Co o tym myślicie ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Co o tym myślicie ?

Postautor: Andrew » 31 lip 2009, 14:43

Vectorek pisze:. Co o tym myślicie ? Czy tak zachowuje sie dziewczyna która kocha kogos ? .


Tak tak moze sie zachowywac ktos kto kogos kocha , a tak swoją drogą co ma piernik do wiatraka ? nie łacz zycia wirtualnego z rzeczywistym
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Vectorek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2009, 12:15
Skąd: Iława
Płeć:

Postautor: Vectorek » 31 lip 2009, 14:44

Kurcze i bądz tu dobry i sie staraj ... Zrobię jak radzicie i odpiszę co sie stało ...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 lip 2009, 14:46

Vectorek pisze:
Zrobię tak jutro ! :) wiesz były elementy urozmaicenia np. z zawiazanym oczami bita smietana ale na ostro nigdy ...

zaraz ! jak by do mnie miala kobieta pretensje o sex to bym jej zaraz wytknoł - lubisz ostro !! to mnie sama ostro wez ! [:D] znalazła sie !! ide o zaklad , ze to nie o to ostro chodzi , to czysta zmyla !! nie daj sie nabrac , ale tez nie draz !!!

[ Dodano: 2009-07-31, 14:50 ]
Leśny Dziadek pisze:
to niech się wtedy leczy :) A Ty, kolego, zwiń się, póki czas. Szkoda Twej fatygi i marnowania dobroci. Ewidentnie ktoś Cię robi w wała.

Ty jak juz cos walniesz to nadgarstki roz p ierdala <hahaha> Zrozum , ze nie ty jestes i twoje dziewczyna przykładem dla innych - kazdy ma prawo do wlasnych urozmaicen
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Vectorek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2009, 12:15
Skąd: Iława
Płeć:

Postautor: Vectorek » 31 lip 2009, 14:50

Co rozumiesz pod pojęciem zmyła ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 lip 2009, 14:51

Vectorek pisze:Kurcze i bądz tu dobry i sie staraj ... Zrobię jak radzicie i odpiszę co sie stało ...

dokladnie masz sie starac !! a jak dziewcze chce byc z tobą to sie ciesz , a nie szukasz dziury w całym .

[ Dodano: 2009-07-31, 14:52 ]
wykrecanie kota ogonem , zastepowanie prawdy - pół prawdą
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 lip 2009, 15:40

Bo kobiety na meza i ojca dzieci biora kogos kto bedzie dobrym mezem (wierny, kochajacy, mily, spokojny) i dobrym ojcem ich dzieci (zaradny, reszta jw).
A do seksu potrzebuja innych cech. Musi byc meski, agresywny, pewny siebie, przebojowy itd.
Inaczej - na mezow ida Ci dobrzy, na zaliczenie ci zli. Z tego co piszesz jak nic kwalifikujesz sie na takiego misiaczka co jest dobry i tylko dobry. Ona tez jest dobra, ale lubi od czasu do czasu byc zla... Zdrady sa zapewne wynikiem niespelniania jej pragnien przez Ciebie. Nie powiedziala Ci o nich bo moze sie tego wstydzi, moze boi sie ze ci sie to nie spodoba, bo jak grzeczny misiu zareaguje na niegrzeczna diablice?

Oczywiscie moze po prostu lubi sie puszczac :P Ale to by musiala nimfomanka byc.

Ogolnie rzecz biorac seks to tylko seks, wazne co jest miedzy ludzmi.
I jeszcze jedna sprawa, jak w razie dasz jej szanse i sprobujesz na nowo zaufac to zaufaj. Masz dwa wyjscia, albo slepo wierzyc i sobie za wszelka sile wmawiac ze jest wobec Ciebie fair i nie sprawdzac jej, albo przyjac zalozenie ze moze od czasu do czasu miec innego i tez jej nei sprawdzac. Kontrola doprowadzi do patologii i zniszczy zwiazek. Od Ciebie zalezy co Ci bedzie bardziej pasowalo, wierzyc jej czy przejsc nad tym do porzadku dziennego.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 lip 2009, 15:52

Bo kobiety na meza i ojca dzieci biora kogos kto bedzie dobrym mezem (wierny, kochajacy, mily, spokojny) i dobrym ojcem ich dzieci (zaradny, reszta jw).
A do seksu potrzebuja innych cech. Musi byc meski, agresywny, pewny siebie, przebojowy itd.

Niektórym udaje sie znaleźć to w jednym facecie.

I jeszcze jedna sprawa, jak w razie dasz jej szanse i sprobujesz na nowo zaufac to zaufaj.

Inaczej to nie ma sensu. zamęczycie się
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 lip 2009, 16:02

Leśny Dziadek pisze:to niech się wtedy leczy
Ted, każdy lubi co innego. Nie oceniaj.
Maverick pisze:I jeszcze jedna sprawa, jak w razie dasz jej szanse i sprobujesz na nowo zaufac to zaufaj. Masz dwa wyjscia, albo slepo wierzyc i sobie za wszelka sile wmawiac ze jest wobec Ciebie fair i nie sprawdzac jej, albo przyjac zalozenie ze moze od czasu do czasu miec innego i tez jej nei sprawdzac. Kontrola doprowadzi do patologii i zniszczy zwiazek. Od Ciebie zalezy co Ci bedzie bardziej pasowalo, wierzyc jej czy przejsc nad tym do porzadku dziennego.
A może też wyjaśnić sprawę i mogą popracować nad przyczyną.
Dzindzer pisze:Niektórym udaje sie znaleźć to w jednym facecie.
Marzenie...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 lip 2009, 17:23

Maverick pisze:Bo kobiety na meza i ojca dzieci biora kogos kto bedzie dobrym mezem (wierny, kochajacy, mily, spokojny) i dobrym ojcem ich dzieci (zaradny, reszta jw).
A do seksu potrzebuja innych cech. Musi byc meski, agresywny, pewny siebie, przebojowy itd.
Inaczej - na mezow ida Ci dobrzy, na zaliczenie ci zli.


od kiedy to one mają stawiać wymagania? I to w dodatku takie idiotyczne? To my w końcu decydujemy. I zawsze możemy wykopać za drzwi, jak się zeszmaci, chociażby raz 8) Wierność i lojalność.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 lip 2009, 17:28

Leśny Dziadek pisze:
od kiedy to one mają stawiać wymagania?

Od zawsze ??
A co maja brać każdego który się nawinie ??
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 lip 2009, 17:35

tak, tak, kolego Vectorek. Wyzwij ją męskim słowem, trzaśnij w pysk, na pewno uzna iż to męskie i prawdziwe. Przywal mocno, one to lubią. Kręci je.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 lip 2009, 17:39

Ted jak nie masz o czymś pojęcia to z łaski swoje sie nie wypowiadaj, bo kolejny raz się ośmieszasz.

Ponawiam pytanie
Dzin pisze:A co maja brać każdego który się nawinie ??
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 31 lip 2009, 17:41

Koledze Vectorkowi radzę przede wszystkim ostrożność przy czytaniu podobnych porad [:D]
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 lip 2009, 17:49

Vectorek to zapewne dosyć inteligentny człowiek i rozumie termin "gryząca ironia".

zrób tak, zrób. Za dobrze, widać, w życiu miały, to i szukają sztucznych podniet. Plastikowy, skrzywiony świat. Jaką trzeba mieć skazę na psychice, by lubić takie rzeczy? Ale dosyć o tym. Skreśla ją IMO to, co znalazłeś i czego się dowiedziałeś. Zrobiła raz, zrobi drugi. Nie ufaj.

Dzindzer pisze:A co maja brać każdego który się nawinie


nie. Ale i tak to my decydujemy, weźcie na wstrzymanie <faja>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 lip 2009, 18:00

nie. Ale i tak to my decydujemy, weźcie na wstrzymanie <faja>

Zdarza wam sie wybrać, choć najczęściej uwodzicie te która was sobie upatrzyła, to kobieta wybiera spośród adoratorów.

Uważam, ze kobieta powinna mieć wysokie wymagania, jeśli ma zbyt wysokie w porównaniu z tym jakie sama może spłnić to życie to weryfikuje.


Vectorek musisz zastanowić się nad tym czego Ty chcesz. Chcesz ratowac ten związek to na spokojnie. Musicie razem wyjaśnić sobie wiele rzeczy, wiele niejasności.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 31 lip 2009, 18:05

Leśny Dziadek pisze:Ale i tak to my decydujemy

A teraz kończymy już nic nie wnoszące do tematu prowokacje i wracamy do meritum. Jak przyjdzie mi ciąć kolejny temat i wywalać pół do śmietnika, to na pewno parę czerwonych odznak się pojawi.
Tomasso
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 19 lip 2009, 12:33
Skąd: somewhere
Płeć:

Postautor: Tomasso » 31 lip 2009, 18:39

Leśny Dziadek nie masz pojęcia o kobietach.

Tak to już jest na tym świecie, że kobiety bardzo przeciętne wiążą się z takimi facetami jak Ty.
Kobiety silne otwarcie mówią o swoich potrzebach, w każdej sferze.
Ostry seks? Duże wymagania? A co w tym dziwnego?

Jesteś z kobietą, która ma małe wymagania, a piszesz jakbyś był wielkim znawcą wszystkich.
Tak więc - jeśli nie rozumiesz pięknych i pewnych siebie kobiet - nie krytykuj.

Ja jestem teraz z bardzo silną dziewczyną, zobacz sobie mój poprzedni temat.
Miałem problem, porozmawiałem, postawiłem sprawę jasno, powalczymy razem.

Według Twojego toku rozumowania powinienem ją zostawić.
Powiem jedno: mówisz i rozumujesz w ten sposób, bo nigdy nie byłeś z prawdziwie atrakcyjną kobietą.
Mówię tutaj zarówno o sferze fizycznej, jak i psychicznej.

Bądź więc fajnym facetem, dla kobiet o małych wymaganiach.
Te najlepsze laski zostaw pewniejszym i fajniejszym od siebie facetom.


[:D] [:D] [:D]

[ Dodano: 2009-07-31, 18:42 ]
Vectorek - daj znać jak się sprawa rozwinie.
Nie przekreślaj tej dziewczyny.

Pewne jest, że nie jest z Tobą w 100% szczera.
Porozmawiaj.
Powiedz wprost: jeśli chcesz być moja żoną, chcę o Tobie wiedzieć wszystko.

Może niech się kobiety wypowiedzą jak to widzą.
Vectorek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2009, 12:15
Skąd: Iława
Płeć:

Postautor: Vectorek » 31 lip 2009, 18:46

Napiszę na 100 % > Jutro będę rozmawiał twarzą w twarz bo rozmowy telefoniczne to nie to samo.
Tomasso
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 19 lip 2009, 12:33
Skąd: somewhere
Płeć:

Postautor: Tomasso » 31 lip 2009, 18:52

Tak trzymaj.

Każdy robi w życiu głupie rzeczy.
Tylko Ty wiesz jaka ona jest i jak się z nią czujesz.
Tylko bądź twardy jak stara podeszwa i nie daj sobie wciskać kitu.

No i najważniejsze - weź ją w końcu porządnie zerżnij!
Niech krzyczy i jęczy żebyś przestał [:D]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 lip 2009, 20:14

a niby dlaczego miala by krzyczec by przestał ? :| :] predzej facet bedzie wołał i prosił by jzu mu kobieta dala spokój , no chyba ze sie ma fajfusa ponad przecietnego , a kobieta po prostu ma juz sucho i zwyczajnie czuje dyskomford, a nie przyjemnosc
i przestan z nia gadac bo i tak wszystko jasne i tylko ja spłoszysz
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Tomasso
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 19 lip 2009, 12:33
Skąd: somewhere
Płeć:

Postautor: Tomasso » 31 lip 2009, 21:42

hehehe

Andrew - moja kobieta tuż przed orgazmem krzyczy zebym przestal :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 31 lip 2009, 22:52

Po pierwsze, nie pisz o Niej "moja Pani" oraz o byciu "serduszkiem", bo to jakieś mdłe i niesmaczne.

Z tego, co zrozumiałam, mieszkacie w odległości 50 km od siebie, widzicie się tylko w weekendy, a staracie się już o dziecko? Noo nie wiem, ja mam mieszane odczucia... :/

A cała reszta? No co, jak wsadziłeś kij w mrowisko, to masz teraz. Ja bym z taką osobą być nie chciała, ale Ty sam musisz wybrać.

[ Dodano: 2009-07-31, 22:52 ]
Tomasso pisze:Andrew - moja kobieta tuż przed orgazmem krzyczy zebym przestal :)

No nie wiem, Tomasso, ale ja bym się tym tak nie chwaliła... :?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Tomasso
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 19 lip 2009, 12:33
Skąd: somewhere
Płeć:

Postautor: Tomasso » 31 lip 2009, 23:02

Dlaczego?

Rozmawialem z nia o tym, po prostu przyjemnosc jest tak duza, ze az ja to przeraza :P
Czuje jakby miala zaraz popuscic mocz - to pewnie dlatego.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 sie 2009, 00:37

Dzindzer pisze:Zdarza wam sie wybrać, choć najczęściej uwodzicie te która was sobie upatrzyła, to kobieta wybiera spośród adoratorów.
Czyli sama przyznalas racje ze wybiera facet :D Sa adoratorzy - faceci ktorzy wybrali kobiete. Jednemu sie udaje. Roznica? Ten facet wybral ja sposrod tysiecy kobiet, ona wybierala sposrod kilku adoratorow. Sama przyznalas racje Tedowi i o tym nie wiesz :P
A tak bardziej serio to to sie przeciez odbywa jednoczesnie. Poza tym pierwszym etapem znajomosci jest badanie drugiej osoby i wowczas jednoczesnie odbywa sie zaintersowywanie jej soba oraz poznawanie jej. Wowczas nie mozna mowic o wybraniu, ale jak ten etap sie skonczy to ktoras ze stron wyboru moze dokonac.

Powiem jedno: mówisz i rozumujesz w ten sposób, bo nigdy nie byłeś z prawdziwie atrakcyjną kobietą.
Nie raz kobieta - jak to piszesz - prawdziwie atrakcyjna to kloda w lozku i/albo pustostan w glowie. Nie do pogadania na zaden temat i pomimo wygladu nienadajaca sie do niczego poza jednorazowa przygoda.
Zreszta atrakcyjnosc to pojecie mocno wzgledne. Mi sie np moze jakas kobieta z wygladu podobac, ale jej charakter bedzie mi kompletnie nieodpowiadal, bedzie za glupia czy cos podobnego i przez to dla mnie jej atrakcyjnosc jest zerowa. Nie bede sie o taka staral. I wyglad nic nie pomoze. Jak mam przchodzic meke znizajac sie poziomem do dziewczyny po to by ja zaliczyc to rownie dobrze moge sobie na zaliczenie wybrac ciekawsza, bystrzejsza a z troche gorsza uroda. Przynajmniej sam proces podrywania bedzie ciekawszy i o wiele bardziej interesujacy. No i oczywiscie bardziej dla mnie naturalny, przez co sila rzeczy latwiejszy.

Ale to troszku nie na temat.
Vectorek pisze:utro będę rozmawiał twarzą w twarz bo rozmowy telefoniczne to nie to samo.
Andrew pisze:i przestan z nia gadac bo i tak wszystko jasne i tylko ja spłoszysz
Dokladnie. Wszystko jest jasne jesli chodzi o jej zdrade. A jesli chodzi o jej wymagania w lozku to rozmowa wiele nie da. Po pierwsze jest za wczesnie od zdarzenia ze zdrada. Po drugie moze ci nie powiedizec prawdy, a po trzecie nawet jak powie to Tobie moze to nie odpowiadac i bedzie tylko gorzej.
O zdradzie lepiej juz nie mowic bo i po co, a jesli chodzi o seks to mozesz stopniowo (ale nie rozkladaj tego na rok :P ) wprowadzac nowe rzeczy, probowac czegos, za kazdym razem isc o krok dalej. Dzieki temu bedziesz sie sam dostosowywal i odkrywal cos nowego, co moze sie Tobie spodoba, a poza tym dzieki temu mozesz raz na jakis czas zadac pytanie czy to sie jej podoba. Ale z tym pytaniem poczekaj. A po dluzszym czasie od tego wydarzenia ze zdrada, po kilku eksperymentach pogadasz otwarcie o Waszych potrzebach seksualnych i tyle w temacie.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 01 sie 2009, 01:16

Vectorek pisze:Zrobiłem coś złego ... kajam się za to przed Wami... Zaglądnałem w jej archiwum GG.

Nie zrobiłeś nic złego, lecz zaledwie ryzkownego. Czasem lepiej nie wiedzieć, jak sie ma słabe nerwy. Ale skoro już wiesz...
Vectorek pisze:Zdradziła mnie po miesiacu naszych spotkań. Potrafie przymknąć na to oko - naprawdę.

To musisz być gotowy przymknąć na dużo więcej. Dziewica nie "zajechała" jednorazowo klienta, wyskoków było znacznie więcej. Poczytaj lepiej te archiwa, znajomosci wirtualne też w wielu przypadkach nie były tylko wirtualnymi.
Vectorek pisze:Teraz wypisuje mi hasła że mnie kocha ze to był błąd, że Ci wszyscy kolesie na gg to z nudów i ze chce byc ze mna do konca zycia.

A co miała powiedzieć? Stała gadka dla frajera. Bierz za żone, która ma tak zajbisty sposób na nude, jedna szmira mniej dla pozostałych :)
Vectorek pisze:To nie jest tak ze jestem jakimś pantoflem

Gorzej - byłes 4 lata ślepy i nie widziałes co sie dzieje. Teraz zabrnąłeś że hej.
Vectorek pisze:Na koniec jej napisał ze ma powiedzieć jak bedzie w ciazy to sobie bezpiecznie wpadnie skonczyc w srodeczku

Z tobą w ciąży jak rozumiem? No to faktycznie 4 lata temu to było <hahaha> "Najbardziej zainteresowany dowiaduje się ostatni" <diabel>
Vectorek pisze:Bo Ona jest z gatunku tych co to swoje myśla a boją sie powiedzieć...

<hahaha>
Ona jest z gatunku tych, co to wiedzą jak kombinować i nie chcą powiedzieć!

Ponadto przychylam sie do tekstow Mavericka.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 sie 2009, 09:18

dlatego powtarzam, uciekaj. Jak nie kopniesz w tyłek od razu, ryzyko rozwodu po paru miesiącach wzrasta. A jeszcze dziecko chcesz w to mieszać? Z osobą o takim morale? Szmirstwo w czystej postaci, niestety.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 sie 2009, 20:21

Ja bym tam wolał ją... niz Ciebie w postaci kobiecej - ot tyle !

Tomasso - to nich popuszcza moze doswiadcvzy wlasnie ejakulacji [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Tomasso
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 19 lip 2009, 12:33
Skąd: somewhere
Płeć:

Postautor: Tomasso » 01 sie 2009, 21:24

Andrew: Zdarza się to dość często ;) Supersprawa [:D]

Vectorek napisz jak się sprawa rozwinęła.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 sie 2009, 14:35

Eee tam, chłopaki. Pissing też może być fajny, jeśli kogoś kręci. ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
JohnyBravo
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 gru 2008, 23:19
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: JohnyBravo » 02 sie 2009, 17:34

Dzindzer pisze:Zdarza wam sie wybrać, choć najczęściej uwodzicie te która was sobie upatrzyła, to wybiera spośród adoratorów.

Dawno się tak nie uśmiałem <diabel>. To tylko iluzja, oczywiste jest ze prawdziwy facet sam sobie wybiera a nie kobieta sobie wybiera faceta. Dla mnie adoratorzy to pol- co pol roku chodza kolo jednej laski bez skutku. Niektore maja takich kilku inne jezeli sa atrakcyjniejsze to wiecej. Tacy ludzie kreca sie naiwnie liczac na to ze pani go wybierze, a pojawi sie 1 prawdziwy mezczyzna, ktory bedzie potrafil ja uwiesc, i cala reszta niby kolego-adoratorow idzie w odstawke.

//edit: Widze, ze temat zostal juz przewalkowany ;)
Ostatnio zmieniony 02 sie 2009, 17:35 przez JohnyBravo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 632 gości