Ile to za duzo??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Ile to za duzo??

Postautor: Lady » 23 mar 2004, 00:24

Wciagnely mnie okropnie wasze wypowiedzi na temat kto kiedy zaczynal, z kim, w jakim wieku itd. Doszlo tam nawet do dosc powaznego sporu na temat "dopuszczalnej" ilosci partnerow seksualnych. Padly mocne okreslenia dotyczace "kobiet lakkich obyczajow".
Wiem ze roznie to ze zwiazkami bywa i nie powinno sie okreslac kobiety dziwka tylko dlatego ze pare razy jej nie wyszlo.Ale to wszyscy wiemy.
Zastanawia mnie jednak ilu partnerow seksualnych mieliscie?
Ile to dla was juz przegiecie?
Ile to "dziwkarstwo"? (przepraszam za okreslenie ale chodzi mi o to zebyscie zrozumieli w 100% o co mi chodz)
Szczerze mowiac to po tym co przeczytalam w tamtym temacie zrobilo mi sie troche smutno!
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 23 mar 2004, 00:44

Ilu? Miałam 3 partnerów, i nie zamierzam mieć więcej, i chyba mieć nie będę :)

Dziwne jest dla mnie gdy kobieta mówi, iż miała 15 partnerów w wieku np. 30 lat, to dla mnie troszkę dużo...
Mężczyzna podobnie.
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 23 mar 2004, 01:42

Lady:
Ile to "dziwkarstwo"? (przepraszam za okreslenie ale chodzi mi o to zebyscie zrozumieli w 100% o co mi chodz)
Szczerze mowiac to po tym co przeczytalam w tamtym temacie zrobilo mi sie troche smutno!

Według mnie dziwką jest dziewczyna która co chwilę jest z innym facetam i zmienia go kilka razy w miesiącu... Pewnie,że może niewyjść, ale to nie zależy od ilości partnerów, ale o częstość zmiany- takie jest moje zdanie.
A ile partnerów...1 ale takiego konkretnego- 0 :(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 mar 2004, 10:29

Z tym nazywnictwem kobiet ( DZIWKAMI ) ! NALEZAŁO BY CHYBA PRZYCHAMOWAĆ .
BO I CO ZŁEGO W TYM ZE KTÓRAŚ Z PAN MA WIEKSZĄ OCHOTE NA SEX NIZLI INNE!!! ??MA SIE PRZEZ TO SAMA MASTURBOWAC ?? PO CO PYTAM - JAK SĄ OD TEGO FACECI ! dopóki NIE JEST W ZADNYM ZWIAZKU I NIKOGO TYM NIE RANI NIE NAZYWAŁ BYM TAKIEJ KOBIETY DZIWKĄ , BO W TEN SPOSÓB KAZDĄ MASTURBUJACOM TRZEBA BY NAZWAC PODOBNIE , PRZECIEŻ ROBIAC TO GDZIES TAM O CZYMS MAZY ! tE KOBIETY KTÓRE ZMIENIAJĄ FACETÓW , ROBIA TO DLA CZYSTEGO SEXSU I FACET TAKI DOSKONALE WIE ZE NA WIECEJ NIE ZA BARDZO MOZE LICZYĆ .MOZNA TAKĄ KOBIETE NAZWAC NIEMORALNĄ , ALBO PROWADZACĄ ROZWIAZŁY TRYB ZYCIA , ALE PAMIETAJMY , ZE DZIWKI I censored UPRAWIAJĄ SEX DLA OSIĄGNIECIA KOZYSCI MAJATKOWYCH , WIEC NIE UBLIZAJMY PANIOM , KTÓRE po prostu TO LUBIĄ ROBIC I CZERPIĄ Z TEGO PRZYJEMNOSĆ !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Re: Ile to za duzo??

Postautor: foxy_lady » 23 mar 2004, 12:10

Lady pisze:Zastanawia mnie jednak ilu partnerow seksualnych mieliscie?
Ile to dla was juz przegiecie?
Ile to "dziwkarstwo"?

Spałam z 4 mezczyznami i póki co to na tyle. <pomijam tych z którymi było 'Miło" ;) >
dla mnie "dziwka" jest panna która np na imprezie sypie się z paroma kolesiami albo chodzi do łóżka z kim popadnie. zero szacunku dla samej siebie i tym samym zero szacunku dla niej.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 23 mar 2004, 16:42

Dla mnie dziwką jest osoba, która idzie z kims do lozka w celach zarobkowych.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 mar 2004, 16:55

Dziwka... mozna tu dyskutowac. Dziwka to kobieta co daje ciala za pieniadze oraz ta co co noc z innym. To ta co co imppeze musi komus w wc dac, bo ja swedzi. W sumie to moglbym tak nazwac tez wszelkiego typu "lodziary". A tym terminem okresla sie panienke cala na bialo/rozowo, po ostrej solarce, taka jak sie to mowi laleczke i to mocno przesadzona. Wiecie o co mi chodzi?
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 23 mar 2004, 19:15



Dziwka... mozna tu dyskutowac. Dziwka to kobieta co daje ciala za pieniadze oraz ta co co noc z innym. To ta co co imppeze musi komus w wc dac, bo ja swedzi. W sumie to moglbym tak nazwac tez wszelkiego typu "lodziary". A tym terminem okresla sie panienke cala na bialo/rozowo, po ostrej solarce, taka jak sie to mowi laleczke i to mocno przesadzona. Wiecie o co mi chodzi?

Oj tak!
Inaczej nazywane 'laserówami"!
Cos okropnego!
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 23 mar 2004, 22:39

dziwka to kobieta która czerpie korzysci materialne z stosunkow seksualnych.
na pewno dziwka nie nazwalabym kobiety ktora miala w swoim zyciu 15 czy 20 partnerow. po prostu dziewczyna lubi seks i zwiazki tak zwane bez zobowiazan na pare tygodni, dni czy nawet na jedna noc. Nie mam nic przeciwko takiemu zyciu mlodosc ma swoje prawa. Kiedys one sie pewnie ustatkuja ale poki co dlaczego nie mialyby korzystac z zycia. Kto wie czy ja np taka kiedys nie bede nie wykluczam niczego. W koncu nie wiem jak sie potocza moje dalsze losy.
Poki co partnera mialam i mam nadal tylko jednego.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 mar 2004, 22:53

OOOOOO!!!! I To jest konkretne podejscie do sprawy ! a nie tam jakieś lanie wody ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 23 mar 2004, 23:26

ja miałem tyko jedną partnrke seksualną ;) a dziwka to dla mnie osoba która robi to za pieniądze, bo to dla mnie żaden "zawód" ...
Ostatnio zmieniony 23 mar 2004, 23:45 przez Poggie, łącznie zmieniany 1 raz.
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 23 mar 2004, 23:39

hehhe... to zalezy jak na to patrzec. nie wydaje mi sie zeby kobieta byla spalona jak spotkala w swoim zyciu nieodpowiednich facetow. Wydaje mi sie .. ze majac 17 lat i kilku za soba... swiadczyc moze o wielkie glupocie.. i o swedzeniu w pewnym miejscu. A jak juz widze takie co maja 20 lat i ciagaja sie z kazdym... to wybaczcie za moje zdanie - ale takei bym po prostu zastrzelil.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 24 mar 2004, 09:49

Maverick pisze:Dziwka... mozna tu dyskutowac. Dziwka to kobieta co daje ciala za pieniadze oraz ta co co noc z innym. To ta co co imppeze musi komus w wc dac, bo ja swedzi. W sumie to moglbym tak nazwac tez wszelkiego typu "lodziary". A tym terminem okresla sie panienke cala na bialo/rozowo, po ostrej solarce, taka jak sie to mowi laleczke i to mocno przesadzona. Wiecie o co mi chodzi?

czy ja dobrze rozumiem ?
mianem lodziary=dziwki określa się dziewczyne <laleczke> bialo/rózowa po solarce ? :549:
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 mar 2004, 11:39

broken pisze:hehhe... to zalezy jak na to patrzec. nie wydaje mi sie zeby kobieta byla spalona jak spotkala w swoim zyciu nieodpowiednich facetow. Wydaje mi sie .. ze majac 17 lat i kilku za soba... swiadczyc moze o wielkie glupocie.. i o swedzeniu w pewnym miejscu. A jak juz widze takie co maja 20 lat i ciagaja sie z kazdym... to wybaczcie za moje zdanie - ale takei bym po prostu zastrzelil.


Zastrzelił???? a co Ci żal że sie nie ciaga z tobą ?? bez przesady , nie kazdy człowiek musi do sexu podchodzic od razu emocjonalnie .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 mar 2004, 14:00

czy ja dobrze rozumiem ?
mianem lodziary=dziwki określa się dziewczyne <laleczke> bialo/rózowa po solarce ?

Wiem o co Ci chodzi. Ze sa dziewczyny co tak wygladaja i nie sa takie. Ale nie opisze Ci takiej panienki (o ktorej pisalem) dokladnie, bo nie pamietam szczegolow. To po prostu widac! Solarka, ostry makijarz, taki rozowiutki slodziutki kolor ze :563: sie chce itd.
na pewno dziwka nie nazwalabym kobiety ktora miala w swoim zyciu 15 czy 20 partnerow.

To nie, ale jesli laska co impreze musi komus w wc dac to jak to nazwiesz?
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 24 mar 2004, 14:23

Nie mam nic przeciwko takiemu zyciu mlodosc ma swoje prawa. Kiedys one sie pewnie ustatkuja ale poki co dlaczego nie mialyby korzystac z zycia. Kto wie czy ja np taka kiedys nie bede nie wykluczam niczego. W koncu nie wiem jak sie potocza moje dalsze losy.

To mi sie bardzo podoba!

foxy lady
;
czy ja dobrze rozumiem ?
mianem lodziary=dziwki określa się dziewczyne <laleczke> bialo/rózowa po solarce ?

No moze nie dokladnie, nie kazda dziewczyna w rozowej kiecce musi sie od razu puszczac ale wiekszosc z nich chyba lubi ten kolor!
Zreszta na pewno wiesz o czym mowie! Obowiazkowe sa jeszcze odrosty(ble), i koniecznie biale botki(nawet w srodku zimy) takie slicznie ublocone! :570:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 mar 2004, 15:06

Wczoraj widzialem podobna laske. Doslownie zrobiona na laleczke tylko ze... miala takie zmarszczki bo stara byla :563: No moze nie az tak ale ta solara zrobila swoje (a gosciara byla prawie czarna od niej. Doslownie widac po niej bylo jak bardzo ten sport lubi :d Szkoda tylko, ze jak sie na nia patrzylo to czlowiekowi faktycznie sie :563: chcialo! Stare to i jak ubrane! Bleee
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 24 mar 2004, 15:12

Stare to i jak ubrane! Bleee

Fuuuuu
To jest najgorsze jak kobieta nie wie kiedy wypada juz cos ze soba zrobic!
mysli ze jak sie usmazy jak kurczak i pomaluje oko na rozowo to wyglada na 15-latke!
Taaaa
A to tak postarza ze to masakra!
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 24 mar 2004, 15:12

Partnera- miałam i mam na razie jednego i - z czego jestem b.szczęśliwa oprócz seksu był pierwszym we wszystkich intymnych kontaktach, także jeśli chodzi o pocałunek
Pojęcie dziwki można rozpatrywać na wielu płaszczyznach. Chodzi tu przede wszystkim o obrażenie kogoś, no ale jak nazwać osobe która poniża się jeszcze bardziej niż prostytutka bo daje wszystkim i nawet nie bierze za to kasy? Wg mnie też dziwka.
Może dlatego że miałam na razie jednego partnera, którego ubóstwiam seks zawsze ściśle kojarzył mi sie z miłością. Czasami w nocy śni mi się, że całuję się np. z moim instruktorem szybowcowym i budzę się z obrzydzeniem- bo wierzcie mi, okropnie się czuję w śnie całując faceta którego nie kocham. Może nie wszystkie dziewczyny tak mają, ale ja po prostu nie mogłabym nawet pocałować obcego faceta. Dlatego uważam że dziwka to taka osoba która daje wszystkim bez jakiegokolwiek, nawet najmniejszego uczucia. Jak ma potrzebę a nie ma faceta to juz lepiej żeby się masturbowała. Seks to intymna rzecz i naprawdę nie mogę sobie wyobrazić jak ludziom sprawia przyjemność pieprzenie się z obcą osobą. Dziewczyna i chłopak powinni się szanować, bo przeciez seks to także jakieś podzielenie cząstki siebie, swojej intymnosci. Nie chciałabym kochać się z chłopakiem który spał z wieloma przede mną, bo:
1. gdyby mnie dotykał ciągle myślałabym jak to robił innym
2. zastanawiałabym sie czy też nie jestem jedną z wielu
3. skąd wiem że by mnie nie zdradził? No bo przeciez to tlyko przyjemność, nie krzywdzi innych, takie tam urozmaicenie nudnej codzienności...
4. Nie wyobrażam sobie żeby facet/dziewczyna bez zadnych zasad moralnych potrafił/a stworzyć dobry związek
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 mar 2004, 15:51

Twoj tok rozumowania jest bardzo poprawny , ale w idealnym swiecie , my natomiast w takowym nie zyjemy , a co sie stanie jak Cie chłopak nie daj Boze żuci ?? według tego co napisałas nastepny powinien miec juz do Ciebie obrzydzenie ! a skoro tak to znaczy ze juz na zawsze zostaniesz sama?? I jeszcze chłopak miał pecha i mimo ze miał np 4 kobiety które to jego zuciły !! teraz jest obok Ciebie jest oki jak najbardziej !! ale co sie dzieje Ty zamiast sie cieszyc zwiazkiem , zastanawiasz sie jak jemu było z tamtymi ??? powiem tylko zal Mi cie z takimi pogladami bo bedzie Ci w zyciu ciezko , chyba ze zostaniesz juz na zawsze z tym z kim teraz jesteś . pozdrawiam .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 24 mar 2004, 16:01

Czasem nie powinno się chyba dokładnie znać przeszłości intymnej naszego partnera.
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 24 mar 2004, 16:17

krzys pisze: Zastrzelił???? a co Ci żal że sie nie ciaga z tobą ?? bez przesady , nie kazdy człowiek musi do sexu podchodzic od razu emocjonalnie .


NO CO TY!? jestem ciekaw jak Ty do tego podchodzisz. No chyba ze SEX dla Ciebie jest jak mycie zebow w co watpie.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 24 mar 2004, 19:21

krzys pisze:Twoj tok rozumowania jest bardzo poprawny , ale w idealnym swiecie , my natomiast w takowym nie zyjemy , a co sie stanie jak Cie chłopak nie daj Boze żuci ?? według tego co napisałas nastepny powinien miec juz do Ciebie obrzydzenie ! a skoro tak to znaczy ze juz na zawsze zostaniesz sama?? I jeszcze chłopak miał pecha i mimo ze miał np 4 kobiety które to jego zuciły !! teraz jest obok Ciebie jest oki jak najbardziej !! ale co sie dzieje Ty zamiast sie cieszyc zwiazkiem , zastanawiasz sie jak jemu było z tamtymi ??? powiem tylko zal Mi cie z takimi pogladami bo bedzie Ci w zyciu ciezko , chyba ze zostaniesz juz na zawsze z tym z kim teraz jesteś . pozdrawiam .


Krzysiu, chyba nie do końca mnie zrozumiałeś. Myślę że miałabym obrzydzenie do innego faceta, pod warunkiem że bym go nie poznała na tyle dobrze, żeby poczuć, może nie od razu miłośc ale na pewno coś głębszego. Myślę że tylko wtedy byłoby mi dobrze z facetem. A jeśli chodzi o przeszłość takiego potencjalnego chłopaka, to na pewno bym się nim brzydziła, gdybym wiedziała że spał z wieloma dziewczynami-ot tak dla zabawy czy przyjemności. Bo tak jak ktoś tu ładnie powiedział seks to nie jest mycie zębów, chociaż niektórzy wolą oddać swoje ciało chętniej niż swoją szczoteczkę do zębów. Wg mnie tracą oni to co w seksie jest najpiękniejsze. Może to wyidealizowane podejście, ale tak już mam.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 mar 2004, 22:20

A ja Cie Aga popieram :d
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 24 mar 2004, 22:55

Ja też dołączam się do Was :D
Nie wyobrażam sobie jak mogłabym robić to z kimś do kogo nic nie czuję, ot tak, dla przyjemności. Czułabym się jak szmata. Zero szacunku dla siebie. Blee :563:
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 25 mar 2004, 07:18

No super!
A co jak spotykacie kogos nowego, poznajecie ale nie jest to milosc........
Po pewnym czasie okazuje sie ze tak dziala na was seksualnie ze nie mozecie myslec o niczym innym..............
Jest piekny/piekna, pociagajacy/pociagajaca i macie klopoty z panowaniem nad soba?
Przeciez takie uczucia sie zdazaja, nawet czesto (ktos powie ze to zwierzecy instynkt ale przeciez w pewnym stopniu nadal jestesmy i bedziemy zwierzetami)
Jestescie wolni, nikt w domu nie czeka....
I co? Nie skusicie sie?
nie wierze ze nie!
Bo ja sie skusze.........On chce, ja chce,jestesmy dorosli.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 25 mar 2004, 08:21

Jest to możlewe, oczywiście. Jednak ja, szczególnie, ze tego nie robiłam, odrazu nie prześpię się z facetem którego poznałam niedawno. Ja muszę naprawdę bardzo dobrze poznać mężczyznę, zeby iść z nim do łóżka, może to dziwne, ale tak mam.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 mar 2004, 09:46

Martyna pisze:Jest to możlewe, oczywiście. Jednak ja, szczególnie, ze tego nie robiłam, odrazu nie prześpię się z facetem którego poznałam niedawno. Ja muszę naprawdę bardzo dobrze poznać mężczyznę, zeby iść z nim do łóżka, może to dziwne, ale tak mam.


NO iii?? A wszystkie co działają troszke inaczej to kur.. i dziwki !!?? tak ??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 mar 2004, 10:35

A taki facet, co dopiero spotkaną kobietę ciągnie od razu do łóżka (jest też nic nie wart), tylko jak go nazwać, dziwkarz?
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 25 mar 2004, 12:45

krzys pisze:
Martyna pisze:Jest to możlewe, oczywiście. Jednak ja, szczególnie, ze tego nie robiłam, odrazu nie prześpię się z facetem którego poznałam niedawno. Ja muszę naprawdę bardzo dobrze poznać mężczyznę, zeby iść z nim do łóżka, może to dziwne, ale tak mam.


NO iii?? A wszystkie co działają troszke inaczej to kur.. i dziwki !!?? tak ??

:569: Ja tego nie powiedziałam!!!
Zależy jeszcze jak bardzo INACZEJ! Nie mam nic przeciwko dziewczynom, które wchodzą w jakieś ZWIĄZKI, czyli coś ich łączy, albo chociaż im się tak wydaje, miały wielu partnerów, były z nimi przez jakiś czas itd. Ale nie potrafię zrozumieć tych, które mają co chwilę nowego faceta (czyt: kilku w miesiącu np.), albo mając jednego całuje sie z innym (żeby to tylko całuje...).

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości