Ktoś inny w naszym zwiazku.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Łuka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2008, 09:11
Skąd: krk
Płeć:

Ktoś inny w naszym zwiazku.

Postautor: Łuka » 07 gru 2008, 09:49

Witam,

jestem z dziewczyna juz ponad rok (13 mies dokladnie). Wczesniej, zanim
zaczelismy byc para, byla nieszczesliwie, lecz na zaboj, zakochana w pewnym
osobniku, ktory mozna powiedziec, ze zrobil na niej piorunujace wrazenie i w
ogole swiata poza nim nie widziala - tak wynikalo z jej opowiesci. Jednak nigdy
nie udalo jej sie poznac go osobiscie, chociaz zamierzala to jakos zaaranzowac
[koles byl prowadzacym z nia cw na uczelni]. I tak sobie zyla nieszczesliwie
zakochana az pojawilem sie ja ;) Zostalismy para, ale czulem, ze jednak caly czas
mysli o tamtym. Czas mijal i mialem nadzieje, ze w koncu jej przejdzie. Z jej
zachowania wynikalo, szczegolnie w ostatnich miesiacach, ze faktycznie
ostatecznie porzucila juz mysli o tamtym i skupila sie na mnie, bo naprawde bylo
milo [wlacznie z tym, ze przezyla ze mna swoj pierwszy raz]. Tak mi sie
przynajmniej wydawalo, bo okazalo sie podczas jednej z ostatnich rozmow, ze ok 5
mies temu zagadala do niego na gg, jak twierdzi - "z czystej ciekawosci". Nie
odpuscilem i staralem sie drazyc temat, ale nie chciala o tym rozmawiac, z tego,
co wywnioskowalem, to rozmowa nie byla udana, bo koles byl nawalony i chyba dal
jej po prostu kosza ;) Ale to moje domysly z tym koszem. Moja dziewczyn twierdzi,
ze moze mi pokazac gg z ta rozmowa i moge sobie przeczytac skoro jej nie ufam, bo licze sie dla niej tylko ja. ;]
Fakt, nie ufam. Bo chyba mam racjonalne ku temu powody. Chyba jest ze mna tylko
dlaego, ze nie moze miec tamtego i nie chce byc samotna, bo milo sobie pospedzac
czas z fajnym chlopakiem [bo ja w sumie tez jakims tam zainteresowaniem ze strony
plci przecwinej sie ciesze ;p]. Dodam, ze ten zwiazek jest dosyc burzliwy, pare
razy rozstawalismy sie i wracalismy.
I tu moje pytanie - przeczytac te rozmowe, nie przejmowac sie tym, a moze jednak
spojrzec prawdzie w oczy i dac sobie z tym wszystkim spokoj, z ta dziecinada? Dodam, ze jednak zalezy mi na niej.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 07 gru 2008, 10:31

E tam, wzdycha do niego, bo nie może go mieć. Ona należy do ludzi, których najbardziej pociąga to, co nieosiągalne. Może dopisała do tego słodką historią idealizując przy typ obiekt pożądania. Obiekty takie często okazują się nie być warte tego wszystkiego.

Łuka pisze:Dodam, ze ten zwiazek jest dosyc burzliwy, pare
razy rozstawalismy sie i wracalismy.

Tak będzie działo się w związku z nią, bo taki typ. Wieczny romantyk, czyli akszyn musi być :D
Łuka pisze:I tu moje pytanie - przeczytac te rozmowe, nie przejmowac sie tym, a moze jednak
spojrzec prawdzie w oczy i dac sobie z tym wszystkim spokoj, z ta dziecinada?

A po co czytać? To właśnie byłoby dziecinne. W końcu wszystko okaże się, niezaleznie od tego, czy będziesz ją śledził, czy nie.
Łuka pisze:Dodam, ze jednak zalezy mi na niej.

To pogadaj z nią o jej rodzicach, bo coś zdaje mi się, ze tutaj jest problem, jak zawsze zresztą. Dziewczyna z takiej rozmowy może dużo wynieść, bo może okazać się, że nie potrafi docenić tego, co ma blisko właśnie przez zachowania rodziców, a to można naprawić, tylko trzeba być świadomym tego.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2008, 10:32 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 07 gru 2008, 11:37

Mona pisze:To pogadaj z nią o jej rodzicach, bo coś zdaje mi się, ze tutaj jest problem, jak zawsze zresztą. Dziewczyna z takiej rozmowy może dużo wynieść, bo może okazać się, że nie potrafi docenić tego, co ma blisko właśnie przez zachowania rodziców, a to można naprawić, tylko trzeba być świadomym tego.

Zaraz, to znaczy że według ciebie problem zawsze leży w rodzicach?! Jak ode mnie np. odeszła żona to mam do niej zadzwonić i porozmawiać o jej rodzicach (czyli moich teściach)? I to naprawdę pomoże?! <zdziwko>
Jak się popieści to się zmieści
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 gru 2008, 14:58

Łuka pisze:Bo chyba mam racjonalne ku temu powody
Ja nie widzę żadnych :|
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 07 gru 2008, 16:49

Łuka pisze:dac sobie z tym wszystkim spokoj, z ta dziecinada?


A że:
Łuka pisze: jednak zalezy mi na niej.
- absolutnie nie widać.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 gru 2008, 17:08

shaman pisze:absolutnie nie widać.

A po czym wnosisz?

Dziewczyna sama Ci się przyznała do swego występku, powiedziała, że to z ciekawości. Pokaż, że nie robi to na Tobie wrażenia. To wcale nie jest oznaka, że Ci nie zależy, ale że Jej ufasz i wierzysz. Daruj sobie czytanie Jej archiwum, to nic nie da.

Kobiety już takie są, sentymentalne. Pozwól Jej samej docenić Wasz związek. Tacy wyidealizowani w oczach kobiet mężczyźni, często przy lepszym świetle, tracą swój blask.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 07 gru 2008, 18:06

Olivia pisze:shaman napisał/a:
absolutnie nie widać.


A po czym wnosisz?
Kiedy autor pisze
Łuka pisze:Chyba jest ze mna tylko
dlaego, ze nie moze miec tamtego i nie chce byc samotna, bo milo sobie pospedzac
czas z fajnym chlopakiem [bo ja w sumie tez jakims tam zainteresowaniem ze strony
plci przecwinej sie ciesze ;p]
zaraz po tym, jak oświadczył że straciła z nim dziewictwo, trudno wnosić cokolwiek innego.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 07 gru 2008, 20:57

Mona pisze:E tam, wzdycha do niego, bo nie może go mieć. Ona należy do ludzi, których najbardziej pociąga to, co nieosiągalne

ja mam faceta, a sie co rusz 'zakochuje' w jakims prowadzacym zajecia mezczyznie <lol> ale to nic groznego, mimo, ze z jednym nawet pisalismy sobie maile ;)
Łuka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2008, 09:11
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Łuka » 09 gru 2008, 19:50

Rozstalismy sie. Po dluzszych przemysleniach doszedlem do wniosku, ze to nie bylo jednak to. Mam jednak dziwne przeczucie, ze bede tego zalowal ;] Dzieki wszystkim za odpowiedzi, pozdr.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BarbaraPag, BonnieJen, ElnoraRar, JaniceTeemy, Kristinscouh, PattyKal, RondaSaw i 290 gości