[Polska] Wyjatkowe miejsce na spedzenie wakacji

Dział, w którym można polecić ciekawe miejsce ze swojego (lub innego) miasta, restauracje, puby, kawiarnie, hotele, jakiś fajny zakątek - cokolwiek, co może się komuś przydać.
Także wszelkie inne rzeczy interesujące na tyle, że z czystym sumieniem polecić je można.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 kwie 2005, 08:19

charlie81 pisze:nie za klamce tylko za kure 8)


Charlie ! Ona chyba nie potrzebuje adwokata ?! Pytanie nie było do Ciebie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 kwie 2005, 10:33

Ja Ci tlumaczylem co Gosia miala na mysli, bo tak duzo czasu to ona nie ma, bardzo zajeta jest <banan>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 06 maja 2005, 16:24

charlie81 pisze:Ja Ci tlumaczylem co Gosia miala na mysli, bo tak duzo czasu to ona nie ma, bardzo zajeta jest

ojj baardzo zajęta :DDD
Andrew...nie za kłamcę tylko za mitomana 8)
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
Noel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2005, 09:14
Skąd: Breslau City
Płeć:

Postautor: Noel » 08 maja 2005, 12:51

poczytalem troche i ten caly Andrew to niezly fantasta chyba, pisalem ze nie szanuje popisujacych sie ludzi w jakims temacie

a co do tego, to dosc ladne jest jezioro w Boszkowie, tylko dresow i lysych duzo
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 maja 2005, 14:44

Jestes na forum od bodaj ze kilku dni , napisales dwa posty ! przeczytales moich kilka /albo kilkanascie ,i na tej podstrawie chcesz mi cokolwiek zazucić ????? osądzić ??? Dla ciebie ...nie ten Andrew , a PAN Andrew !! <aniolek2> Bowiem gdybym sie kochał pierwszy raz bez zabezpieczenia , to dzis miałbym syna w Twoim wieku ! <aniolek2>
DZIEKUJĘ ZA UWAGĘ ! :564: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Naz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2005, 04:52
Skąd: Kn-a
Płeć:

Postautor: Naz » 15 sie 2005, 14:32

Ważne żebyśscie czuli się dobrze. Proponuje jakiś biwak. Las,pole namiotowe. Z mojej strony proponuje małe jeziorko Garczyn, to jest około 50km od Gdańska. Naprawde fajnie tam, atmosfera lajcikowa każdy miły i uprzejmy :)
Niektóre kobiety są bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard.....
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 22 sie 2005, 20:20

a ja bym poleciła Zakopane... Krupówki nocą naprawde ślicznie wyglądają :D całkiem niedawo wróciłam właśnie z Zakopanego i było suuuper... w dodatku śnieg na kasprowym w środku lata o jeciu jeciu... to ci atrakcja haha... warto pojechać...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2005, 20:56

W zadnym wypadku nie CHorwacja ! piwo 9 zł 1-kg winogron ....13 zł soczek dla dziecka ten mały w kartoniku ....8 zł itd. <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 23 sie 2005, 12:13

Andrew pisze:W zadnym wypadku nie CHorwacja ! piwo 9 zł

Piwo 9 zl, ale litrowe :) A na Chorwacji to sie winiacza ciagnie, najlepiej "domace" (domowe) - 10 zl za poltora litra, a procent to ma chyba z 18 <aniolek2>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 sie 2005, 12:30

W Chorwacji bylo tanio, dopoki do Unii nie weszli. A poza tym, tony Niemcow ktorzy tam masowo jezdza zrobily swoje :>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 23 sie 2005, 14:05

Zosiu, ekhm ekhm....

Przeciez Chorwacja nie jest w Unii :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 sie 2005, 14:39

Tak? :]
Nie ma to jak byc blondynka :D
W kazdym badz razie, ja w Chorwacji bylam juz dawno i wszystko bylo tanie jak barszcz. Ktos mi mowil jakis czas temu, ze podrozalo i wlasnie ten ktos (nie pamietam kto to byl) powiedzial o unii, a ja jak glupia teraz rozpowiadam, heh :D
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 14:53

no wlasnie slyszalam ze w chorwacji tanio jest
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
anioł stróż
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 30 gru 2005, 01:02
Skąd: z nieba
Płeć:

Postautor: anioł stróż » 03 sty 2006, 21:30

Dokładnie tak jest zależy kto czego szuka cóz ja zaproponuję bory tucholski jesli ktoś lubi przyrodę i cisze, i mieć chwilę do przemuslenń to naprawdę polecam.spokój i cisza:) .wiadomo że nasze polskie góry są piekne więc polecam tym co ubią piesze wycieczki muzasichle- zapewne źle napsiałem:) .
"gdy śpiew ptaków uroczo gawędzi,
gdy z nieba pada śnieg,
gdy cisza jest taka, że słychać bicie serc,
gdy spojrzę w daleki brzeg,
gdy spogladnę na zdjęcie Twe
czuje radość i siłę ze poznałem Cie"(lolo)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 03 sty 2006, 22:48

anioł stróż pisze:muzasichle-


Murzasichle:) ładnie tam, potwierdzam <aniolek2>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 04 sty 2006, 15:30

Hyhy, ja byłem :) praktycznie moje strony 100 km mam :D
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 05 sty 2006, 12:49

Sir Charles pisze:
moon pisze:A w Warszawie to nie? :|

ja tam nie wiem - jedyny wpierdol jaki udalo mi sie zgarnac w zyciu mial miejsce w Olsztynie przy przesiadaniu sie z pociagu na pociag :]

Hehe, mazury witają ;-)
Wolę południe Polski, tj. góry...marsze, drewniany domek, bliska osoba obok :) Piwo, muzyka, zabawa! Hej! :) Nad morzem byłem wiele razy i wynudziłem się na śmierć :) Zaś na mazurach - żagle, kajaki, przejażdżki rowerowe, etc.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 05 sty 2006, 14:58

W moim regionie polecam :

Łagów Lubuski (zamek joannitów, dwa jeziorka, osada, lubuskie lato filmowe)
Zielona Góra (w czasie winobrania)
Międzyrzecz-Kaława (Międzyrzecki Rejon Umocniony, nawet dla tych co nie lubią militariów)
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Agnieszka

Zakwaterowanie w Zakopanym (Tatry ogolnie)

Postautor: Agnieszka » 16 kwie 2006, 21:06

A jesli Zakopane (Tatry ogolnie) to gdzie najlepiej sie zakwaterowac? Bede w Zakopanym i okolicach na kilkudniowym wypoczynku na przelomie maja i czerwca i nie mam jeszcze zalatwionej zadnej kwatery na noclegi. Moze ktos polecic miejsce w ktorym nocowal? Nie mam na mysli hotelu *****
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 16 kwie 2006, 21:10

Jesli chodzi o okolice Zakopca to polecam pensjonat Giewont w Murzasichle :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 16 kwie 2006, 21:50

DW "Halit" w Kościelisku-Kirach :D :D zdecydowanie polecam, piękna okolica bliziutko Zakopca, przy dol. Kościeliskiej, znana przeze mnie lepiej niż własna kieszeń <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Mroczny_Piskacz

Postautor: Mroczny_Piskacz » 10 maja 2006, 10:54

Czy zna ktoś godne polecenia miejsca noclegowe, domki i pokoje, na terenie województw lubuskiego, opolskiego, południa wielkopolskiego i dolnośląskiego ? Proszę o namiary wraz z cennikiem i/lub storną internetową. Tylko sprawdzone miejsca.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Re: Zakwaterowanie w Zakopanym (Tatry ogolnie)

Postautor: Kubek » 22 maja 2006, 11:23

Agnieszka pisze:A jesli Zakopane (Tatry ogolnie) to gdzie najlepiej sie zakwaterowac? Bede w Zakopanym i okolicach na kilkudniowym wypoczynku na przelomie maja i czerwca i nie mam jeszcze zalatwionej zadnej kwatery na noclegi. Moze ktos polecic miejsce w ktorym nocowal? Nie mam na mysli hotelu *****


Będzie zaraz mnóstwo postów pewnie, które mnie zjadą za promocje Zakopanego...

ale Murzasichle i okolice (a zwłaszcza Małe Ciche), Biały Dunajec, Poronin to trochę daleko, żeby spokojnie wybrać się na spacerek w góry i za daleko "od centrum rozrywkowego >Zakopane<".

Ja polecam jednak Zakopane, bo wszędzie blisko i można zawsze busem podjechać gdzieś dalej (szlak na Morskie Oko i Rysy np.) a całą resztę szlaków zaczynać zaraz po wyjściu z kwatery.
Nie koniecznie kwatery gdzieś przy Krupówki... bo bardzo drogie i niezbyt wygodne (hałasy nocne, bo towarzystwo imprezowe). Dobre na wypady w Tatry Zachodnie + doliny + Giewont będą kwatery w okolicach centrum (na południowy zachód od centrum, w okolicach hotelu >Kasprowy< lub sanktuarium).
Jeżeli ktoś >poluje< na Orlą Perć, Świnicę, Kasprowy, Dolinę 5-stawów Polskich Zawrat i Halę Gąsienicową to rozsądniej będzie poszukać czegoś w Kuźnicach (to ta część Zakopanego, gdzie jest stacja początkowa kolejki na Kasprowy).

