Czy mogę być w ciąży, jeżeli...?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lut 2009, 19:47

Zależy od tego jaki test kupisz. Są bardzo różne, ale najlepiej robić jakikolwiek by nie był rano.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2009, 19:48 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Zbyszek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2009, 17:41
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: Zbyszek » 19 lut 2009, 13:27

ale rozumiem, ze ryzyko ciazy, jest znikomo male i nie ma co panikowac na zapas?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 lut 2009, 16:31

Dokładnie tak.
Zbyszek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2009, 17:41
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: Zbyszek » 19 lut 2009, 23:34

Chcialem sie tylko upewnic, bo naczytalem sie troche tematów,w ktorych to ludzie pisali, ze od ocierania sie penisem o pochwe, mimo, ze nie mialo sie wytrysku,jest dosyc duze ryzko ciazy...
jagienka15
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 18 gru 2008, 12:33
Skąd: kraina nieznana
Płeć:

Postautor: jagienka15 » 24 lut 2009, 14:34

mam pytanie! ginekolog pow mi kiedys ,że nie ma mozliwosc zajsc w ciąże tuz przed okresem mimo iz pękła gumka i zawartosc dostala sie do srodka...
jestem ciekawa co Wy myslicie o tym ??
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 lut 2009, 15:09

Teoretycznie to niemożliwe, ale pod warunkiem, że jesteś w stanie zaryzykować i wierzyć, że cykl Ci się nie przesunie z jakiś powodów i na pewno dostaniesz okres ;)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lut 2009, 18:32

rany julek ! tosz tu walkuje tyle razy ze ja praktycznie zawsze zostaje w srodku i jakis jest dobrze trzeba tylko wiedziec kiedy !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
DüsterSeele
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:24
Skąd: o(^^)o
Płeć:

Postautor: DüsterSeele » 25 lut 2009, 23:44

a moze to anoreksja?
madness is the gift, that has been given to me:)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 lut 2009, 01:10

Marcin18 pisze:Z góry dzieki za pomoc

A ja Cię z dołu ( do góry oczywiście) zrypie za to, ze tworzysz jakis temat skoro taki od ciazy jest przyklejony, ba, na zrypaniu nie poprzestanę
artekkrakow
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2009, 10:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: artekkrakow » 28 lut 2009, 10:47

witajcie,

Jestem pewnie kolejnym spanikowanym człowiekiem ktory boi sie ze jego dziewczyna zaszła... ale bardzo proszę o opinie poniewaz te ktore przegladnalem już są czasami sprzeczne ze sobą.

Wczoraj pieściliśmy się, nie było klasycznego stosunku, nie było dotykaniem penisa jej okolic intymnych. Wytrysk był na biust jednak trochę spermy spłynęło na jej owłosienie łonowe, nie wydaje mi się żebym podczas pieszczenia ją wcześniej palcem miał płyn pre na swoich dłoniach, ona też nie dotykała się wcześniej dotykając mojego penisa. Gdy sperma spłynęła na jej owłosienie łonowe (dalej chyba nie dotarła, ona siedziała, z jej łona poleciała sperma na łożko) to szybko wytarliśmy wszystko i już jej nie dotykałem po wytrysku. Czy jest jakieś (a jeśli tak to jakie) prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? Dodam że 4 lutego miała ostatni okres, u niej trwa to niestety dosyć nieregularnie (czasem 26, czasem 32 dni). Bardzo proszę o opinie! <chory>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 lut 2009, 10:57

To może Ty mi napisz jakim cudem mogło by dojść do zapłodnienia. Bo chyba wiesz, ze włosów zapłodnić się nie da
artekkrakow
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2009, 10:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: artekkrakow » 28 lut 2009, 11:01

ale mogło kilka kropelek polecieć niżej... zresztą cóż... człowiek stary a głupi ciągle... przeglądając kalendarzyki itd. to chyba wypadają dni niepłodne chociazby mialo byc 26 czy 32 dni tak?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 lut 2009, 11:47

artekkrakow pisze:przeglądając kalendarzyki
Te to se w buty wsadź.
Toż nie ma najmniejszych szans. :|
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 28 lut 2009, 13:39

artekkrakow pisze:ale mogło kilka kropelek polecieć niżej
Masz spermę w kropelkach? <boje_sie>

I tak nasza dzielna drużyna niewielkich wzrostem ale potężnych sercem plemników, została wystrzelona z Shire armatą Gandalfa. Wylądowali w górach o dwóch wielkich szczytach. Z pomocą zaprzyjaźnionych krasnoludów szybko zeszli na nieprzebrane stepy. Stamtą, eskortowani przez jeźdźców Rohanu, dotarli do prastarego Lasu Włosów. Teraz wszystko było w rękach Tego Jednego, Tarzanem zwanego. Chwycił on Włos Przeznaczenia, huśtnął się jurnie, po czym czekał, aż Los rzuci go w otchłań, na której dnie czeka Komórka Jajowa.

Ale nie jednak się spierdolił na podłogę czy tam kanapę i został wytarty chusteczkami.

Słowem: ciąża Twojej lubej to mizerne s-f.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 28 lut 2009, 23:34

shaman pisze:Słowem: ciąża Twojej lubej to mizerne s-f.

Insza'allah <aniolek>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Beksa
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:57
Skąd: z nibylandii
Płeć:

Postautor: Beksa » 01 mar 2009, 19:42

mnie zastanawia jedno

czy bezpieczne byłoby jakbym wszedł sobie w moja partnerkę na chwile i wykonał parę ruchów po to aby zobaczyć jakę jest uczucie bez gumki czy też lepiej nie ryzykować? obydwoje nie planujemy wspólnej przyszłości dlatego nasz sex musy być bezpieczny pod tym względem.

wytrysku w partnerce nie byłoby na pewno z drugiej strony gdzieś czytałem ze nawet w tym śluzie który wydostaje się z penisa podczas podniecenie już mogą być plemniki, a przecież do zapłodnienia wystarczy jeden...
Ostatnio zmieniony 01 mar 2009, 19:43 przez Beksa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 mar 2009, 21:31

Beksa pisze:czy bezpieczne byłoby jakbym wszedł sobie w moja partnerkę na chwile i wykonał parę ruchów po to aby zobaczyć jakę jest uczucie bez gumki czy też lepiej nie ryzykować?
U mnie tak bywa zazwyczaj. A mamą też nie planuję być. Już nie ma co panikować ;) O ile ogromnych ilości tego płynu nie tworzysz (a spotkałam się z tym) to nie ma zmartwień. ;)
x
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 lis 2008, 01:48
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: x » 01 mar 2009, 23:03

uuu moon to ty tez tak robisz?? [:D]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 mar 2009, 23:10

A kto nie? Toż to normalne ;)
Lizmak
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2009, 20:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Czy to możliwe?

Postautor: Lizmak » 02 mar 2009, 21:01

Witam

Jakis dłuższy czas temu bawiłem się troszkę z moją dziewczyną doszło do wytrysku. Własnie w tym miejscu zaczyna się moje pytanie i zarazem problem.Chodzi o to, że nie pamiętam czy po wytrysku umyłem dłonie w mydle i pod wodą. Z tego co zdołałem sobie przypomnieć to na pewno wytarłem dłonie ręcznikiem i ogólnie miałem je suche. Czemu o tym piszę? Ponieważ jakieś dwie godziny póżniej znowu postanowilismy się nieco zabawić i włożyłem mojej partnerce palce do pochwy. Z tymże dłonie były na pewno suche nie siedziałbym przecież ze spermą na palcach :wink:


Mojej dziewczynie spóznia się ostatnio okres (nieznacznie póki co) wypomniała mi dziś te igraszki z palcami i teraz ja sam zaczynam się stresować. Tak jak juz wczesniej wspomniałem zdarzyło się to wszystko jakis czas temu i po prostu nie pamiętam czy umyłem dłonie ;) Ale nawet jezeli nie i mineło ok 2 godzin od ostatnich pieszczot a dłonie miałem wytarte ręcznikiem i suche to mimo wszystko mogło dojść do zapłodnienia? Czy to w ogóle możliwe? Zaznaczam, że dłonie były suche i wytarte.


bede bardzo wdzięczny za odpowiedz :)


pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 02 mar 2009, 21:10

na gorze jest oddzielny temat na takie wywody. poza tym bylo o tym tysiac razy, poszukaj sobie tem. Co drugie pytanie jest o to :]
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Rapid
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 08 mar 2006, 18:12
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Rapid » 02 mar 2009, 21:12

To się nazywa schiza ciążowa :D Pomijając wszystkie inne kwestie, wiesz ile żyją plemniki poza organizmem? Zapewniam cię że mniej niż 2 godziny <zalamka>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 mar 2009, 21:13

Niemożliwe nawet jeśli nie umyłeś.
Myśl! <cisza>
Lizmak
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2009, 20:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lizmak » 02 mar 2009, 21:27

Dziekuje za tak szybką odpowiedz ;) Wiem, że z mojego posta może wynikać, że jestem nieco nierozgarnięty, ale moja dziewczyna tak bardzo zaczęła panikować, że ta niepewność zaczeła się udzielać również i mi :) Oczywiście nie zdarzyło mi się żebym, którąś z ex-partnerek zapłodnił palcem (w dodatku suchym) ;) Zdaje sobie również sprawę, że plemniki poza organizmem nie żyją zbyt długo (chociaż jakby pobuszować trochę po necie to mozna trafić na rożne rewelacje w stylu, że plemniki poza organizmem potrafią przeżyć nawet do 7 dni :P)



Jeszcze raz dzięki - uspokoiłem się trochę :)
krzychuuu89
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2009, 14:37
Skąd: zielona góra
Płeć:

Postautor: krzychuuu89 » 05 mar 2009, 14:45

Witam, mam problem: moja dziewczyna zawsze miała okres regularnie, zdarzyło się niedawno,że dostała go tydzień za wcześnie.Niby wszystko ok,jest młoda może się zdarzyć.Jednak sytuacja powtórzyła się kolejny raz.Po tym okresie dostała następnego w zdecydowanie zbyt krótkim czasie,a następny dosłownie po 2 dniach.Zrobiła już badania ale wyników jeszcze nie ma.Dziewczyna skarży się też na ból piersi, Czy któraś z Was miała podobne doświadczenia? Czy są to tylko jakieś zaburzenia czy jest prawdopodobieństwo... ciąży? Dziękuję z góry za fachowe odpowiedzi.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 mar 2009, 16:12

Pewnie, że tak bywa jak się na chaos hormonalny.
Badania i dobry lekarz najwięcej jej powiedzą :)
ootakajednaoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 mar 2009, 13:15
Skąd: Kraków
Płeć:

błagam pomożcie

Postautor: ootakajednaoo » 11 mar 2009, 13:29

Kochałam sie z moim chłopakiem pierwszy raz od dwoch miesiecy zażywam tabletki antykonmcepcyjne na tzw,,torbiel jajnika" chlopak mial pre4zerwatywe wszedl we mnie lecz nie doszlo do stosunku bo plemniki sie nie wydosytały z czlonka godzine potem zaczelam krwawic ale to moglo byc spowodowane przebiciem błony czy mogło dosc do ciazy??? Błagam odpowiedz cie mi bo umieram ze strachu chyba juz nigdy nie ebde sie kochac
Młoda
Awatar użytkownika
*marzyciel*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:21
Skąd: ze snu
Płeć:

Postautor: *marzyciel* » 11 mar 2009, 15:54

ootakajednaoo, nie moglo
Przyjaciel to ten kto przychodzi, gdy inni wychodzą
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 11 mar 2009, 19:36

Mogło. Zależy jaką interpunkcję przyjąć w wypowiedzi ootakajednaoo.
ootakajednaoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 mar 2009, 13:15
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ootakajednaoo » 11 mar 2009, 20:21

Jak to mogło jak plemniki nie zostały wytworzone i nie doszlo do stosunku,doszlo tlyko do przebicia błony...? po za tym te tabletki jem juz teraz ponad 2 miesiace
Młoda

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 209 gości