Dziewczyna którą straciłem :(

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

amon7

Dziewczyna którą straciłem :(

Postautor: amon7 » 06 cze 2005, 17:25

Kolejny temacik z cyklu POMOCY !! no wiec tak bylem sobiez dziewczyną i w pewnym momęcie ją straciłem a dokładniej ona mnie zostawiła dla kolesia w kótrym się długo kochała (kiedyś) podobno;/ ale po tygodniu rzłaki i drobnego cierpienia z mojej strony dowiedziałem sie od niej ze cierpi i ze załuje tego co zrobiła powiedziała mi ze tamten koles jest fajny ale tylko w szkole i w zaden sposób nie równa sie ze mną no wiec po upływie kolejnego tygodnia się z nią spotkałem a bylo to dokładnie w ostatni piątek było zajebiscie..... i mi siem znów załączyło pragnienie by znią być ale ona nie zrywa z tamtym kolesiem i tak sie to dziwacznie porobiło wczoraj znów się z nią spotkałem ale była zupełnie inna jak by mnie miała w dupie nalegała bym przyszedł z kumplem więc przyszedłem pogadała sobie z nim bo zna jego kuzyna w stosunku do mnie byla mila ale tylko tyle tak jak bysmy byli znajomymi qwa ja cos robie zle czy po prostu ............. jestem moze troche inny ciągle się na nią patrze jak na obrazek nie moge przestać o niej myśleć i wqwia mnie wszystko dookoła ale cały czas mam wrażenie że słysze słowa "popatrz ale nie dotykaj" :(
powiedziałem jej ze jeśli chce bym został TYLKO jej przyjacielem to musi o mnie zapomniec bo ja nie potrafił bym jej traktować jak kumpele po tym co przeszliśmy razem a było tego wiele w niedługim czasie i teraz sam nie wiem co mam robić walczyć o nią czy sobie odpuścić ?? jeśli odpuścić to jak bo jestem typem człowieka ktory ciężko przezywa takie coś [dodam jeszcze ze po ostatnim związku byłem 1.5 roku sam bo nie umiałem zadnej dziewczynie tak zufac jak zaufałem jej]
shit no to sie przynajmniej w koncu komus wyzaliłem mówcie co myślicie mam na tyle sprane nerwy ze nic mnie juz nie rusza
a to moje wypociny na temat który mnie prześladuje od piątku
>>>KLIK<<<
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 cze 2005, 18:42

To ona musi się okreslić. Ty nie wiesz na czym stoisz więc jak masz działać.

Co ona mówiła na to np:
amon7 pisze:powiedziałem jej ze jeśli chce bym został TYLKO jej przyjacielem to musi o mnie zapomniec bo ja nie potrafił bym jej traktować jak kumpele

?
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 06 cze 2005, 19:17

Mi to wygląda na klasyczny przypadek trzymania dwóch srok za ogon. Na Twoim miejscu miałbym się BARDZO na baczności.
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 06 cze 2005, 21:43

amon7 pisze:cały czas mam wrażenie że słysze słowa "popatrz ale nie dotykaj"

I dobre wrazenie odnosisz, mniemam... Dziewczyna tylko swoje ego łechce, i bawi się Tobą niepotrzebnie.
Miej Ty ją tam gdzie król chodził na piechotę przez jakiś czas i zobacz czy czegokolwiek jest warta.

Pozdrawiam
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 06 cze 2005, 22:11

Właśnie nie biegaj za nią i zostań obojętny ...jak coś dla niej znaczysz wtedy się dowiesz...czasami lepiej coś odpuścić wtedy wiemy czy było coś warte ....
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
amon7

Postautor: amon7 » 07 cze 2005, 14:03

moon pisze:To ona musi się okreslić. Ty nie wiesz na czym stoisz więc jak masz działać.

Co ona mówiła na to np:
amon7 pisze:powiedziałem jej ze jeśli chce bym został TYLKO jej przyjacielem to musi o mnie zapomniec bo ja nie potrafił bym jej traktować jak kumpele

?

Właśnie w tym problem, że nic nie powiedziała tylko zamilkła a ja się nie dopytywałem o to, bo chyba nie chciałem do końca poznać prawdy.
Narazie zrobię tak jak radzicie zostawię ją w spokoju, jeśli jej zależy to się odezwie, ale jeśli jej nie zależy to mam dziwne uczucie, że pójdę do piachu przynajmniej psychicznie.
<pijak>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 cze 2005, 18:15

Przezyjesz i dawsz radę.
Ja za Ciebie trzymam kciuki ;) <browar>
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 07 cze 2005, 18:20

Olej ją - nie daj się robić w wała tak jak ja. I nawet jak się odezwie już jej nie ufaj.
Poszukaj kobiety która da Ci to czego potrzebujesz i doceń to !!!!.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
oleczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 25 maja 2005, 20:42
Skąd: polska:)
Płeć:

Postautor: oleczka » 07 cze 2005, 18:44

albo niech ona się określi, albo daj sobie spkokój. szarpiesz sobie tylko nerwy, a z tego co piszesz ona nie jest tego warta. zasługujesz na lepszą dziewczynę. i myślę, że na pewno znajdziesz trzymam kciuki <browar>
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 07 cze 2005, 18:57

Zawsze miałam zasade że dawałam drugą szanse ale to i tak nic nie daje bo w naszych głowach są też te złe wspomnienia .... i już inaczej patrzymy na osobę której ufaliśmy... wracając do kogoś musimy być swiadomi że on wraca świadomie a nie jest tylko kaprys chwili bo jest sam i do kogoś chce się przytulić...bo jeżeli tak jest to nic z tego niestety nie wyjdzie :(
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
amon7

Postautor: amon7 » 07 cze 2005, 20:27

Heh tyle fajnych ludziów się tu kręci no normalnie uwielbiam to forum nigdzie się jeszcze tyle nie dowiedziałem, co tutaj i musze się pochwalić dzisiaj cały dzień się do niej nie odezwałem nawet -> nie puściłem........Ale ona też nie :/ qrde jeszcze tak długo mój telefon nie milczał a tak pyzatym to mi raźniej jakoś się zrobiło po waszych wypowiedziach thx jak się coś zmieni to na pewno napiszę :D
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 07 cze 2005, 20:35

amon7 pisze:Właśnie w tym problem, że nic nie powiedziała tylko zamilkła a ja się nie dopytywałem o to, bo chyba nie chciałem do końca poznać prawdy.
Narazie zrobię tak jak radzicie zostawię ją w spokoju, jeśli jej zależy to się odezwie, ale jeśli jej nie zależy to mam dziwne uczucie, że pójdę do piachu przynajmniej psychicznie.
<pijak>


Nie no stary, tak poddawac sie nie warto, jest jeszcze tyle pieknych chwil przed Toba w zyciu - nie wart - wiadomo ze boli, ale nie ma sensu zamartwianie sie - Zycie czeka by Cie porwac w swoje ramiona :D
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 07 cze 2005, 20:49

Lawrence pisze:Zycie czeka by Cie porwac w swoje ramiona


Nie życie, lecz właściwa Kobieta <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 07 cze 2005, 20:57

Amon7 wiesz kiedyś pojawi się dziewczyna dla której bedziesz wszystkim...mi tak mówią tylko że pojawi się odpowiedni facet...czy w to wierze <boje_sie> w sumie nie wiem ale wiem że jak przestałam zgadzać się żeby mój eks robił co chciał poczułam się lepiej . Jestem może solo ale teraz mam swoja wartość i robię na co mam ochote a nie co muszę...być solo nie jest taką złą rzeczą ....brakuje tylko ciepła i to strasznie brakuje :(
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
amon7

Postautor: amon7 » 07 cze 2005, 23:10

wiem że gdzieś tam czeka na mnie ta druga połówka ale moge śmiało powiedzieć że jestem jadną z tych osób które w życiu mało ciepła dostały od kobiet poza mamusią która mnie kocha ;p byłem z dziewczyną teraz czwarty raz ale pierwszy raz było mi tak odbrze czułem że żyje a teraz czuje że znów nie ma po co żyć cieszę się że kiedyś znajdzie się taka co mnie pokocha ale po co mi kiedyś?? (tym bardziej po co mi inna ??) :/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 cze 2005, 13:26

Amon, wszystko w swoim czasie!Sam zobaczysz po co ;)
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 08 cze 2005, 15:49

cierpliwości.
pozwoli ci to spojrzeć na to co sie dzieje trochę z innej perspektywy.
koledzy mają rację odpuść sobie i nie myśl, nie dwoń. zobacz co ona zrobi. jeśli nic to masz jasną odpowiedz na swoje pytania a po za tym będziesz miał lepsze samopoczucie psychiczne że dłużej nie dałeś wodzić się za nos.
I nic nie wiem i nic nie rozumiem
I wciąż wierzę biednymi zmysłami
Ze ci ludzie na drugiej półkuli
Muszą chodzić do góry nogami

"Julian Tuwim"
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 08 cze 2005, 23:28

Kiedys tez bym nie wiedzial co zrobic...

SP..... na szczaw glupia suko :D

Tak bym jej powiedzial :F
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Nick
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 28 kwie 2005, 17:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Nick » 08 cze 2005, 23:40

Nie pisz sms nie dzwon. Jak Jej na Tobie zalezy to zrobi pierwszy krok, przeprosi. Ja na Twoim miejscu, po tym co Ci zrobila juz bym nie chcial miec z Nia nic wspolnego. Popatrz, gdyby kochala Cie nie zostawila by Cie dla innego, przynajmniej tak mi sie wydaje...
Live long and prosper
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 09 cze 2005, 16:12

stary wiem co czujesz ,pewnie słowa ludzi którzy tutaj piszą ni traiajado Ciebie, pewnie myślisz ale ona jest inna, jeszcze uda mi sięz nią być otd... BŁĄD... nie myśl tak... ja ponad miesiąc temu. Dziewczyny same nie wiedzą czego chcą, działają pod wpływem impulsu, a Ty na pewno jeszcze znajdziesz TĄ JEDYNĄ, ja sądziłem miesiąc temu że juznie znajdę itd a teraz wokół mojej osoby kręcą się 3 fajne panienki i nie wiem którą mam wybrać więc życze Ci abyś też stawał przed takimi problemami jak ja teraz:)
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
amon7

Postautor: amon7 » 09 cze 2005, 21:19

a teraz NIESPODZIANKA ona się odezwała to znaczy zaczeła mi puszczać strzałki i nie mogłem się powstrzymac odpuściłem jej raz ;p jezu az mi sie cieplej zrobiło odrazu ale nadal bede taki jak mówicie tylko ciężko sobie powiedzieć miej ją poniżej pleców ;p
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 09 cze 2005, 21:54

wiem co czujesz:) teraz masz nadzieję, żę wszystko się ułoży i żę jednak do Ciebie wróci :) ale nie ciesz sięza wczasu... bądź dla niej oschły bo dopieero wóczas zrozumie, że Ciebie straciął i będzie się starała o Twoje względy jeśli jej na Tobie będzie zależeć...
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
Nick
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 28 kwie 2005, 17:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Nick » 09 cze 2005, 22:11

Wlasnie Brateczek ma racje, nie daj po sobie poznac jak bardzo Ci zalezy bo bedziesz przegrany. To STRASZNIE trudne ale staraj sie zgrywac obojetnego. Jezeli Cie kocha bedzie o Ciebie zabiegala. Glowa do gory!
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 10 cze 2005, 07:13

Bajtek, dzięki za przyznanie mi racji :P nie chce nic mówić ale wtałśnie tego nauczyli mnie tutejsi forumowicze więc to dzięki nim tak a nie inaczej patrzę na pewne sprawy... DZIĘKI WAM <uklon>
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
I*Z*U*$*K*A
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 138
Rejestracja: 21 maja 2005, 21:34
Skąd: Swietokrzyskie
Płeć:

Postautor: I*Z*U*$*K*A » 10 cze 2005, 15:27

Dokladnie!!! Musisz wyczuc swoja byla o co jej tak naprawde chopdzi. Koluje Toba jak tylko moze. Zastanow sie tez czy warto zaczynac od nowa. jesli sytuacja sie powtorzy ... trzymam kciuki. pzdr.
* W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Grzesiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 10 cze 2005, 20:43
Skąd: od znajomych
Płeć:

Postautor: Grzesiek » 12 cze 2005, 20:29

amon7 pisze:a teraz NIESPODZIANKA ona się odezwała to znaczy zaczeła mi puszczać strzałki


KOlego nie ciesz za szybko że np puściła Ci strzałke. Ja jestem w takiej samej sytuacji od około miesiąca i to że Ci zaczeła puszczać strzałki to jeszcze nic nie znaczy właśnie teraz musisz być dla niej oschły i obojętny aby zobaczyła że NIE WARTO Z TOBA ZRYWAĆ bo jak teraz jej wejdziesz w dupe i będziesz za nią latał to wyczuje że jesteś zakochaną lalką którą można poruszać w różne strony i nie będzie sie bała zrobić coś takiego drugi raz. Czym wyżej wejdziesz w takim STANIE oślepienia tym mocniej potem spadniesz!!. Poakaż jej że nie wolno Tobą się bawić i ze to co zrobiła to wielki błąd za który będzie musiała drogo zapłacić!!!!! jak tak zadziałasz to zobaczysz że jak wrócicie do siebie to będzie sie bała podjąć jakie kolwiek działanie zmierzające w strone zdrady bo będzie wiedziała jakie są tego konsekwencje!!!!
coś musi się skończyć by coś nowego mogło się zacząć...
amon7

Postautor: amon7 » 12 cze 2005, 21:08

Grzesiek ja to doskonale rozumiem ale jak sam zapewne wiesz to nie takie proste :/ oczywiście jestem oschły nie odzywam się do niej nadal ale juz innaczej to wygląda po prostu czekam na jej ruch czując że straciłem ją na zawsze w sumie nie wiem na co ja jeszcze liczę i do tego problemy w bydzie z poprawkami :/ jaaaa dlaczego to wszystko na mnie spadło na sam koniec roku szkolnego ?? :(
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 13 cze 2005, 13:59

niestety nie szczęścia chodzą parami... moja panienka mnie olałą na 2 dni przed maturami, z tego poprtu wynika, że kobiety są bezduszne :P
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
amon7

Postautor: amon7 » 13 cze 2005, 15:09

hmmm...... To by się zgadzało duszy nie mają ale nadrabiają ciałem :D <aniolek2>
dziewczyny wykończycie nas kiedyś !! <browar>
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 13 cze 2005, 15:45

amon7 pisze:duszy nie mają ale nadrabiają ciałem


nic dodać nic ując :P trafna uwaga :P <browar>
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 224 gości