homosexulaizm a dziecko

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
TKey
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 17 paź 2005, 16:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: TKey » 18 paź 2005, 16:15

Poncjusz Piłat pisze:To, co piszesz jest po prostu niedorzeczne. Z tego, że z facetami się ktoś lepieje dogaduje i zamieszka z kolesiem, jeszcze nie wynika, że będą ze sobą sypiać. Czy mam rozumieć, że zawsze chciałeś przelecież swojego najlepszego przyjaciela?


nie powiedzialem ze to jedyny czynnik, czasami tak bywa, ale czynnikow jakie wplywaja na orientacje jest wiele.
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 18 paź 2005, 16:48

unreal pisze:eksperyment? Ja nie zgodziłbym się na wrzucenie jakiegoś dziecka do takiego "Truman schow", nikt nie ma prawa przeprowadzania takich "eksperymentów" na ludziach... a Jeśli byłby to eksperyment to nie ma gwarancji że osoby zainteresowane prowdziły by go w sposób mający potwierdzić ich tezy...

Też bym się nie zgodził. Chodziło mi o to, że to by rozwiało wątpliwości. Dopóki czegoś takiego się nie przeprowadzi - i mam jednak nadzieję, że nie - pisanie o zgubnym czy zbawiennym wpływie takich rodziców to wciąż strzelanie.

TKey pisze:
Poncjusz Piłat pisze:To, co piszesz jest po prostu niedorzeczne. Z tego, że z facetami się ktoś lepieje dogaduje i zamieszka z kolesiem, jeszcze nie wynika, że będą ze sobą sypiać. Czy mam rozumieć, że zawsze chciałeś przelecież swojego najlepszego przyjaciela?

nie powiedzialem ze to jedyny czynnik, czasami tak bywa, ale czynnikow jakie wplywaja na orientacje jest wiele.

Okej. Ale następnym razem zaznacz to, bo rzeczywiście wynikało z Twojej wypowiedzi, że wystarczy tyle, żeby zostać gejem.
Jakie inne czynniki byś wymienił?
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 18 paź 2005, 17:00

Legalizacja zwiazkow homo - tak
Adpcja dzieci przez homo - nie
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 18 paź 2005, 17:03

Poncjusz Piłat pisze:Też bym się nie zgodził. Chodziło mi o to, że to by rozwiało wątpliwości. Dopóki czegoś takiego się nie przeprowadzi - i mam jednak nadzieję, że nie - pisanie o zgubnym czy zbawiennym wpływie takich rodziców to wciąż strzelanie.

<browar>

Strzelanie i spekulacje, niezależnie jednak od nich, nie zgodziłbym sie na legalizacje adopcji przez pary homoseksualne właśnie dlatego że to spekulacje a nic pewnego. (choć przyznam ze ja zbawiennego wpływu który miałby z orientacji homo wypływac po prostu nie widze, a ryzykowanie prawidłowego rozwoju osobowości dzici których nikt nie pytał o zdanie, jest dla mnie niedopuszczalne. A to wszystko Dla dobrego samopoczucia małej grupy, która jest moze i pokrzywdzona przez los ale i tak nie usprawiedliwia to według mnie ryzyka na jakie chcieliby wystawić takie dzieci)

TFA pisze:Legalizacja zwiazkow homo - tak
Adpcja dzieci przez homo - nie

<brawo1> <browar> <brawo1>
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 18 paź 2005, 17:10

unreal pisze:Strzelanie i spekulacje, niezależnie jednak od nich, nie zgodziłbym sie na legalizacje adopcji przez pary homoseksualne właśnie dlatego że to spekulacje a nic pewnego. (choć przyznam ze ja zbawiennego wpływu który miałby z orientacji homo wypływac po prostu nie widze, a ryzykowanie prawidłowego rozwoju osobowości dzici których nikt nie pytał o zdanie, jest dla mnie niedopuszczalne. A to wszystko Dla dobrego samopoczucia małej grupy, która jest moze i pokrzywdzona przez los ale i tak nie usprawiedliwia to według mnie ryzyka na jakie chcieliby wystawić takie dzieci)

Ach, ach, grochem o ścianę. Już są przypadki dzieci wychowywanych przez pary homo. I nie ma stwierdzonej szkodliwości.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 18 paź 2005, 17:12

prosze o przykład i dowód ze były to "normalne" warunki a nie taki "eksperyment na pokaz" gdzie ktoś chciał komuś coś udowodnić???

wczesniej mówiłeś że nikt nie przeprowadził takiego eksperymentu teraz mówisz że już sa efekty???
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 18 paź 2005, 17:30

ja sam pisze:To taki sam mit, jak ten, że wszyscy geje i lesbijki chcą adoptować dzieci. (Duży procent to ludzie, którzy żyli wcześniej w związkach hetero i mają dziecko pod opieką, ale odkryli swoją prawdziwą orientację i teraz wychowują to dziecko z parnterem/partnerką tej samej płci i jest problem, bo w razie konieczności ta druga osoba jest kimś obcym i nie może podjąć żadnej decyzji. O tym się dowiedziałem bezpośrednio od działaczki KPH.)

Nie można tego chyba nazwać eksperymentem?
Co do wyników - poruszam się trochę w temacie i nie spotkałem się z negatywnymi stronami.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 18 paź 2005, 17:32

prosze o przykłady.
poza tym wątpie by drugi rodzic (chyba że nie zyje) przeszedł nad tym faktem do porządku dziennego...
(Dane podawane przez dzialaczy kph nie są dla mnie wiarygodne tak długo jak nie potwierdzi ch jakas niezależna instytucja)
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 18 paź 2005, 19:06

unreal pisze:
cubasa pisze:Sprawa jest bardziej skomplikowana, ale nie wychodzi poza zakres przyczynowosci genetycznej

Nie wychodzi? czyżby? czy nie pisałeś:

cubasa pisze:Dlatego nie rozumiem, dlaczego wyboldowales "z całą pewnością ma także wpływ środowisko" Ja to wiem. Nawet w tym topicu o tym pisalem.


oraz:

cubasa pisze:No nie wiedza jeszcze w jakim stopniu, ale wiedza ze orientacja jest determinowana genami.


czyli jak to jest " nie wychodzi poza zakres przyczynowosci genetycznej"? Przecierz w tym samym poście piszesz że "nie wiedza jeszcze w jakim stopniu" czyli wedlug cienbie dopuszczają równiez inne czynniki a tym samym sprawa wychodzi poza zakres przyczynowości genetycznej... <confused> jak więc jest bo zaprzeczasz sam sobie?

Unreal, czytaj proszę także ten tekst do ktorego sie odnoszę w swojej wypowiedzi, a nie tylko to co piszę, bo to zaciemnia obraz. Wiec jeszcze raz na spokojnie - w artykule napisano:
Do tej pory podejrzewano, że geny związane z skłonnościami homoseksualnymi mieszczą się na chromosomie płciowym X, a zatem mężczyźni dziedziczą je po matce. Najnowsze dane wskazują jednak, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana
Na to odpowiedziales:
unreal pisze:Jak widzimy były to według samych genetyków tylko "podejżenia", a badania "wskazują" że sprawa jest bardziej skomplikowana, do dowodów ostatecznych jednak jeszcze daleko...
W odpowiedzi na Twoje stwierdzenie, napisalem:
Sprawa jest bardziej skomplikowana, ale nie wychodzi poza zakres przyczynowosci genetycznej
Znaczy to wlasnie tyle, że sprawa jest bardziej skomplikowana, ale nadal znajduje sie w sferze genetyki. To jest Human Genetics - nie zajmuje sie srodowiskiem tylko genetyką. A ta komplkacja polega na wiekszej liczbie genow warunkujacych orientacje seksualna niż się spodziewano.
unreal pisze:czyli jak to jest " nie wychodzi poza zakres przyczynowosci genetycznej"?
No juz chyba wyjsnilem :)
skąd wiedzą i prosze o podanie mi twoejej definicji słowa[...]mniej istotne od przekonań sa dowody

Wiedza to znaczy "dysponuja wiadomosciami" (wg malego slownika jezyka polskiego pod red. Elzbiety Sobol). Poza tym w artykule jest wyraźnie napisane:
Dowiedliśmy, że geny odgrywają istotną rolę w określeniu, czy mężczyzna będzie hetero- czy homoseksualny - mówi prowadzący badania dr Brian Mustanski.
Ostatnio zmieniony 18 paź 2005, 19:11 przez cubasa, łącznie zmieniany 3 razy.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 18 paź 2005, 19:06

Someone pisze:
radomir pisze:w Hiszpani kraju katolickim juz sie zenią, czas teraz na dziecko...


Hmmmm w Holandii już są eutanazje, czas na klonowanie... Sory ale gadasz jak potłuczony, pewne granice istnieją i nie powinno się ich przekraczać. Są rzeczy normalne i mniej normalne i dla mnie rodzina tatuś+tatuś+syn była by nieco poza granice dobrego smaku. Chcą żyć ze sobą, robić demonstracje nic nie zrobię, ale adoptować małych bezbronnych dzieci homoseksualistom nie dam. Tak samo jak nie dam tego samego robić pedofilom co niestety czasem się zdarza.


czytaj bebe wczesniej co napisałem a nie wyrywasz sie z kontekstu ;), napisałem ze popieram ?

[ Dodano: 2005-10-18, 19:15 ]
Tak naprawde, to nikt jeszcze nie udowodnil, od czego zalezy homoseksualizm. Jest oczywiscie teoria o genie itd, ale nie jest potwierdzona. Dazy sie do jej potwierdzenia, zeby nie traktowac homoseksualizmu, jako czegos zlego, ot taka tendencja swiata zachodniego do bycia tolerancyjnym na pokaz. Wieksze jednak szanse, ze orientacja ta rodzi sie w toku wychowania.


etc etc...

niby negujesz moje wypowiedzi...a niestety ,nie potwierdzasz swoich...a opieram sie na badaniach socjologów.nie musze znac lesbijek ,chociaz znam to srodowisko i nie uswiadczysz ani homo ojców ani less matek w ich domach...
...
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 18 paź 2005, 23:31

unreal pisze:prosze o przykłady.

Ciężko będzie o nie, ponieważ w naszym społeczeństwie mało kto się z tym obnosi. Zresztą co, mam Ci podać imiona i nazwiska?

unreal pisze:poza tym wątpie by drugi rodzic (chyba że nie zyje) przeszedł nad tym faktem do porządku dziennego...

To nie ma nic do rzeczy - takie przypadki są. Może go nie obchodzi nic? Nie musi płacić alimentów i daje spokój. Może sobie zrobiły dziecko z przypadkowym kolesiem? Mało to matek samotnie wychowujących dzieci? Gdzie Ci ojcowie, czy przechodzą do porządku dziennego z jakimkolwiek faktem?
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 18 paź 2005, 23:56

TFA pisze:Legalizacja zwiazkow homo - tak
Adpcja dzieci przez homo - nie

Nie.
Nie.
Pierwsze pociąga za sobą drugie. Jak nie dziś to w przyszłości. <bicz1>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 paź 2005, 08:28

Po co ta cała dyskusja , w kraju gdzie ojciec umiera , pozostawiajac dwójkę małych dzieci , gdzie na łozu smierci prosi swa matkę o zajecie sie nimi , dzieci zabierane sa przez Panstwo do osrodka opiekunczego , bo Babcia dzieci nie ma odpowiedniego metrazu na ich wychowanie ! i wrecz musi walczyc o to by jej dzieci dano pod opieke ! , A Wy chcecie dać dzieci na wychowanie pedałkom ???
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 19 paź 2005, 08:40

Tak.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 19 paź 2005, 11:42

Nie


Poncjusz Piłat pisze:To nie ma nic do rzeczy - takie przypadki są.


A ja znam ludzi którzy widzieli UFO co nie znaczy że takowe istnieje... <mur>


Jak już mówiłem informacje podawane przez organizacje otwarcie lobbujące na rzecz "równouprawnienia" homoseksualistów nie są dla mnie wiarygodne. A powiedzenie że cos jest udowodnione bez pokazania dowodu na dłoni, nic dla mnie nie znaczy. I właściwie to mi lotto czy orientacje przekazywana jest przez geny czy bardziej dominuje ją środowisko
( bo osoba zainteresowana i tak nie ma na to wpływy i w tym kontekście nie jest winna niczemu), nie zgadzam się jednak na adopcje, jak już mówiełem: poblemy żadnej mniejszości nie mogą pozwolić na kształtowanie prawa które narażałoby na zagrozenia dzieci.

cubasa pisze:..."...Dowiedliśmy, że geny odgrywają istotną rolę w określeniu..."...

OK :) . Wszystko jasne. "Odgrywają istotną role" - OK , stwierdzenie jednak, że odgrywają kluczową role byłoby dość aroganckie bo takiego nie dałoby się chyba udowodnić do czasu manipulacji genomu zarodka w sposób taki by był homo, następnie wychowanie takiego dziecka w normalnym środowisku i sprawdzenie czy jest homo... a tego nikt z nas chyba by nie chciał...

cubasa>>> (sory że pytam ale nie pamiętam a nie chce mi się topiku od początku czytać :D) Ty chciałbyś by pary homo mogły adoptować dzieci???
Ostatnio zmieniony 19 paź 2005, 12:03 przez unreal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 19 paź 2005, 11:59

unreal pisze:
Poncjusz Piłat pisze:To nie ma nic do rzeczy - takie przypadki są.

A ja znam ludzi którzy widzieli UFO co nie znaczy że takowe istnieje... <mur>

I uważasz, że to adekwatne przypadki, tak?

unreal pisze:Jak już mówiłem informacje podawane przez organizacje otwarcie lobbujące na rzecz "równouprawnienia" homoseksualistów nie są dla mnie wiarygodne.

Po co ten kotek i ta myszka? Powiedz wprost, które organizacje do Ciebie przemawiają.

unreal pisze:A powiedzenie że cos jest udowodnione bez pokazania dowodu na dłoni, nic dla mnie nie znaczy.

Pytałem, co chesz dostać jako dowód. Personalia osób czy co?

unreal pisze:I właściwie to mi lotto czy orientacje przekazywana jest przez geny czy bardziej dominuje ją środowisko ( bo osoba zainteresowana i tak nie ma na to wpływy i w tym kontekście nie jest winna niczemu), nie zgadzam się jednak na adopcje, jak już mówiełem: poblemy żadnej mniejszości nie mogą pozwolić na kształtowanie prawa które narażałoby na zagrozenia dzieci.

Tylko, że nikt nie stwierdził, że to narażałoby na jakieś większe zagrożenie niż jest teraz. Dzieci są okrutne i jak będą chciały, to sobie zawsze jakąś inność wynajdą.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 paź 2005, 12:03

Poncjusz Piłat pisze:Tylko, że nikt nie stwierdził, że to narażałoby na jakieś większe zagrożenie niż jest teraz. Dzieci są okrutne i jak będą chciały, to sobie zawsze jakąś inność wynajdą.

I dlatego trzeba uniemozliwiac co sie da , by było tego jak naj mniej
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 19 paź 2005, 12:05

Andrew pisze:
Poncjusz Piłat pisze:Tylko, że nikt nie stwierdził, że to narażałoby na jakieś większe zagrożenie niż jest teraz. Dzieci są okrutne i jak będą chciały, to sobie zawsze jakąś inność wynajdą.

I dlatego trzeba uniemozliwiac co sie da , by było tego jak naj mniej

Najlepiej zabronić posiadania dzieci jeszcze mniejszościom narodowym i etnicznym.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 paź 2005, 12:13

Tam gdzie jest kobieta + mezczyzna , nie widze problemu , i przykro mi ze Ty nie widzisz problemu i chcesz dawac na wychowanie dzieci pedałkom , choć osobiscie nic do nich nie mam (do tych normalnych , zecz jasna)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 19 paź 2005, 12:17

Poncjusz Piłat pisze:I uważasz, że to adekwatne przypadki, tak?

Tak adekwatne jak twoje przyklady których nijak nie mozna zwertyfikować...


Poncjusz Piłat pisze:Po co ten kotek i ta myszka? Powiedz wprost, które organizacje do Ciebie przemawiają.


WHO naprzykład.


Poncjusz Piłat pisze:Pytałem, co chesz dostać jako dowód. Personalia osób czy co?


JAk dla mnie moze być, ale moze zaprosiłbyś na to forum pania która o tych przypadkach opowiadała, albo same osoby zainteresowane, bo "fakty" przekazywane pocztą pantoflową, z ust do ust, jako przykład mający coś udowiodnić nic dlamnie nie znaczą i wobec takich mój przykład ufo jest jaknajbardziej adekwatny.


Poncjusz Piłat pisze:Tylko, że nikt nie stwierdził, że to narażałoby na jakieś większe zagrożenie niż jest teraz.


Jak to nikt, ja stwierdzam naprzykład, tyle ze nikt nie bedzie w stanie tego udowodnić.
I nie zapominaj że teoretyczne udowodnienie istnienia jakiejś mozliwości (więcej niz jednej - szkodzi \ nie szkodzi) nie jest udowodnieniem żadnej z nich...
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 19 paź 2005, 13:02

Na razie udało mi się tylko znaleźć, gdzie adopcja przez pary homoseksualne jest możliwe:

Dania jako pierwszy kraj na świecie w roku 1989 zalegalizował prawne regulacje i rejestrację związków partnerskich osób tej samej płci. A od 1999 jest tam także możliwa adopcja dzieci. Norwegia(1993), Szwecja (1995), Islandia (1996) i Finlandia (2002) poszły tym śladem. W Szwecji od 2002 także jest możliwa adopcja.

W Hiszpanii nie udało się wprowadzenie jednolitych rozwiązań, co w konsekwencji spowodowało fakt, iż np. w Navarrze oraz Kraju Basków pary homoseksualne mogą wspólnie adoptować dzieci.

Wielka Brytania wprowadziła niedawno prawo dotyczące konkubinatu. Nie mówi się w nim co prawda o małżeństwie, lecz rozwiązanie prawne są w zasadzie takie same dla par hetero- i homoseksualnych. W wypadku, gdy jedno z partnerów posiada już dziecko z poprzedniego związku, drugie staje się z chwilą podpisania umowy partnerskiej jego prawnym rodzicem..

Wspólna adopcja jest możliwa w większości kanadyjskich prowincji.

Także w Australii związki partnerskie gejów i lesbijek są uznawane prawnie w 5 dystryktach. W Australii Zachodniej pary homoseksualne mają prawo do adopcji.


z www.homiki.pl

Jak widać, jest to zjawisko postępujące. I skoro cywilizowane kraje się na to decydują, to chyba nie na szkodę sobie.

Co do koleżanki, to nie wiem, czy uda mi się ją tu ściągnąć. Zobaczymy.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 paź 2005, 13:15

Zwaz jakie kraje wymieniłeś i pomysl dlaczego sie na to zdecydowały , my ! póki co nie musimy ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 19 paź 2005, 13:39

hmmmm "HOMIKI.PL - PORTAL POZYTYWNIE HOMOSEKSUALNY"... :? czy ja nie mówiłem już czegos o wiarygodnosci źródeł?...
To ogólnikowe informacje które defakto nic nie mówią, interesowałyby mnie same akty prawne bo to co podałeś to ich interpretacja (nie wspominając o tym iz podjata w celu "promocji" czegoś przez strone zainteresowaną"...
Jeśli w Danii mozliwa jest adopcja dzieci przez pary homoseksualne to najstarsze dzieci adoptowane tam przez te pary mają (zkladam ze nie adoptowali dzieci nastoletnich) kilka lat... Może jakąś statystyke ile takich par było (bo nawet jeśli takie prawo istnieje to ciekawi mnie z jakimi obostrzeniami)?
Hiszpania nie ma jednolitych rozwiązań węc wykluczam chyba że podasz konkretne przykłady norm prawnych i dane statystyczne. (ale nię ze źródła "homo-niewiadomo")
Poncjusz Piłat pisze:lecz rozwiązanie prawne są w zasadzie takie same dla par hetero- i homoseksualnych

co to znaczy "w zasadzie" bo to "w zasadzie" moze wiele znaczyć?
Co do Kanady i Australi równiez interesowałyby mnie bliższe informacje (statystyki, liczby, np jaka część kroaju w którym regulacje sa rózne ma faktyczny dostęp do adopci przez pary Homoseksualne, ile dzieci adoptowano, od jakich lat obowiązują te prawa itd.)

Tekst moze w całości na pierwszy żut oka robi wrażenie (wow niw eidziałem ze na świecie w tak wielu krajach jest to już możliwe). Ale jaką ma wartość merytoryczną? (przypomne że źródło to portal "homoseksualny" a podane fakty są troche, powiedziałbym "wyrwane z kontekstu")

Poncjusz Piłat pisze:Jak widać, jest to zjawisko postępujące. I skoro cywilizowane kraje się na to decydują, to chyba nie na szkodę sobie.


No tak postępujmy tak jak "cywilizowane kraje", po co myśleć skoro mozna ślepo odwzorowywać to na co wcześniej wpadły "KRAJE CYWILIZOWANE". Może za przykładem kraju cywilizowanego jak USA przywrócimy kare śmierci, albo wprowadzimy powszechny dostęp do broni, lub wyruszymy z bombami pod byle pretekstem na wszelki kraj który nam się nie podoba lub mozemy przez niego napędzić koniunkture (oczywiście tylko w obronie praw człowieka)???
(chyba że usa uznasz za kraj barbażyński i przyznasz sobie prawo do oceniania "stopnia ucywilizowienia" poszczególnych państw...
Ostatnio zmieniony 19 paź 2005, 13:41 przez unreal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 19 paź 2005, 13:39

Najlepiej zabronić posiadania dzieci jeszcze mniejszościom narodowym i etnicznym.


Bardzo dobry pomysł. Takim Cyganom, Turkom , Albańczykom czy innej hołocie - jak najbardziej.. Byliście kiedyś w cygańskiej wiosce na Słowacji - to się cieszcie, że nie...kontrolować ich, bo się rozmnożą jak króliki, generując biedę i patologię

[ Dodano: 2005-10-19, 13:41 ]
unreal pisze:chyba że usa uznasz za kraj barbażyński


To akurat fakt, nie ma nad czym dyskutować - prawdziwe "Imperium Zła"
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 19 paź 2005, 13:43

Bardzo dobry pomysł. Takim Cyganom, Turkom , Albańczykom czy innej hołocie - jak najbardziej.. Byliście kiedyś w cygańskiej wiosce na Słowacji - to się cieszcie, że nie...kontrolować ich, bo się rozmnożą jak króliki, generując biedę i patologię


oj Teddy... a już myślałem ze jesteś "OK"...
JA też należe do mniejszości tak się składa, ale jak ktoś otrzymuje obywatelstwo to staje się równoprawnym obywatelem przecierz i to dotyczy równierz prawa adopcji....
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 paź 2005, 13:51

Tedi ...niektórym Polakom to powinni dzieci zabierać , wiec ....? wszedzie sie znajdzie czarna owca !a nawet nie złe stadko <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 19 paź 2005, 13:56

Andrew pisze:Tedi ...niektórym Polakom to powinni dzieci zabierać , wiec ....? wszedzie sie znajdzie czarna owca !


Tylko że "czarnych owiec" w ehem...mniejszości romskiej jest wyjątkowo dużo. A zresztą mam osobisty uraz do tej bandy nierobów i brudasów, tfu! <belt1>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 19 paź 2005, 16:51

cubasa>>> (sory że pytam ale nie pamiętam a nie chce mi się topiku od początku czytać ) Ty chciałbyś by pary homo mogły adoptować dzieci???

Jestem absolutnie przeciw !
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 19 paź 2005, 17:01

cubasa pisze:Jestem absolutnie przeciw !

<browar>
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 19 paź 2005, 17:02

unreal pisze:
cubasa pisze:Jestem absolutnie przeciw !

<browar>

nareszcie jakis konsensus <browar>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 594 gości