IN VITRO, Bank nasienia - pułapka alimentowa...

Czyli tematy dotyczące dzieci już po ich urodzeniu oraz wszelkie związane z rodziną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 10 mar 2009, 19:48

taaaaaa a w szpitalach to zółtaczka nie zarazają <hahaha> gronkowcem tez nie ...itd.

Jednak mniejsze prawdopodobienstwo, ze taka sperma nie bedzie 'nosila' HIV'a czy, zoltaczki niz faceta spotkanego na ulicy prawda?
Andrew koncze ta dyskusje z Toba bo nijak do Ciebie sie nie przemowi.
Tez uwazam, ze lepiej by bylo gdyby owi potencjalni rodzice adoptowali dzieci zamiast gnac za in vitro, ale nie oznacza to, ze im ta szanse bede odbierac i bede chciala rzucac klody pod nogi.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 mar 2009, 19:51

Ale co ma do mnie przemówic ?? traktowanie spermy i genów ewentualnego ojca jak towar ? to moze i kupujmy dzieci - co za roznica ? masz dziecko - trzeba o nie zadbac kiedy druga stronie nie potrafi !! a skoro oddajesz sperme , to musisz miec swiadomosc ! ze ktos z tego moze urodzic dziecko !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 10 mar 2009, 23:10

Andrew pisze:dlaczego ja trzech zon miec nie moge , jesli sie one na to godzą ?? masz odpowiedz

Chęć posiadani trzech żon nie jest tym samym, co biologiczna chęć matki do posiadania dziecka. Priorytety.
Andrew pisze:taaaaaa a w szpitalach to zółtaczka nie zarazają <hahaha> gronkowcem tez nie ...itd.

Czy widziałeś kiedyś na jakim poziomie są urządzone poczekalnie w zakładach z in-vitro? Nie wierzę, że za pieniądze które mają z tego lekarze, nie kupują sterylnych narzędzi. Nie mówimy tu o publicznej służbie zdrowia. In-vitro to wyższa półka.
Andrew pisze:Po drugie , co to za facet który nie chce dbac o swoje jak by nie było dziecko

To nie film, tu nie zawsze są romantyczne i wzruszające zakończenia, gdzie tatuś dziecka z probówki całe życie przeżywa jego brak, a później przed śmiercią je spotyka i wszyscy płaczą.
Andrew pisze:traktowanie spermy i genów ewentualnego ojca jak towar ?

Za krew, osocze i szpik kostny też płacą (nie wszyscy oddają przecież honorowo). Płyn ustrojowy, może nie ratujący życie ale dla niektórych jest jedynym źródłem nadziei. Dlaczego to odbierać bo ktoś uważa, że lepiej jest zdradzać na ulicy niż mieć dziecko od zdrowego dawcy?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
lamaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:14
Skąd: nvm
Płeć:

Re: IN VITRO, Bank nasienia - pułapka alimentowa...

Postautor: lamaa » 11 mar 2009, 19:02

Maverick pisze:Starales sie uprzykrzyc jej zycie? (...) to sa tylko dwie kobiety, zastraszyc je to dziecinna zabawa.


ośmielę się stwierdzić, że jesteś złym człowiekiem. Ale to pewnie dlatego, że rodzice nie szczędzili Ci klapsów w dzieciństwie.


smoczek_wawelsk pisze:Mam koleżankę, którą znam od dziecka. Chodziliśmy do jednej klasy w podstawówce, potem liceum.


skoro tak dobrze ją znasz/znałeś, to nie próbowałeś z nią porozmawiać o tej sytuacji? I co nią kierowało?
.::falling away from me::.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 11 mar 2009, 20:48

Maverick, O_O

Chociaż na priva byś takie pomysły wysyłał bo to jest podżeganie do czynów niezgodnych z prawem z tego, co się orientuję. Kobieta postąpiła nie fair, matka jeszcze gorzej ale to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie. Szczególnie dla żonatego mężczyzny z dwójka dzieci.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 mar 2009, 15:31

lamaa pisze:ośmielę się stwierdzić, że jesteś złym człowiekiem. Ale to pewnie dlatego, że rodzice nie szczędzili Ci klapsów w dzieciństwie.
I tu sie mylisz. Szczedzili. I nie jestem zly, to po prostu ty nie potrafisz zrozumiec tego co napisalem.
runeko pisze:Chociaż na priva byś takie pomysły wysyłał bo to jest podżeganie do czynów niezgodnych z prawem z tego, co się orientuję.
Nie podzegam, wskazuje jedno z rozwiazan. Dla mnie to roznica. A na priv bede musial najwyrazniej wyslac. To nie jest tolerancyjne forum pod tym wzgledem.
runeko pisze:Kobieta postąpiła nie fair, matka jeszcze gorzej ale to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie. Szczególnie dla żonatego mężczyzny z dwójka dzieci.
A jakie jest najlepsze? Chodzenie po sadach przez 10 lat? A moze placenie jak osiol? Zamiast na wlasna rodzine to na babsko?
Powtorze to co napisalem:

sa ludzie ktorym ona by takiego czegos nie zrobila. I teraz autor musi sie zastanowic dlaczego by czegos takiego nie zrobila tym ludziom. I wcale nie proponuje kopania dolu 4 metry, wsypywania poltora metra wapna i sadzenai na gorze brzozy. Mozna to zalatwic inaczej, a tez skutecznie. Trzeba zrozumiec ze pewne sprawy w zyciu wygodniej zalatwiac bez otoczki sadow i tego wszystkiego. Jak mi ktos uderzy dziewczyne to go odwiedze i porozmawiam z nim po swojemu, bez sensu na policje isc.
Trzeba wiedziec do czego mozna sie posunac, ona przekroczyla te granice. Pod tym wzgledem jestem glebokim zwolennikiem metod pana Chaplera z serialu Vengeance Unlimited. Te metody sa dobre. Np jak zmusic kogos zeby cos powiedzial. Potrzeba 2 ludzi, pily lancuchowej, 2 pokoi i 10kg miesa surowego. Ludzi sadza sie w 2 pokojach i wpierw idzie do pokoju tego ktory nie ma mowic. Rozkneblowuje sie go, wlacza przed nosem pile zeby krzyczal. Potem sie go knebluje, pila sie wjezdza w 10kg miesa (np wolowego) i obsmarowany miesem i krwia, z ociekajaca pila idzie sie do tego ktory ma mowic. Mowi :D

A temat jest bez sensu, bo albo powinien skonczyc sie na 1 poscie ze ma sie sadzic albo szukamy rozwiazan pozasadowych...
Ostatnio zmieniony 12 mar 2009, 15:35 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lamaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:14
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: lamaa » 12 mar 2009, 23:21

Maverick pisze: Trzeba zrozumiec ze pewne sprawy w zyciu wygodniej zalatwiac bez otoczki sadow i tego wszystkiego.


Po to właśnie wymyślono prawo, aby ludzie nie postępowali wg zasady "ząb za ząb". Gdyby każdy kierował się Twoimi zasadami, bałabym się wychodzić z domu.
.::falling away from me::.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 mar 2009, 14:03

Ale to prawo jak widac nie chroni ludzi. Zreszta nawet sady lamia prawo to po co zwykly czlowiek ma sie nim przejmowac?
Prawa przestrzegac trzeba, to bardzo wazna zasada. Tylko ze jak juz pisalem, niektore rzeczy lepiej zalatwic inaczej. W przypadku drobnych wykroczen agresorowi nic nie zrobia, a moze ataki tylko nasilic. Wowczas efektywniejsze jest zalatwienie to po swojemu tak zeby mu sie odechcialo robic komus krzywde. Wtedy bedzie wiedzial ze policji ucieknie, ale Ty go dopadniesz.

lamaa pisze:Gdyby każdy kierował się Twoimi zasadami, bałabym się wychodzić z domu.
A co, okradasz kogos? Bijesz? Wyzywasz? Oszukujesz? Jesli tak to jak najabrdziej powinnas sie bac.
Poza tym ja nie mowie zab za zab. Ja mowie ze czasem bez wielkiego lamania prawa mozna kogos zniechcecic do czegos.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 mar 2009, 19:03

Droga Rune <aniolek> Dla mnie to jest tak logiczne - to co Ona zrobiła i co On teraz musi robic ! jak to, ze jak sie uprawia sex z kobieta i sie zostaje w srodku - to spodiewac sie nalezy dziecka. Jezeli robi sie to jeszcze swiadomie ! to w chwili kiedy dziecko owe sie pocznie, a on sie nie poczówa do zadbania o nie - to zwykły smiec ! Tu jest tak samo ! I mnie nikt nie przekona ! to jest czesc danego czlowieka ! i musi brac za to odpowiedzialnosc !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 mar 2009, 00:43

Prawo alimentacyjne jest zle i wymaga poprawy. To jest jasne. A skoro prawo jest zle to po co go przestrzegac. Wielka mi rzecz powiedziec matce dziecka okolicznosci przy ktorych ustaje obowiazek alimentacyjny. Ze np w chwili smierci dziecka...
Obecnie alimenty sa bandyckie i jezeli baba (czyli ten dyskryminowany biedny gatunek czlowieka) sie uprze to facet bedzie mial przerabane. No chyba ze ma glowe na karku i wlasna firme, a nie jest pracownikiem. Jak jest na etacie to ma przerabane, jak ma firme to ma pole manewru.
Jeszcze troche i dojdzie do tego ze jak rodzice oddaja dziecko do domu dziecka bo go nie chca, ktos je zaadoptuje to beda musieli mu alimenty placic. A jak, sytuacja jak dla mnie identyczna i rownie absurdalna. Istta alimentow jest zupelnie inna.

A jak sie nie uda to zawsze pozostaje ta brzozka... Tylko skad wziasc tyle wapna?
Ostatnio zmieniony 15 mar 2009, 00:44 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 mar 2009, 00:54

Maverick pisze:Obecnie alimenty sa bandyckie i jezeli baba (czyli ten dyskryminowany biedny gatunek czlowieka) sie uprze to facet bedzie mial przerabane

Czyli co kobieta ma sama utrzymywać dziecko bez szemrania, bo jak chce alimentów to już baba i jej okna powybijać ??
Stormy

Postautor: Stormy » 15 mar 2009, 13:43

ta, moj stary placi na mnie bandyckie 350zl... i to ma byc niby polowa kosztow ponoszona na moje utrzymanie? niebandyckie bylo jak placil 120zl?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 mar 2009, 14:40

Ale ta Twoja matka to pijawa bez honoru, takie sumy doić z biednego chłopiny
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 mar 2009, 17:07

Maverick pisze:Jeszcze troche i dojdzie do tego ze jak rodzice oddaja dziecko do domu dziecka bo go nie chca, ktos je zaadoptuje to beda musieli mu alimenty placic.

oczywiscie i tak ma byc ! nie rozumiem co w tym dziwnego albo absurdalnego ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 mar 2009, 00:14

W całej tej historii i tak coś mi się nie zgadza, bo wiem, że w Polsce dawcy spermy mają zagwarantowaną anonimowość. Nie potrafię wyobrazić sobie tego, że znajoma Autora poszła do takowego banku i poprosiła o Jego nasienie. Przecież to absurdalne.
Zalatuje prowokacją, jednak <pijak>
Ostatnio zmieniony 16 mar 2009, 12:03 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 mar 2009, 07:34

poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 mar 2009, 08:42

Dzindzer pisze:Czyli co kobieta ma sama utrzymywać dziecko bez szemrania, bo jak chce alimentów to już baba i jej okna powybijać ??
Nie chodzi o pieniadze tylko o forme i to jak to jest zorganizowane. Kobieta ma np nie wiadomo dlaczego prawo zadac aby alimenty sciagal komornik nawet jak facet chce placic! I slyszalem o przypadkach ze kobieta sobie teo zazyczyla i potem komornik sciagal 300zl alimentow na dziecko i drugie tyle kosztow dla siebie. No proporcje moga byc inne ale koszty dla siebie tez sciagal i nie byly male.
A najbardziej wymagaja poprawy alimenty na wspolmalzonka. Absurdem jest by je placic po np roku czy 2 latach malzenstwa. Ale obecnie nie ma znaczenia, ze rozwod byl po pol roku, jak baba sprytna to zasadzi sobie alimenty na swoja d... I znowu przyklad. Wlasnie taka zdzira po kilku miesiacach malzenstwa i po rozwodzie dostala alimenty na siebie i chciala by sciagal je komornik. Jak bank sie dowiedzial ze komornik jest na koncie to wypowiedzial kredyt i firma facetowi padla. Ale placic ma jej nadal, bo jak to sie mowi: ma potencjal do tego. Taka bym zasztyletowal lyzecza od herbaty.

No jezeli ktos oddaje nasienie anonimowo tzn nie legitymuje sie to moze i tak jest. Ale jezeli ona chciala jego i bylo to umowione to juz nie ma anonimowosci.
Andrew pisze:oczywiscie i tak ma byc ! nie rozumiem co w tym dziwnego albo absurdalnego ...
Np to ze jak ktos adoptuje dziecko to chce je traktowac jak wlasne czyli nie ma podstawy placic mu za to alimentow. Np to ze adoptujac je godzi sie na to ze bedzie je wychowywal, a kobieta zostawiona przez meza nie godizla sie na to. Albo odwrotnie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 mar 2009, 09:01

jesli dziecko ma oboje rodziców np. po adopcji nie ma obowiazku alimentacyjnego !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 mar 2009, 09:01

Maverick pisze:Kobieta ma np nie wiadomo dlaczego prawo zadac aby alimenty sciagal komornik nawet jak facet chce placic!

Ale jak płaci i chce płacić to komornik nie ma czego ściagać

Maverick pisze:A najbardziej wymagaja poprawy alimenty na wspolmalzonka. Absurdem jest by je placic po np roku czy 2 latach malzenstwa.

A to nie jest w przypadku rozwodu z orzekaniem winy, kiedy to osobie niewinnej z powodu rozwodu sytuacja życiowa się pogarsza ( pod względem materialnym) ??

Maverick pisze:Ale obecnie nie ma znaczenia, ze rozwod byl po pol roku, jak baba sprytna to zasadzi sobie alimenty na swoja d... I znowu przyklad.

Nie sądze by było takie prawo, ze tylko sprytna kobieta tak może, pewnie sprytny facet też

Maverick pisze:Taka bym zasztyletowal lyzecza od herbaty.

Matko, po co tyle agresji.
Przecież taka kobieta działa w ramach prawa które jej to umożliwia.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 mar 2009, 12:10

Co miało wyniknąć z tego linka, Endriuł? :)
Maverick pisze:Ale jezeli ona chciala jego i bylo to umowione to juz nie ma anonimowosci.

Wiesz, gdyby to było małżeństwo, to rozumiem, bo zamrażają nasienie, ale w ramach znajomości? Naprawę dziwne to to, chyba że ta babka i jej matka mają niezłe kontakty 8)
Dzindzer pisze:Maverick napisał/a:
Taka bym zasztyletowal lyzecza od herbaty.

Matko, po co tyle agresji.

Jak prawie w każdym topie, niestety.
Dzindzer pisze:Przecież taka kobieta działa w ramach prawa które jej to umożliwia.

Jasne, ale wiesz, Dzin, jest masa kobiet, które to prawo wykorzystują.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 mar 2009, 12:15

Mona pisze:Jasne, ale wiesz, Dzin, jest masa kobiet, które to prawo wykorzystują.

znam kilka takich kobiet. Z moralnego ( mojego) punktu widzenia potępiam ich działanie, ale doczepić się nie mogę, bo top legalnie wszystko jest. a nie moge winic ludzi, ze wykorzystują dla własnych korzyści kiepskie prawo
Ostatnio zmieniony 16 mar 2009, 12:16 przez Dzindzer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 mar 2009, 13:11

Andrew pisze:jesli dziecko ma oboje rodziców np. po adopcji nie ma obowiazku alimentacyjnego !
A jakby adoptowala samotna kobieta to co, bylby?
Dzindzer pisze:Ale jak płaci i chce płacić to komornik nie ma czego ściagać
Ale bedzie. Nie rozumiesz? Napisalem ze moze sobie tego zazyczyc i juz. I moze sobie tego zazyczyc nawet jesli facet placi.
Dzindzer pisze:A to nie jest w przypadku rozwodu z orzekaniem winy, kiedy to osobie niewinnej z powodu rozwodu sytuacja życiowa się pogarsza ( pod względem materialnym) ??
No jest, ale istota alimentow na współmałżonka jest taka, ze jak kobieta poswiecila sie wychowywaniu dzieci i prowadzeniu domu, zrezygnowala z zycia zawodowego i facet ja zostawia to dostanie alimenty jesli to bylo z jego winy. Ale ja pisalem o przypadku rozwodu w krotkim czasie po slubie, ciezko tutaj mowic o rezygnacji z zycia zawodowego itd. Poziom zycia moze i sie jej pogorszyl ale jakie to ma znaczenie? Czy jezeli pogorszylyby sie jej orgazmy to nalezy sie jej jakis zigolak raz na 3 dni?
Dzindzer pisze:Matko, po co tyle agresji.
Przecież taka kobieta działa w ramach prawa które jej to umożliwia.
No i co z tego ze w ramach prawa. Agresja jest tam gdzie widze niesprawiedliwosc. Gdyby, dla jasnego przykladu, prawo zezwalalo mezowi w przypadku zdrady zony ja zastrzelic to nie mialabys nic przeciwko bo dzialalby w ramach prawa? Otoz mialabys i tak samo ja mam tutaj. Prawo jest, ale jest zle i moja agresja jest skierowana na to zle prawo. No i na ludzi ktorzy sk...synsko to zle prawo wykorzystuja. Poza tym to przez moja empatie, po prostu wczowam sie w faceta ktory zarabial kilkanascie tys miesiecznie a przez jakas babe padla mu firma. No i na koniec ja mam testosteron, a Wy estrogen wiec nie dziw sie ze jestem bardziej od Was - kobiet - agresywny. Naturalnie na meza wybierzesz sobie potulnego misiaczka ktory zawsze nadstawia 2gi policzek?
Mona pisze:Wiesz, gdyby to było małżeństwo, to rozumiem, bo zamrażają nasienie, ale w ramach znajomości? Naprawę dziwne to to, chyba że ta babka i jej matka mają niezłe kontakty 8)
albo trafily na jakas niedopchnieta sedzine ktora jest wojujaca feministka ;p
Dzindzer pisze:a nie moge winic ludzi, ze wykorzystują dla własnych korzyści kiepskie prawo
Ale sama piszesz ze to moralnie jest zle. Wiec i winic mozna, za dzialanie podle i niemoralne. Wina nie jest tylko gdy cos jest niedozwolone. Zdradzanie zony tez jest w swietle prawa legalne, a jednak mozna faceta za to winic (i odwrotnie naturalnie, zone jak zdradza).
Awatar użytkownika
lamaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:14
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: lamaa » 16 mar 2009, 14:24

Maverick pisze:Kobieta ma np nie wiadomo dlaczego prawo zadac aby alimenty sciagal komornik nawet jak facet chce placic!


A i komornik czasem nie jest w stanie pomóc. Jeżeli facet płaci, to może spać spokojnie. Jeżeli nie płaci, i w dodatku w ogóle się do tego obowiązku nie poczuwa, to ciężko z kimś takim się dogadać. Oczywiście on kiedyś tam w przyszłości będzie miał spory dług, ale to i tak marne pocieszenie, jeżeli dzieci potrzebują pieniędzy, a ojciec robi wszystko (pracuje na czarno, nie przebywa w miejscu gdzie jest zameldowany) żeby tylko nie płacić.
.::falling away from me::.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 mar 2009, 14:40

Maverick pisze:I moze sobie tego zazyczyc nawet jesli facet placi.

Nie wiedziałam. myślałam, ze tak można tylko jak sie miga od płacenia

Maverick pisze:Gdyby, dla jasnego przykladu, prawo zezwalalo mezowi w przypadku zdrady zony ja zastrzelic to nie mialabys nic przeciwko bo dzialalby w ramach prawa?

A miała bym i to dużo. ale to taki dziwny przykład. Nie sądze by prawo pozwalało na morderstwo

Maverick pisze:Prawo jest, ale jest zle i moja agresja jest skierowana na to zle prawo.

a wydawało mi sie, że kierujesz te agresję nie w strone prawa, a tych którzy z niego korzystają

Maverick pisze:Naturalnie na meza wybierzesz sobie potulnego misiaczka ktory zawsze nadstawia 2gi policzek?

Znaczy się fajtłapę ??
A w życiu. wybrałam na przyszłego męza faceta zaradnego, kreatywnegi i nietchórzliwego, ale jednocześnie opanowanego i nie dającego łatwo ponieść się emocją.

Jednak nadal jest więcej facetów którzy zrobią wszystko by nie płacic alimentów
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 16 mar 2009, 14:49

Bo generalnie facet to jest potrzebny żeby zapłodnił i dał kasę, do niczego więcej...
Bo facet, mąż to przecież nie rodzina ...
puknijcie się w głowę KOBIETY ...

Nie wierzę że można DAWCĘ spermy pozwać o alimenty w tym kraju, ani w żadnym innym, bo to niezgodne z jakimkolwiek zdrowym rozsądkiem, ale w sumie sądy rodzinne to same kobiety, i skoro można płacić alimenty za nieswoje dzieci to już wszystko jest możliwe ... świat jak widać zwariował i wszystko się coraz mniej w głowie mieści ...
Ostatnio zmieniony 16 mar 2009, 14:53 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 mar 2009, 14:51

Yyyyyyy ale o co chodzi ?

Czemu mam się pukać ryzykując guza ??
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 mar 2009, 21:34

eng pisze:Bo facet, mąż to przecież nie rodzina ...

No w końcu nie krewny ;DD i cały w tym smaczek ;)
eng pisze:Nie wierzę że można DAWCĘ spermy pozwać o alimenty w tym kraju, ani w żadnym innym

Też nie wierzę, nadal, i czekam na to, co napisze teraz Autor.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2009, 21:35 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 16 mar 2009, 23:25

Mona pisze:Też nie wierzę, nadal,

Ale ja już wrzucałam kilka linków do artykułów opisujących takie przypadki. Dziwno-śmieszne to wszystko, ale prawdziwe.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 mar 2009, 08:20

Co nie jest zgodne z rozsadkiem ? jest jak najbardziej zgodne !! dales sperme - to teraz zadbaj o skutek - tyle w skrócie - bo strzepic jezora to zbytek .
Eng - a Ty poczytaj prawo w kwesti owego placenia elimentów na nie swoje dzieci - jak to ujołes. Nikt nie placi elimentów w tym kraju na nie swoje dziecko jesli ma papier, ze nie jest jego ! Ale takie myslenie jak Twoje bierze sie stad, ze fakt jest taki , ze jezeli twoja zona urodzi dziecko do 100 dni po rozwodzie (bodaj ze ) to prawnie ty zostaniesz uznany za ojca i musisz udowodznic iz jest inaczej i to też jest akurat dla mnie logiczne .....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 17 mar 2009, 08:32

Andrew, jak się spuscisz w prezerwatywę i wywalisz ją do kosza, a jakaś szurnięta panna ją weźmie i się zapłodni, to w/g badań bedziesz ojcem mimo że jej na oczy nie widziałeś ... czyli nie miałeś świadomego udziału w poczęciu.
W tym kraju żeby nie płacić alimentów na nie swoje dzieci trzeba najpierw UDOWODNIC że się nie jest ojcem, a nie odwrotnie, domyślnie jeśli matka wskaże ciebie to masz przejebane na całej linii, choćby to byłą bujda.
Najgorsze jest jak jesteś z kimś, panna sie puści i z tym kimś zajdzie a ty płacisz i nie wiesz o tym że to nie twoje... a wszyscy dookoła to wiedzą i mają polewkę ...

Ja jestem na szczęście za biedny i za paskudny więc nawet szajbuski się mną nie interesują, więc nie mam tego problemu, ale takie akcje się zdarzają ...
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, 08:42 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee

Wróć do „Dziecko, wychowanie, sprawy rodzinne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości