z prezerwatywa on nie ma ochoty

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 sty 2005, 14:22

Karol napisales dokladnie to co ona powinna zrobic juz dawno temu - postawic sie.
Roszpunka - a gdyby teraz rodzice sie dowiedizeli ze od roku sie seksicie to co by powiedzili/zrobili? Kurcze, dlaczego ty zyjesz nie tak jak ty chcesz, a tak jak oni chca otaczajac sie falszem i obluda. Nienawidze obludy! I wiesz co? Mysle ze twoi rodzice i tak wiedza ze nei jestes dziewica, musieli by byc skonczonymi imbecylami by tak nei myslec! Tylko ciesza sie ze to temat tabu i ze nikt slowa o tym nie mowi. Obluda, obluda, obluda i jeszcze raz obluda. nienawidze tego.

No ale czekam na odpowiedz :) Na kogo twoi rodzice glosuja, oraz co by sie stalo jakby teraz (a masz 22 lata) sie dowiedzieli ze nie jestes dziewica. No i ew. jakiego radi sluchaja :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 sty 2005, 14:27

Maverick pisze:
No ale czekam na odpowiedz :) Na kogo twoi rodzice glosuja, oraz (...)


na to to ja przede wszystkim czekam :) :564:
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 29 sty 2005, 14:33

A gdzie jest bunt młodzieńczy :) ?? Ja też miałem rygor ostry ale buntem wywalczyłem sobie duzo :) Poza tym nie wiadomo jaka autorka jest osoba , moze przeskrobala pare razy cos konkretnie i rodzice po prostu jej nie ufaja. Bo nie wierze ze grzeczna rozumna dziewczyna majaca 22-lata ma takie zakazy! To sie w pale nie miesci!!
roszpunka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2005, 16:25
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: roszpunka » 29 sty 2005, 17:04

Nigdzie nie napisalam, ze nie akceptuje zachowania rodzicow Mav czy Charliego. Bo jest mi zarzucana nietolerancja. Jestem osoba bardzo tolerancyjna. Skoro Wy macie takie stusunki z rodzicami i wam to odpowiada to ok. Nic mi do tego. Ja mam swoja rodzine i swoje zasady i one mi odpowiadaja. I tak naprawde nic Wam do tego. :) Takze w tej materii juz wszystko jasne. :)
Dlaczego sie nie buntowalam? - prosta odpowiedz, bo mi odpowiadalo zachowanie moich rodzicow. Nie musieli sie martwic o mnie, wiedzieli gdzie jestem itd. Bunt sie zaczol jak moj chlopak otworzyl mi oczy na pewne sprawy. A ze nie zamierzam prowadzic wojny z rodzicami (jak wczesniej pisalam) to czekam az problem w prewnym sensie sam sie rozwiaze.
do: "20 lat": swieta racja. rodzicow sie nie wybiera :) i trzeba sie ustosunkowac do ich zasad, poki sie mieszka pod jednym dachem, albo inaczej: na jednym garnuszku.
Do Mav i Charliego: u nas wszyscy sa rowni. Nikt nie jest gorszy, nikt nie jest lepszy. Mojego chlopaka akceptuja tak samo jak mnie. Nigdy nie slyszlam zlego slowa o nim. A ze mam "gumowe ucho" a ze sciany maja uszy wiec wiem :)
Poza tym ja sie nie skarze, ze mam zlych rodzicow :) Taka mam sytuacje i juz.
A co do wychowania.. ja tez nie uwazam, zebym byla zle wychowana :)
Wiem, ze masz na mysli radio maryja. hehe wiec nie sluchaja tego.
sluchaja tego: www.radiodj.pl :)
Roszpunka
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 sty 2005, 17:48

no dobrze ale jakie Twoi rodzice maja poglady polityczne? - mozesz nam zdradzic? :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 29 sty 2005, 19:53

Bo on chce wymusić na Tobie zażywanie tabletek, bo to dla facetów jest zajebistym komfort
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
lilith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 27 sie 2004, 11:48
Skąd: ;)
Płeć:

Postautor: lilith » 29 sty 2005, 20:05

Hardcore pisze:Bo on chce wymusić na Tobie zażywanie tabletek, bo to dla facetów jest zajebistym komfort

Komfort dla facetów tak, ale dla kobiet przecież też. Nie wyobrażam sobie funkcjonować bez pigułek czy plasterków ;) W pigułkach nie ma nic złego - no chyba, że zdrowie nie pozwala
roszpunka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2005, 16:25
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: roszpunka » 29 sty 2005, 23:44

Charlie z tymi pogladami politycznymi to chyba przesadziles.
Hardcore: moj zwiazek polega na tym, ze jesli sie nie mozemy dogadac to idziemy na kompromis. Moj przyszly narzeczony (och jak to niedlugo) jest zupelnie szczery i widze co sie dzieje przy kontakcie z gumka. Wiec na pewno nie chce na mnie wymoc czegos czego ja nie chce. :)
Roszpunka
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 sty 2005, 02:44

Dlaczego przesadzil? Ciekawi jestesmy :)
Ja stawiam na PO lub LPR.
Awatar użytkownika
Prokurator
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2005, 12:15
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Prokurator » 30 sty 2005, 10:43

a ja nie przywiązywałbym aż takiej wagi do orientacji politycznej... znam bardzo obłudne rodziny w tych kwestiach wyznające SLDryzm, znam także takie, które wyznają LPRyzm :P do wyboru, do koloru...
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 sty 2005, 11:12

roszpunka pisze:Charlie z tymi pogladami politycznymi to chyba przesadziles.
Maverick pisze:Dlaczego przesadzil?


no wlasnie dlaczego przesadzilem ?? :559: :559: nic nie dzieje sie bez przyczyny moim zdaniem... ale co w tym jest przesadzonego - pytam sie grzecznie, przeciez nikt Cie tu nie zna to czemu nie mozesz powiedziec?
karol

Postautor: karol » 30 sty 2005, 14:21

Ja Ci Charlie powiem , rodzice jej sa "A" Polityczni , ....zgadza sie ???? :564:
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 30 sty 2005, 16:40

Przeczytałam początek i koniec, i czegoś tu nie rozumiem. Dziewczyna prosiła o radę w sprawie używania prezerwatyw, a Wy jej każecie rodziców reformować :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 sty 2005, 18:18

Bo grono specjalistow niezaleznych stwierdzilo ze nie problem w prezerwatywie a w rodzicach :D
Ale tak na serio to caly czas sie zastanawiam co jej plasterki przeszkadzaja. Mozna je tak przykleic ze naprawde nie widac.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 sty 2005, 19:02

No!
Możesz kupić inny kostium kapielowy i stosować plasterki!
Nikt nie zobaczy i będzie po problemie.
Przecież go można praktycznie wszedzie przykleić, nie?
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 30 sty 2005, 19:13

no bez problemu.Jak bedziesz chciala to i poradzisz sobie.
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 30 sty 2005, 22:38

Maverick pisze:Jak ja bym spiewal? Pytanie jak oni by spiewali :) Bo zaznaczam, ze jezeli ktos mnie nie slucha to ja nie slucham jego i nie uznaje dyktatury.

nie uznajesz, a sam stosujesz. w temacie o pozowaniu do zdjęć Playboya dałeś jasny tego dowód.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 sty 2005, 23:08

Cytaty! Ach gdziez te cytaty, ktore stwierdzic by mogly, a i slusznosc Twych slow by ukazaly!
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 31 sty 2005, 20:24

nie mam co robić, tylko cytatów szukać. wiesz dobrze o co chodzi, wiesz również w jak wyglądają Twoje odpowiedzi w tamtym temacie i w jakim są utrzymane klimacie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 lut 2005, 01:59

I tym oto skokiem, odpowiedzi unikles.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 04 lut 2005, 08:12

Wielu jest doradców typu "ja to se ide na impreze, mówie tylko starym, że ide i looz, też tak zrób" albo "ja to sie nie pytam, tylko biore kluczyki od samochodu i jade, nikt się potem nie przejmuje". Niestety, to nie jest takie proste. I nie zdają sobie ci doradcy sprawy, że tak jest bardzo ciężko albo po prostu ten numer nie przejdzie! Kłócić się można, ale czy codziennie? Czemu wracać do domu w którym panuje tak napięta atmosfera, że strach się bać? Można przyzwyczajać rodziców, można robić awantury co jakiś czas, kiedy przegną pałę albo sprawa jest naprawdę poważna.

Ja też miałem rygor w domu ale stopniowo, pomaluśku, powoli zacząłem się wyzwalać. Dzięki paru osobom to się stało, gdybym ich nie poznał to bym teraz żył pewnie sam i bym był zajebistym dzieckiem mamusi i tatusia, posłusznym w każdym calu, siedzącym cichutko w domu i wychodził tylko do szkoły. :)
Moja mama jest bardziej "tolerancyjna" od ojca. Gdy się buntowałem, to ona mnie potrafiła uciszyć i powiedzieć, że lepiej jest "dyplomatycznie" załatwiać sprawy niż krzykiem. I ma (poniekąd) rację.
I tak się sprzeciwiałem, buntowałem i broniłem swego zdania. Trochę się źle czułem, gdyzło mnie tam coś w środku ale dopiąłem swego i teraz po kilku latach walki nie jest tak źle.

Roszpunka - wiem, co czujesz. W Twoim przypadku jest naprawdę przesrane. :( Ale nie znaczy to, że się nie da. Mi też mówili "dopóki mieszkasz z nami, masz nas słuchać". I jakoś nie posłuchałem, aż w końcu się przestali przejmować, gdyż zobaczyli,że nie jest tak źle jak se to wyobrażali!! I do tego należy zmierzać - nie posłuchać ale przekonać, że tak jest też dobrze i dalej można żyć w zgodzie, choć przez pewien czas w niezgodzie. Nie wierzę, żeby Cię rodzice mieli czelność wyrzucić z domu. To jest takie zagranie psychologiczne tylko. :) Nie wyrzucili by Cię z tego samego powodu, dla którego Ty nie chcesz robić srogiej awantury - dla spokoju sumienia. :D Weź sobie to do serca i miej więcej odwagi STAWIAĆ NA SWOIM. Powoli, powoli, musi się udać! Musisz wykazać sie dyplomacją, przekonaniem, ale także uporem, determinacją i odrzucić wyrzuty sumienia!

Taki już jest ten świat, że mamy kochających rodziców, którzy nie chcą by ich pociechy stały się dorosłe. Za wszelką cenę będą się starać niektórzy, żeby tak było wiecznie i synuś czy córeczka trwały przy mamusi i tatusiu. A powinnością dziecka jest uwolnienie się od tego, wyfrunięcie z gniazdka i nauka latania!

A co do gumek - no cóż, nie każdy wacuś lubi ich obecność, dusi się w nich. :D
Ale spróbuj sama mu nakładać, niech on trzyma koniuszek ze zbiorniczkiem ściśnięty, przyłożony do fiutka, a Ty powoli, powoli zsuwaj ale tak by go przy okazji popieścić. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
roszpunka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2005, 16:25
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: roszpunka » 04 lut 2005, 14:56

Dziekuje Ci za odpowiedz. Masz wiele racji i na pewno zastanowie sie nad tym co mi napisales. :)
A sama rada dotyczaca gumki jest bardzo ciekawa :) Na pewno ja wykorzystam :D
Pozdrowionka.
Roszpunka
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lut 2005, 15:54

Roszpunka, a na kogo bedziesz glosowac? :)
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 04 lut 2005, 16:13

Roszpunka-
Spróbuj przed założeniem prezerwatywy podziałać ustami, albo co lepsze- podziałać ustami z prezerwatywą na nim. Żaden to lodzik, że tak powiem, ale może w ten sposób przyzwyczaisz prezesa? Oswoisz jakoś?
Dwa...
spróbuj sama mu nakładać, niech on trzyma koniuszek ze zbiorniczkiem ściśnięty, przyłożony do fiutka, a Ty powoli, powoli zsuwaj ale tak by go przy okazji popieścić.

Skuteczne.
Trzy... nie u każdego mężczyzny działa, ale w większości przypadków NAPRAWDĘ się sprawdza. Podczas zakładania, albo zaraz przed ssij Jego koniuszek ucha (ten miękki), niejeden raz pozwalał na powstanie ;) lepsze niż Warszawskie :D
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lut 2005, 16:23

Hmmm, albo niech on potrenuje sam. Podczas masturbacji, niech zaklada kondomika. A w ogóle to najlepiej zeby nie myslal o tym "zeby tylko nie zwiedl" tylko o czyms innym :) Ja tam sie szybko nauczylem :D
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 04 lut 2005, 16:44

Hmmm, albo niech on potrenuje sam. Podczas masturbacji, niech zaklada kondomika. A w ogóle to najlepiej zeby nie myslal o tym "zeby tylko nie zwiedl" tylko o czyms innym 001.gif Ja tam sie szybko nauczylem 002.gif

To swoją drogą, ja tam Roszpunce radzę, nie Jemu.
Ale masz rację Mav. W dodatku żeś żywy przykład, no no...
Nie ma jak tabletki...
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
roszpunka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 27 sty 2005, 16:25
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: roszpunka » 05 lut 2005, 00:38

Koko: dziekuje za informacje :) Tez wyprobuje :)

Mav - Ty jak zwykle swoje.. :P Na nikogo nie bede glosowala. Bo tam sami zlodzieje sa :P Polska mi nic nie dala wiec i ja jej nic nie dam :) A jak tylko bedzie mozliwosc to uciekam skad ze sie bedzie kurzylo :P hehe :)
A w du*** mam wszelkie polskosci :P ( z imienia nie wymienie:P )
I ciach! koniec tematu :P
Roszpunka
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 lut 2005, 11:46

Polska mi nic nie dala wiec i ja jej nic nie dam
Glosujac dalabys cos sobie nie polsce. To roznica.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 05 lut 2005, 16:17

mozna nie glosowac ale jakies szczatkowe przynajmniej sympatie polityczne ma chyba kazdy... no albo faktycznie nie doroslismy do tej demokracji...
soul of a woman was created below
karol

Postautor: karol » 05 lut 2005, 18:52

GDYBYM ZAGLOSOWAL na tych matołów co są teraz , przyczynił bym sie do złego , a to sprzeczne z moim pojmowaniem swiata !! :564:

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości