafić do psychiatryka to nie pozwole go ani siebie obrażać! On ma dobre serce, a to że jest zagubiony w tym świecie pokręconym i zepsutych przez takich ludzi jak wy, ktorzy chodzicie najprostszymi ścieszkami w poszukiwaniu za sztucznym szczęściem, to juz nie jego wina!! I nie obrażajcie mi Aśki, bo gdyby na świecie było więcej takich ludzi jak ona, nie tak próżnych, pełnych dumy i pychy, to świat byłby dziś zupełnie inny!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 maja 2006, 12:10

paddy pisze:Miłość

zapomnialas dodac jednostronna :].
Ales Ty naiwna <zalamka>
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 13 maja 2006, 12:12

no i kit!! To sie potne i bedzie spokuj, ale nie zamienie go na innego, never :]

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 550 gości