ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Czyli tematy dotyczące dzieci już po ich urodzeniu oraz wszelkie związane z rodziną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
noreen
Zaglądający
Zaglądający
ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: noreen » 04 gru 2014, 09:58

hej,
szukam dobrego sklepu z ubrankami dla dzieci - od niedawna jestem chrzestną i szukam pewnych sklepów, gdzie mogę kupić dobre jakościowo ubranka i inne akcesoria dla małej dziewczynki (ma niecały roczek) Znalazłam dwa sklepy, które mają bardzo dobre opinie i całkiem nienajgorsze ceny - jeden z ciuszkami, drugi z wszystkimi bajerami dla dzieciaków:
http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/piccolino/
http://www.okazje.info.pl/sklep-interne ... jbaby-com/
Kupowałyście/kupowaliście coś w tych sklepach? Polecacie jakieś inne?
stabilnosc
Początkujący
Początkujący
Postautor: stabilnosc » 19 gru 2014, 14:57

ja polecam trendydzieciak sam tam kupiłem pare fajnych ciuszków :)
asap
Zaglądający
Zaglądający
Postautor: asap » 16 sty 2015, 15:31

Na przykład na http://abcmaluszka.com - jest tam masa produktów od noworodka po starsze dzieci: ciuszki, akcesoria, wózki.
Zawsze kupuję tam prezent dla siostrzeńców bo rzadko kiedy mam czas chodzić po sklepach i przyznam szczerze, że nigdy sie nie zawiodłam - szeroki asortyment, przesyłki na czas, jakosc dobra.
voltrex
Początkujący
Początkujący
Postautor: voltrex » 19 sty 2015, 07:24

Super, dzięki za wszystkie linki :)
asap
Zaglądający
Zaglądający
Postautor: asap » 29 sty 2015, 10:09

Polecam poszukać tez w sklepach, któe zajmują się szyciem ubranek a nie jedynie dystrybucją. Wiesz, maluchy czasami wyglądają super w jakichś spoko lifestylowych ciuszkach - mozesz cos takiego sprawic:)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez asap, łącznie zmieniany 1 raz.
Mariolla
Początkujący
Początkujący
Postautor: Mariolla » 05 lut 2015, 12:41

Dzieci tak szybko wyrastają ze swoich ubranek, że naprawdę szkoda mi pieniędzy na kosztujące fortunę ciuszki. Owszem, sporadycznie kupię jakieś ubranko, ale częściej korzystam z lumpeksów. Czasami nawet nie zdążę włożyć dziecku jakiegoś ubranka, bo już wyrasta.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Mariolla, łącznie zmieniany 2 razy.
mariola83
Bywalec
Bywalec

Postautor: mariola83 » 16 lut 2015, 11:21

ja często odwiedzam hurtownie dla dzieci Akpol, są też w sieci. Ale wydaje mi się że najfajniejsze jest wyszukiwanie perełek na grupach dla rodziców na fejsie. Można znaleźć wspaniałe rzeczy za niewielkie pieniądze. Dzięki nim mam wszystko co chciałam i potrzebowałam dla moich maluchów.
mejk89
Początkujący
Początkujący
Re: ubranka i akcesoria dla dzieci - gdzie?

Postautor: mejk89 » 19 gru 2016, 23:10

A mi się podobają bambusowe otulacze. Fajnie mieć takie cos przy noworodku, na pewno pomaga w bezpieczeństwie, dziecko nie spadnie.
niezapominajka84
Początkujący
Początkujący

Postautor: niezapominajka84 » 31 gru 2017, 10:49

Jeśli chodzi o akcesoria to ostatnio szukałam koca dla dziecka, chciałam coś porządnego co posłuży jakiś czas. Kupiłam Maylily i jestem bardzo zadowolona. Miły w dotyku, dobrej jakości tkanina i przede wszystkim jest to produkt z Polski. Jako bajer to powiem, że można jeszcze wyhaftować dziecku imię, co jest fajną sprawą jeśli dajemy to np jako prezent ;)
emama
Początkujący
Początkujący

Postautor: emama » 05 cze 2018, 13:54

Ja od kilku miesięcy namiętnie kupuję ubranka przez internet. Jest wygodniej, a przede wszystkim - mam naprawdę duży wybór! Koleżanka opowiadała mi o takich kombinezonach dla dzieci Babaluno i szybko znalazłam go w sieci. Zajęło mi to kwadrans, a w tym czasie mała spała słodko w łóżeczku :)
https://esklep-dla-dzieci.pl/pl/producer/Babaluno/6

Wróć do „Dziecko, wychowanie, sprawy rodzinne”