Prezent dla Niej

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

husky
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 27 maja 2015, 12:41
Skąd: Pszczyna
Płeć:

Postautor: husky » 27 maja 2015, 12:50

Ja też uważam, że najlepszym prezentem dla kobiety jest bizuteria. Pełno teraz tego na rynku, ale jak chcesz pokazać kobiecie, że jest wyjątkowa, warto kupić handmade. Moim zdaniem taką biżuterię noszą nieprzeciętne osoby.

Możecie też poszukać u lokalnych dostawców, może któraś z koleżanek zajmuje się robieniem biżuterii?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez husky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Orzeszek
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2015, 20:01
Skąd: ze skorupki
Płeć:

Postautor: Orzeszek » 30 maja 2015, 17:46

Skoro poprzednio było coś dla ducha, to teraz będzie propozycja dla ciała, czyli prezent w postaci wykupionych zabiegów kosmetycznych. To się sprawdzi chyba u każdej kobiety, więc bez obaw, drodzy panowie ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Orzeszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andy700
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 30 maja 2015, 14:02
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: andy700 » 10 cze 2015, 20:35

Zależy kto się czym interesuje...
Awatar użytkownika
Beno300
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 20 cze 2015, 14:48
Skąd: Płońsk
Płeć:

Postautor: Beno300 » 29 cze 2015, 14:31

Kwiaty powinny być zawsze git ;)
Jolka90
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 11 lip 2015, 22:38
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Jolka90 » 11 lip 2015, 22:59

Ja przy wielu okazjach dostaję od mojego mężczyzny i powiem wam, że taki prezent sprawia mi więcej radości niż kwiatki. Oczywiście każda kobieta jest inna i sami musicie ocenić co lubią wasze kobiety. Pozdrawiam cieplutko
Ostatnio zmieniony 12 lip 2015, 09:58 przez Jolka90, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Witox
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 29 lip 2015, 21:10
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Witox » 05 sie 2015, 14:00

Zależy czym się ów Ona interesuje :)
poladec
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 02 wrz 2015, 12:50
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: poladec » 03 wrz 2015, 15:18

Dobra biżuteria to klucz do serca kobiety ;)
agnes123
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 01 gru 2016, 12:54
Skąd: Warszawa

Re: Prezent dla Niej

Postautor: agnes123 » 01 gru 2016, 22:47

Zobacz tutaj http://prezenty-swiateczne.art-madam.pl/handmade szeroka gama produktów w różnych cenach, wykonane z bardzo dobrych materiałów i do tego handmade. Może jakąś spódniczkę? widziałam jedną bardzo fajną, rozkloszowaną w kolorach szarości.
moore23
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2016, 08:32
Skąd: Warszawa

Re: Prezent dla Niej

Postautor: moore23 » 14 gru 2016, 08:39

Ja na mikołajki dostałam bardzo fajny zestaw kosmetyków. A chłopakowi kupiłam model samolotu do sklejania ponieważ od najmłodszych lat interesuje się modelarstwem. Już jestem ciekawa co dostanę pod choinkę :) Co wy najbardziej chciałybyście dostać?
cichawodabrzegirwie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, 12:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: cichawodabrzegirwie » 09 lut 2017, 07:37

A ja polecam zastanowić sie nad czymś co można byłoby dla niej zrobić własnoręcznie.Możecie na przykład coś dla niej usmażyć albo upiec. Gotowanie wcale nie jest trudne. Wymaga jedynie Waszej dobrej woli.....

jest sporo fajnych przepisów na oponki z twarogiem ( moje ulubione). Ostatnio piekę praktycznie co tydzień. Jem jak mam ochotę akurat na coś słodkiego albo po prostu zabieram do pracy zamiast kanapek.
gramafe4
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2017, 11:21
Skąd: czersk
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: gramafe4 » 20 lut 2017, 11:23

najlepiej to kwiaty i po sprawie
kanto71
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2017, 11:38
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: kanto71 » 08 mar 2017, 11:43

A ja swojej ślubnej sprezentowałem na ostatnie Święta żelazko. Może nieromantycznie, ale ucieszyła się, bo lubi praktyczne rzeczy, które przydadzą się na dłużej. Posiłkowałem się po części artykułami z neta. Fajnie omówionych kilka modeli, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, a my mamy trójkę, więc takie żelazko z pewnością się przyda.
Awatar użytkownika
kluska771
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2016, 12:20
Skąd: Kraków
Płeć:
Kontaktowanie:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: kluska771 » 08 mar 2017, 15:57

Ja dostałam w prezencie pakiet zabiegów z zakresu depilacji laserowej :) Podejrzewam, że mój facet sam tego nie wymyślił, ale i tak chwała mu za to, bo to bardzo trafiony prezent :) Jeśli mieszkacie w Kielcach lub w okolicach to możecie przekonać się same. Sprawdzałam opinie i podobno jest ok. Jutro zadzwonię umówić się na pierwszy zabieg :) O efektach napiszę wam w maju :)
http://www.derma-clinica.pl
Adamila021
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2017, 19:02
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: Adamila021 » 09 mar 2017, 18:49

Ja zawsze robie super impreze urodzinową, wprawdzie do mojego syna ale myślę, że to jest uniwersalny prezent. Zawsze piekę wspaniały tort i myślę, że to jest świetny pomysł na każdą okazje :) Super przepisy i wskazówki można znaleźć na blogach, polecam wam zajrzec, a na pewno natchniecie sie i upieczecie coś wspaniałego.
kanto71
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2017, 11:38
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: kanto71 » 14 mar 2017, 12:07

Ja stawiam na prezenty praktyczne dla mojej kobiety, takie co to długo posłużą i będą przydatne na co dzień. Dla mnie bukiety, wiązanki są niewarte zachodu, bo po kilku dniach zwiędną i będą się nadawać tylko do śmietnika. Zazwyczaj kupuję jej coś z ubrań, np. kurtki, płaszcze. Przydatne zwłaszcza na jesień, jak trzeba się ciepło ubrać, a moja Ania jest zmarźluchem. Fajne rzeczy trafiłem ostatnio. Tanie, szybka dostawa, znalazłem tam nawet płaszcz w sam raz dla niej. Ania nigdy nie przywiązywała większej wagi do ubioru. Mogła ubrać się lekko na mróz, choć szybko marznie i się przeziębia. Ja tam jestem zimolubny, niska temperatura wcale mi nie przeszkadza, kiedyś nawet myślałem, czy nie zapisać się do morsów. Kto wie, w przyszłości nie wykluczam. Obchodzimy już 5. rocznicę związku i chciałem jej oprócz jakiegoś prezentu także się oświadczyć, także trzymajcie forumowicze za mnie kciuki! Jak dobrze pójdzie, to w przyszłym roku, na wiosnę, moglibyśmy już się hajtać.
elabarbara
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2017, 17:19
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: elabarbara » 18 mar 2017, 09:05

Hejka a może wybrac coś praktycznego na prezent zamiast biżuterii. Ja ostatnio właśnie szukam już prezentu na dzień mamy bo już niedługo i pomyślałam że kupię jej wazon albo obraz do salonu :) widziałam niedrogo w sklepie Homlando wazony są ładne i nowoczesne i będzie miała pamiątkę. Może jednak znajdziesz ładny prezent :) Sklep do końca marca wysyła gratis bez dodatkowych opłat. ;)
Awatar użytkownika
bubblewaffle21
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 maja 2017, 21:17
Skąd: Lublin
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: bubblewaffle21 » 08 maja 2017, 21:21

Ja bym się ucieszyła z jakiegoś fajnego zapachu perfum, biżuterii albo jakiejś stworzonej przez siebie błachostki :) ;)
Sofia
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2017, 12:11
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: Sofia » 12 cze 2017, 08:40

Z pewnością każda osoba ucieszyłaby się z czegoś innego, ludzie mają dość różne upodobania ;). Jak dla mnie liczy się po prostu pamięć, ale w sumie sama niedawno dostałam prezent w postaci portfela Money Kepper i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem, czy jest bardziej praktyczny i jednocześnie elegancki prezent. :P
fugazi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2017, 23:08
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: fugazi » 25 cze 2017, 23:12

A może jakiś bon na SPA albo do salonu kosmetycznego?
dominikgala9
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 01 lip 2017, 08:08
Skąd: Wrocław
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: dominikgala9 » 01 lip 2017, 10:08

A widziałeś takie coś jak Prezent Marzeń? Wydaje się być taka strona bardzo pomocna w wyborze odpowiedniego podarunku nie tylko na ten dzień ale i inne okazje. Więc może warto rzucić okiem, być może coś się spodoba?
atlanta
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 gru 2017, 17:48
Skąd: kraków
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: atlanta » 28 gru 2017, 19:29

kup jej markowy, dobry puder do twarzy. polecam ci te marki Bounjois. Rewelacyjne sa.
Jucunu
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2018, 19:26
Skąd: Konin
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: Jucunu » 14 sty 2018, 20:37

atlanta pisze:kup jej markowy, dobry puder do twarzy. polecam ci te marki Bounjois. Rewelacyjne sa.


To akurat nie jest jakiś super prezent - za 20 zł w promocji kupi. Poza tym skąd facet ma wiedzieć jaki odcień dobrać? :)
Awatar użytkownika
kawosz19
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 12:29
Skąd: Bytom
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: kawosz19 » 28 sty 2018, 21:49

Dla kobiety bielizna i perfumy. Jeżeli nas stać to nawet samochód.
Tylko pamiętaj, by zawsze być sobą i nie bać się mówić tego, co myślisz, albo tego, by głośno marzyć.
Buska199
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2017, 19:09
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: Buska199 » 30 sty 2018, 21:25

Dokładnie, nie ma kobiety, która nie kochałaby perfum ;) A ładne zapachy wcale nie muszą być niewiadomo jak drogie. Sprzedają odpowiedniki znanych marek perfum. Wybór jest naprawdę duży.
July_87
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2018, 01:15
Skąd: Sosnowiec
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: July_87 » 12 lut 2018, 01:54

Może warto zapytać swoją ukochaną czy nie ma jakiegoś wymarzonego w tym roku prezentu ;) Na przykład moj partner już wie....sam zapytał, a że ja konkretna babeczka jestem to od razu mu pokazałsm, jaki prezent by mnie ucieszył :) Mam mase kosmetyków typu cienie do powiek. Myślę, że warto zainwestować raz na rok w kosmetyk lepszej jakośći, zwłaszcza taki, który nie ma zbędnych substancji jest ekologiczny i naturalny. W końcu Wy mężczyźni chcecie mieć piękne i naturalne kobiety :) Pozdrawiam
agunia22
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2018, 16:44
Skąd: Płock
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: agunia22 » 25 cze 2018, 17:55

Mój mąż wie, że najlepiej mnie ucieszy prezent z biżuterii. Kocham delikatne kolczyki do nich jakiś naszyjnik koniecznie złoty z zawieszką. Prześliczny komplecik! Perła Tahiti najwyższej klasy dodaje taką nutę elegancji, podoba mi się szalenie. Uwielbiam biżuterię z motywem czarnym. Może obdaruj ukochaną taką elegancką biżuterią?
Erelle
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 cze 2018, 11:03
Skąd: Polska
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: Erelle » 28 cze 2018, 10:19

Biżuteria dla kobiety zazwyczaj jest dobrym prezentem, ale wydaje mi się, że trochę oklepanym. Zawsze i wszędzie wszyscy radzą "kup biżuterię". A co na to obdarowywana kobieta? Może wypadałoby zapytać, co by chciała? Co w danej chwili potrzebuje? Wybrać się razem do sklepu, niech sobie wybierze. Wiem, ujmuje to trochę elementowi prezentu, ale w ten sposób wiemy na pewno, że dany prezent jest chciany i będzie używany.
Buska199
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2017, 19:09
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: Buska199 » 23 sie 2018, 09:27

A może jakiś seksowny zestaw bielizny? Albo szlafroczek? Coś w tym stylu - https://www.kinga.com.pl/na-dzien-na-noc/peniuary Zerknijcie sobie. Kobiety lubią takie prezenty. Ja bardzo ucieszyłabym się jakbym dostała jaką fajną bieliznę, w końcu nigdy jej dość :)
daga90
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2018, 19:06
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: daga90 » 06 wrz 2018, 23:50

ja bym osobiście poleciła dobrą bizuterię orientalną. Przede wszystkim dlatego, że jest to wyrób rękodzielniczy. Taki prezent na pewno zostanie doceniony. na przykłąd takie kolczyki orientalne, czy też bransoletki, dostępne w sklepie https://piekielko.com
aguniaSz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2017, 21:40
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Re: Prezent dla Niej

Postautor: aguniaSz » 22 wrz 2018, 22:15

To zależy na jakim jest się etapie znajomości ;p Pamietam na poczatku znajomosci dostałam od chłopaka na pierwsze wspolnie z nim spedzane urodziny nowe okulary dobrane pod koszulke - W zyciu nie zapomne w jakim stresie mi je dawał - a wiadomo przeciez ze nie to bylo wazne. Ale fakt - styl to on ma - wszystko idealnie dopasowane ;p

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 367 gości