Nie wiem co mam Robić płacz ;/// pomocy ... <sex oralny&g

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 10 sty 2010, 16:33

damianoss120 pisze:cieżko mi ją zrozumieć

a co, wydawało ci się że kobietę zrozumiesz?? <hahaha>
proszę cię....

jak na mój gust to jeszcze ze 3 miechy zanim jej wsadzisz łapę pod majtki, a z pół roku zanim ją przelecisz...

rozumiem że samotne oddalenie się w kierunku łazienki żeby tam za przeproszeniem zwalić konia po tym jak podjarałeś się zabawą cycuszkami jest frustrujące, ale przyjmij do wiadomości że ponieważ jesteś facetem to znaczy że twoje odczucia nikogo nie obchodzą. Twardym masz być a nie miętkim! Że to niesprawiedliwe? Owszem no i co z tego?
Ostatnio zmieniony 10 sty 2010, 16:53 przez Adaś38, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak się popieści to się zmieści
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 11 sty 2010, 00:07

A ile już z tą dziewczyną jesteś ? Bo chyba nie napisałeś. Piszesz, że nie dawno zacząłeś pieścić swoją dziewczynę i już chciał byś więcej ? Chłopie kobiecie potrzeba czasu na przyzwyczajenie się do tego i do ciebie. U mnie było to tak, że jak mnie mój chłopak zaczął pieścić to też pozwalałam mu tylko przez ubranie. Po miesiącu mógł dotykać tylko górę, ale przy absolutnie zgaszonym świetle. Nawet światełko od myszki laserowej nie mogło się świecić. [:D] Po następnym miesiącu albo i dwóch pozwalałam mu dotykać całą siebie. A jeszcze później światełko od myszki mogło się już palić. :]
I tak stopniowo mógł coraz więcej, ale był cierpliwy i nie biegał od razu na fora z pytaniami dlaczego moja dziewczyna boi się światła od myszki. :P Dać jej czasu a się przekona, że nie taki diabeł straszny.
damianoss120
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 04 sty 2010, 19:44
Skąd: Łomża
Płeć:

Postautor: damianoss120 » 13 sty 2010, 22:05

Jestem Z nią 200 dni :P dokladnie 6 h
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 13 sty 2010, 22:38

Czekaj, czekaj to skoro ty jesteś z nią 6 miesięcy tak około to dopiero teraz zacząłeś ją nie dawno pieścić ? A co robiliście wcześniej ? chodziliście za rączkę ? <hmm>
damianoss120
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 04 sty 2010, 19:44
Skąd: Łomża
Płeć:

Postautor: damianoss120 » 14 sty 2010, 21:57

tzn ona nie chciała bo mysla ze jestem takim chlopakiem ze 2 miechy i koniec ale tu miedzy nami cos zaiskrzyło ... i dlatego tak jakos ...
Awatar użytkownika
Aniess
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 06 sty 2010, 10:03
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Aniess » 14 sty 2010, 22:02

Wilczyca pisze:zekaj, czekaj to skoro ty jesteś z nią 6 miesięcy tak około to dopiero teraz zacząłeś ją nie dawno pieścić ? A co robiliście wcześniej ? chodziliście za rączkę ? <hmm>


A co w tym takiego dziwnego? wg Ciebie trzeba od razu wskakiwać do łóżka? Każdy zaczyna wtedy kiedy jest na to gotowy, więc takie stwierdzenia jak Twoje są 'po nic'.
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 14 sty 2010, 23:27

Nie mówię tu o seksie zaraz. Ale zazwyczaj jest tak, że po przykładowo 3 miesiącach para zazwyczaj chce czegoś więcej i są małe delikatne pieszczoty. Pieszczoty mogą się długo przeciągać zanim się zacznie współżycie. No, ale tez jest tak, że jak on mówi, że dziewczyna nie chciała bo się bała. No i to już jest zrozumiałe.
I do autora. Także jak już mówiłam skoro to się zaczęło nie dawno to poczekasz kolejne miesiące na to aż ona się zacznie przełamywać.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 15 sty 2010, 10:03

Wilczyca pisze:że po przykładowo 3 miesiącach para zazwyczaj chce czegoś więcej i są małe delikatne pieszczoty

Chyba bym zakwitła przez 3 miesiące <que>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sty 2010, 11:29

lollirot pisze:Chyba bym zakwitła przez 3 miesiące <que>
Jak większość, ale jej to chyba pierwsze doświadczenia z ekhm, mężczyzną?
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 15 sty 2010, 12:00

No jeżeli chodzi o mnie to ja znacznie szybciej chciałam czegoś więcej, ale napisałam tak dla przykładu bo dla Aniess trzeba najpierw chodzić za rączkę 6 miesięcy a potem ewentualnie cos może się dziać. [:D]
Anielka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 101
Rejestracja: 27 gru 2008, 23:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Anielka » 15 sty 2010, 14:13

Wilczyca pisze: bo dla Aniess trzeba najpierw chodzić za rączkę 6 miesięcy a potem ewentualnie cos może się dziać. [:D]


Nawet jeśli. To i widzisz jakiś problem w tym? :? :? :? Każdy robi jak czuje.
Ten puchar jest nasz!!! Ten puchar do Lecha należy!!! Nie damy nikomu!!! Nie damy nikomu!!!...
Awatar użytkownika
Aniess
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 06 sty 2010, 10:03
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Aniess » 15 sty 2010, 23:48

Wilczyca pisze:No jeżeli chodzi o mnie to ja znacznie szybciej chciałam czegoś więcej, ale napisałam tak dla przykładu bo dla Aniess trzeba najpierw chodzić za rączkę 6 miesięcy a potem ewentualnie cos może się dziać. [:D]


nigdzie nie napisałam, że w moim przypadku tak było, powiedziałabym, że w przypadku moich pierwszych kontaktów było raczej tak jak napisałaś tu:

Wilczyca pisze:Ale zazwyczaj jest tak, że po przykładowo 3 miesiącach para zazwyczaj chce czegoś więcej i są małe delikatne pieszczoty.

ale nawet jeśli ktoś odczuwałby potrzebę dłuższego poczekania na tego typu rzeczy to czemu się tu dziwić? Ile ludzi tyle różnych zdań i podejść. Tylko o to mi chodziło w moim wcześniejszym poście.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 11:55 przez Aniess, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości