Czego kobiety szukaja u su******ow?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 15 mar 2010, 14:12

eng pisze:Ty się uważasz za zajebistego, wszystko więdzącego i nieomylnego, to charakterystyczne dla tego typu osobowości.
To się babkom podoba, pewny siebie, lekko zapatrzony, trochę narcyza, istny Casanova ;)

lepiej być takim, niż jakąś ciotą, co tylko płaczę nad swoim losem...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 mar 2010, 14:14

CZYLI dobrze by było jak bym kosztem swoim pracował dla pracodawcy za tyle ile mi on chce zapłacić - tak ? Wszystko na tym swiecie dzieje sie kosztem innych , nawet samo posiadanie pracy ! To, ze ja pracuje czyni kogoś innego bezrobotnym , bo jak ja bym sie zwolnił powstał by wakat !
zapisze sie na sobote niedziele - tak samo - ktoś inny sie nie załapie wiec znowu moja szybkosc zaklepania sobie pracy w sobote niedziele , czyni kogoś innego biednejszego o jakies tam pieniądze , czyli ... ja pracuje kosztem innego .
Eng - ja nie wiem , ale nie mozesz miec pretensji do tygrysa , ze jest tygrysem , zajac zas musi sie miec na bacznosci , przeciez to normalne !! oczywiscie wykluczajac kłamstwa, oszustwa itp. rzeczy
Ostatnio zmieniony 15 mar 2010, 14:19 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 15 mar 2010, 14:20

Andrew pisze:CZYLI dobrze by było jak bym kosztem swoim pracował dla pracodawcy za tyle ile mi on chce zapłacić - tak ?

mylisz pojęcia.
Jak swoją lawetką ściągasz furę z holandii czy skądśtam, wyklepiesz ten przystanek i sprzedajesz go jako superstan byrkę pierwyj sort to jest oszustwo, mimo że ty się bogacisz to oszukujesz kogoś kto za to płaci pieniądze. To że inni tak robią nie jest przyzwoleniem na podobne praktyki dla ciebie, człowiek z zasadami bedzie działał uczciwie, zarobi mniej ale nie będzie nikogo naciągał, rozumiesz ?
Człowiek z zasadami nie bedzie wykorzystywał swojej przewagi 40 letniego faceta żeby wyrwać 19-latkę bo to niehonorowe, tak samo jak odda portfel pełen kasy komus kto go zgubił, tak samo jak babci starowince w sklepie zabraknie 2zł do chleba to jej dopłaci itd.
Ja rozumiem że facet mający takie zasady jest śmieszny i niewart zainteresowania, bo bardziej kolorowy jest ktoś kto postępuje odwrotnie, ale nic nie poradzę, nie umiem się oduczyć takich zachowań, nauczyłem się to robić bardziej skrycie.

Do kogo ja to mówię, przecież nikt tego nie rozumie ... szkoda klawiatury
Ostatnio zmieniony 15 mar 2010, 14:28 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 mar 2010, 14:25

ale do kogo to pijesz kto wozi jakies rozbite samochody ? kto ? skad masz takie informacje ? Ty wszystko mieszasz ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 15 mar 2010, 14:33

Andrew pisze:ale do kogo to pijesz kto wozi jakies rozbite samochody ?

To przykład, żeby dotarło o co mi chodzi, bo to ty mieszasz wszystko.
Mówię o podejściu, stosunku do innych ludzi, relacjach z nimi ...
Ostatnio zmieniony 15 mar 2010, 14:35 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 mar 2010, 14:36

JA MIESZAM ? To ze sa ludzie zli to oczywiste i na to wpływu nie mamy, ale to, ze sie takimi otaczasz to juz twoja wina . Zobacz tylko na ludzi z forum , kto tu na ludzi , kobiety , facetów nalatuje i ich nazywa suk.... pomin oczywiscie Teda ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 15 mar 2010, 15:59

Andrew pisze:To ze sa ludzie zli to oczywiste i na to wpływu nie mamy, ale to, ze sie takimi otaczasz to juz twoja wina .

Nie otaczam, ludzie tacy są.
Jak sobie wybierałem z pozoru normalnych ludzi to potem się okazywało jak jest naprawdę ... i nie były to miłe rozczarowania. Nikt normalny na początku związku nie zakłada że druga strona zmieni się w plującą jadem heterę, że będzie sypiać z jakiś kolesiem a na koniec opluje i będzie sobie i innym wmawiać jak to jej źle było a teraz jak jej cudownie i dobrze ... Zawsze starałem się otaczać ludźmi normalnymi i AKCEPTOWALNYMI, a to oni zapracowali na to zdanie które obecnie o ludziach mam, więc nie wmawiaj mi z łaski swojej że to moje wybory.

Andrew pisze:Zobacz tylko na ludzi z forum , kto tu na ludzi , kobiety , facetów nalatuje i ich nazywa suk
Jeszcze nic złego ich nie spotkało od ludzi i to dlatego ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 mar 2010, 16:39

Byc moze ! ale spójrz na mnie , mnie złego spotkało troche od ludzi , czy jednak pisze o tym , czy jest to moją traumą ? czy sie tym na dzis pzrejmuję ? NIE w jakis tam sposób mnie to czegos nauczyło , a i zapomniałem w pewien sposób o tych złych ludziach - Ty ciagle sączysz jad , ciagle Cie to meczy.
ale w jednym masz racje kretynek jest wiele , załacz tv na TVN - teraz <hahaha>
jest 16:45
Ostatnio zmieniony 15 mar 2010, 16:42 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 15 mar 2010, 16:47

Andrew pisze:Byc moze ! ale spójrz na mnie , mnie złego spotkało troche od ludzi , czy jednak pisze o tym , czy jest to moją traumą ? czy sie tym na dzis pzrejmuję ? NIE w jakis tam sposób mnie to czegos nauczyło , a i zapomniałem w pewien sposób o tych złych ludziach
Widocznie to był lajcik, a poza tym jak swój swego tknie to jest co innego...
Andrew pisze:Ty ciagle sączysz jad , ciagle Cie to meczy

Jaki jad ? to tylko prawda i nazywanie rzeczy takimi jakimi są, a nie zakłamywanie rzeczywistości ...

[ Dodano: 2010-03-15, 16:48 ]
Andrew pisze:ale w jednym masz racje kretynek jest wiele , załacz tv na TVN - teraz <hahaha>
jest 16:45

Wiem, nie mogę na to patrzeć bo mnie rzuca w środku ...
bleeeeeeeeeeeee
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 15 mar 2010, 16:56

Czytam ta wasza dyskusje chociaz nie wiem jaka kochanka, jaka zona i o co w ogóle chodzi..
Ale chyba polityka Eng - a bardziej do mnie trafia, nie wiem Eng czy to to ale tobie chyba przeszkadza/irytuje to ze Andrew (nie wiem nie znam osobiscie, pisze z wlasnych spostrzezen i wyrazam swoje zdanie) jest osoba, ktora robi nie wiem jak to ujac ale na co ma ochote czy moze lepiej bedzie co uwaza za sluszne nie patrzac na innych, w tym wypadku chyba zone chociaz nie znam dokladnie sytuacji bo zapewne byla przedstawiona w innym temacie, a jak komus nie pasuje to ten ktos ma z tym problem a nie ta osoba.
Z calym szacunkiem Andrew, ja Cie nie znam wiec nie mam nic do twojej osoby lecz ja nie lubie tego typu ludzi ktorzy sa przedstawienie w wypowiedziach Enga.
To jest moje zdanie wiec....
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 mar 2010, 16:58

eng pisze: Widocznie to był lajcik, a poza tym jak swój swego tknie to jest co innego...

Ej ...czy ty mnie postrzegasz az tak zle ? dlaczego ?
eng pisze:
Jaki jad ? to tylko prawda i nazywanie rzeczy takimi jakimi są, a nie zakłamywanie rzeczywistości ...

Oczywiscie , ze to prawda , ale ona odnosi sie do danej tylko grupy kobiet , a nie wszystkich by ciagle pisac o tym .Mordercy też sa , a jednak o tej grupie nie wspominasz .