A jak nie musi być koniecznie w Polsce... no to Smokovec na Słowacji... i góry tam ładniejsze (i wyższe) i turystów mniej niż w Zakopanem.
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 02 cze 2006, 12:54

W Polsce naszej kochanej na wakacje to Mielno i Kołobrzeg polecam !
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 02 cze 2006, 13:13

Mielno <belt> Kołobrzeg <belt> ogólnie wakacje nad Bałtykiem <belt>

Drogo, tłoczno, kapryśna pogoda...
...ostatnio 4 lata temu nad morzem byłem... na dwa tygodnie pobytu przez 3 dni było słońce.
Najlepsze są chyba Karwia i Władysławowo... ta pierwsza za piękne piaski, to drugie za klimat... ale i tak nieprędko nad morze znów pojadę... wolę góry i Mazury.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 cze 2006, 15:14

Kubek pisze:Najlepsze są chyba Karwia i Władysławowo...
:/ Bosh Mielno jest najlepsze, al enie samo Mielno a Unieście raczej. Pogoda zawsze praktycznie jest nawet jak gdzie indziej leje, czysta duża plaża, nie ma tłoków, pokoje po 20-25 zł u rodziny mojego choćby, spokój i fajny wypoczynek :]
Awatar użytkownika
Hela Bertz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 107
Rejestracja: 05 kwie 2006, 13:04
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Hela Bertz » 02 cze 2006, 15:23

Kubek pisze:Karwia


Popieram :) Cudowna miejscowość, stosunkowo mało ludzi-jak dla mnie super. Ceny w sam raz. Plaża szeroka i czysta. Wokół miejscowości dużo ciekawych miejsc do pooglądania w razie niepogody. Polecam.
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 02 cze 2006, 19:24

www.ustron.pl chyba że komuś przeszkadza że są tam sanatoria. Ale czasem śmiesznie popatrzeć na wyglancowane babcie wdzięczące się do dziadka, który ma najgrubszy złoty łańcuszek i najmniej zmarszczek na klacie, co widać przez rozpiętą do połowy koszulę. A tak ogólnie to spokój, zieleń, a w centrum knajpy i różne rozrywki, średnio co drugi weekend tam spędzam i jeszcze mi się od ponad 10 lat nie znudziło.
A drugie miasto, które kocham i dużo czasu tam kiedyś spędzałam to Zakopane. Ten klimat...

[ Dodano: 2006-06-02, 19:26 ]
Agnieszka pisze:A jesli Zakopane (Tatry ogolnie) to gdzie najlepiej sie zakwaterowac? Bede w Zakopanym i okolicach na kilkudniowym wypoczynku na przelomie maja i czerwca i nie mam jeszcze zalatwionej zadnej kwatery na noclegi. Moze ktos polecic miejsce w ktorym nocowal? Nie mam na mysli hotelu *****

Pochodź po grunwaldzkiej i okolicach, tam zawsze były tanie noclegi w domach, coś jakby kwatery. I bliziutko do centrum.
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 02 cze 2006, 19:57

Mielno daje rade Trol itp dyski pierwsza klasa ale teraz czas na Kołobrzeg
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 02 cze 2006, 20:50

broken18 pisze:A drugie miasto, które kocham i dużo czasu tam kiedyś spędzałam to Zakopane. Ten klimat...

Pochodź po grunwaldzkiej i okolicach, tam zawsze były tanie noclegi w domach, coś jakby kwatery. I bliziutko do centrum.


To chyba rzeczywiście lubisz Zakopane a nie góry :)
Grunwaldzka to, jak dla mnie, zbyt blisko centrum i za głośno... co innego Sobczakówka (z jednej strony), Karłowicza czy końcówka Bulwarów Słowackiego (z drugiej strony centrum)... a do centrum też się da dojść (i miły spacer przy tym wychodzi) :)

Ja nie lubię tłumu, zgiełku i "przeglądu najnowszej mody trekkingowej" w centrum Zakopanego, śmieszy mnie to, że jak ja wychodzę w góry nad ranem, to ostatni "turyści knajpowi" właśnie wracają z dyskotek :D No ale co kto lubi :)

Wróć do „Warte polecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości