Duży problem-przynajmniej dla mnie.DZIEWCZYNY!!!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 lip 2006, 18:54

Kermit pisze:na swoj sposob fajne sa takie co nei chca dac,


nawet nie o to chodzi :) O otwartość umysłu. O podobieństwo oczekiwań. O to, czy nie trafiło się na niereformowalną "zimną rybę", bo więcej szkody z tym, niż pożytku. Zawsze któraś strona się męczy. I uściślimy - mówię o związkach 20+, a nie o chcących się pitolić nastoletnich dzieciakach. <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 07 lip 2006, 18:55

TedBundy pisze:o chcących się pitolić nastoletnich dzieciakach

tez nim kiedys bylem ;] i NIE ZALUJE ani chwili! :)
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
zenon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 208
Rejestracja: 21 cze 2006, 18:31
Skąd: bo ja wiem?
Płeć:

Postautor: zenon » 07 lip 2006, 19:01

Kermit pisze:
TedBundy pisze:o chcących się pitolić nastoletnich dzieciakach

tez nim kiedys bylem ;] i NIE ZALUJE ani chwili! :)

cichaj żabo!
pozwól troche pomoralizować...
BTW my też byliśmy młodzi <diabel>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 07 lip 2006, 20:35

Yasmine pisze:No wlasnie. Takie rzeczy to trzeba juz wiedziec na samym poczatku. Jakie ma ktos podejscie do seksu, zeby sie pozniej nie rozczarowac

W wiekszości przypadków, juz na samym poczatku da sie wyczuc jaki mam do tego stosunek. Przeciez to widac nawet po zachowaniu.
TedBundy pisze:rzucę.

Ja bym wytrzymał. Ale jeśli byłbym w 100 % pewny, ze to TA ;)
http://www.allegro.pl/ite...piersiami_.html

;O
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
ewka_666
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:16
Skąd: Otchłań
Płeć:

Postautor: ewka_666 » 07 lip 2006, 21:32

jezeli chcesz sie p.i.e.p.r.z.y.c to poszukaj sobie panny z ktora mozesz to zrobic a nie sie meczysz, widac ze jej nie kochasz jak myslisz tylko o tym kiedy ona pojdzie ze toba do lozka:/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 07 lip 2006, 21:35

ewka_666 pisze:widac ze jej nie kochasz jak myslisz tylko o tym kiedy ona pojdzie ze toba do lozka:/

To załóż okulary, bo coś słabo widzisz. Widać Mu zależy, skoro chce rozwiązać problem. Jakby Mu nie zależało, to by Ją dawno zostawił.
Czy Ciebie ktoś kiedyś skrzywdził? Bo jak czytam Twoje posty...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 lip 2006, 21:36

ewka_666 pisze:jezeli chcesz sie p.i.e.p.r.z.y.c to poszukaj sobie panny z ktora mozesz to zrobic a nie sie meczysz, widac ze jej nie kochasz jak myslisz tylko o tym kiedy ona pojdzie ze toba do lozka:/

Prosze Cie przestan ! to nie pierwszy taki Twój post , za małoda jestes by cos napisać w tej sprawie , i nie gniewaj sie , Ty naprawde nie wiesz o czym On mówi , a tylko Ci sie wydaje ,
pozdrawiam !! <przytul> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 07 lip 2006, 21:41

Olivia pisze:Czy Ciebie ktoś kiedyś skrzywdził? Bo jak czytam Twoje posty...

Chyba sam szatan. Skrzywdził ale jej się podobało. Stąd ten nick. <diabel>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 07 lip 2006, 21:51

Gadanie o prawdziwej milosci w coniektorych tematach zaczyna byc irytujace, nie da sie zyc samymi serduszkami, kwiatuszkami i kolorowa tecza, facet ma w sobie testosteronu tyle ze moglby zawrzec umowe z pudzianem na stala dostawe . POJSCIE DO LOZKA TO NIE SPRAWDZIAN DLA UCZUC. Chodze do lozka z facetami ktorych nie kocham, i dlugo nie chodzilam do lozka z facedtem ktorego kochalam na zaboj , i gdzie te Wasze zakichane teorie?
Jedna rada dla autora tematu : PRZESTAN w ogóle GADAC Z NIA O SEKSIE, NIE NACISKAJ, NIE WSPOMINAJ, OLEJ CALKOWICIE TA SFERE, zobojetnialy dasz jej do myslenia. A jak Cie zacznie prowokowac i mimo to nie pojdzie na calosc, to postaw pod murem :] dlaczego nie chce `? ? argumenty , konkrety , "nie bo nie" Cie nie satysfakcjonuje , ten argument jest zarezerwowany dla mnie <diabel> spytaj czego sie obawia, upewnij ze zadbasz o wszystko, spraw by poczula sie bezpiecznie i komfortowo
a jak nie pomoze to rzuc w cholere <pijak>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
ewka_666
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 07 lip 2006, 14:16
Skąd: Otchłań
Płeć:

Postautor: ewka_666 » 07 lip 2006, 21:52

nikt mnie nie skrzywdzil, nawet szatan, pisze to co uwazam a wasze komentarze mam gdzies , ze mam tyle lat to nie znaczy ze nic nie wiem:/
Ostatnio zmieniony 08 lip 2006, 10:04 przez ewka_666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 lip 2006, 21:53

wiesz wiesz , ale za mało i nie to co trzeba , pewne zreczy zle po prostu interpretujesz
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
zenon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 208
Rejestracja: 21 cze 2006, 18:31
Skąd: bo ja wiem?
Płeć:

Postautor: zenon » 07 lip 2006, 22:11

Wstreciucha pisze:...Chodze do lozka z facetami ktorych nie kocham

kiedy wracasz <diabel> ?

żeby było "na temat" - zostaw im ich rozterki - sami muszą sprawdzić...
Ostatnio zmieniony 07 lip 2006, 22:34 przez zenon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Imrael
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 07 lip 2006, 22:03
Skąd: Limbo
Płeć:

Postautor: Imrael » 07 lip 2006, 22:12

Imperator, amoze Ciebie Szatan zgwałcił, zrobił Ci gwałt na umyśle (i nie tylko) i dlatego tak się czepiasz? Jak nie masz co robić tylko czepiać się cudzych nicków, to utnij sobie wacka i sobie nim porzucaj. Ja się doczepię Twojego avatara. Co to, zabawka dla dzieci do lat 3, z nie do końca rozwiniętym umysłem?

Wracając do tematu, faktycznie sprawa nieciekawa... 2,5 roku to szmat czasu. JA bym zalecał czekanie. Cięzko jak ciężko, ale chyba warto czekać, nie mam racji?
zenon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 208
Rejestracja: 21 cze 2006, 18:31
Skąd: bo ja wiem?
Płeć:

Postautor: zenon » 07 lip 2006, 22:14

Imrael pisze:Imperator, amoze Ciebie Szatan zgwałcił, zrobił Ci gwałt na umyśle (i nie tylko) i dlatego tak się czepiasz? Jak nie masz co robić tylko czepiać się cudzych nicków, to utnij sobie wacka i sobie nim porzucaj. Ja się doczepię Twojego avatara. Co to, zabawka dla dzieci do lat 3, z nie do końca rozwiniętym umysłem?

Wracając do tematu, faktycznie sprawa nieciekawa... 2,5 roku to szmat czasu. JA bym zalecał czekanie. Cięzko jak ciężko, ale chyba warto czekać, nie mam racji?

głębia powala

i to by wystarczyło...

...ale gdzieś tam czai się...
droga sophie
Chciałem przez to powiedzieć, że staję w opozycji do poglądów "cytowanego"
wyrażam zdanie odrębrne
argumentację uznałem za niską
kiedyś będzie duży...

mógłbym rozwijać
zresztą przypadkowy wątek
sophie droga
czasem między wierszami można powiedzieć więcej
jakoś tak źle wspominam czasy z aplikantkami sędziowskimi, czy prokuratorskimi ...one takie mądre były i wszechwiedzące, a lustro*? ...któż by się tym przejmował

*autor miał na myśli odbicie wnętrza, nie fizjonomiii
Ostatnio zmieniony 07 lip 2006, 22:24 przez zenon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 07 lip 2006, 22:22

Imperator pisze:Chyba sam szatan. Skrzywdził ale jej się podobało. Stąd ten nick. <diabel>


Nie wywołujcie betusi z lasu tymi postami o szatanie... bo nam ją znów zbanują <hahaha>

A na temat:
xinerek, to po co nalegasz? Daj sobie spokój z takimi rozmowami, bo skutek one odniosą odwrotny.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 07 lip 2006, 22:23

Imrael pisze:Imperator, amoze Ciebie Szatan zgwałcił, zrobił Ci gwałt na umyśle (i nie tylko) i dlatego tak się czepiasz? Jak nie masz co robić tylko czepiać się cudzych nicków, to utnij sobie wacka i sobie nim porzucaj. Ja się doczepię Twojego avatara. Co to, zabawka dla dzieci do lat 3, z nie do końca rozwiniętym umysłem?

Ostre wejście... <pijak>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 07 lip 2006, 22:26

Imrael, ewka_666, jakiego towarzystko statnistyczne otwieracie ?
Imrael pisze:Co to, zabawka dla dzieci do lat 3, z nie do końca rozwiniętym umysłem?

Lepsze to niż gwiazda pięcioramienna :D
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 08 lip 2006, 00:52

xinerek pisze:Jestem ze swoją dziewczyną już prawie 2,5 roku, jest nam razem cudownie


Chyba nie bardzo jezeli piszesz, ze jadnak masz duzy problem z tym zwiazany. Rada ode mnie, zadaj sobie pytanie, czy ty ja naprawde kochasz, bo sadzac po twoim zachowaniu, raczej nie
xinerek pisze:Boje się że ją wkońcu zdradze bo okazja zdaża mi się coraz cześciej ...

Pamietaj, w zwiazku kieroj sie sercem bo jezeli bedziesz kierowal sie fjutem to szczescia na pewno nie osiagniesz, no moze przez ten czas jak bedziesz z nia w lozku.
"Serca przepełnione miłością
nigdy daleko od siebie nie odejdą"
Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 08 lip 2006, 01:14

Kermit pisze:jeszce satanistow nam tutaj brakowalo....

Kermit, nikogo nie brakowało, bywam tu już od jakiegoś czasu <diabel>

Zaś Bezlitosny-Pentagramator-z-Piekła-Rodem gardzący pospólstwem może być całkiem ciekawym nabytkiem, być może klasy betusi :]
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 08 lip 2006, 08:12

pani_minister pisze:Zaś Bezlitosny-Pentagramator-z-Piekła-Rodem gardzący pospólstwem może być całkiem ciekawym nabytkiem, być może klasy betusi

Na razie wejście było typowo betusiowe :]

Sprawa jest prosta: on chce się kochać - ona nie wie kiedy zechce. Może w październiku? --> A może poszli do lasu? :> Chłopie, zdaje się, że nie zgracie się ze sobą w tych sprawach. Ty byś chciał mieć normalną kobietę, która chce niemal równie często jak Ty. Tobie stoi... a jej wisi. :( Najgorsze jest to, że jak ją zostawisz to podniosą się tysiące lamentów obrońców praw kobiet, że "myślisz tylko kutasem", "nie zależy Ci na niej" i takie tam inne PIERDOŁY. Nie bierz do siebie postów Sasetki, szatańskiej Ewki, bo to są brednie. :]
Kochasz ją - kochasz ją całą. Ona tak samo powinna Ciebie i także cieleśnie. Tak było i tak będzie.
Moja rada jest taka: nie dopominaj się o to. Po co. W ogóle się odsuń od niej. Jeśli dawała się pieścić z miłej chęci - to się upomni. Jeśli dawała, bo "tak wypada" to nie będzie się dopominać. I tu już będzie wiadomo mniej więcej o co chodzi.

Druga opcja jest taka, że Ty RZECZYWIŚCIE nalegasz. Z Twojego opisu wynika, że nie za bardzo. Jednak rada jest prosta - przestań o tym rozmawiać, przestań pchać łapy w strategiczne guziczki <diabel> Zobacz i obserwuj. :)
Ostatnio zmieniony 08 lip 2006, 08:16 przez Imperator, łącznie zmieniany 1 raz.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 08 lip 2006, 08:14

a tymczasem w najgorszym wypadku pozostaje "raczka"... <banan> <aniolek>
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 lip 2006, 08:46

Mateo_20 pisze:Pamietaj, w zwiazku kieroj sie sercem bo jezeli bedziesz kierowal sie fjutem to szczescia na pewno nie osiagniesz


brednia. W związku rozumem, w uczuciach sercem, jak ktoś to mądrze ujął. W związku zawsze rozumem, by zawsze mieć pod kontrolą sytuacje i w zarodku dusić dla niego zagrożenia <evilbat>

Imperator pisze:Najgorsze jest to, że jak ją zostawisz to podniosą się tysiące lamentów obrońców praw kobiet, że "myślisz tylko kutasem", "nie zależy Ci na niej" i takie tam inne PIERDOŁY. Nie bierz do siebie postów Sasetki, szatańskiej Ewki, bo to są brednie. :]
Kochasz ją - kochasz ją całą. Ona tak samo powinna Ciebie i także cieleśnie. Tak było i tak będzie.


<browar> <browar>
Nic więcej nie mam do dodania :) Poza tym dziwne dla mnie, iż po upływie takiego czasu ona tego nie potrzebuje <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 08 lip 2006, 09:04

2,5 roku na czysto?? jaaaaa.... ja i moja kobieta zdecydowalismy sie po pol roku na milusiowanie bo ilez mozna czekac? :D stwierdzilismy ze jestesmy gotowi i juz!!! i to byl nasz pierwszy raz... 2,5 roku hmm. gdybym musial to poczekalbym ale latwe by to nie bylo... i nie myslalbym o zdradzie bo tak myslac stajesz sie malym egoista!!! <mlotek>
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 08 lip 2006, 09:39

xinerek - powiedz Jej, że też masz potrzeby, ze Ją kochasz, że będziesz robił wszystko by Ją zaskokoić i nigdy Jej nie skrzywdzisz. Porozmawiaj z Nia o tym dlaczego Ona nadal sie waha, o tym czego sie obawia, a moze jakie zasady w tej kwestii wyznaje. No ale jesli chodzi o zdradę...Jeśli Ją zawiedziesz to skrzywdzisz kobietę, którą kochasz, która jest wrazliwa i zaufała Ci - i dopiero wtedy zrozumiesz jak wielki błąd popełniłeś przez co? a moze przez kogo? przez chęć dorównana kolegom? zaspokojenia potrzeb? Nie warto, porozmiawiaj z Nią i powiedz szczerze co czujesz, czego Ci brak i co Jej oferujesz.
OnlyJusti
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 08 lip 2006, 13:05

wytlumacz jej ze jest takie cos jak... ZABEZPIECZENIE!!! bo moze tego najbardziej sie obawia!!! :? <browar>
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."
Awatar użytkownika
Imrael
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 07 lip 2006, 22:03
Skąd: Limbo
Płeć:

Postautor: Imrael » 08 lip 2006, 14:35

Kermit, ja i Ewka to nie te same osoby xD Pani_Minister postaram się stworzyć coś ciekawego. Może nie zawsze będę rzucał mięchem podsmażonym ogniem piekielnym, ale zrobię co się da, żeby nieco urozmaicić treści forumowe ]xD Wracając do topicu (coby nie było) to wóz albo przewóz. Pomyśl na czym Ci bardziej zalezy, na seksie czy na kobiecie? Zapewne na obu rzeczach, wiec zalecam czekanie, ale staranie się o przyspieszenie tego co i tak w końcu musi nastąpić...

Bash mnie się mój avatar podoba. Przynajmniej nie wygląda jak niewydarzona ośmiornica, która zagubiła się gdzies między kolejnymi warstwami otchłani :P I tak musiałem ją obracac o 180 stopni, ale to niewazne. I nie jestem zatanistą, tylko lubię takie (po)pierdółki. A Ewce do satanizmu jeszcze dalej niż mnie :P (nic nie mówiłem)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 08 lip 2006, 15:37

Jaran1985 pisze:wytlumacz jej ze jest takie cos jak... ZABEZPIECZENIE!!! bo moze tego najbardziej sie obawia!!!

Tu nie chodzi prawdopodobnie o kweste zabezpieczenia, tylko aspekty społeczne czy etyczne. W takim wypadku nie nalezy nalegać, po prostu nic nie zrobisz :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 08 lip 2006, 15:41

moze boi sie ze zajdzie w ciaze... albo po prostu chce jak najdluzej byc dziewica :P
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 08 lip 2006, 15:48

Jaran1985 pisze: albo po prostu chce jak najdluzej byc dziewica

dziwi Cię to ?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Jaran1985
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 06 lut 2006, 12:04
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jaran1985 » 08 lip 2006, 15:52

Bash pisze:dziwi Cię to ?

nie dziwi bo teraz to chyba rzadkosc (widze jak sie zachowuja nastolatki w mojej okolicy! być dziewica to wstyd chyba dla nich <mlotek> ) wracajac do dziewczyny autora postu to powiem nawet ze to godne podziwu :)
"...życie jest jedną wielką imprezą... zrób wszystko aby nie być na niej kelnerem..."

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 542 gości