[ Dodano: 2010-03-15, 17:02 ]
Smile8 pisze:Z calym szacunkiem Andrew, ja Cie nie znam wiec nie mam nic do twojej osoby lecz ja nie lubie tego typu ludzi ktorzy sa przedstawienie w wypowiedziach Enga.
To jest moje zdanie wiec....

Nikt nie lubi tego pokrokju ludzi o jakich Eng pisze NIKT ! tu nie o to chodzi. Takich ludzi sie omija , tacy ludzie dla mnie nie istnieją .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 15 mar 2010, 17:05

Andrew pisze:Ej ...czy ty mnie postrzegasz az tak zle ? dlaczego ?

Postrzegamy ludzi tak jak na to sobie zapracują, nie wiecej i nie mniej.
Andrew pisze:Oczywiscie , ze to prawda , ale ona odnosi sie do danej tylko grupy kobiet , a nie wszystkich by ciagle pisac o tym .

Jeszcze sie nie trafiła taka co by chciała swoim postępowaniem udowodnić że się mylę, sami mądrzy teoretycy i bajkopisarki na swoim poletku, a to nie jest żadna sztuka...

[ Dodano: 2010-03-15, 17:08 ]
Andrew pisze:Nikt nie lubi tego pokrokju ludzi o jakich Eng pisze NIKT ! tu nie o to chodzi. Takich ludzi sie omija , tacy ludzie dla mnie nie istnieją .

Istnieją, tylko widocznie żyjesz w nieświadomości i jesteś im do czegoś potrzebny to udają miłych i kulturalnych ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 mar 2010, 17:14

Musisz zatem Engu zmienic otoczenie .
To ze istnieją to ja wiem , nie o to mi chodziło , ale o to by nie byc naiwnym, ostrożnym itd.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 15 mar 2010, 20:45

Maverick pisze:Chyba mylisz pojecia czym jest target.
może oświeć mnie.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Rattywoman
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:31
Skąd: Far East
Płeć:

Postautor: Rattywoman » 15 mar 2010, 20:53

Target to cel, grupa docelowa :)
Keep on rockin'
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 mar 2010, 20:58

Czyli Blazej ciagle powtarzal ze jego grupa docelowa sa pasztety :D
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 15 mar 2010, 22:46

Maverick pisze:Czyli Blazej ciagle powtarzal ze jego grupa docelowa sa pasztety
w tym senie to raczej nie. nie jest w moim typie. chodziło mi raczej o to że mogę w tym typie liczyć na wzajemność. skoro same przyłażą... z drugiej strony - nie czujecie się głupio? w końcu czy to jej wina że wygląda jak wygląda?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 15 mar 2010, 22:53

Blazej30 pisze:końcu czy to jej wina że wygląda jak wygląda?

W większości przypadków - tak. I mowa np. o otyłości.

Maverick pisze:Czyli Blazej ciagle powtarzal ze jego grupa docelowa sa pasztety

Jak sobie wmawiał, albo ktoś mu wmawiał, że jego "ideałem docelowym" są paskudne smoki, to w końcu podświadomie w to uwierzył. :|

Andrew pisze:Nikt nie lubi tego pokrokju ludzi o jakich Eng pisze NIKT ! tu nie o to chodzi. Takich ludzi sie omija , tacy ludzie dla mnie nie istnieją .

Dokładnie. Są tacy ludzie, przy których człowiek czuje się wyssany z energii, nie chce mu się nic, wszystko jest beznadziejne. Ja z takimi nie chcę się spotykać. :>
Ostatnio zmieniony 15 mar 2010, 22:53 przez Imperator, łącznie zmieniany 1 raz.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 16 mar 2010, 01:22

Blazej30 pisze:chodziło mi raczej o to że mogę w tym typie liczyć na wzajemność. skoro same przyłażą... z drugiej strony - nie czujecie się głupio? w końcu czy to jej wina że wygląda jak wygląda?

A kto to ustala, że ktoś jest tak ogólnie ładny/brzydki? Znajdę i z nim pogadam. Ja tak nie mam, a ja jestem normalna (tak jest - na tym forum każdy podkreśla swoją normalność).

W każdym jest coś pięknego. Tak fizycznie. Trzeba tylko odpowiednich warunków/okoliczności, by to dostrzec.
Co innego, gdy ktoś się najzwyczajniej w świecie zapuścił.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 16 mar 2010, 06:09

Nemezis pisze:A kto to ustala, że ktoś jest tak ogólnie ładny/brzydki?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Atrakcyjno ... 7_fizyczna
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 16 mar 2010, 11:22

Nemezis pisze:A kto to ustala, że ktoś jest tak ogólnie ładny/brzydki?

Ludzie.
Nemezis pisze:W każdym jest coś pięknego. Tak fizycznie.

W bajki wierzysz nadal ?
Nemezis pisze:Trzeba tylko odpowiednich warunków/okoliczności, by to dostrzec.
Nie ma takich okoliczności, jak ktoś się paskudą urodził to i paskudą umrze i nikomu się podobać nie będzie ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 mar 2010, 12:40

No zgoda , ale ile takich paskud jest ! uroda zaś to pjecie wzgledne ! i dla kazdego inny typ urody sie bedzie liczył i tak - moja zona np. mnie sie podoba , ale juz Tobie nie musi i nie bedzie .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 16 mar 2010, 13:32

[ Dodano: 2010-03-15, 17:08 ]
Andrew pisze:Nikt nie lubi tego pokrokju ludzi o jakich Eng pisze NIKT ! tu nie o to chodzi. Takich ludzi sie omija , tacy ludzie dla mnie nie istnieją .

Istnieją, tylko widocznie żyjesz w nieświadomości i jesteś im do czegoś potrzebny to udają miłych i kulturalnych ...[/quote]

Swieta prawda. I jak ma sie zachowac czlowiek uczciwy kiedy otoczenie jest "niesprzyjajace"? Zmienic swoje wartosci czy byc postrzeganym jako frajer? W koncu do otoczenia trzeba umiec sie dostosowywac. Tylko jak zmienic wartosci jak przez pol zycia rodzice wpajali czlowiekowi inne, dobre wartosci. Tego jeszcze nie wiem. Wiem za to, ze natury ludzkiej sie nie oszuka. Kazdy jest egoista, w mniejszym czy wiekszym stopniu. A jak trafi sie na takiego czlowieka, ktory jest egoista w wiekszym stopniu to wlasnie udaje, doslownie gra przyjaciela, niczym Al Pacino, manipuluje albo probuje manipulowac, a jak juz nie jestesmy takiemu komus potrzebni, to wtedy wychodzi prawdziwa natura takiego czlowieka - podlosc, instrumentalne traktowanie innych itp. itd.


eng pisze:
Nemezis pisze:A kto to ustala, że ktoś jest tak ogólnie ładny/brzydki?

Ludzie.
Nemezis pisze:W każdym jest coś pięknego. Tak fizycznie.

W bajki wierzysz nadal ?
Nemezis pisze:Trzeba tylko odpowiednich warunków/okoliczności, by to dostrzec.
Nie ma takich okoliczności, jak ktoś się paskudą urodził to i paskudą umrze i nikomu się podobać nie będzie ...


Prawie sie z Toba zgadzam, ale nie do konca. "Kazda potwora znajdzie swego amatora." Oczywiscie sa osoby, ktore sa szkaradne, tak bardzo, ze nikt nie chce sie z nimi spotykac, a na dodatek sa odrzucani przez otoczenie, bo ludzie nie lubia innosci.
I nie uogolniajmy, ze liczy sie tylko uroda. Np. przytoczyliscie ostatni program na TVN-ie. Te dziewczyny... - szkoda pisac i meczyc klawiature. Mnie np. nie kreca takie, ale innego beda krecic, bo poziomem IQ, kultury osobistej itp. beda do siebie pasowac. Dla pewnych facetow takie dziewczyny to marzenie, dla innych koszmar.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 mar 2010, 13:45

Blade pisze:
Swieta prawda. I jak ma sie zachowac czlowiek uczciwy kiedy otoczenie jest "niesprzyjajace"? Zmienic swoje wartosci czy byc postrzeganym jako frajer?

Psinco prawda ! czlowiek uczciwy nie reaguje na otoczenie byle kogo , jak jzu pisalem tacy ludzie dla mnie nie istnieja !! I kogo obchodzi to, ze jakis suki.... uzna mnie w tym momecie za frajera ? to on jest frajerem w moich oczach , bo ja go rozpoznalem z odległosci kontaktu wzrokowego i słuchowego .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 16 mar 2010, 13:53


O kurde, wiedziałam, że jestem brzydka <pijak>
Dziwne tylko, że tak się nie czuję.

eng pisze:Nemezis napisał/a:
W każdym jest coś pięknego. Tak fizycznie.

W bajki wierzysz nadal ?

Wierzę w to, co widzę, co zaobserwowałam. Wiem, że uczucia, emocje skutecznie wpływają na fizyczny obraz osoby, na nasze jej postrzeganie. Myślę, że gdybym teraz spotkała mojego ex na ulicy i nigdy nic wcześniej by nas nie łączyło, nie zwróciłabym na niego większej, ani nawet mniejszej uwagi. A bedąc z nim podobał mi się. Prawdziwie. I w sumie nadal fizycznie podoba.
Gdyby to były bajki, większa część naszego społeczeństwa składałaby się ze starych panien/kawalerów. A tak są nimi ci, którzy sobie po prostu w życiu nie radzą/ułomni emocjonalnie.

Mnie od zawsze ciągnęło do facetów, którzy mają specyficzną urodę. Zwykle jak kogoś upatrzę, ktoś przykuje moją uwagę moje koleżanki reagują (często nawet nie wypowiedzianym) "he? :| ". O, na forum już pisałam o tym nie raz - wada zgryzu to jest to, co mnie najzwyczajniej pociąga. Zdarza się, że rozmawiając z człowiekiem, który ma np. wystające zęby zbyt mocno na to uzębienie mu się patrzę, przez co go peszę. Ale co poradzę jak lubię? Taki mój ZDROWY odchył i wiem, że są też inni podobni do mnie (i to nie na zasadzie "ciągnie swój do swego", bo wady żadnej nie mam, a zęby mam niemalże idealnie proste).

Upodobania na szczęście są przeróżne. Nie wierzę, że są ludzie, którzy nigdy nie zwrócili uwagi, nie zawiesili oka na kimś, kto w opinii większości jego znajomych uchodzi (uszedłby) za kogoś nieatrakcyjnego fizycznie :> Coś na zasadzie 'gapię się na nią nie wiem czemu. na pewno kumplom by się nie spodobała'

eng pisze:Nie ma takich okoliczności, jak ktoś się paskudą urodził to i paskudą umrze i nikomu się podobać nie będzie ...

Ty jesteś chory, Tobie można takie myślenie wybaczyć.

Blade pisze:Oczywiscie sa osoby, ktore sa szkaradne, tak bardzo, ze nikt nie chce sie z nimi spotykac, a na dodatek sa odrzucani przez otoczenie, bo ludzie nie lubia innosci.

Nie wiem. Tylko raz w życiu spotkałam osobę, na której widok robiło mi się naprawdę NIEDOBRZE (stary kawaler obecnie). Nawet porozmawiać przez to z nim nie mogłam.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 mar 2010, 17:29

Ja tylko przypomnę, że to nie top o atrakcyjności.
Darujcie więc, bo nie chce mi się ciąć i wrzucać do śmietnika.

A do tematu:

Najwięcej racji tu widzę faktycznie z tymi potrzebami "misji". Zazwyczaj obserwując takie związki ten schemat jest mocno widoczny.
Tylko, że dla mnie to wszystko bierze się z patologii - i tych kobiet i mężczyzn.

Andrew pytał czy jest sens o tym dyskutować? Pewnie, czemu nie? To zauważalne zjawisko, czemu o nim nie pogadać? Zwłaszcza, że pasuje do tematyki forum.

Rację jak dla mnie ma tu wiele osób - chyba Mona napisała pierwsza "ciągnie swój do swego". I taka prawda. Stąd biorą się patologie takie.
Podobnie jest w wielu przypadkach - układy, trójkąty, zdrady, bicie i 1000 innych negatywnych rzeczy w związkach jest, bo jest przyzwolenie na to, bo ludzie się łudzą.
Taka laska myśli sobie, że może coś się zmieni, a to nigdy nie nastąpi i na własne życzenie potem cierpi.

Generalnie Eng też ma sporo racji, bo świat nie jest różowy, a ludzie uczciwi. Większość faktycznie brak klasy prezentuje - choćby nawet nie oszukiwała i była wychowywana na jakiś wartościach to pół świata potrafi śmieciami nazywać, a w lustro nie spojrzy, że przecież "swój do swego ciągnie". :)

Więc wróćże do tematu. ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 mar 2010, 00:28

Blazej30 pisze:z drugiej strony - nie czujecie się głupio? w końcu czy to jej wina że wygląda jak wygląda?
A co, ktos ja futrowal jak ges na sile ze sie tak spasla?
Nemezis pisze:A kto to ustala, że ktoś jest tak ogólnie ładny/brzydki? Znajdę i z nim pogadam. Ja tak nie mam, a ja jestem normalna (tak jest - na tym forum każdy podkreśla swoją normalność).
Ja tam jestem wyjatkowy :D
Nemezis pisze:W każdym jest coś pięknego. Tak fizycznie. Trzeba tylko odpowiednich warunków/okoliczności, by to dostrzec.
No np ciezka nieleczona zacme i litr wodki. Zgadzam sie <hahaha>
księżycówka pisze:Więc wróćże do tematu.
No to wramach powrotu do tmatu moge napisac ze wg mnie tzw "dranie" maja jedna ceche ktora zwieksza ich powodzenie u kobiet. Nie zalezy im. Normalnym porzadnym tez moze nei zalezec, ale wg mnie czesciej nie zalezy wlasnie tym zlym :) A takie cos przyciaga ;)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, 00:29 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 17 mar 2010, 08:35

księżycówka pisze:Ja tylko przypomnę, że to nie top o atrakcyjności.
ależ jest <regulamin> o atrakcyjności złych mężczyzn dla kobiet <diabel>
Nemezis pisze:są nimi (kawalerami) ci, którzy sobie po prostu w życiu nie radzą/ułomni emocjonalnie.
a facet który miał ze 100 kobiet jest? bo chyba skoro liczy partnerów na setki to chyba nie umie nawiązywać trwałych relacji. a tacy właśnie faceci przyciągają kobiety jak muchy... to chyba powszechna wśród kobiet opinia: żadna go nie chciała to coś z nim nie tak. stąd popularność cudzych mężów.
Maverick pisze:Nie zalezy im.
tyż prowda. Piotruś ewidentnie traktuje kobiety jak przedmioty. i to kobiet nie zraża.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 mar 2010, 08:44

ale do czego nie zraza ?! do sexu , do tego by zaszalec ! i co w tym dziwnego , zadna do zeniaczki z takim sie nie spieszy , ale sex //// czemu nie ! nudny nie bedzie przynajmniej [:D]
Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, 08:45 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 17 mar 2010, 09:05

Blazej30 pisze:a facet który miał ze 100 kobiet jest?

Ułomny? Według mnie tak.

Blazej30 pisze:to chyba powszechna wśród kobiet opinia: żadna go nie chciała to coś z nim nie tak.

Nie, ja bym pomyślała, że niewarty najmniejszej uwagi pies na baby.

Andrew pisze:ale do czego nie zraza ?! do sexu , do tego by zaszalec !

Ale nawet jak człowiek chce sobie zaszaleć to przecież patrzy na twarz drugiemu <szczerbaty>
Piotruś to prostak, męski prostak. Za włosy i do jaskini :D

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 453 gości