Co się dzieje z kobietami???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Lupac
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:52
Skąd: Niemcy
Płeć:

Co się dzieje z kobietami???

Postautor: Lupac » 02 cze 2009, 13:02

Witam nazywam sie Maciek i strzelily mi już 23 urodziny.

Założyłem ten topic bo mam niemały problem. Nie potrafię znaleść normalnej porządnej dziewczyny. Osobiście jestem prawiczkiem co może sie wydać dziwne pomijając to że jestem dosyć przystojny i wygadany. Trafiłem w swoim życiu na razie na 3 kobiety i to w przeciągu jednego roku. Z jedna wytrzymałem prawie po roku z dwoma następnymi do 2 spotkania bo juz lądowałem u nich w łóżku ale do niczego nie dochodziło. 90% meżczyzn na moim miejscu już by te 2 moje kobietki dawno przeleciało ale ja tak nie potrafie. Najgorsze jest to że na horyzoncie ani widu ani słychu na jakąś porządną kobiete myślę juz o zapisaniu się na jakieś kółko rożancowe <pijaki> . Nie wiem może ja jestem jakiś dinozaurem dzisiejszych czasów??? Dziewczyna nie musi byc super piękna po prostu musi być normalna no ale jak widać to za wiele bo spotykam same po takich przebiegach czy intelekcie że nie mam żadnych pytań.
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 02 cze 2009, 13:41

Znam ja ci ten ból.Sam czekałem na wymarzony "egzemplarz" wiele lat.I co kurde mamy ci poradzić żebyś liczył na cud,albo zaczął latać po mieście i szukał na silę. Nie ma rady,możemy tylko powiedzieć "wspieramy cię" [:D]
Obrazek
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 02 cze 2009, 14:20

To już ci współczuję ... szczerze.
Kolejny donKichot
bleeeeeeeeeeeee
Topp
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 22 sie 2008, 11:28
Skąd: Mokotów
Płeć:

Postautor: Topp » 02 cze 2009, 14:27

Miej wyj***ne na to wszystko i rób swoje. Najlepszy kierunek jakim mężczyzna może się kierować.
Nie ma takiego wagonika, którego nie da się odczepić, jak to mówią.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 cze 2009, 14:31

co się dzieje? Świat zszedł na psy. To się, moi drodzy, dzieje. Od długiego już czasu.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 02 cze 2009, 14:33

Życie "na pieska".To mi się podoba [:D]
Obrazek
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 02 cze 2009, 14:52

Oj... zaraz coś się z dzieje. <lol> Zawsze tak było, tylko kiedyś wypadało się lepiej maskować. :] ... Kółka różańcowego nie polecam. Zdziwiłbyś się jaką jego niektórzy członkowie potrafią mieć przeszłość. ;)
Ostatnio zmieniony 02 cze 2009, 14:53 przez PFC, łącznie zmieniany 4 razy.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 cze 2009, 15:15

Życie "na pieska"


tak lubisz, jak Cię życie rż.... w tyłek? ;DD Bo ja w tym układzie zdecydowanie wolę być stroną aktywną <faja>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Topp
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 22 sie 2008, 11:28
Skąd: Mokotów
Płeć:

Postautor: Topp » 02 cze 2009, 16:17

E tam świat na psy schodzi. Takie gadki to już na piramidach były wyryte, że jak młodzież nie zacznie się szanowac to świat rychło się skończy.

Warto się wyleczyć z donkichoterii. łakoś łatwiej to wszystko wtedy działa i dupa trochę twardsza sie robi.
Nie ma takiego wagonika, którego nie da się odczepić, jak to mówią.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 cze 2009, 16:47

Ale co ci nie pasuje ? to ze chcą uprawiac sex / to je u ciebie dyskwalifikuje ? to sprawia iż za Tedem zwiesz je "szmirami" Rozumiem rozwiazłe tak zwac , ale tu chyba o te rozwiazle nie chodzi !
W sumie jesli trafisz na niedajke to za lat kiilka pojawisz sie na topiku "kto z was zyje bez sexu i dlaczego " i bedziesz jeczał , ze masz braki w tej materii , zas teraz jojczysz , ze ci zle ? to czego chcesz ? chcesz taką, która pójdzie do łózka wtedy kiedy Ty bedziesz chciał ? tylko uwazaj by w tedy ona ciebie nie nazwała , albo nie miala zdania o Ciebie takiego jakie ty masz teraz , albo szukaj takiej co sex po slubie ....

Co to jest pozadna kobieta ? jesli to sprecyzujesz bedzie nam łatwiej w tym temacie
Ostatnio zmieniony 02 cze 2009, 16:49 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
fernandez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2008, 14:47
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: fernandez » 02 cze 2009, 19:04

Lupac pisze:Dziewczyna nie musi byc super piękna
po prostu musi być normalna

co to znaczy normalna ? że nie idzie do łóżka przed upływem pół roku ? roku ? <diabel>
niczego sobie
Lupac
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:52
Skąd: Niemcy
Płeć:

Postautor: Lupac » 02 cze 2009, 19:51

Może być nawet po miesiącu bardzo intensywnych spotkań gdy widzimy że do siebie świetnie pasujemy i jest nam bosko gdy ze sobą przebywamy i chcemy planować ze sobą wspólną przyszłość. Dla mnie nienormalne jest to gdy laska mi mówi po pierwszym spotkaniu kocham cie lub zaprasza mnie do domu na noc na 2 spotkaniu. To jest dla mnie chore. Albo gdy zauraczają sie w jakimś facecie po godzinnym spotkaniu. Dla mnie to po prostu jest puste i bez jakiejkolwiek przyszłości. No ale trzeba sie pogodzić z tym że takie mamy czasy ze każdy stuka się z każdym a dużo lasek myśli że drogą do zdobycia faceta jest wypięcie dupy
fernandez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2008, 14:47
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: fernandez » 02 cze 2009, 20:10

To po co idiotki na randki zapraszasz ? gdzie Ty je w ogóle poznajesz ? nie rozmawiacie wcześniej na jakimś neutralnym ?

Widać masz zły gust <diabel> Ja nie miałem nigdy takich problemów 8)
Ostatnio zmieniony 02 cze 2009, 20:11 przez fernandez, łącznie zmieniany 2 razy.
niczego sobie
Lupac
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:52
Skąd: Niemcy
Płeć:

Postautor: Lupac » 02 cze 2009, 20:49

A jak stwierdzić gdy kogoś się nie zna czy ktoś jest idiotą??? Miałem to szczęście ze spotykałem szczere kobietki i o wszystkim mi powiedziały jak i o swoim dawnym rozwiązłym życiu, no a tak poza tym wiesz a ile facetów żyje w niewiedzy na tym świecie??? :]. Są oni okłamywani przez swoje ukochane jakie to były dawniej porządne i skrzywdzone przez los a o dawnym podbojach swoich lasek faceci gówno wiedzą bo i tak one w większości ich o tym nie poinformują :P. Kobiety świetnie się potrafia maskować. Mówię tu rownież o niby cnotkach które robią to niby z miłości a odkryta przeszłość pokazywała że rożnie z tym bywało jak i zachowania wględem męskich osobników typu macho <fuckoff>
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 02 cze 2009, 21:30

BLA BLA BLA jaki fajny męski temat.

Ja np. regularnie słyszę, że normalni faceci dawno już wyginęli -> tak samo fajne BLA BLA.
No i że ci, co zostali myślą tylko o jednym -> kolejne BLA BLA.

I w ogóle wszędzie jęczenie, wrrr.

A ja Wam mówię, że tu chodzi o wrodzony talent [:D] Talent do trafiania na takich ludzi, jakich się szuka [:D] Być może podświadomie.
Inaczej tego wytłumaczyć nie można. Przecież wokoło jest tylu fajnych, sensownych ludzi - wystarczy szerzej oczy otworzyć, poznać się z sąsiadką wreszcie, uchylić ryjka do drugiego ludzia zamiast milczeć np. w windzie itp itd. Cokolwiek. Na sto procent musi być ktoś, kogo często się gdzieś mija a przy okazji jest normalny. Tylko nie wystarczy po prostu patrzeć, trzeba też widzieć. Ot, cała filozofia. Dla niektórych nie do pojęcia.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 02 cze 2009, 21:30

Andrew pisze:Co to jest pozadna kobieta ?

Dla kolegi owego topiku z tego co sie wczytalam, jest to kobieta przy ktorej nie zrobi sobie "siary" tym ,ze jest 23letnim prawiczkiem [:D]

[ Dodano: 2009-06-02, 21:32 ]
Nemezis pisze:Dla niektórych nie do pojęcia.

Ja bym to nazwala lenistwem i wygodnictwem.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 02 cze 2009, 21:32

tarantula pisze:Dla kolegi owego topiku z tego co sie wczytalam, jest to kobieta przy ktorej nie zrobi sobie "siary" tym ,ze jest 23letnim prawiczkiem [:D]

obsesja dziewicy?
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 02 cze 2009, 21:32

Nemezis pisze:obsesja dziewicy?

Yep.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 cze 2009, 21:38

Jak czytam ten temat, to zastanawiam się "co dzieje się z facetami?" :/
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Lupac
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:52
Skąd: Niemcy
Płeć:

Postautor: Lupac » 02 cze 2009, 21:47

tarantula pisze:
Andrew pisze:Co to jest pozadna ?

Dla kolegi owego topiku z tego co sie wczytalam, jest to kobieta przy ktorej nie zrobi sobie "siary" tym ,ze jest 23letnim prawiczkiem [:D]

[ Dodano: 2009-06-02, 21:32 ]
Nemezis pisze:Dla niektórych nie do pojęcia.

Ja bym to nazwala lenistwem i wygodnictwem.


To widzę że wystepują u koleżanki problemy z czytaniem. Jak już podkreśliłem nie jest dla mnie żadna siarą że jestem prawiczkiem bo miałem wiele okazji by to zmienić ale jakoś mi sie nie widziało posuwać pierwsza lepszą. Może dla Ciebie może się to wydawać dziwne ale doskonale to rozumiem każdy ocenia swoja miarą <hahaha> . Widzisz tarantulo są jeszcze wartościowi ludzie którzy nie myśla juz tylko tym co maja miedzy nogami a głową co jak widac po Twojej reakcji bardzo nas wyróżnia. Pozdrawiam [:D]
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 02 cze 2009, 21:54

bardzo nas wyróżnia

Nie wyroznia a rozni :)
Lupac pisze:<hahaha>

Histeryczny smiech jeszcze bardziej upewnia mnie w tym ,ze "masz syndrom prawiczka".
Lupac pisze:ą jeszcze wartościowi ludzie którzy nie myśla juz tylko tym co maja miedzy nogami a głową

Toz juz po pierwszym poscie widac ,ze kolega mysli tym, czym mysli ,ze nie mysli.
Lupac pisze:Pozdrawiam

Pozdro.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Lupac
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:52
Skąd: Niemcy
Płeć:

Postautor: Lupac » 02 cze 2009, 22:59

tarantula pisze:
bardzo nas wyróżnia

Nie wyroznia a rozni :)

Chciałbym nadmienić szanownej koleżance że słowo wyróżnia rownież może byc uzyte w tym zdaniu jako esencja dwoch całkiem odmiennych różnic myślowych

tarantula pisze:Histeryczny smiech jeszcze bardziej upewnia mnie w tym ,ze "masz syndrom prawiczka".

To ja twierdze że jeżeli po śmiechu szanowna koleżanka stwierdza tak daleko idące fakty to pozostaje pozostawić to bez odpowiedzi

tarantula pisze:Toz juz po pierwszym poscie widac ,ze kolega mysli tym, czym mysli ,ze nie mysli.

A możesz mi Tarantulko te miejsce w pierwszym poście ukazać bo ja tam niczego nie widze. Ja tu tylko widze z Twojej strony syndrom widzenia wedle własnego siedzenia <browar> Nie wiem może logiczne i konstruktywne myślenie w dzisiejszych czasach to trudna sztuka ale polecam trochę obiektywizmu i szerszego spojrzenia na dany temat.

Do Nemezis.
Od miesiąca działam tak jak prawisz czyli zagadywanie na uczelni itd. Widać że coś to daje. Dużo się za mną ogląda no ale są to nie zawsze takie na jakie bardzo oczekuje. Czas pokaże co z tego bedzie :)
Pozdrawiam miło
Ostatnio zmieniony 02 cze 2009, 23:07 przez Lupac, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 02 cze 2009, 23:29

Za dużo myślisz, drogi kolego. :)
Za dużo wyobrażasz sobie od życia. :)
Czekaj sobie, czekaj. Dzisiejsze dziewczyny są po prostu bardziej otwarte na seks.

Jeśli dla Ciebie seks to jakiś Mount Everest, który zdobędą tylko najwytrwalsi, to ok - czekaj... :)

Taki mam obraz po tych paru postach, które napisałeś. Zobaczymy jak będzie dalej.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 03 cze 2009, 02:57

Nie rozumiem tez dokladnie o co Ci chodzi.

Powiem tak, sa rozni ludzie, jedni tacy jak Ty. Inni, tacy jak te malo swiete panny co daly d... bedac z kims poza jego wiedza (czyt. zdradzily) i o tym pewnie wiekszosc z nas sie nie dowie. Ale dziala to tez w druga strone.
Jeszcze inni czekaja na cudna osobe, lub poznaja ja jak ktos pisal w windzie, przypadkiem.

Swiat sie zmienia i ludzie sie zmieniaja.

Ciesze sie ze jestes przystojny i cos tam jeszcze, ale Ty akurat trafiles na panienki ktore jak sam pisales mialy bujne zycie, maja je nadal. po prostu nie szukaly tego samego co Ty.
Ktos inny by skorzystal, bo moze tez tak lubi.

Ludzie sie dobieraja tak, ze wiekszosc rzeczy SZCZEGOLNIE NAJWAZNIEJSZYCH musi im odpowiadac. Musza miec podobny cel w zyciu, podobne zasady. Wtedy wszystko wszystkim pasuje i jest git.

Jesli odpowiada Ci osoba ktora kogos lub co gorsza Ciebie zdradzila, to tez mozesz ja wybrac:)

Kiedys bylem taki jak Ty. Czekalem na ten ideal (to nie znaczy ze sie w windzie do fajnej dupki nie odezwalem;>) bylem wierny itd.

Potem mialem kilka przygod ktore tez mnie czegos nauczyly a i moze jeszcze naucza ich skutkami (nie zawsze slusznymi ale takie zycie).

A teraz mam okazje znow sie odnalesc wnowej sytuacji, niedlugo bede wiedzial czego chce, teraz tylko przypuszczam. Ale jestem dobrej mysli.

WSZYSTKO SIE ZMIENIA:) doszedlem do tego wniosku wlasnie haha :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 cze 2009, 08:46

Uważajcie! Stworzycie kolejnego potwora! Niektórzy zaczynali karierę na tym forum od niemal identycznego tematu <evilbat>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 cze 2009, 09:08

Lupac pisze:Może być nawet po miesiącu bardzo intensywnych spotkań gdy widzimy że do siebie świetnie pasujemy i jest nam bosko gdy ze sobą przebywamy i chcemy planować ze sobą wspólną przyszłość. Dla mnie nienormalne jest to gdy laska mi mówi po pierwszym spotkaniu kocham cie lub zaprasza mnie do domu na noc na 2 spotkaniu. To jest dla mnie chore. Albo gdy zauraczają sie w jakimś facecie po godzinnym spotkaniu. Dla mnie to po prostu jest puste i bez jakiejkolwiek przyszłości. No ale trzeba sie pogodzić z tym że takie mamy czasy ze każdy stuka się z każdym a dużo lasek myśli że drogą do zdobycia faceta jest wypięcie dupy

Bzdury wypisaujesz ! moją zonę jak zobaczylem to juz mnie cos pikło , juz mialem na nią wielką ochotę , zerznoł bym ją po minucie znajomosci gdyby mi tyko dała ! i co ? jestesmy z sobą juz prawie 26 lat i dwoje dzieci ....


Lupac pisze:A jak stwierdzić gdy kogoś się nie zna czy ktoś jest idiotą??? Miałem to szczęście ze spotykałem szczere kobietki i o wszystkim mi powiedziały jak i o swoim dawnym rozwiązłym życiu, no a tak poza tym wiesz a ile facetów żyje w niewiedzy na tym świecie??? :]. Są oni okłamywani przez swoje ukochane jakie to były dawniej porządne i skrzywdzone przez los a o dawnym podbojach swoich lasek faceci gówno wiedzą bo i tak one w większości ich o tym nie poinformują :P. Kobiety świetnie się potrafia maskować. Mówię tu rownież o niby cnotkach które robią to niby z miłości a odkryta przeszłość pokazywała że rożnie z tym bywało jak i wględem męskich osobników typu macho <fuckoff>


niedajek nie trawie - dla mnie takie są nienormalne ! bowiem kobieta musi też miec pociag do faceta , a co za czym idzie - sypiac z nim ! Oczywiscie nie z 10 cioma na raz , ale jak ma to czemu nie .

[ Dodano: 2009-06-03, 09:14 ]
Lupac pisze:
To widzę że wystepują u koleżanki problemy z czytaniem. Jak już podkreśliłem nie jest dla mnie żadna siarą że jestem prawiczkiem bo miałem wiele okazji by to zmienić ale jakoś mi sie nie widziało posuwać pierwsza lepszą. Może dla Ciebie może się to wydawać dziwne ale doskonale to rozumiem każdy ocenia swoja miarą <hahaha> . Widzisz tarantulo są jeszcze wartościowi ludzie którzy nie myśla juz tylko tym co maja miedzy nogami a głową co jak widac po Twojej reakcji bardzo nas wyróżnia. Pozdrawiam [:D]


bahahaaaaaaaaa <hahaha> <hahaha>
kolejny co wytyka myslenie fiutem ! przestan i pomysł bo niczym Mysiorek (pozdrawiam) sie zaplaczesz uwazasz sie za lepszego ? bo co ? dla mnie jestes po prostu facetem z małym temperamentem i nie wiem , czy to dobrze czy zle , po prostu jestes inny i szukasz podobnych sobie , ale nie nazywaj gorszymi od siebie tych - co sa inni ! bo dla mnie ktos kto ma 23 lata i nie kochał sie z kobietą nie miał jej - na zasadzie "moja " i gdzie nie trwało to tydzien , jest cos ten teges ! moze na ksiedza idz i szukaj siostry zakonnej , a nie wmawiaj tu ludziom , ze są zli .

[ Dodano: 2009-06-03, 09:17 ]
Lupac pisze:Od miesiąca działam tak jak prawisz czyli zagadywanie na uczelni itd. Widać że coś to daje. Dużo się za mną ogląda no ale są to nie zawsze takie na jakie bardzo oczekuje. Czas pokaże co z tego bedzie :)
Pozdrawiam miło

gdybym był , nie chciał bym faceta który nie chciał by mnie zerżnąć , bo w sumie to po co mi facet ??? czyz nie lepsza kolezanka ?

[ Dodano: 2009-06-03, 09:18 ]
Hyhy pisze:
WSZYSTKO SIE ZMIENIA:)


co Ty powiesz ? [:D] a nie mówiłem ? i pamietaj NIC NIE TRWA WIECZNIE
Ostatnio zmieniony 03 cze 2009, 09:21 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 03 cze 2009, 12:46

Wyżaliłeś się nam. Mam nadzieje że poczułeś się lepiej. Starczy już tego biadolenia.A teraz do konkretów.

Lupac pisze:Od miesiąca działam tak jak prawisz czyli zagadywanie na korytarzu itd. Widać że coś to daje. Dużo się za mną ogląda no ale są to nie zawsze takie na jakie bardzo oczekuje. Czas pokaże co z tego bedzie :)
Pozdrawiam miło


Wiesz co, mam pomysł. Może przestań zwracać uwagę na to które panienki się za tobą oglądają na korytarzu bo mi to pachnie gejem Di Caprio (czy jak się zwał ten z Tytanica) a nie zdrowym samcem. Skoro uczęszczasz do jakiejś wyższej szkoły to masz dokoła siebie masę fajnych inteligentnych babeczek. Nie każda z nich będzie leciała na ciebie od pierwszej , chyba że masz z sobą jakiś poważny problem psychologiczny i dlatego tak Ci się wydaje. Zaprzyjaźni się z kilkoma fajniejszymi, zaproś gdzieś którąś. I ogólnie ruszaj do przodu!
Ostatnio zmieniony 03 cze 2009, 12:47 przez Złoty, łącznie zmieniany 1 raz.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 03 cze 2009, 15:18

Lupac pisze:myślę juz o zapisaniu się na jakieś kółko rożancowe

Zapisz się i doświadcz. Różnica polega tylko na głośnym wyrażaniu niebycia pierwszą lepszą. Ale pare tricków słownych mi wystarczyło, żeby w ciągu 3 godzin obudzić w oazance różańcowej demona seksu i zaspokoić jakżeż ukryte w niej pragnienia <banan>
lollirot pisze:Stworzycie kolejnego potwora! Niektórzy zaczynali karierę na tym forum od niemal identycznego tematu

Pozdrawiam wszystkich serdecznie! :)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 03 cze 2009, 16:18

Lupac pisze:Do Nemezis.
Od miesiąca działam tak jak prawisz czyli zagadywanie na uczelni itd.
Anonimowa użytkowniczka forum musiała uświadamiać 23-letniego faceta, że sposobem na poznawanie ludzi jest odzywanie się do nich? <pijak>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 cze 2009, 17:49

Lupac pisze:Uważajcie! Stworzycie kolejnego potwora! Niektórzy zaczynali karierę
na tym forum od niemal identycznego tematu <evilbat>

Lolleczka Ty masz racje <diabel>

Złoty pisze:pachnie gejem Di Caprio (czy jak się zwał ten z Tytanica)

On nie jest gejem

Złoty pisze:Może przestań zwracać uwagę na to które panienki się za tobą oglądają na korytarzu bo mi to pachnie gejem Di Caprio (czy jak się zwał ten z Tytanica) a nie zdrowym samcem

Od kiedy to oglądanie się za panienkami pachnie gejem, oglądanie sie za tyłeczkami kumpli może i tym pachnie

FrankFarmer pisze:Pozdrawiam wszystkich serdecznie! :)

Nie schlebiaj sobie, to raczej nie o Tobie


Koleś nie umie nawiązać normalnych kontaktów, ale nieeee to z kobietami jest cos nie tak <pijak>

Trzymajcie Wy mi takich z dala ode mnie

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 206 gości