Jak NIE pieścić dziewczyny

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

raulduke

Postautor: raulduke » 24 maja 2009, 21:08

Moja dziewczyna nie lubi być lizana i całowana w nos ("nie jestem psem"), a także nie pozwala mi pieścić swoich stóp (co mnie załamuje, bo stopy są moim fetyszem) :|
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 24 maja 2009, 21:41

Nie wiem, czy to podchodzi pod temat, ale nie lubię przesadnego smyrania. Kiedyś facet tak mnie gładził po ręce, że o mało nie wywiercił mi dziury... Masakra <pijak>
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 maja 2009, 23:09

Olivia pisze:Nie wiem, czy to podchodzi pod temat, ale nie lubię przesadnego smyrania.

Ja tez, bo zaczyna mnie to swędzieć i muszę, normalnie muszę się drapać
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 24 maja 2009, 23:12

Dzindzer pisze:Ja tez, bo zaczyna mnie to swędzieć i muszę, normalnie muszę się drapać
A ja to uwielbiam! Mogłabym tak godzinami, bo jakoś mnie to tak odstresowuje. Tylko Mojemu się nie chce :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 maja 2009, 23:15

Ja lubie drapanie, ale takie lekkie smyranie w większości miejsc powoduje, ze muszę się tam podrapać
Awatar użytkownika
Ziomus
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2009, 23:17
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Ziomus » 24 maja 2009, 23:32

...i tak w koło Macieju, jedna woli to, a druga tamto:p Dlatego trzeba powolutku odkrywać upodobania i potrzeby partnerki, nikt Ci na forum nie powie, co lubi Twoja kobieta, sam musisz to wiedzieć najlepiej
Ostatnio zmieniony 24 maja 2009, 23:34 przez Ziomus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 maja 2009, 23:51

Ja jakiś czas temu odkryłam, że odpowiedni masaż dłoni i palców potrafi doprowadzić do wrzenia <aniolek>
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 25 maja 2009, 13:22

Joasia pisze:Tylko Mojemu się nie chce
Zmien partnera :D Nie lubie czegos takiego, bardzo, moja czesto jest zmeczona, ok rozumiem to:) do czasu:P

księżycówka pisze:Ja jakiś czas temu odkryłam, że odpowiedni masaż dłoni i palców potrafi doprowadzić do wrzenia
Zgadza sie ale rzadko wychodzi:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
porcelanowa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2011, 20:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: porcelanowa » 18 kwie 2011, 16:04

Mi nie sprawiają przyjemności bezpośrednie pieszczoty palcem samej łechtaczki... językiem owszem, ale na palec jest chyba za wrażliwa. Masowanie jej okolic, nawet mocna stymulacja, przez ułożenie jej pomiędzy dwoma palcami, tak, ale nie bezpośrednio na niej. Dzindzer pisała o traktowaniu jej jak guzik od pilota :) tego właśnie nie lubię.
Country Girl
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2011, 21:49
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Country Girl » 24 kwie 2011, 22:00

porcelanowa pisze:Mi nie sprawiają przyjemności bezpośrednie pieszczoty palcem samej łechtaczki...

Ahhh każda lubi cos innego. Ja widocznie jestem mało "wrażliwa", bo lubię mocne pieszczenie mojej łechtaczki. A co mnie irytuje? Pieszczenie piersi - tej czesci mojego ciała kompletnie nie sprawia to przyjemnosci :)
;)
Awatar użytkownika
aniania
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 23 lut 2011, 20:20
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: aniania » 24 kwie 2011, 22:25

Tu z kolei ja mogę powiedzieć, że każda lubi co innego. Ja np uwielbiam jak mój mężczyzna wyrabia z moimi piersiami cuda dziwy [:D]
I chyba nie pieścił mnie jeszcze w sposób, który by mi się nie spodobał...
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Re: Jak NIE pieścić dziewczyny

Postautor: tarantula » 07 lip 2011, 23:14

quebec pisze:Hej.
Nie trudno znaleźć informacje (na tym forum, czy w internecie) na temat tego, co robić, by sprawić dziewczynie przyjemność. Trudniej wygrzebać to, czego w czasie pieszczot, czy stosunku, nie robić. W związku z tym mam pytanie (ze względu na temat raczej do pań, jednak chętnie usłysze też informacje od facetów): jakie rzeczy w czasie pieszczot czy seksu was denerwują, są nieprzyjemne, irytujące?


Calowanie z jezyczkiem i ogolnie calowanie w usta. Tego nie lubie.Wole od razu przejsc do rzeczy. Usta-usta tylko mnie dekoncentruje w negatywnym znaczeniu.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Re: Jak NIE pieścić dziewczyny

Postautor: Alamakota » 08 lip 2011, 10:44

tarantula pisze:Calowanie z jezyczkiem i ogolnie calowanie w usta. Tego nie lubie.Wole od razu przejsc do rzeczy. Usta-usta tylko mnie dekoncentruje w negatywnym znaczeniu.


Ohh... wręcz przeciwnie. Czasem w przypływie romantyzmu nasze usta się w ogóle nie rozklejają.

Mówię o całowaniu w trakcie, a nie przed jako gra wstępna, więc nie ma to nic do "przechodzenia do rzeczy", bo do rzeczy już się przeszło.

Poza tym, jestem dość głośną osobą, więc jest to sposób na zamknięcie mu ust :) Wzmaga doznania też: sam w sobie pocałunek (a raczejw takim momencie ścisk ust), zablokowanie opcji wydawania dźwięków z mojej osoby ;), oddech partnera, lekkie przyblokowanie oddechu również.

Zresztą, mój ma taaak wspaniale całuśne usta, że mogłabym się całować z nim cały dzień.
Awatar użytkownika
blue_star
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 04 maja 2011, 12:37
Skąd: Szczytno
Płeć:

Postautor: blue_star » 29 sie 2011, 13:46

ojjj.. Całowanie :D:D:D:D:D:D Uwielbiam :):):) A jeśli chodzi o coś czego nie lubię.. hmm.. To chyba stresu czy nie jestem za głośno :P haha

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 227 gości