Golenie myszki

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Golenie myszki

Postautor: Gregory » 08 mar 2004, 14:13

Dziewczyny chodzi tu o golenie waszych myszek :D wiec tak jak czesto je golicie i czy to jest całkotiwe golenie czy np jakies fogury :)
Odwazne prosze sie tu wpisac ;)
$GrEgOrY$
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 08 mar 2004, 15:15

Hmm...
Jesli chodzi o mnie to zawsze gole swoja myszke, ale nie calkowiscie, i zadnych figurek nie tworze, chce tylko zeby wygladala estetycznie, zadbana i ... smakowita ;) A jak czesto pytasz .... roznie, kiedy widze potrzebe, ale tak na oko - to 2 razy w tygodniu, moze 1 raz - zalezy :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 08 mar 2004, 19:50

Zalezy od tego czy wiem ze zbliza sie okazja kiedy bede mogla byc z moim chlopakiem sam na sam poniewaz zadko nam sie to zdarza a jezeli juz to tylko w weekend to jest to srednio raz na tydzien zimą i 2-3 razy na tydzien latem poniewaz lubie utrzymywac higiene a i dla mnie to jakos estetyczniej wyglada.
Czy jakies figury? szczerze mowiac to nie myslalam nigdy o tym moze wyprobuje ale zawsze zostawiam pionowy pasek szerokosci okolo 4-5 cm.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 08 mar 2004, 21:19

sarah pisze:Czy jakies figury? szczerze mowiac to nie myslalam nigdy o tym moze wyprobuje ale zawsze zostawiam pionowy pasek szerokosci okolo 4-5 cm.


Co tak duzo zostawiasz :) ?? Proponuje zgalac wiecej , masymalnie 2 cm , najlepiej wyglada tak 1-1,5 cm. Moja kobieta aktualnie nic tam nie ma :):):):):)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 mar 2004, 21:54

Figury? Ja proponuje trapez rownoramienny wpisany w kolo ;)
A mnie sie wydaje ze zadne figury nie sa potrzebne (choc jeszcze nie wiem). Wystarczy jak bedzie lekko przystrzyzona coby wloski w zeby nie wchodzily :D
Ale juz milcze bo to kobietki mialy sie wypowiadac :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 09 mar 2004, 03:35

Też nie lubię całkiem wygolonych, a z drugiej strony, to obrzydliwie wygląda wystające kłaki poza strój kąpielowy, o utrzymaniu higieny(szczególnie podczas okresu) nie wspomnę.
Mam jeszcze takie pytanie do pań: czy przed każdym spotkaniem z partnerem jesteście swieżo wygolone? Moja kiedyś to zaniedbywała i przy minetce odrosty kłuły mnie w język,feee.
Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Gregory » 09 mar 2004, 08:21

Jarek podwarzam Toją wypowiedz uwarzam zeby bylo jednej i drugiej osobie dobrze to zeby kobuieta miła całkiem lub cześciowo tzn dostawiony tylko paseczek po srodku zeby po prostu zarost nie stanowił problemu
$GrEgOrY$
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 09 mar 2004, 10:41

Nie wiem czemu Greg. nie zgadza się ze mną, moja też zostawia paseczek, ale kłuły mnie odrosty koło warg sromowych
Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Gregory » 09 mar 2004, 15:21

po prostu chyba najlepiej męszczyznom jest lozać ogolone myszki :D
$GrEgOrY$
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 mar 2004, 15:35

Aja sie nie zgadzam , wole zarosnięte tak na maxa jak natura obdarzyła , uwielbiam sie przebijac przez gąszcz :D i w dotyku jest milsza ! słowem nie wszyscy lubia wygolone !Ja przeciw goleniu VETO !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Angel21

Postautor: Angel21 » 09 mar 2004, 15:40

No ja natomiast gole się raz w tygodniu. W lato jest to częściej ale tak z 2 lub 3 razy :)
A co do figurek to nie próbowałam żadnej, wole standardowy paseczek lub w zime czasem też trójkącik :)
Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Gregory » 09 mar 2004, 15:53

W zimie lepszy trójkacic bo jest futerko i jest cieplutko a w lecie to futerko sie zrzuca i jest wtedy lepiej :D
$GrEgOrY$
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 09 mar 2004, 22:49

Student pisze:
sarah pisze:Czy jakies figury? szczerze mowiac to nie myslalam nigdy o tym moze wyprobuje ale zawsze zostawiam pionowy pasek szerokosci okolo 4-5 cm.


Co tak duzo zostawiasz :) ?? Proponuje zgalac wiecej , masymalnie 2 cm , najlepiej wyglada tak 1-1,5 cm. Moja kobieta aktualnie nic tam nie ma :):):):):)

czemu tak duzozostawiam? moj chlopak nie lubi calkiem wygolonej a tak mu sie podoba :) latem zostawiam troche mniej no i zawsze krociutko przystrzyzone
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 10 mar 2004, 10:06

nie podoba mi się zupełnie ogolona. ja zostawiam sobie cienki pasek i golę się co 2,3 dni, czasem nawet codziennie :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 mar 2004, 05:44

A co Wy na wspólne golenie miejsc intymnych, ja swojej Pani często pomagam, bo wiem, że samej jest niewygodnie szczególnie z tyłu i jest to dla mnie bardzo podniecające zajęcie kończące się zazwyczaj sexem.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 11 mar 2004, 10:12

Jarek pisze:A co Wy na wspólne golenie miejsc intymnych, ja swojej Pani często pomagam, bo wiem, że samej jest niewygodnie szczególnie z tyłu i jest to dla mnie bardzo podniecające zajęcie kończące się zazwyczaj sexem.

hmm nic specjalnego
Angel21

Postautor: Angel21 » 11 mar 2004, 15:33

foxy pisze:nie podoba mi się zupełnie ogolona. ja zostawiam sobie cienki pasek...

Zgadzam się. Mi także nie podoba się zupełnie ogolona.

A co do wspólnego golenia to nie miałabym nic przeciwko.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 12 mar 2004, 22:54

Ja to robie przy codziennej kapieli..
malenki paseczek i finito :)
ogolone miejsca przy dziurce sa wyjatkowo aksamitne w dotyku, ale samo golenie jest dosc uciazliwe.
niektore moje kolezanki stopniowo usowaja wloski depilatorem (bo, bol, bol),
polecam krem do bikini :)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 12 mar 2004, 23:44

Jarek pisze:A co Wy na wspólne golenie miejsc intymnych, ja swojej Pani często pomagam, bo wiem, że samej jest niewygodnie szczególnie z tyłu i jest to dla mnie bardzo podniecające zajęcie kończące się zazwyczaj sexem.


Probowalem! Ciezko jest golic druga osobe , szczegolnie w miejscach intymnych. Bardzo duze prawdopodbienstwo pokaleczenia :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 mar 2004, 01:16

Student pisze:
Jarek pisze:A co Wy na wspólne golenie miejsc intymnych, ja swojej Pani często pomagam, bo wiem, że samej jest niewygodnie szczególnie z tyłu i jest to dla mnie bardzo podniecające zajęcie kończące się zazwyczaj sexem.


Probowalem! Ciezko jest golic druga osobe , szczegolnie w miejscach intymnych. Bardzo duze prawdopodbienstwo pokaleczenia :)

Ja tam nie wiem jak sie mozna w ogóle pokaleczyc przy goleniu :d No chyba ze ktos maszynka zamiast w gore/dol jezdzic jezdzi na boki :d
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 13 mar 2004, 08:36

Ostatnio próbowałam kremem Veet. Wszystko byłoby dobrze gdybym nie doczytała potem na ulotce "nie stosować na okolice genitali"
Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Gregory » 13 mar 2004, 17:42

Uwarzam ze to nie sztuka sie zaciąć przy goleniu,bo zalerzy tez jaka maszynka jest tzn ostrość maszynki i jej zużycie ;)
$GrEgOrY$
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 mar 2004, 01:57

Gregory pisze:Uwarzam ze to nie sztuka sie zaciąć przy goleniu,bo zalerzy tez jaka maszynka jest tzn ostrość maszynki i jej zużycie ;)

Ostrosc nie ma nic do zaciecia sie. Zaciac to sie mozna jezeli przejedzie sie jakas faldke skory lub pojedzie sie maszynka w bok.
Ja tam mam mach 3 i nie narzekam :d
Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Gregory » 14 mar 2004, 12:21

MACH 3 jest robiąca :D
$GrEgOrY$
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 14 mar 2004, 14:53

Każdą maszynką da się zaciąć. Osobiście nie lubię mach 3. Mam trawdy i gęsty zarost i nożyki mi się co chwilę tępią. ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 mar 2004, 20:56

Mysle ze nawet gdybym brzytwa sie golil to bym sie nie zacinal... To jest proste przeciez... ruchy maja byc zawsze prostopadle to ostrza to sie nie zatnie...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 15 mar 2004, 07:42

Praktyka czyni mistrza.
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 16 mar 2004, 22:44

Ja to wole niedogolona :) czyli trójkącik na wzgórku łonowym i goluśkie wargi:) włoski przyjemnie nos łaskoczą ale nie włażą między zęby bo na wargach ich już nima :) A tak ogólnie to lubie urozmaicenia:) raz goluśką raz "zarośniętą" Zawsze to jakaś nowość :) Bezpośrednio po goleniu owszem cipeczka jest aksamitna i delikatna w dotyku ale następnego wieczoru czy po dwuch dniach odrostu mocno drapią wacka :( Najfajniejszy jest krem depilacyjny do okolic bikini bo po nim odrosty mięciutkie i mniej kłujące. Zgadzam się że ciężko golić inną osobę, zawsze ma się obawę że się skaleczy ukochaną osobę i to w takim intymnym czułym miejscu. Najgorzej jest operować w okolicach łechtaczki i w ogóle tuż przy wargach mniejszych. Narazie to preferuje taką metodę że golę moją ukochaną potem czekam z następnym goleniem aż włoski nie będą na tyle gęste ze będą mi przeszkadzać w uprawianiu cunnilingusa:) Potem znów golę i cieszem sie widokim mojej nagiej kobiety :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 17 mar 2004, 21:16

Jesli chodzi o ścisłość, to przy wargach mniejszych włoski nie rosną, jeśli rosną to przy większych.
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 17 mar 2004, 23:03

Jeśli chodzi o ścisłość to włoski rosną na wargach większych, czyli można logicznie stwierdzić że rosną też tuż (nie na ..) przy wargach mniejszych.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 326 gości