milosc prsla.. prawdizla milosc?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

mastercezary
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 21 wrz 2004, 17:23
Skąd: Hell
Płeć:

milosc prsla.. prawdizla milosc?

Postautor: mastercezary » 04 lip 2005, 22:35

Z moja dziewczyna bylem od 3 lat.. od 14 roku.. teraz ma 17.. wiele sie przez ten czas zmienilo... inaczej zaczelisy patrzen na zycie.. doroslismy itp.... po 3 latach... ona byla u babci.. wraca po 2 tygodniach.. i mowi mi ze milosc prysla.. juz juz mnie neikocha.... <boje_sie> <boje_sie> a mi serce sie na pol rpzedarlo.. probowalem z nia rozmawaic.. ale to niedalo rady... moze powiecie ze bede mial jeszcze niejedna dziewczyne.. czy cos... aje ja neiwiem czy bede potrafil kochac.... 3 lata.. i nagle takie cos... (niewiem czy ma inego czy jak)
niewiem czy bede w stanie obdazyc kogos uczycuem ... czy niebede sie obawial czegos.. pozatym mam ja caly czas w serduchu.. i to strasznie boli... (do tego doklada sie problemy z rodzinka.. (pwazne... zdrowotne i psyhiczne)) ostnio mam w ogóle chec skaczyc ze soba...:( niemam zkim pogadac.. jestem sam... jedyne co mam to internet.. dlatego tutaj pisze...eh :(
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 04 lip 2005, 22:49

Nie przejmuj sie.. takie jest niestety zycie... raz z gorki, a raz pod... czas goi rany. Sytuacja rzeczywiscie jest fatalna, bo zwiazek trwal 3 lata, a nie 3 miesiace czy tygodnie...

mastercezary pisze: wraca po 2 tygodniach.. i mowi mi ze milosc prysla.. juz juz mnie neikocha....

Te slowa na pewno bolaly, ale trzeba wziasc sie w garsc.

"Nie warto marnować przyszłości przez przeszłość..."
A to najgorsze z mozliwych rozwiazan!!!

mastercezary pisze:ostnio mam w ogóle chec skaczyc ze soba...
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 04 lip 2005, 22:59

zobaczysz..po złym przychodzi dobro...ale na pewno czegoś sie nauczyłeś będąc z nia..nie podłamuj sie..choć wiem..łatwo mówić,a trudniej wykonać..:(nic po prostu takie jest życie i nic na to nie poradzisz!Każdy z nas przechodzi w nim wzloty i upadki..a co najważniejsze iśc przez zycie z podniesioną głową!Znajdź sobie jakieś zajęcie..spędz duzo czasu ze znajomymi,a zobaczysz,ze to minie..powolutku..:]Aha i nie mysl o skonczeniu ze soba...uwierz,to nie ma sensu..ludzie bywali i sa w gorszej syuacji..pomysl np.o tych ludziach,ktorzy sie rozwodza po 15 latach bycia rzem? Rozumiem przez co przechodzisz,bo ja tez w tej tak czuje..tyle,ze po 2 latach zwiazku..:(zawsze cos..coz..najwidoczniej to nie bylo to..3mkaj sie dzielnie :>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lip 2005, 08:54

A co myslałes ze 17 latka potrafi naprawde kochać buachcaaaaaaaaaa!!! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
starzec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2005, 12:57
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: starzec » 05 lip 2005, 11:09

Weź się chłopie w garść i nie rozpajęczaj się nad sobą. Nie ta to inna - tego kwiatu pół światu <banan>
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 11 kwie 2005, 13:15
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Wiola » 05 lip 2005, 11:18

jesli jestes mlodziutki jak ta twoja byla, to dopiero cale zycie przed toba masz czas na wszystko.zycie jeszcze niejedno pokaze.moze lepiej zajac sie narazie czyms innym? pytam bo wiem cos o tym sama to przechodzilam.najlepiej czynic cos malymi kroczkami jak mowi przyslowie po nitce do klebka.do powaznych rzeczy trzeba najpierw dojrzec duchowo,fizycznie i emocjonalnie.W ZADNYM BADZ RAZUIE NIE POPELNIAJ JAKIEJS GLUPOTY TYPU SKONCZENIE ZE SOBA!!!!!!!!!!!! BO NIE WARTO.konstancja madrze tez napisala popieram ja w 100 procentach.wez nasze slowa pod uwage.
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 06 lip 2005, 22:58

dzieki Wiola za poparcie <browar>
mastercezary
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 21 wrz 2004, 17:23
Skąd: Hell
Płeć:

Postautor: mastercezary » 08 lip 2005, 00:31

mowila ze nie kocha... dizisaj dowiedzlem sie ze ktos inny ja interesuje... i nieche zmena byc.. tylko z chlopakiem 5 lat straszym ;/ boli... lecz tak musi byc....
prien

Postautor: prien » 08 lip 2005, 00:54

No tak! Standardzik: Nastolatka która nie szanuje ani swoich ani cudzych uczuć w imię... własnie nie wiadomo czego i chyba nie warto wiedzieć :) Wiem że ją kochasz ale ona na razie nie szuka miłości tylko mocniejszych wrażeń dlatego ten chłopak 5 lat starszy jej się teraz ubzdurał. Po nie długim czasie rzuci ją w kąt a ona zacznie żałować swojej decyzji odnośnie Ciebie, ale ty już się wtedy z niej wyleczysz i uwierz mi dobrze zrobisz!!! Odnośnie skończenia ze sobą to kazdemu w takich chwilach taki pomysł przemknie czasami prze głowę ale uwierz mi kiedy zaczniesz stawiać przeciwnościom czoła i zobaczysz tego chociażby niewielkie efekty o wręcz poczyjesz się wiele lepiej

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 296 gości