Czego kobiety szukaja u su******ow?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 17 mar 2010, 16:15

Blazej30 pisze:nikt nic nie kreuje. tylko rozmawiamy.

Według mnie wizerunek jest kreowany, jeśli nie kobiety, to faceta i sam to robisz, jak np. tutaj w sprawie władzy:
Blazej30 pisze:nie. to chyba najlepszy
afrodyzjak.

Blazej30 pisze:myślisz że Kennedy był popularny zanim został prezydentem?

No trudno byłoby, żeby prezydent nie był popularny.
Blazej30 pisze:twoja podświadomość też tak myśli?

Tak :)
Blazej30 pisze:tu bardziej chodzi mi o takiego faceta jak ten "gangster" z filmu Reich który bajerował laskę u fryzjera.

Achaaa [:D]

Błażej, a kto zabrania Tobie mieć kasę, władzę, urodę etc. ? :)

Andrew pisze:to ja go zaczynm rozumiec

Tylko wiesz, jednak singli jest mniej, aniżeli związków, jakichkolwiek <piwko>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 17 mar 2010, 18:32

Mona pisze:Tylko wiesz, jednak singli jest mniej, aniżeli związków, jakichkolwiek <piwko>


W Monachium singli jest więcej. :D ...A, że na większości kobiet bardzo duże wrażenie robi władza, pieniądze i uroda, to prawda stara jak świat i nie wymagająca nawet uzasadnienia. :) ...Z urodą wszakże jest wszakże jeszcze taka kwestia, że się różnym kobietom różne jej typy podobają, co daje każdemu pewne pole manewru. Natomiast władzy i pieniędzy ma być zawsze jak najwięcej zatem niektórzy tego po prostu nie przeskoczą. :D
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 18 mar 2010, 00:54

PFC pisze:W Monachium singli jest więcej.

A tych nieoficjalnych?
PFC pisze:A, że na większości kobiet bardzo duże wrażenie robi władza, pieniądze i uroda, to prawda stara jak świat i nie wymagająca nawet uzasadnienia. ...

Prawda jest względna, a na uzasadnienia szkoda czasu, bo ile można rozkminiać o tym samym...
PFC pisze:Natomiast władzy i pieniędzy ma być zawsze jak najwięcej zatem niektórzy tego po prostu nie przeskoczą

To jeśli tak, to niektórzy muszą zabrać się do roboty, skoro dotychczas tego nie zrobili. Trzeba tylko chcieć, a nie warczeć z zazdrości.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 18 mar 2010, 13:21

Mona pisze:A tych nieoficjalnych?

Mało jest prawdziwych singli ... takich bez dzieci na boku i byłych żon ...
Mona pisze:Prawda jest względna, a na uzasadnienia szkoda czasu, bo ile można rozkminiać o tym samym...

Mozna, Mona, można ...
Mona pisze:To jeśli tak, to niektórzy muszą zabrać się do roboty, skoro dotychczas tego nie zrobili. Trzeba tylko chcieć, a nie warczeć z zazdrości.

I co jeszcze ? Kobietom chce się władzy i pieniędzy to niech się do roboty wezmą zamiast oczekiwać że ktoś inny na to zapracuje, jest równouprawnienie a jakoś każda liczy na to że facet ma mieć i już ... chciałbym spotkać na swojej drodze więcej kobiet samodzielnych umysłowo, emocjonalnie, zaradnych i operatywnych, ale nie na plecach swoich bogatych narzeczonych czy rodziców ... bo jak narazie jedyne ambicja kobiet to złapać bogatego faceta i korzystać z jego dóbr ...
Ostatnio zmieniony 18 mar 2010, 13:22 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 mar 2010, 13:29

eng pisze:chciałbym spotkać na swojej drodze więcej kobiet samodzielnych umysłowo, emocjonalnie, zaradnych i operatywnych

A czy Ty jesteś samodzielny, zaradny i operatywny ??
Jesli nie to po co taka kobieta miałaby wiązać się z Tobą ??

eng pisze:bo jak narazie jedyne ambicja kobiet to złapać bogatego faceta i korzystać z jego dóbr ...

Nie słyszałes o kobietach które sporo zarabiają ??
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 18 mar 2010, 13:37

Dzindzer pisze:A czy Ty jesteś samodzielny, zaradny i operatywny

Staram się.
Dzindzer pisze:Jesli nie to po co taka kobieta miałaby wiązać się z Tobą

A kto mówi o wiązaniu się ? Ja mówię o napotkanych ludziach na swojej drodze...
Dzindzer pisze:Nie słyszałes o kobietach które sporo zarabiają

Jakoś nie spotykam takich, same niedorobione, żyjące na koszt facetów lub udające samodzielne na rachunek męża, a jak przychodzi co do czego to okazuje się że to nie jej dzieło tylko jej facet dużo zarabia ... pozory.
Mam nieodparte wrażenie że ambicja kobiet i szukanie cwanych drani to metoda na życie które nie będzie wymagało samodzielnej pracy, ambicji zawodowych, kariery ...
Facet nie pójdzie do łózka z szefem żeby dostać awans...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 18 mar 2010, 13:41

z szefem nie pójdzie. Z szefową - zdziwiłbyś się, jakie to popularne <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 18 mar 2010, 14:00

Leśny Dziadek pisze:z szefem nie pójdzie. Z szefową - zdziwiłbyś się, jakie to popularne

Ja myślę że to z powodu że kobieta-szef, żeby poczuć się lepiej i ambicjonalnie "bzyknąć" ją a nie z zamiarem "dawania D" dla korzyści i awansu ... inna motywacja i cel ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 18 mar 2010, 14:06

to, że facetów mniej się szmaci w taki sposób (zdecydowanie mniej) nie znaczy, że takich nie ma. I nie z ambicji "zaliczenia", a właśnie, dla realizacji określonego celu. Długofalowego.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 18 mar 2010, 14:12

Leśny Dziadek pisze:to, że facetów mniej się szmaci w taki sposób (zdecydowanie mniej) nie znaczy, że takich nie ma.

Jasne, tacy faceci co z szefem facetem pójdą też znajdziesz, co nie znaczy że jest to tak powszechne jak w przypadku kobiet-asystentek, sekretarek czy innych podwładnych i ich szefów facetów ...
Ja mam na mysli mechanizm, zasadę i pewną powszechność, a nie wyjątki, bo może się i zdarzyć prawdziwa miłość między starszą szefową i młodym gońcem czy kierowcą, ale to będzie naprawdę wyjątek.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 18 mar 2010, 15:53

eng pisze:I co jeszcze ? Kobietom chce się władzy i pieniędzy to niech się do roboty wezmą zamiast oczekiwać że ktoś inny na to zapracuje, jest równouprawnienie a jakoś każda liczy na to że facet ma mieć i już ... chciałbym spotkać na swojej drodze więcej kobiet samodzielnych umysłowo, emocjonalnie, zaradnych i operatywnych, ale nie na plecach swoich bogatych narzeczonych czy rodziców ... bo jak narazie jedyne ambicja kobiet to złapać bogatego faceta i korzystać z jego dóbr ...

A pewnie, że niech sobie kobieta ma władzę i wielka kasę, jednak na to potrzeba czasu, więc niech się taki jeden z drugim nie zdziwią, kiedy na urodzenie potomka tego czasu już zabraknie. A wtedy kobieta też będzie ta zła <zalamka>
Wszystko bardzo dziwnie mi tutaj pachnie, bo chcecie, aby kobieta była kobieca (no i jeszcze miała furmankę kasiory), ale facet, to już niekoniecznie musi być męski
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 mar 2010, 15:56

Ja tam uwazam , z e moja rolą jest dbanie o kobietę , ale ... kobieta musi to doceniać ! i tyle .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 18 mar 2010, 16:16

Mona pisze:A pewnie, że niech sobie kobieta ma władzę i wielka kasę, jednak na to potrzeba czasu, więc niech się taki jeden z drugim nie zdziwią, kiedy na urodzenie potomka tego czasu już zabraknie.

A na cholerę komu potomek ?
Mona pisze:A wtedy kobieta też będzie ta zła

Właśnie dobra !
Mona pisze:Wszystko bardzo dziwnie mi tutaj pachnie, bo chcecie, aby kobieta była kobieca (no i jeszcze miała furmankę kasiory), ale facet, to już niekoniecznie musi być męski
Słyszałaś o równorzędności partnerskiej ? Każdy ma własne życie, pracę, pasje, ale CHCĄ być razem i związek nie jest biznesem ani ułatwianiem sobie życia cudzym kosztem ...

[ Dodano: 2010-03-18, 16:17 ]
Andrew pisze:Ja tam uwazam , z e moja rolą jest dbanie o kobietę , ale ... kobieta musi to doceniać ! i tyle
Ty dbasz o kobietę a kobieta ma dbać o ciebie. Jesli jest to wdzięcznośc to jest jedynie układ a nie związek ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 mar 2010, 16:50

kazdy zwiazek jest układem - nie widze tego inaczej , czekam na ewentualne wyjasnienie czym rozni sie zwiazek od układu . W kwestiach damsko męskich .
Układ jest wtedy kiedy nie ma uczucia , zwiazek jesli ono jest Nikt ! jak kobieta tak mezczyzna nie bedzie Matka Teresa z Kalkuty. Malzenstwo to tak samo układ ! bo jest podział obowiazków .
Aha !! nie, nie na zasadzie wdziecznosci tylko i wyłacznie, jak ja to mówie z łaska to pod kosciół .
Ostatnio zmieniony 18 mar 2010, 16:51 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 18 mar 2010, 17:19

eng pisze:[ Dodano: 2010-03-18, 16:17 ]
Andrew pisze:Ja tam uwazam , z e moja rolą jest dbanie o kobietę , ale ... kobieta musi to doceniać ! i tyle
Ty dbasz o kobietę a kobieta ma dbać o ciebie. Jesli jest to wdzięcznośc to jest jedynie układ a nie związek ...


Zaden uklad, tylko zwiazek. Czlowiek podswiadomie oczekuje od partnera/partnerki wzajemnosci. Zasada wzajemnosci (z psychologii) obejmuje kazda dziedzine zycia. Jezeli ja cos robie dla kogos, to oczekuje, ze ten ktos zrobi cos dla mnie. Tak samo jest w zwiazku. Jezeli jest inaczej to mamy do czynienia z osoba, ktora wykorzystuje i z osoba, ktora jest wykorzystywana. To sa normalne ludzkie odruchy - nie dawac sie wykorzystywac i oczekiwac wzajemnosci.

Uklad jest wtedy, gdy przede wszystkim nie ma milosci. Dobrym przykladem jest sponsoring. Inne przyklady: gej boi sie ujawnic i zawiera fikcyjne malzenstwo. On ma spokoj, ona ma gdzie mieszkac. Przy okazji umawiaja sie, ze np. maja sie odwiedzac w szpitalu.

Jezeli osoba, ktora sie kocha trafi do szpitala, idzie sie ja odwiedzic bez zadnego zawahania i nie mysli sie o tym, ze bedzie sie w zamian czegos chcialo. Ale gdy ta druga osoba nas zawiedzie to wtedy czlowiek mysli "Ale ja glupi, chodzilem do niej do szpitala, a jej sie nawet nie chce [czegos tam] zrobic dla mnie". W zwiazku to dziala bardziej podswiadomie, bo w gre wchodza uczucia.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 18 mar 2010, 17:40

Blade pisze:Tak samo jest w zwiazku. Jezeli jest inaczej to mamy do czynienia z osoba, ktora wykorzystuje i z osoba, ktora jest wykorzystywana. To sa normalne ludzkie odruchy - nie dawac sie wykorzystywac i oczekiwac wzajemnosci.


to nie jest żaden związek, a handlowy deal - ty mnie, ja tobie <diabel> <diabel>
Miłość jest wtedy, kiedy robisz coś dla drugiej osoby z własnych chęci, nie oczekując podświadomie niczego w zamian.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 18 mar 2010, 18:10

Ja już wiem, już wiem! eng jest botem :D Dopóki nie zobaczę go w realu i nie usłyszę na żywo tego, co tutaj wypisuje, nie uwierzę, że jest inaczej.

[tekst poniżej ma adresata bliżej nieokreślonego jak coś]
Przykre jest życie ludzi, którzy rozprawiają o związkach, relacjach damsko-męskich, a nie mają najmniejszego pojęcia, czym jest miłość.
Może i jestem młoda, według niektórych nie mam pojęcia o świecie, ale w swym krótkim życiu doznałam/zobaczyłam tyle dobra, bezinteresowności i wszelkiej miłości, że zdecydowana większość 'forumowych problemów' jawi mi się jako niekoniecznie śmieszny joke. I to wszędobylskie szukanie dziury w całym.

Chcesz ciepła i miłości - zacznij od siebie i dawaj innym. Bezinteresownie. Dobro powraca.

Irytuje Cię, że su*****ni (biedne te matki...) mają powodzenie, a Ty, dobry ludku, nie? Więc otwórz oczy. Przede wszystkim bądź mężczyzną. Z jajami. Męskość wg większości kobiet to cecha na wymarciu. Gdybym kiedykolwiek miała zainteresować się typem faceta, o którym jest cały ten top, to tylko i wyłącznie z tego powodu. Sama mam w sobie wiele męskich cech, więc ciapa odebrałaby mi to, co we mnie kobiece.

Czasem jak czytam posty co niektórych, życie wydaje mi się być obowiązkiem na siłę przez nas komplikowanym.

Leśny Dziadek pisze:Miłość jest wtedy, kiedy robisz coś dla drugiej osoby z własnych chęci, nie oczekując podświadomie niczego w zamian.

I tak i nie. Bo podświadomie oczekuje się wzajemności. Tyle, że ta wzajemność nie jest na zasadzie: 'ja Tobie, Ty mi', bo każdy okazuje miłość na inny sposób :)
Ostatnio zmieniony 18 mar 2010, 18:14 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 18 mar 2010, 18:18

Ja już wiem, już wiem! eng jest botem

Wzajemnie !
Nemezis pisze:Dopóki nie zobaczę go w realu i nie usłyszę na żywo tego, co tutaj wypisuje, nie uwierzę, że jest inaczej.

Możesz pomarzyć jedynie ...
Nemezis pisze:Przykre jest życie ludzi, którzy rozprawiają o związkach, relacjach damsko-męskich, a nie mają najmniejszego pojęcia, czym jest miłość.

A skąd taki wniosek że nie wiedzą ?
Nemezis pisze:Może i jestem młoda, według niektórych nie mam pojęcia o świecie, ale w swym krótkim życiu doznałam/zobaczyłam tyle dobra, bezinteresowności i wszelkiej miłości, że zdecydowana większość 'forumowych problemów' jawi mi się jako niekoniecznie śmieszny joke. I to wszędobylskie szukanie dziury w całym.

Zdejmij różowe okulary to może zobaczysz coś poza Bravo-Girl i temu podobnym obrazem świata ...
Nemezis pisze:Sama mam w sobie wiele męskich cech, więc ciapa odebrałaby mi to, co we mnie kobiece.
masz za bardzo wpojone harlequiny i inne bajki o księcu na białym koniu, i jeszcze mity o kobiecości ... jeśli jesteś księżniczką to leć do Monako, jak nie to wybacz, czas zejść na ziemię :)
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 18 mar 2010, 18:43

eng pisze:Możesz pomarzyć jedynie ...

Lubię marzyć i często to robię. W tym momencie moim marzeniem jest wedlowska czekolada z całymi orzechami :)

eng pisze:leć do Monako

Na imię mam Monika i dobrze mi być księżniczką w naszych polskich realiach. Na rycerzy nie narzekam, jak się chce to można znaleźć odpowiedniego. Grunt to zrobić coś z wadą wzroku, bo ona horyzont jakoś tak drastycznie zawęża.

Miłego wieczora wszystkim Mężczyznom! :)
Idę spełnić w końcu to marzenie. Od tego ono jest.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 18 mar 2010, 18:47

Lubię marzyć i często to robię. W tym momencie moim marzeniem jest wedlowska czekolada z całymi orzechami
Znaczy mało seksu i uczuć, bo czekolada zastępuję te rzeczy ;)
Nemezis pisze:Na imię mam Monika i dobrze mi być księżniczką w naszych polskich realiach. Na rycerzy nie narzekam, jak się chce to można znaleźć odpowiedniego.

Jasne, a ja jestem Kasia ;)
Idę spełnić w końcu to marzenie. Od tego ono jest.

Powodzenia.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 18 mar 2010, 19:06

Nemezis pisze:
Chcesz ciepła i miłości - zacznij od siebie i dawaj innym. Bezinteresownie. Dobro powraca.



Dobro powraca? - Zgadza sie, kopem w dupe z polobrotu. Moja ś.p. babcia mawiala "Jak masz dobre serce, to musisz miec twarda d**e". Im dluzej zyje, tym bardziej sie o tym przekonuje.

Jestes niewiele mlodsza ode mnie, takze albo inaczej postrzegamy swiat, albo ja ciagle trafiam na ludzi falszywych i skur*****ow, a ty na chodzacych po Ziemi aniolow.


Nemezis pisze:Irytuje Cię, że su*****ni (biedne te matki...) mają powodzenie, a Ty, dobry ludku, nie? Więc otwórz oczy. Przede wszystkim bądź mężczyzną. Z jajami. Męskość wg większości kobiet to cecha na wymarciu.


A co to jest wg ciebie meskosc? To, ze facet nikogo nie szanuje i lansuje sie na super twardziela, ktorego nic nie rusza, a jak ktos na niego krzywo spojrzy to dostanie prosto w nos?

Wy, kobiety, same nie wiecie czego chcecie. Chcecie:
1. meskosci,
2. opiekunczosci,
3. fajnie jak czasami facet zrobi obiad
itd. itp.

Ale nie chcecie "cieplych kluchow". Tyle tylko pkt. 1 wyklucza sie z pkt. 2 i 3. Bo kazdy meski facet nie bedzie glaskal kobiety po glowie, a tym bardziej gotowal jej obiadkow. Jakby jakas kobieta powiedziala do mojego ś.p. dziadka, ze byloby jej milo, gdyby ugotowal jej obiad, to by postukal sie po glowie i patrzyl na taka kobiete jak na wariatke. Dlaczego? A to dlatego, ze kiedys kazdy mial swoja role: facet zarabial, chronil rodzine, a kobieta gotowala, prala, sprzatala. Teraz jest RÓWNOUPRAWNIENIE i moim skromnym zdaniem cos takiego jak "meskosc", czy "kobiecosc" juz nie istnieje. Cechy, ktore kiedys nazywano "meskimi" lub "kobiecymi" w dzisiejszych czasach sie mieszaja. Dlatego mozna spotkac kobiete, ktora jest bardziej "meska" niz niejeden facet. Warunki i otoczenie w jakich sie wychowujemy ksztaltuja nasz charakter.

A to czy kobieta kocha faceta, ktory da jej po ryju, bo zupa byla za slona, to jej prywatna sprawa. Zal mi takiej kobiety, ale jezeli to lubi... No coz - kazdy lubi cos innego. Jezeli kobieta u takiego faceta doszukuje sie meskosci, to jeszcze bardziej mi zal takiej kobiety, bo ja w takim zachowaniu doszukuje sie socjopatii.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 mar 2010, 19:26

Blade pisze:Tyle tylko pkt. 1 wyklucza sie z pkt. 2 i 3

A moim zdaniem każdy męski facet jest bardzo opiekuńczy :| Przecież męskość to właśnie opieka nad słabszym, kobietą czy kulawym psem - bo facet jest właśnie opoką i filarem. Archetyp taki męskości.

A to, co eng i Blade wypisują, to żaden porządny archetyp, tylko postać jak z nowelek Masłowskiej, kulawa i jednostronna.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 18 mar 2010, 19:26

Facet musi być :
1. męski
2. twardy
3. pewny siebie
4. mądry
5. nieomylny
6. wrażliwy
7. zdecydowany
8. opiekuńczy
9. wyrozumiały
10. sprzątać
11. wynosić śmiecie
12. zmywać
13. dbać o siebie
14. dbać o swoją księżniczkę
15. walić wszystkich w mordę
16. zarabiać
17. mieć zawsze czas
18. nie interesować się innymi kobietami
19. nie mieć absorbującego hobby
20. nie mieć kolegów
21. być gentlemanem
22. cierpliwy
23. zawsze słuchać
24. domyślać się co sprawi przyjemność kobiecie
25. zawsze kupować kwiaty i pamiętać o imieninach teściowej
26. ... niech sobie każdy dopisze resztę ...

Kobieta powinna :
1. być ładną
2. lubić sex
3. umieć nie odzywać się wtedy kiedy nie powinna

I tak to wygląda.
<aniolek>
Ostatnio zmieniony 18 mar 2010, 19:29 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 18 mar 2010, 20:09

pani_minister pisze:A moim zdaniem każdy męski facet jest bardzo opiekuńczy
zwłaszcza że męski to synonim agresywny, aktywny, arogancki, opanowany, pewny siebie, aktywny, autokratyczny, bałaganiarz, głośny, indywidualista, krzepki, niemiły, nieostrożny, odważny opanowany, pewny siebie, pomysłowy, poszukuje przyjemności, poważny, przedsiębiorczy, racjonalny, realistyczny, spragniony przygód, stanowczy, szorstki, sztywny, szybki, twardy, zaradny, zarozumiały, zdolny, złośliwy niezależny, bardziej zainteresowany przedmiotami niż ludźmi. która z tych cech czyni go opiekuńczym? :>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 18 mar 2010, 20:55

pani_minister pisze:A moim zdaniem każdy męski facet jest bardzo opiekuńczy :| Przecież męskość to właśnie opieka nad słabszym, kobietą czy kulawym psem - bo facet jest właśnie opoką i filarem. Archetyp taki męskości.


Jak już mówimy o tego rodzaju archetypach, to od opiekuńczości lepiej by pasowało "doglądanie swej własności". 8) I nie żaden tam filar, tylko Pan i władca. <lol> ...Aczkolwiek kobietom się być może kiedyś wydawało, że jest tak jak myślisz.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 mar 2010, 21:02

Błażej - jak chcesz, to sobie twórz podobne litanie. Wybierają (i definiują) nadal kobiety.
PFC - nawet, jeśli się im tylko "wydaje" :D
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 18 mar 2010, 21:10

No cóż... Życie społeczne to sztuka iluzji. Ten topic chociażby najlepszym przykładem. Poza tym nie ma co się za bardzo silić na budowanie wielkich systemów teoretycznych. Tak naprawdę obowiązuje tylko jeden paradygmat: nigdy nie zaszkodzi mieć więcej pieniędzy niż mniej. :)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 mar 2010, 02:03

Leśny Dziadek pisze:Miłość jest wtedy, kiedy robisz coś dla drugiej osoby z własnych chęci, nie oczekując podświadomie niczego w zamian.

tttttaaaaaaa nawet wiernosci ? <diabel> zastanów sie co piszesz .
i choć miłowac mozesz , to zyc z taką osobą potrafił byś ?


Blade pisze: Moja ś.p. babcia mawiala "Jak masz dobre serce, to musisz miec twarda d**e". Im dluzej zyje, tym bardziej sie o tym przekonuje.

Zas moja Mama mówi "nie czyn nikomu dobrze , a nie bedzie ci zle " [:D]
Ostatnio zmieniony 19 mar 2010, 02:12 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 19 mar 2010, 10:57

eng pisze:I tak to wygląda.

Spadaj <diabel>

No to tak: " - Wiesz, ja już prawie zakochałam się w Tobie, ale jeszcze powiedz mi, mój miły, ile zarabiasz i ile być może będziesz zarabiał w przyszłości? Bo wiesz, ja nie zarabiam sporo, bo nie stawiałam w życiu na karierę, no i raczej nie wolno mi zakochać się w Tobie, jeśli zarabiasz o te 7 tys. więcej ode mnie"
Tak to miałoby wyglądać, eng? <aniolek>

Blade pisze:Wy, kobiety, same nie wiecie czego chcecie. Chcecie:
1. meskosci,
2. opiekunczosci,
3. fajnie jak czasami facet zrobi obiad
itd. itp.

Niech się cieszy, że loda nie musi robić sobie sam 8)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 19 mar 2010, 11:24

Mona pisze:Tak to miałoby wyglądać, eng?
Wiesz o co mi chodzi tylko się tak przekomarzasz ...
Mona pisze:Niech się cieszy, że loda nie musi robić sobie sam

Zawsze się znajdzie chętna na loda jak wafelek spory ;)
bleeeeeeeeeeeee

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 431 gości