Jakich facetów wolicie...?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 20 maja 2005, 18:05

Ja tam wiesz przynajmniej 1 dzieńprzerwy po ostrym treningu...
Odżywki ni również mało dają. Kreatyna jest dobra ale jezeli przestaje się ją "spożywać" to opada. Ja jak narazie od początku jade na sucho. I przynajmniej mam siłę i wytrzymałość.
Chociaz to jest nie zadowalające :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 20 maja 2005, 19:16

pleciesz głópoty! Kreatyna w postaci monohydratu nawadnia mięśnie i jest to złudzenie optyczne dlatego później opada lecz stań na wadze i okaże się, że jednak przytyłeś i to nie na tłuszczu tylko na masie mięśniowej. Są jeszcze różne odmiany kreatyn np. ester lub jabłczan ... wystarczy troszkę poczytać a nie wyipsywać głópot. To na przyszłość :P Powinno się ćwiczyć systemetacznie a suplementy to tylko uzupełnienie diety.
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 20 maja 2005, 19:27

Przede wszystkim na początku powinna wysarczyć sama dieta, a nie od razu jakieś sproszkowane nie wiadomo co wpierniczać - wiem, że brat ci poleci, ale to zawsze jest chemia, w mniejszym lub większym stopniu niezdrowa. Pierdzielę to.
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 20 maja 2005, 19:59

czytaj uważnie posty, bo krzysiek sam napisał, że ćwiczy już 2 lata!!! Zanim się weźmie kreatynę powinno się ćwiczyć pół roku na sucho bo wóczas organizm sam może sobie wytworzyć odpowiedniailość suplementów.
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 20 maja 2005, 20:21

czytaj uważnie posty, bo krzysiek sam napisał, że ćwiczy już 2 lata

Skoro ćwiczy 2 lata i nie ma efektów, to odżywka co najwyżej sztucznie by go napompowała - jakby przestał ją jeść, wszystko by mu oklapło i dopiero by wyglądał.
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 20 maja 2005, 20:28

czytaj WCZEŚNIEJSZE POSTY!!! Jak napisałem wcześniej: Kreatyna w postaci monohydratu nawadnia mięśnie i jest to złudzenie optyczne dlatego później opada lecz stań na wadze i okaże się, że jednak przytyłeś i to nie na tłuszczu tylko na masie mięśniowej
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 21 maja 2005, 02:09

Ależ ja czytam, czytam. Sam chadzam na siłownię i wiem jak działa kreatyna. Jeśli ktoś ćwicząc na siłowni nie ma efektów, to widać tak już musi być i żarcie kreatyny nie ma sensu, bo jak przestanie ją jeść organizm wróci do stanu poprzedniego. Nie każdy ma tendencję do tego żeby się rozrastać i tyle - można to zrobić wspomagając się sztucznymi odżywkami, ale to głupota.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 21 maja 2005, 02:40

Ej sorki może siępomyliłem ale jakieś efekty są ale nie tyje :/
Cm jakieś tam przyrastaja ale waga stoi w miejscu :/ to jest dziwne....
A może to dobże .. sam nie wiem siłą jest tłuszczu niema ... Może być wsumie nie nażekam ...
Tylko z tym ze opada mam racje i sam mi przyznałeś :D
Bo wsumie to nie powiedziałem ze wszystko wraca do stanu "before" :P
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 21 maja 2005, 09:00

Qzik - jak by keratyna gówno dawała to nikt by jej nie brał, a pewnie psodziewasz się po niej niewiadomo jakich efektów, pozatym kupować ją trzeba z dorbych źródeł a nie np z allegro bo tam często sprzedają samą mąke :P

Krzychu, skoro centymetry włapie Ci idą to po co narzekasz :>?
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Żelka87
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2005, 22:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Żelka87 » 21 maja 2005, 10:04

chłopaki rocznie na czystym miesniu mozna przytyc 4 kg(to jest srednia) ito przy dobrej diecie i suplementacji.Wiec nie podniecajcie sie kreatyna. hehe(dodam ze siedze na nicku mojej dziewczyny)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 maja 2005, 10:56

Szkoda, że mózg nie potrafi "przytyć" ;)

Panowie, chyba pomyliliście dział :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 21 maja 2005, 12:05

Dokładnie Mona,... :]
Może chłopcy załóżcie temat o odżywkach :P
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 21 maja 2005, 12:24

brateczek wiesz co mnie wnerwiło teraz ? bo pierdzielisz txt od brata ! sam nic nei cwiczyc ! o co ty sie kurde kłócisz jesli mowisz o rzeczach o ktorych nie masz pojecia ! po co cytujesz jakies wypowiedzi smieszne skoro nie na wszytkich tak "pieknie" dziala ... najezdzasz na wiare ktora cwiczy iles lat a ty mowisz co Ci kolega powiedział ... dziecko z przedszkola!
w tym sie liczy doswiadczenie...a ty masz je zerowe.
pewnien czas chodzilem 3x w tyg.
potem chodzilem 5x w tyg.
dziekuje
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 21 maja 2005, 13:24

mój brat ćwiczy 2 lata chodzi 3 razy w tygodniu na jedną siłkę i raz w tygodniu na inną. Skoro ja się natym nie znam to spytałem się jego o radę skoro padł tutaj ten wątek, pozatym te wypowiedzi pisał mój brat a nie ja więc o co ci chodzi? Poczytaj sobie różne fora kulturystyczne i nie będziesz na mnie wjeżdzał, pozatym po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że się lekko oburzyłeś ale skoro nie zgadzasz sięz tym co piszę to Twoja sprawa, ja widzę przyrosty na moim bracie, na kumplach z klasy którzy też na tych samych dietach lecą i mam porównanie!!! Gdybym nie miał pewności co do tego to na pewno bym tutaj nikomu żadnej ściemy nie pisał! POzatym chodzićna siłownie można 5 razy w tygodniu (co wg mnie z początku jest paranoją bo mięśnie się nie regenerują!!!) ale jeśli dobierasz złe zestawy ćwiczeń to zamiast sobie robić "dobrze" robisz sobie krzywde!!!

Żelka87 - ale przychodzi okres, że przyrosty znacznie spadają i wówczas powinno sięczymś wspomóc, chociażby kreatyną bo nie każdego stać na odpowiednią diete...
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
zel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 07 maja 2005, 23:51
Skąd: Midgar
Płeć:

Postautor: zel » 21 maja 2005, 13:43

Ja ćwiczyłem przez rok intensywnie na sucho... i przytyłem około 6-7 kg .Wyglądałem dobrze Szczupły ale miałem dosyć ładną rzeźbe... Ale potem przez rok mnie nie było na siłce ( Nauka, Matura) I ostatnio dziewczyna mi powiedziała że dużo schudłem... Więc wszystko zależy od organizmu... Ja mam tak zbudowany że zawsze będe szczupły i nic nie zdziałam chyba że będe sie faszerował jakimiś sterydami... ale na pewno tego nie zrobie...
Według mnie w ćwiczeniu najważniejsza jest regularność trzeba jednak raz na jakiś czas skoczyć na siłke i poćwiczyć... Nie ma tak że sie poćwiczy przez jakiś czas, będą efekty i tak już zostanie na zawsze.... Potem trzeba to utrzymać... Ja nic nie robiłem i w moim przypadku wszystko wróciło do "normy"
PSX ROXOR!!
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 21 maja 2005, 14:02

No tak, ale zobacz sam, że osoby które piszą, że ćwiczą, jedzą kreatynę i im nic nie przybywa po prostu pieprzą od rzeczy bo to nie jest możliwe, albo źle ćwiczą (brak regularnych ćwiczeń, zła dieta, zły dobór ćwiczeń), piszesz że jesteś tak zbudowany i zawsze będziesz szczupły ale przecież przez rok ćwiczeń przytyłeś 6-7kg czyli sam sobie zaprzeczasz! Bo jednak udało Ci się to ale skoro przestałeś to wszystko spadło do tego matura która jednak też dużo robi na ogólny stan organizmu.
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 11 kwie 2005, 13:15
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Wiola » 21 maja 2005, 14:36

Ja najbardziej wole mojego kochanego meza,bo jest osoba ,ktora mi odpowiada w 100 % jest dobry,kochajacy,pracowity ... a dla mnie to wazne zalety u mezczyzny.no i jest typowo meski tzn.ma meska budowe lekkie bicepsy itd a mnie takie cos pociaga<banan>
Żelka87
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2005, 22:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Żelka87 » 21 maja 2005, 14:42

faktycznie pomylilismy dzial :) ale po pierwsze samą kreatyna ze tak powiem ładnie kupe zdzialasz :) bo dieta to 70% sukcesu po drugie po stosowaniu kreatyn mozesz raczej liczyc na wieksza wytrzymalosc sile i regeneracje.fakt ze ma równierz dzialanie anabliczne i antykataboliczne ale bez diety z nia nie przytyjesz. Co do genetyki hmmm zawsze przytyjesz podczas diety :) bo jesli kcal dasz na plus to nie ma szans zebys nie przytyl. Chodzi tylko oto ze jeden sie bardziej zaleje tluszczem drugi mniej :) ale tutaj moze porozmawiamy oczym innym np o bierkach podwodnych ? Sophie Mona co Wy na to heheh
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 21 maja 2005, 14:47

ale ja NIE PISAŁEM że zacznę brać kreatynę i bez ćwiczeń będę wyglądał jak np Pudzian lub Ronnie Collman :P, ćwiczenia przedewszystkim a kreatyna DOPIERO po PÓŁ ROKU ćwiczeń!!! bierki podwodne dobra sprawa :D kto zaczyna :P?
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Żelka87
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2005, 22:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Żelka87 » 21 maja 2005, 14:50

pociesze Cie ze nigdy niebedziesz wygladał jak pudzian albo ronnie :)nawet nie bedzisz polowe mniejszy :)

[ Dodano: 2005-05-21, 14:52 ]
a monohydrat to jzu badziewie kup Jabczan kreatyny ablo CEE Xpanda :)
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 21 maja 2005, 16:08

tak masz racje nie zgadzam sie z Twoimi wypowiedziami, ale tylko czesciowo ! Kulturystka ma to do siebie ze kazdy cwiczyc inaczej, kazdy ma swoje zdanie na temat roznych cwiczen i diet , dlaczego ?! bo na kazdego dziala to wszytko inaczej ! I z tym sie musisz zgodzic ...
wiecej nie chce mi sie pisac ... nie chce sie klocic
btw ty najpierw najechałes tutaj na rozne osoby nie ja !
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 21 maja 2005, 16:34

John Rico, sam sobie zaprzeczasz, teraz piszesz żę nie zgadzasz się tylko częściowo a wcześniej piszesz że nie wiem o czym w ogóle tutaj pisze, więc możę najpierw sam byś się zdecydował a dopiero potem zabierał głos w dyskusji. Na nikogo nie najechałem poiwedziałem tylko że krzysiek coś nie tak napisał, skoro nie ma żadnych eektów a potem się sam przyznał, że widzi jak mu idzie przyrost, więc nie wiem kogo TY tutaj bronisz bo ja to odbieram jak bys próbował na mnie wyłado0wać swoje emocje
w tym sie liczy doswiadczenie...a ty masz je zerowe.
- ja mam zerowe, ale mój brat i jego koledzy mają znacznie spore więc pisałem tylko i wyłącznie ICH wypowiedzi, bo padł problem że ktoś tam nie może kompletnie przytyć.

To iczywiste, że jednej osobie potrzeba miesiąc ćwiczeń a innej pół roku aby uzyskać te same efekty ale niech nie piszą, że kreatyna nic nie daje bo to nie prawda.
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 22 maja 2005, 11:40

boshe ...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 22 maja 2005, 12:43

pewnie ze daje i to bardzo duzo, po dwutygodniowym syklu widac zajebista roznice tyle ze to sprawa indywidualna...bo ona nie jest na mase a glwonie na sile
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 maja 2005, 12:58

CISZA! <cisza>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 22 maja 2005, 14:01

juz będe cicho :P krzyniu, dzięki że przyznałeś mi racje :D
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 22 maja 2005, 14:05

nie chodzi przecie o to, no ale masz racje moj brat tez trenuje i nasluchalem sie tego duzo wiec co tam wiem oczywiuscie i tak pewnie malo ale taka parwda, no to niech ktoras z pan zmieni tor rozmowy wpalatajac nowy watek w ten topic
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 22 maja 2005, 15:02

:) to może porozmawiajmy o kolorze różowym :P?
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 maja 2005, 19:52

Teraz proponuję Paniom - porozmawiajmy o fitness :D

<jol>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Brateczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 280
Rejestracja: 02 maja 2005, 07:16
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Brateczek » 22 maja 2005, 20:45

jestem za :P więc czekam na opinie kobiet :P
Żadna na świecie kobieta nie zdoła się oprzeć człowiekowi, którego prawdziwie kocha.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości