odchudzanie

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 paź 2013, 20:51

A robilas kiedys przysiady?
sabinamusial
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 wrz 2013, 12:10
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: sabinamusial » 28 paź 2013, 12:07

Znam niezawodny sposób na zrzucenie kilku kilogramów a przede wszystkim na pozbycie się wałeczka z brzucha. Przede wszystkim:
-wyeliminować cukry z diety, słodycze itd.
-nie jeść produktów takich jak chleb, makaron, ryż
-jeść dużo warzyw
-starać się w miarę możliwości ruszać, trochę sportu a jak ktoś nie ma czasu to chociaż spacer raz dziennie

Po pierwszymi miesiącu zauważycie efekty. Pozdrawiam
Alala
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2014, 20:32
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Alala » 16 wrz 2014, 20:57

Dla mnie najgorzej jest rzucić cukier. Zauważyłam, że jak nagle przestanę jeść słodkie, to boli mnie głowa, więc muszę odstawiać stopniowo. Poza tym się ruszam, kupiłam sobie takie hula hop z wypustkami i ćwiczę wieczorem. Oprócz tego zumba raz w tygodniu. Mam nadzieję niedługo zobaczę efekty.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2014, 13:08 przez Alala, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
noreen
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 05 wrz 2012, 12:45
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: noreen » 03 paź 2014, 09:44

Alala pisze:Dla mnie najgorzej jest rzucić cukier. Zauważyłam, że jak nagle przestanę jeść słodkie, to boli mnie głowa, więc muszę odstawiać stopniowo.


Ja natomiast jakbym odstawiła w jednym momencie węglowodany (ryż) i słodycze to wyglądałabym jak heroinista na odwyku. Dlatego gdy chce schudnąć to odstawiam cukry i dopiero po pewnym czasie ograniczam węglowodany [:D]
Rebekaa34
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2014, 12:17
Skąd: opole
Płeć:

Postautor: Rebekaa34 » 05 paź 2014, 12:35

ja osobiście nie mam żadnych problemów nadwagą ale bardzo mi wadzą fałdki tłuszczu które są zlokalizowane w takich miejscach na ciele że trudno sie ich pozbyć. Próbowałam już chyba milion diet i różnorakich ćwiczeń ale nic nie skutkowało. Operacja plastyczna nie wchodzi w grę gdyż panicznie się jej boje, a i koszty są przecież olbrzymie. Moja znajoma poleciła mi zabieg kriolipozy. Początkowo podchodziłam trochę sceptycznie ale przyznam że jak na to że obecnie jestem po 4 zabiegu to efekt jest rewelacyjny. Poza tym jest to bardzo bezpieczny zabieg gdyż polega ona na rozbiciu tkanki tłuszczowej na elementy które są normalnie metabolizowane przez organizm . Gorąco polecam ! <banan> <banan> <banan>
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Rebekaa34, łącznie zmieniany 1 raz.
kaasia66
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:52
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: kaasia66 » 07 paź 2014, 09:56

Zaintrygowałaś mnie tym zabiegiem. Ja ważę 83kg i chciała bym zrzucić chociaż to 15kg, ale nie wiem czy od razu chodzić na jakieś zabiegi. Śmigam na siłownię, ale to jakoś na brzuszku nic nie daje. Nawet brzuszki nie pomagają. Nie wiem co już robić... Staram się jak moge,
noelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2014, 16:16
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: noelka » 07 paź 2014, 13:16

Też polecam kriolipolizę! Byłam na kilku zabiegach i jestem bardzo zadowlona.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez noelka, łącznie zmieniany 2 razy.
kaasia66
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:52
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: kaasia66 » 14 sty 2015, 11:12

Brzuszek jak był tak jest... Trenuje, ale jak narazie bez efektów. W sensie efekty są na całym ciele prócz brzucha....
ewelina12
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:57
Skąd: Ostrowiec
Płeć:

Postautor: ewelina12 » 15 sty 2015, 11:03

kaasia66 pisze:Brzuszek jak był tak jest... Trenuje, ale jak narazie bez efektów. W sensie efekty są na całym ciele prócz brzucha....


Warto do ćwiczeń dołączyć balsam ujędrniający, jak dla mnie najlepsze są z Eveline pierwsze efekty zauważyłam już po dwóch tygodniach:)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez ewelina12, łącznie zmieniany 1 raz.
mariola83
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 09:58
Skąd: Reda
Płeć:
Kontaktowanie:

Postautor: mariola83 » 16 lut 2015, 10:53

moim zdaniem musi być odpowiednio zbilansowana dieta. Musimyliczyć kalorie i dopasowywać ilość składników jakie potrzebujemy. Do tego regularny wysiłek fizyczny - tu można wybrać co tylko lubimy ale unikać siedzenia w fotelu. Połączenie tych aspektów i wyeliminowanie cukrów prostych pomoże skutecznie schudnąć.
angel01
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:43
Skąd: Sosnowiec
Płeć:

Postautor: angel01 » 11 kwie 2015, 23:07

zrzuciłam zbędne parę kilogramów tylko dzięki zbilansowanej diecie i wyjściu 2 razy w tygodniu na fitness, tak więc polecam
Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych, a zapominać o swoich.
Zamówiłam fajne leżaki od producenta. Polecam!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 kwie 2015, 10:40

No i trzeba pamietac ze tluszcz spala sie z calego organizmu, a nie tylko z miejsca ktore sie trenuje. Oraz ze im wiekszy miesien pracuje tym lepszy efekt (duzy miesien spala duzo kalorii). Brzuch ma male miesnie, dlatego robiac brzuszki nigdy sie nie schudnie, a jedynie mozna uszkodzic kregoslup. Dlatego lepiej biegac, plywac, jezdzic na rowerze, a tluszcz z brzucha zacznie znikac.
kamila87
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2015, 21:40
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: kamila87 » 22 lip 2015, 20:23

Mi w odchudzaniu bardzo pomógł dietetyk. Chociaż bardzo długo się zastanawiałam nad pójściem do niego, to jednak warto było.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez kamila87, łącznie zmieniany 1 raz.
kasialach
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2015, 20:56
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: kasialach » 22 lip 2015, 20:58

Ja akurat jem częściej i mniej ponadto ograniczyłam wszelkie niezdrowe przekąski i dołożyłam ćwiczenia jakoś 3 razy w tygodniu i póki co są niezłe efekty :) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
itomka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2015, 14:07
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: itomka » 08 paź 2015, 14:37

angel01 pisze:zrzuciłam zbędne parę kilogramów tylko dzięki zbilansowanej diecie i wyjściu 2 razy w tygodniu na fitness, tak więc polecam


Chciałabym, żeby wiele kobiet właśnie tak podchodziło do sprawy a nie rzucało się na głodówki i fitness 6x w tygodniu. Najlepiej po prostu zredukować dotychczasowe posiłki o 1/4, 1/3 porcji i dorzucić trochę ruchu - albo fitnesu grupowego, albo chociażby spacerów. Zbilansowana dieta to podstawa smukłej a przede wszystkim zdrowej sylwetki, którą będziemy mogły się cieszyć na długo :)
maksik
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2016, 15:10
Skąd: Toruń

Re: odchudzanie

Postautor: maksik » 14 lis 2016, 15:15

Dokładnie tak. Niestety wiele z nas od razu by chciały mieć efekty a przecież szybko to się tyje :) ale nie można od razu się poddawać.
jingle
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2016, 11:14
Skąd: Kraków

Re: odchudzanie

Postautor: jingle » 24 lis 2016, 11:20

Wystarczy ograniczyć spożywanie cukru :) Ja tym sposobem w ciągu 2 miesięcy schudłam prawie 3 kg :) a wcale mniej nie jem.
Agnieszka
Awatar użytkownika
kitujka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 gru 2016, 08:32
Skąd: Poznań

Re: odchudzanie

Postautor: kitujka » 01 gru 2016, 15:57

Właśnie, może przestańcie jeść tyle cukru :) Przecież nadmiar cukru bardzo szkodzi. Radzę chodzić na siłownie i jeść dużo produktów bogatych w błonnik.
Awatar użytkownika
krysia19
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 lip 2012, 14:11
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: odchudzanie

Postautor: krysia19 » 22 gru 2016, 09:30

Sama unikam cukru. Wiadomoże nie jest to takie proste ale im dłuzej go nie jem tym przyznaję, że o wiele mniej mi się go chce pałaszować.

Jeśli chodzi natomiast o suplmenty to u mnie sprawdziło się jedynie FIbra Vitale. Nie kupowałam środka pierwszego z brzegu ale po prostu wybrałam to co polecała mi kolezanka, która pracuje w dietetyce. I faktycznie taki naturalny suplement z blonnikiem, babką i siemieniem okazał sie skuteczniejszy niż te wszystkie cud tabletki jakie reklamują w sieci.
cichawodabrzegirwie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, 12:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: odchudzanie

Postautor: cichawodabrzegirwie » 06 lut 2017, 10:32

krysia19 pisze:Sama unikam cukru. Wiadomoże nie jest to takie proste ale im dłuzej go nie jem tym przyznaję, że o wiele mniej mi się go chce pałaszować.

Jeśli chodzi natomiast o suplmenty to u mnie sprawdziło się jedynie FIbra Vitale. Nie kupowałam środka pierwszego z brzegu ale po prostu wybrałam to co polecała mi kolezanka, która pracuje w dietetyce. I faktycznie taki naturalny suplement z blonnikiem, babką i siemieniem okazał sie skuteczniejszy niż te wszystkie cud tabletki jakie reklamują w sieci.


Krysiu a gdzize moge to kupić? Bo ostatnio przeglądałam sobie błonniki w supermarkecie, tego akurat nie widziałam. W końcu nie kupilam bo nie jestem przekonana do kupowania suplementów w takich miejscach/....
alicjanowakxd
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2017, 14:08
Skąd: Poland
Płeć:

Re: odchudzanie

Postautor: alicjanowakxd » 08 lut 2017, 13:50

Trzeba mieć siłę woli od słodyczy i konserwantów
now or never
Awatar użytkownika
krysia19
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 lip 2012, 14:11
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: odchudzanie

Postautor: krysia19 » 09 lut 2017, 09:21

W supermarkecie Fibra Vitale nie znajdziesz. Można to zamówić w internecie. Wpisz sobie w google.Pojawi Ci się kilka sklepów, w których mają to na sprzedaż.
Wilanka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 20 gru 2016, 11:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: odchudzanie

Postautor: Wilanka » 25 lut 2017, 21:28

Suplementy są dobre jeśli odpowiedni się je dobierze i oczywiście nie stanowią one podstawy odchudzania- są dodatkiem przyspieszającym proces spalania tkanki tłuszczowej oraz hamującym łaknienie na słodkie. Najlepiej wybrać takie, które zawierają naturalne składniki np. therm line forte. Stosuję i odchudzanie stało się z nim o wiele przyjemniejsze niż wcześniej.
Sofia
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2017, 12:11
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: odchudzanie

Postautor: Sofia » 16 mar 2017, 12:13

Dzisiaj wystarczy po prostu rozsądek, by z łatwością zachować odpowiednią sylwetkę. :)
jjusti18
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2017, 08:32
Skąd: Poznań
Płeć:

Re: odchudzanie

Postautor: jjusti18 » 03 kwie 2017, 22:24

Hejka wszystkim,
zdrowy rozsądek owszem, ale mimo wszystko żeby utrzymać ładną sylwetkę, moim zdaniem trzeba trenować- wtedy kształty są bardziej zgrabne i kobieta wygląda atrakcyjnie. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej na temat odchudzania i innych cennych porad to poszukajcie w necie.
Awatar użytkownika
Alexa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 13 gru 2016, 15:52
Skąd: Białystok

Re: odchudzanie

Postautor: Alexa » 19 paź 2017, 08:53

Ja na przykład się odchudziłam... wcisnę się w eleganckie płaszcze zimowe...
antoninasopel
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 paź 2017, 16:40
Skąd: Wrocław
Płeć:

Re: odchudzanie

Postautor: antoninasopel » 26 paź 2017, 16:50

No ja niestety zauważyłam, że potrafię się przejeść. Teraz jem mniejsze porcje i nie czuję przeciążenia żołądka i też nie jestem głodna. Ważne jest też co jemy, ale póki co zaczęłam od zmniejszenia porcji o "jedną łyżkę mniej" :D
paniProblemowa
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 08 gru 2016, 14:34
Skąd: Warszawa

Re: odchudzanie

Postautor: paniProblemowa » 07 gru 2017, 10:01

Wiadomo najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów to dobra dieta i ćwiczenia. Małe posiłki spożywane częściej o stałych godzinach i przede wszystkim ruch. Najlepiej działa według mnie basen, a jeśli połączy się go z sauną są spore szanse na szybkie rezultaty. Można biegać albo zacząć chodzić na siłownię, ale nie każdy za tym przepada. Fajnie jest też włączyć do diety produkty, które nieco pomogą i przyspieszą proces odchudzania. W tym przypadku można znaleźć wiele wariantów. Ja mogę polecić jagody goi, bo sama stosowałam i widziałam rezultaty nie tylko w odchudzaniu. Przez przypadek trafiłam na artykuł http://www.kobiety.pl/fit/jagody-goji-a-odchudzanie i postanowiłam spróbować. Co ciekawe poprawiła mi się również cera. Oczywiście nie można odstawić ćwiczeń i zbilansowanej diety, ale jagody goi mogą naprawdę pomóc.
I najważniejsze to pić duże ilości wody.
Awatar użytkownika
Aleksandra02
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 20:18
Skąd: Piła
Płeć:

Re: odchudzanie

Postautor: Aleksandra02 » 02 lut 2018, 13:18

Hejka dziewczyny :) A czy macie może jakieś doświadczenia w zakresie suplementacji treningowej? Ja się właśnie zastanawiam bardzo poważnie, czy nie zacząć się jakoś wspomagać w czasie treningów... Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady oraz sugestie w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością mi się one przydadzą :) Dzięki wielkie :)
Tak to już się zdarza na wojnie, że jeżeli coś może pójść źle, najczęściej idzie źle.
kamillla90
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 05 lut 2018, 10:56
Skąd: warszawa
Płeć:

Re: odchudzanie

Postautor: kamillla90 » 05 lut 2018, 11:03

przede wszystkim zdrowo się odzywajcie i co dziennie się ruszajcie, ja tak straciłam 20 kg w 9 miesięcy, ruch to podstawa, bo jadłam wszystko na co miałam ochote (oczywiście z umiarem) nie jadłam jedynie słodyczy, ale to dlatego bo słodyczy nie lubię :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości