Co sądzicie o ANALU ???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 lut 2009, 15:19

1danek2 pisze:o poznania seksu chyba najbardziej emocjonującego ,a za razem budującego większe więzy pożądania ,miłości i ukochania między partnerem i partnerką p s.Gorąco polecam

Że niby anal ma pogłębić więź? No rozumiem, że nomen omen, ale żeby aż taki wpływ to miało? <hmm>
Poza tym, 1danek2, słownik w łapki i mniej emotek, bo razi :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
1danek2
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2009, 23:17
Skąd: południe
Płeć:

Postautor: 1danek2 » 18 lut 2009, 20:48

Jak napisałem: pogłębić ,nie zbudować.Myślę że zależy głównie od nastawienia obojga partnerów.Chodzi tutaj o diametralny wzrost przeżywanych emocji i satysfakcji.Poza tym przepraszam za błędy skoro tak mocno rażą,ale to blog o ANALU a nie sprawdzian ort więc skupmy się na temacie.jeszcze jedno czy ma taki wpływ? Warto potrenować... (nie ze słownikiem) <hahaha>
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 18 lut 2009, 22:09

1danek2 pisze:ale to blog o ANALU

Uhm, bo to forum jest, a gdyby był blog z błędami, nawet o analu, to po co klikać, skoro na pewno każdy męczyłby się czytając to to?

W tym temacie, jak i w każdym zresztą, możesz pisac jedynie o sobie, bo są na forum osoby, które nie czerpią żadnej satysfakcji z omawianej tutaj penetracji, a Ty najchętniej zrobiłbyś ołtarzyk z kobiecej odbytnicy. Wyluzuj i świętuj spokojniej.
Potrenujesz dłużej, to przyzwyczaisz się i transparenty nie będą już potrzebne, serio.
1danek2 pisze:Warto potrenować... (nie ze słownikiem)

Naprawdę masz 29 lat?
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lut 2009, 22:25

1danek2 pisze:ale to blog o ANALU

To nie blog tylko temat
1danek2 pisze:a nie sprawdzian or

Sprawdzian, nie sprawdzian, ale regulamin łamiesz :>
4. Dbaj o wygląd
swojego posta. Nie nadużywaj kolorów oraz nie pisz WIELKIMI literami. Jeśli natomiast masz problemy z ortografią, sprawdź trudny wyraz tutaj: http://so.pwn.pl


Więc nie oburzaj sie na słuszna uwagę Mony

1danek2 pisze:więc skupmy się na temacie

No właśnie :>

1danek2 pisze:poznania seksu chyba najbardziej emocjonującego

Polemizowała bym. Emocje to nie tylko pozycja i druga dziurka.
Awatar użytkownika
Nexus7
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 03 sie 2008, 19:40
Skąd: Różnie...
Płeć:

Postautor: Nexus7 » 18 lut 2009, 22:33

Dzindzer pisze:Nie nadużywaj kolorów oraz nie pisz WIELKIMI literami. Jeśli natomiast masz problemy z ortografią, sprawdź trudny wyraz tutaj: http://so.pwn.pl [/i]
[...]
Polemizowała bym.

http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629504 <evilbat>
Powiedzmy sobie szczerze, 99% osob piszacych na forach wali bledy ortograficzne, wiec posty z krytyka to praktycznie niewiele wnoszacy spam.
Awatar użytkownika
1danek2
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2009, 23:17
Skąd: południe
Płeć:

Postautor: 1danek2 » 19 lut 2009, 22:16

Mona pisze:
1danek2 pisze:ale to blog o ANALU

Uhm, bo to forum jest, a gdyby był blog z błędami, nawet o analu, to po co klikać, skoro na pewno każdy męczyłby się czytając to to?

W tym temacie, jak i w każdym zresztą, możesz pisac jedynie o sobie, bo są na forum osoby, które nie czerpią żadnej satysfakcji z omawianej tutaj penetracji, a Ty najchętniej zrobiłbyś ołtarzyk z kobiecej odbytnicy. Wyluzuj i świętuj spokojniej.
Potrenujesz dłużej, to przyzwyczaisz się i transparenty nie będą już potrzebne, serio.
piszę o sobie i swoich odczuciach na ten temat dla zaciekawionych i szukających nowych doznań a nie znudzonych i zmęczonych!!!
z ołtarzykiem nieźle Ci wyszło ale zapewniam że to twoje nie do końca błędne ale mocno przesadzone stwierdzenie.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 20 lut 2009, 06:24

Nexus7 pisze:Powiedzmy sobie szczerze, 99% osob piszacych na forach wali bledy ortograficzne

Bogu dzięki, nie na tym.
1danek2 pisze:z ołtarzykiem nieźle Ci wyszło ale zapewniam że to twoje nie do końca błędne ale mocno przesadzone stwierdzenie

Czyli stwierdzenie, że nie wszyscy lubią anal i że są inne oprócz tego aspekty seksu jest mocno przesadzone? Rozwiń.
1danek2 pisze:piszę o sobie i swoich odczuciach na ten temat dla zaciekawionych i szukających nowych doznań

To jest temat do wymieniania się doświadczeniami i doznaniami a nie Twój osobisty poradnik o czyszczeniu kominów czy jak to tam jeszcze bajecznie zostało nazwane.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
1danek2
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2009, 23:17
Skąd: południe
Płeć:

Postautor: 1danek2 » 20 lut 2009, 19:46

runeko pisze:
Nexus7 pisze:Powiedzmy sobie szczerze, 99% osob piszacych na forach wali bledy ortograficzne

Bogu dzięki, nie na tym.
1danek2 pisze:z ołtarzykiem nieźle Ci wyszło ale zapewniam że to twoje nie do końca błędne ale mocno przesadzone stwierdzenie

Czyli stwierdzenie, że nie wszyscy lubią anal i że są inne oprócz tego aspekty seksu jest mocno przesadzone? Rozwiń.
Jest jak najbardziej trafne i chyba oczywiste. :|
To jest temat do wymieniania się doświadczeniami i doznaniami a nie Twój osobisty poradnik o czyszczeniu kominów czy jak to tam jeszcze bajecznie zostało nazwane.Moje odczucia są na podstawie osobistych doświadczeń,a jeśli Ciebie to nie kręci, to poco się czepiasz :?Skoro najwyraźniej nie masz pojęcia o miłości po Grecku. <fuckoff>

[ Dodano: 2009-02-20, 19:54 ]
Dzindzer pisze:Emocje to nie tylko pozycja i druga dziurka.
Oczywiście ale dla wielu jednak też. <cisza>

[ Dodano: 2009-02-20, 20:02 ]
Mona pisze:Naprawdę masz 29 lat?
Tak 8) i mam nadzieję że za 10 lat nie zacznę być upierdliwy , czepialski i nie dam na luz! <diabel>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lut 2009, 20:27

Proszę popraw wypowiedź tak by było widać gdzie kończy się cytat a gdzie zaczyna Twój komentarz

Oczywiście ale dla wielu jednak też. <cisza>

Oczywiście. dla mnie to również wpływa na emocje, odczucia i doznania, dlatego napisałam nie tylko

1danek2 pisze:Skoro najwyraźniej nie masz pojęcia o miłości po Grecku. <fuckoff>

Na jakiej podstawie to wywnioskowałeś ??
Awatar użytkownika
1danek2
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2009, 23:17
Skąd: południe
Płeć:

Postautor: 1danek2 » 21 lut 2009, 18:49

1danek2 pisze:Skoro najwyraźniej nie masz pojęcia o miłości po Grecku. <fuckoff>

Na jakiej podstawie to wywnioskowałeś ??[/quote] :] Chciałem się odgryźć za wcześniejsze ataki <poklony> to tylko domysły .Może nie jesteś tak zadowolona z tego rodzaju zabaw jak ja i moja partnerka.Choć są także inne ciekawe formy zaspakajania...pozdro -szacun. <browar>
schizofremik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 15 mar 2009, 21:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: schizofremik » 15 mar 2009, 21:26

Nam sie raz "przytrafilo" przez przypadek pare lat temu, jak chcielismy cos zrobic pod koldra po kryjomu, a w pokoju spala jeszcze jedna osoba.
Prawie nic nie poczulem bo zaraz po wejsciu skonczylem doznania byly tak silne.

Teraz od czasu do czasu wkladam palec (w duzej ilosci zelu) i partnerka ma wtedy intensywniejszy orgazm niz zazwyczaj.

Dawniej proponowalem jej sprobowanie anala ale boi sie i zaciska miesnie a wtedy to nici z czegokolwiek, pomimo ze lubi pieszczenie pupy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 mar 2009, 21:30

schizofremik pisze:Prawie nic nie poczulem bo zaraz po wejsciu skonczylem doznania byly tak silne.

To nic nie poczułeś, czy doznania były silne ??
Nie rozumiem
schizofremik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 15 mar 2009, 21:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: schizofremik » 15 mar 2009, 21:53

tzn byly tak silne ze od razu skonczylem. (nie mialem czasu na zastanawia sie czy jest przyjemnie czy nie)

NIe jestem osoba ktora ma z tym problem, moge kochac sie i 1h jesli by tylko sprawialo to przyjemnosc partnerce.
A wtedy bylem zdziwiony bo tak normalnie to sama mysla o analu bym sie nakrecil i podniecil co moglo by spowodowac natychmiastowy koniec.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2009, 21:55 przez schizofremik, łącznie zmieniany 1 raz.
jagmaly74
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2009, 12:57
Skąd: trójmiasto
Płeć:

Postautor: jagmaly74 » 23 kwie 2009, 13:08

U mnie początki z analem były trudne, ale nigdy nie robiłem nic na siłę. Zaczynało się od pieszczenia otworku. Z czasem uzyskałem zgodę na paluszka.
Teraz praktycznie każde zbliżenie ma element analu (czy to paluszek (-ki) czy mój "nieparzysty palec"). Dla mnie wrażenia są niesamowite a i partnerka wydaje się być zadowolona. Ale nigdy nic na siłę. Jak się nie ma ochoty to nawet nawilżane nie pomorze.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 26 kwie 2009, 23:47

Skonczy sie na tym ,ze dupa ludzka przejdzie ewolucje i zamieni sie miejscami z pipką. <pijak>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 27 kwie 2009, 00:17

Prędzej z twarzą <pijak>
Wesołek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:30
Skąd: Wroclaw
Płeć:

seks analny

Postautor: Wesołek » 28 kwie 2009, 20:12

czy uprawiajac seks analny dziewczyna moze dostac orgazmu? albo innaczej czy ja to podnieca?
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 28 kwie 2009, 20:28

proponuje przejrzec ponizszy temat.
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=1250
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
krisstof36
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2009, 09:05
Skąd: mannheim-niemcy
Płeć:

Postautor: krisstof36 » 26 maja 2009, 10:31

Jarek pisze:Nie wiem po co tak kombinować skoro dziewczyny mówią, że to ich boli i tyle z tym zachodu, bo trzeba smarować dla zwiększenia poślizgu, a poza tym to mi mimo wszystko trochę pachnie pedalstwem.

hmmmmm. powiem ci, ze jest to conajmniej obrazliwe dla osob, ktore ten rodzaj sexu toleruja, akceptuja i praktykuja.
ktos kiedys powiedzial- nie neguj czegos, czego dzis nie rozumiesz....
nie sztuka jest stwierdzic, ze pachnie ci pedalstwem fakt, ze ja lub ktokolwiek inny- lubi z kobieta sex analny. zaznaczam- z kobieta.
ale sztuka jest tolerancja i zrozumienie.
szacunek dla prywatnosci innych.a obrazliwe opinie...- smieszne.

[ Dodano: 2009-05-26, 10:39 ]
poza tym...
moze nawt nie wiecie, ale ja przekonalem sie osobiscie, ze sa kobiety, ktore osiagaja wspaniale orgazmy w trakcie sexu analnego. a z osiaganiem innych orgazmow- maja jednoczesnie problemy.
higiena i tolerancja-to decydujace warunki milych doznan. a pragnienia i pozadanie- to dopingujacy dodatek....
matti84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 06 gru 2008, 09:35
Skąd: krotoszyn
Płeć:

Postautor: matti84 » 26 maja 2009, 10:42

krisstof36, zgadzam się z Tobą...seks analny z kobietą może być i jest przyjemny... i tak jak pisał przedmówca...sztuką jest tolerancja i zrozumienie innych a nie negowanie...czasem odnoszę wrażenie ze nasz kraj jest jakiś zacofany i zaściankowy...
matti27
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 02 cze 2009, 06:30
Skąd: Kraków
Płeć:

Seks analny anal inaczej niż dotychczas

Postautor: matti27 » 02 cze 2009, 08:24

Witam wszystkich!
Zakładam nowy post i mam nadzieję, że administrator nie usunie go i po przeczytaniu zrozumie dlaczego jest nowy. Dzisiaj zaczynam swoją przygodę na forum. Już długo z niego korzystam ale jakoś do tej pory byłem raczej biernym użytkownikiem. Postanowiłem założyć nowy post na temat seksu analnego, ponieważ poprzednie posty ewoluowały do postów atakujących ludzi uprawiających ten rodzaj seksu. Chciałbym prosić osoby które nigdy tego nie robiły, nie mają zamiaru albo nie są zainteresowani aby nie zabierały głosu w moim poście. Właściwie nie rozumiem po co ludzie którzy, są tak bardzo zniesmaczeni tym rodzajem seksu w ogóle wchodzą na wątek w tytule którego wyraźnie napisane jest – „anal”. Prawda jest taka, że każdy jest zainteresowany tym co nowe i nie osiągalne przez wszystkich. Nie każdy bowiem może uprawiać seks analny ze względu na brak akceptacji jednego z partnerów. Chciałbym prosić wszystkich wypowiadających się w tym temacie, aby udzielały poważnych porad dla nowicjuszy i opowiedziały o osobistych doświadczeniach w seksie analnym.
Ja chciałbym opowiedzieć o swoich osobistych odczuciach i doświadczeniach na temat seksu analanego. Od 4 lat jestem ze stałą partnerką. Bardzo się kochamy i mamy do siebie nieograniczone zaufanie. I myślę że, tutaj jest klucz do przełamywania wszystkich oporów i barier. Zaufanie to podstawa. Ja od dawna byłem bardzo napalony na spróbowanie seksu analnego. Jestem pewien, że większa część męskiej populacji ma tak samo ja. Z kobietami jest natomiast inaczej. Nie zawsze kobieta, która słyszy o analu jest podniecona i napalona. Kobiety raczej czują strach przed bólem, mają opory higieniczne i ogólnie potrzebują więcej czasu aby się odważyć. Ja uważam, że każdy facet, który marzy o tym aby spróbować seksu analnego ze swoją partnerką powinien po prostu o tym z nią porozmawiać. Oczywiście nie można tego wymagać od kobiety i stawiać jej warunków lub w jakiś sposób przymuszać. Zgodę muszą wyrazić obydwie strony. Ja ze swoją kobietą wiele razy rozmawiałem na ten temat zanim się zgodziła. Choć powiem wam, że nigdy nie była temu stanowczo przeciwna. Po prostu jak wyżej napisałem miała pewne opory które musiała przełamać. Ja zanim przystąpiliśmy do pierwszej próby wiele na ten temat czytałem. I z wszystkich krążących po sieci porad mniej lub bardziej mądrych wybrałem według siebie najbardziej cenne. Mnie się udało, więc chciałbym się nimi podzielić z wami. Podczas seksu analnego powinniście się kierować jedną podstawową zasadą – „POŚPIECH JEST NIE WSKAZANY”. Należy być cierpliwym. Wiem, że rozpalonym do wysokiej temperatury mężczyznom trudno jest się opanować ale panowie musicie się postarać, bo od pierwszego razu będzie zależeć wasza przyszłość w analu. Łatwo jest zrazić partnerkę pierwszym razem a następnej szansy możecie szybko nie otrzymać. Następną ważną zasadą w początkach seksu analnego jest nawilżenie. Pupcia to nie pochwa i nie ma zdolności do samo nawilżania się. W każdym markecie można kupić żel durex’a do tego typu zabawy. My nie mieliśmy pod ręką tego typu żelu w chwili kiedy zdecydowaliśmy się spróbować, więc użyliśmy zwykłego kremu Nivea soft. Partnerka musi być bezwzględnie rozluźniona. My zaczęliśmy od paluszka. Nawilżyłem sobie palca kremem i zacząłem pieścić odbyt mojej partnerki, kontrolując siłę napięcia mięśni zwieracza. Kiedy poczułem, że moja partnerka się rozluźniła, to dołożyłem drugiego palca dalej pieszcząc delikatnie jej dobyt i analogicznie, kiedy poczułem, że jest luźniej dołożyłem trzeciego. Oczywiście bez pośpiechu. Wszystko bardzo cierpliwie, obserwując bacznie reakcję partnerki. Kiedy udało nam się dojść do trzech palców, postanowiliśmy spróbować. Nawilżyłem się kremem i wszedłem bez problemu, bez bólu i żadnego dyskomfortu. Potem było już tylko pięknie. Cały czas pieściłem równocześnie łechtaczkę swojej ukochanej. Miała orgazm i powiedziała, że kiedy penis jest w pupce to orgazm jest 10 razy bardziej intensywny. Ja sam byłem w siódmym niebie. Nie da się tego rodzaju seksu porównać do seksu klasycznego. Doznania są inne i dla partnera i dla parterki. Moja partnerka powiedziała, że nigdy się nie spodziewała, że to może być takie przyjemne. To że mówiła prawdę potwierdza fakt, że na następny dzień sama zaproponowała mi analka tylko w innej pozycji ;). Życzę wszystkim którzy marzą o tego rodzaju zbliżeniu aby było im dane kiedyś spróbować. A kiedy już im się uda to jestem pewien, że będą do tego wracać. Mam nadzieję, że mój post pomoże choć niektórym znaleźć drogę do poznania tej wspaniałej przyjemności.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłych wrażeń
Awatar użytkownika
ingrid133
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 30 maja 2009, 23:12
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: ingrid133 » 02 cze 2009, 17:04

drogi matti27 chcialam sie ciebie cos poradzic. w przyszlosci chcialabym sprobowac jak to jest , czy to tylko tak pisza czy to jest tak w realu przyjemnie. ja jeszcze seksu analnego nie probowalam ale caly czas sie zastanawiam jak to bedzie, jak mozesz to napisz jak sie wtedy twoja partnerka czula jak to dlugo trwalo i w ogóle;]
trzeba tak zyc jakby jutra nie bylo
raulduke

Postautor: raulduke » 02 cze 2009, 20:56

matti27 pisze:Miała orgazm i powiedziała, że kiedy penis jest w pupce to orgazm jest 10 razy bardziej intensywny.
Męski orgazm też jest silniejszy, jeśli do pieszczot członka dołoży się odbyt (a w zasadzie prostatę).
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 02 cze 2009, 21:38

raulduke pisze:Męski orgazm też jest silniejszy, jeśli do pieszczot członka dołoży się odbyt (a w zasadzie prostatę).

Tylko jak do tego przekonać faceta <niewiem> Skończyły mi się pomysły. A za mocno mnie korci, żeby nie sprawdzić <evilbat>
matti27
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 02 cze 2009, 06:30
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: matti27 » 02 cze 2009, 21:44

ingrid133 pisze:drogi matti27 chcialam sie ciebie cos poradzic. w przyszlosci chcialabym sprobowac jak to jest , czy to tylko tak pisza czy to jest tak w realu przyjemnie. ja jeszcze seksu analnego nie probowalam ale caly czas sie zastanawiam jak to bedzie, jak mozesz to napisz jak sie wtedy twoja partnerka czula jak to dlugo trwalo i w ogóle;]

Ja polecam Ci spróbować, ale stosując się do zasad które napisałem, bo jeżeli coś zrobicie na siłę albo zbyt szybko to na pewno Ci się nie spodoba. Ja nie mam ze swoją ukochaną jakichkolwiek tajemnic i bardzo otwarcie rozmawiamy ze sobą na temat seksu. Kiedy mieliśmy pierwszy raz spróbować tego rodzaju seksu to oboje nie wiedzieliśmy co nas czeka. Ja wiedziałem, że mi na pewno będzie dobrze ale martwiłem się jakie odczucia będzie miała miała moja partnerka. Bałem się że jej się nie spodoba i że zrazi się do analka. W trakcie seksu mówiła mi że jest jej przyjemnie i że mogę głębiej i szybciej... Po wszystkim powiedziała mi że nie wyobrażała sobie, że jest to takie zaj...ste uczucie i że jednoczesny orgazm łechtaczkowy jest 10 razy przyjemniejszy. To nie prawda, że partnerkę pierwszy raz musi boleć, że później (a niektórzy nawet bredzą że do drugiego dnia) ma się wrażenie, że chce się opróżniać, nie ma żadnego parcia bólu ani uczucia rozciągnięcia. A dla mnie było to mega doznanie. Jednym słowem - polecam.

[ Dodano: 2009-06-02, 22:13 ]
Nemezis pisze:
raulduke pisze:Męski orgazm też jest silniejszy, jeśli do pieszczot członka dołoży się odbyt (a w zasadzie ).

Tylko jak do tego przekonać faceta <niewiem> Skończyły mi się pomysły. A za mocno mnie korci, żeby nie sprawdzić <evilbat>

Tego też próbowaliśmy :) i prawdą jest, że palec w odbycie podczas lodzika bardzo wzmaga orgazm u mężczyzny. Nie wiem jak przekonasz do tego swojego faceta ale porada moja jest taka, że twój palec musi być mocno nawilżony, bo inaczej mu się nie spodoba.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez matti27, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ingrid133
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 30 maja 2009, 23:12
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: ingrid133 » 03 cze 2009, 20:51

dziekuje bardzo za rade i w ogóle;] juz sie nie moge doczekac tego...jak to bedzie...czy to bedzie takie przyjemne,oczywiscie bedziemy musieli sie przygotowac dotego ;] [:D] hmmmm jak to bedzie juz za mna to ci opowiem jak to bylo, jak bedziesz chcial to i ze szczegolami;]
trzeba tak zyc jakby jutra nie bylo
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 cze 2009, 22:53

ingrid133 pisze:hmmmm jak to bedzie juz za mna to ci opowiem jak to bylo, jak bedziesz chcial to i ze szczegolami;]

Twój facet na pewno się ucieszy.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 cze 2009, 09:20

Nemezis pisze:
raulduke pisze: orgazm też jest silniejszy, jeśli do pieszczot członka dołoży się odbyt (a w zasadzie prostatę).

Tylko jak do tego przekonać faceta <niewiem> Skończyły mi się pomysły. A za mocno mnie korci, żeby nie sprawdzić <evilbat>


zwiąż go
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 04 cze 2009, 09:49

Tez bym sobie nie dal wsadzic palca w dupe :D

Ale anala chetnie bym sprobowal :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
matti27
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 02 cze 2009, 06:30
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: matti27 » 04 cze 2009, 10:40

ingrid133 pisze:hmmmm jak to bedzie juz za mna to ci opowiem jak to bylo, jak bedziesz chcial to i ze szczegolami;]

Czekam z niecierpliwością :D

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości