1500 zł za pierwszy raz..

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 01 lut 2009, 12:06

passion_flower pisze:nie oznacza że będzie taki dżentelmen traktował ją w łóżku jak damę.

myślę, że wtedy jej "koledzy" panem się odpowiednio zajmą :)

fernandez pisze:szarmanccy, eleganccy i mili panowie nie płacą za seks [:D]

nie? zdziwiłbyś się pewnie ;)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Stormy

Postautor: Stormy » 01 lut 2009, 14:39

1500zl za noc biora normalne prostytutki, niby te lepsze, ale wszystkiego to one nie robia, ich przewaga nad innymi ze dojezdzaja do klienta, znaja jezyk obcy i maja ladne zdjecie na jakiejs tematycznej stronie w necie. i tyle. mi by bylo szkoda pieniedzy - 1500zl za pare sek i spuszczenie... wolalabym se prawko zrobic albo odlozyc.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 lut 2009, 14:43

mi by bylo szkoda pieniedzy - 1500zl za pare sek i spuszczenie... wolalabym se prawko zrobic albo odlozyc.
Ja nigdy nie pojmę jak można płacić (i to tyle) za coś co można mieć za darmo.
fernandez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2008, 14:47
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: fernandez » 01 lut 2009, 15:12

Mati pisze:passion_flower napisał/a:
nie oznacza że będzie taki dżentelmen traktował ją w łóżku jak damę.

myślę, że wtedy jej "koledzy" panem się odpowiednio zajmą :)


Tsss ! <hahaha> a jak "koledzy" (alfonsi) dostaną za takie traktowanie extra pieniądze ? Mało to sadystów u prostytutek ? <belt>
niczego sobie
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 01 lut 2009, 15:47

księżycówka pisze:Ja nigdy nie pojmę jak można płacić (i to tyle) za coś co można mieć za darmo.


Jak bedziesz miała 40-stkę, dupe do ziemi i cycki do pasa to takie myśli głowe najść mogą
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 lut 2009, 16:16

Martinoo pisze:Jak bedziesz miała 40-stkę, dupe do ziemi i cycki do pasa to takie myśli głowe najść mogą

A kluczowe w tym wszystkim jest jeśli będzie miała dupę do ziemi i cycki do pasa. Martinoo nie widziałeś nigdy atrakcyjnej 40latki? Takiej, która bez problemu i z młodszym o 20 lat facetem mogłaby sypiać? :>
Ostatnio zmieniony 01 lut 2009, 16:23 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
crazy_joe
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 09 lis 2008, 21:17
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: crazy_joe » 01 lut 2009, 18:53

księżycówka pisze: Ja nigdy nie pojmę jak można płacić (i to tyle) za coś co można mieć za darmo.


Bo trzeba się urodzić brzydkim i mało pewnym siebie, żeby to zrozumieć. Nie wszyscy mieli tyle szczęścia co ty.
Kapitan Bomba nie pie...li się z kosmitami.
Nap.....la z karabina, nie pyta.
Kapitan Bomba, i nie ma ch..a!
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 01 lut 2009, 19:28

To jest tez wygoda. Facet ktory wyglada i ma pieniadze i zone, czesto nie chce lazic po klubach i szukac szczescia, nawet za darmo. Pooglada sobie zdjecia w necie, ustali zasady, nie bedzie mial fochow, niespodzianek, telefonow do pracy, niepotrzbnych uczuc. Woli prosty uklad i nie tylko o seks mu chodzi. Stad taka popularnosc sponsoringu. I te pare zlotych miesiecznie jest dla niego tego warte, a szukanie po klubach wcale nie jest dla niego oszczednoscia. Nie mowimy tu przeciez o studentach, co nie maja 5 zl na piwo, dla nich barowka to oszczednosc, bo na podrzedna nawet prostytutke nie maja.

Mati, Andrew, za duzo filmow ogladacie. Prostytutki nie lubia seksu z klientami. Poczytajcie sobie ksiazki o nich, wywiady, prace naukowe (tak, takie tez juz sa). Jak je zapytasz " co wolisz, prace kasjerki za 800 zl, czy swoja za 5000", to powiedza, ze swoja. Ale przyczyny tego to nie tylko pieniadze. Taka prace wybieraja kobiety o specyficznej psychice, czesto molestowane w dziecinstwie, albo w inny sposob traktowane przedmiotowo, pozbawione mozliwosci odczuwania uczuc wyzszych. To wygodna wymowka facetow, ze prostytutki widac lubia seks.

Kobieta, ktora ma szacunek dla siebie i swojego ciala, ktora ma rozbudowana umiejetnosc odczuwania, nie wytrzyma w prostytucji tylko dla pieniedzy (chyba ze pieniadze mialyby isc na jakis wazny cel, ale to sie na filmach glownie zdarza). Cos sie musialo w jej zyciu stac, ze takie zarabianie jest dla nich latwiejsze, a to, co moze za te pieniadze kupic, jest wazniejsze dla niej, niz ona sama. Stad rozkwit nastoletniej prostytucji i studenckiej, bo wazniejsze dla tych osob staje sie, co moga i chca miec, a o uczuciach i wartosciach albo nie maja umiejetnosci myslec, albo odsuwaja to myslenie od siebie.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 01 lut 2009, 19:51

crazy_joe pisze:Bo trzeba się urodzić brzydkim i mało pewnym siebie, żeby to zrozumieć. Nie wszyscy mieli tyle szczęścia co ty.

no zobacz, a ja jestem brzydki, ale na dziwki bym nie poszedł :)

Miltonia pisze:Mati, Andrew, za duzo filmow ogladacie.

a ostatnio rzadko oglądam powiem Ci szczerze

Miltonia pisze:To wygodna wymowka facetow, ze prostytutki widac lubia seks.

szczerze? mało mnie obchodzi czy ona to lubi czy nie, ma to zrobić dobrze i tak bym nie żałował tej kasy wydanej na nią. i jak nie lubi, to ma wyglądać tak jakby to uwielbiała :) tego oczekuje się od dziwki, a jakiś % z nich na pewno lubi się bzykać ze swoimi klientami, niektórymi przynajmniej
Ostatnio zmieniony 01 lut 2009, 19:51 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
fernandez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2008, 14:47
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: fernandez » 01 lut 2009, 21:10

Mati pisze:i jak nie lubi, to ma wyglądać tak jakby to uwielbiała :)


dlaczego ?

Mati pisze:tego oczekuje się od dziwki,


dlaczego ? po co ?

Mati pisze:a jakiś % z nich na pewno lubi się bzykać ze swoimi klientami, niektórymi przynajmniej

śnij dalej.... ;] <pijak>
Ostatnio zmieniony 01 lut 2009, 21:11 przez fernandez, łącznie zmieniany 1 raz.
niczego sobie
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 01 lut 2009, 22:11

fernandez pisze:dlaczego ?

bo za to jej płacę. jak będę chciał zapłacić za otwór, to sobie kupię sztuczną cipkę, a ja płacę za seks z kobietą
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
fernandez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2008, 14:47
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: fernandez » 01 lut 2009, 22:20

Mati pisze:fernandez napisał/a:
dlaczego ?

bo za to jej płacę. jak będę chciał zapłacić za otwór, to sobie kupię sztuczną cipkę, a ja płacę za seks z kobietą

Ok, płacisz zatem za złudzenia. Wiesz co, jak lubisz sie łudzić, to idź lepiej na dobry film erotyczny i zonanizuj się w trakcie. Jesteś świadomie niemoralny :] .... prostytucja bo strasznie kryminogenny biznes. Te kobiety są wykorzystywane, a Ty do tego przykładasz rękę.

Ale, ale Mati. Przecież Ty nie chodzisz na dziwki ponoć ? Skąd taka zatem obrona tej fabryki snów ?
Ostatnio zmieniony 01 lut 2009, 22:22 przez fernandez, łącznie zmieniany 1 raz.
niczego sobie
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 01 lut 2009, 22:31

fernandez pisze:Ok, płacisz zatem za złudzenia. Wiesz co, jak lubisz sie łudzić, to idź lepiej na dobry film erotyczny i zonanizuj się w trakcie. Jesteś świadomie niemoralny :] ....

płacę za seks z kobietą, nie z otworem czy cipką, czy wypiętą dupą.

fernandez pisze:Te kobiety są wykorzystywane, a Ty do tego przykładasz rękę.

ja? w żadnym wypadku

fernandez pisze:Skąd taka zatem obrona tej fabryki snów ?

nabijam posty :]
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 lut 2009, 22:36

Martinoo pisze:ak bedziesz miała 40-stkę, dupe do ziemi i cycki do pasa to takie myśli głowe najść mogą
Ale póki co nie mam 8)
crazy_joe pisze:Bo trzeba się urodzić brzydkim i mało pewnym siebie, żeby to zrozumieć. Nie wszyscy mieli tyle szczęścia co ty.
Fakt, niektórzy dojrzali jako życiowe niedojdy. Ma mi być przykro? :? Nie muszę być piękna (i nie jestem) by mieć w nosie.

[ Dodano: 2009-02-01, 22:36 ]
Mati pisze:płacę za seks z kobietą, nie z otworem czy cipką, czy wypiętą dupą.
Na jedno wychodzi....
fernandez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2008, 14:47
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: fernandez » 01 lut 2009, 22:37

Mati pisze:fernandez napisał/a:
Ok, płacisz zatem za złudzenia. Wiesz co, jak lubisz sie łudzić, to idź lepiej na dobry film erotyczny i zonanizuj się w trakcie. Jesteś świadomie niemoralny :] ....

płacę za seks z kobietą, nie z otworem czy cipką, czy wypiętą dupą.

prostytutka nie jest kobietą, a seks z nią nie jest seksem, tylko rąbaniem drzewa

no ale co kto lubi

<chory>
niczego sobie
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 01 lut 2009, 22:55

księżycówka pisze:Martinoo napisał/a:
ak bedziesz miała 40-stkę, dupe do ziemi i cycki do pasa to takie myśli głowe najść mogą

swoją drogą, rzadko widziałem takie 40-stki. jakie Ty masz wyobrażenie o kobietach? bo ja np. spotkałem kilka kobiet w takim wieku i nie powiem, były baaaardzo atrakcyjne ;)

księżycówka pisze:Mati napisał/a:
płacę za seks z kobietą, nie z otworem czy cipką, czy wypiętą dupą.
Na jedno wychodzi....

myślę, że to zależy ile się płaci za takie coś

fernandez pisze:prostytutka nie jest kobietą, a seks z nią nie jest seksem, tylko rąbaniem drzewa

nie?? :| a ja myślałem, że prostytutka to też kobieta, tylko bierze za seks kasę... hmm. o ja nie douczony <zalamka> i nie wiem jak Ty fernandez, ale ja nie odważyłbym się rąbać drzewa moim penisem i raczej nie dałbym też rady :/
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 lut 2009, 23:01

Mati pisze:myślę, że to zależy ile się płaci za takie coś
Ja myślę, że i tak nie warto. Ja nawet przygodny seks lubię dobry. A nie aż takie podejście.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 01 lut 2009, 23:24

Martinoo pisze:Jak bedziesz miała 40-stkę, dupe do ziemi i cycki do pasa to takie myśli głowe najść mogą

Kolejny Kosmita? <hmm> Dlaczego nic mi nie wisi, kurde? ;DD
Może Martinoo ma jakieś "wiszące" geny i obawia się swojej 40stki? Cóż... Panom prędzej może coś walnąć o ziemię, więc jeśli przykłada się wielką wagę tylko do powłoki zewnętrznej, to biada, oj, biada 8)

E tam, nie warto płacić... Jeśli ktoś ma ochotę, to niech to robi, tylko nie wiem, po co przez tyle czasu gada o tym na forum? :]
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 01 lut 2009, 23:49

Mati pisze:płacę za seks z kobietą, nie z otworem czy cipką, czy wypiętą dupą

Nie rozumiem dlaczego bronisz tej postawy i hipotetyzujesz wielce, skoro nigdy nie byłeś i nie chcesz byc klientem takiej pani O_o Klawaitury Ci nie szkoda?
Mati pisze:nabijam posty

Tylko, że licznik postów przy nicku został skasowany jeszcze chyba przed Twoim pojawieniem sie na forum. Nie rozumiem pisania 'dla pisania", które do tematu nic nie wnosi.
fernandez pisze:prostytutka nie jest kobietą

Jest kobietą. Tylko coś w niej zostało wypaczone albo przez innych ludzi albo przez nią samą.
Mona pisze:Dlaczego nic mi nie wisi, kurde?

To na pewno te operacje plastyczne :D
Mona pisze:E tam, nie warto płacić...

Pewnie, że nie. Ja na przykład daję za darmo <pijak> Co prawda jednemu od dłuższego czasu ale za darmo :D
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 02 lut 2009, 01:28

runeko pisze:Tylko, że licznik postów przy nicku został skasowany jeszcze chyba przed Twoim pojawieniem sie na forum. Nie rozumiem pisania 'dla pisania", które do tematu nic nie wnosi.

co by dyskusja była ciekawa i coś się działo :)

runeko pisze:Nie rozumiem dlaczego bronisz tej postawy i hipotetyzujesz wielce, skoro nigdy nie byłeś i nie chcesz byc klientem takiej pani

myślę, że wielu z nas tutaj hipotetyzuje na ten temat, a co by nie było nudno to stanąłem po drugiej stronie :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 lut 2009, 08:32

Miltonia pisze:
Mati, Andrew, za duzo filmow ogladacie. Prostytutki nie lubia seksu z klientami. Poczytajcie sobie ksiazki o nich, wywiady, prace naukowe (tak, takie tez juz sa).

Nie chce tu wyjsc w tej chwili na niemiłego, ale to Ty za duzo wlasnie ksiazek poczytalas jak i prac byc moze naukowych, ktorych jednak negowac ja nie zamierzam , ale ktore dla mnie są o kant dupy rozczas bo pzreciez nie stanowią o WSZYSTKICH prostytutkach, a zaledwie o grupie nad która ktos rozłozył badania - i tyle !! to po co mam czytac owe dla mnie dyrdymały ?Moja opinia wyrazona nie opiera sie na zadnym filmie !!

Miltonia pisze:
albo nie maja umiejetnosci myslec, albo odsuwaja to myslenie od siebie.


No wlasnie !
Oczywistym tez jest iż sex z kazdym klientem nie bedzie fajny , ale sa klienci z ktrymi ów jest fajny !

[ Dodano: 2009-02-02, 08:38 ]
fernandez pisze:
szarmanccy, eleganccy i mili panowie nie płacą za seks [:D] Filmy typu Pretty Woman to bajka dla naiwnych i ubogich.


Bo co ? bo FERNANDEZ tak napisał ? <hahaha> nie zozsmieszaj mnie , ja wiem ze płacą ! i wiem ze prostytutkom ! i nie koniecznie ją bzykają , czasem tylko na kawe, czy obiad zabierają , ale ty pewnie wiesz lepiej !! <fuckoff>
Ostatnio zmieniony 02 lut 2009, 08:39 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 lut 2009, 09:42

runeko pisze:To na pewno te operacje plastyczne

Tak, rune, operacje miałam, zanim mi cycki urosły - taki myk! [:D]
runeko pisze:Ja na przykład daję za darmo Co prawda jednemu od dłuższego czasu ale za darmo

Bo Ty dobra Kobieta jesteś ;DD
Andrew pisze:Bo co ? bo FERNANDEZ tak napisał ? nie zozsmieszaj mnie , ja wiem ze płacą ! i wiem ze prostytutkom ! i nie koniecznie ją bzykają , czasem tylko na kawe, czy obiad zabierają , ale ty pewnie wiesz lepiej

Oj, bo prostytutka tylko z jednym kojarzy się, bo taki mit, co innego gejsza - zawoalowana, a jakże kiedyś pożądana :)
Endriuł, daj spokój Młodzieży. Pożyją Chłopaki i być może przekonają się :)
Ostatnio zmieniony 02 lut 2009, 09:45 przez Mona, łącznie zmieniany 2 razy.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 02 lut 2009, 14:33

Andrew pisze:prac byc moze naukowych, ktorych jednak negowac ja nie zamierzam , ale ktore dla mnie są o kant dupy rozczas bo pzreciez nie stanowią o WSZYSTKICH prostytutkach, a zaledwie o grupie nad która ktos rozłozył badania - i tyle !!

Gdybyś cokolwiek wiedział, jak przeprowadza się takie badania naukowe i ustala ich wyniki, to byś się nie spierał, żeby nie napisać inaczej <chory>

Andrew pisze:Moja opinia wyrazona nie opiera sie na zadnym filmie !!

a na czym?

Znam jedną osobą, z moich bliskich znajomych, która z takich usług korzystała - i miło je wspomina, też upierając się, że dziewczyna miała z tego przyjemność. Pewnie bywa i tak. Ale tu chodzi o większość.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2009, 15:06 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 lut 2009, 19:41

Nigdy ja ! nie pisalem, ani nawet na myśli nie mialem "wiekszosci" Co mnie ona w ogole obchodzi ? wróć i sama sprawdź.
wkleje ...
endriuł pisze:I tu sie mylisz - wszystko zalezy od klienta ! Jesli bedzie to prosty napalony ryl - to lubienie tego jest naprawde dla niej ciezkie, ale jesli to jest szarmancki elegancki Pan w dodatku miły, to sex moze dla niej byc całkiem całkiem.

czytac kazdy umie ! nie jest to tekst stanowczo twierdzacy ...


Mia pisze:a na czym?

Znam jedną osobą, z moich bliskich znajomych, która z takich usług korzystała - i miło je wspomina, też upierając się, że dziewczyna miała z tego przyjemność. Pewnie bywa i tak. Ale tu chodzi o większość.


Czyli Ta osoba to facet...widzisz a ja znam ta druga stronę, a badania wiem jak sie pzreprowadza. <browar>
I nie miej sie za wszystko wiedzaca lepiej - naprawdę ! <browar> jeszcze raz <browar>
Ostatnio zmieniony 02 lut 2009, 19:48 przez Andrew, łącznie zmieniany 3 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 02 lut 2009, 19:48

Andrew pisze:Czyli Ta osoba to facet...widzisz a ja znam ta druga stronę

i co w związkuz tym?

Andrew pisze:to po co mam czytac owe dla mnie dyrdymały ?

Andrew pisze:a badania wiem jak sie pzreprowadza. <browar>

mhm, jasne. Ale skoro tak, do doskonale zdajesz sobie sprawę, jak do owych badań ma się jenostka, o której tak zawzięcie opowiadasz :)

Andrew pisze:wszak kazdy robi to co lubi [:D] a ty lubisz robic to co robisz ? wiec dlaczego zakladasz iż one np. NIE ?

Bo większośc jednak nie lubi :]

Jesli bedzie to prosty napalony ryl - to lubienie tego jest naprawde dla niej ciezkie, ale jesli to jest szarmancki elegancki Pan w dodatku miły, to sex moze dla niej byc całkiem całkiem.
_________________

między całkiem całkiem a lubię/uwielbiam też jest jeszcze spora różnica.

[ Dodano: 2009-02-02, 19:53 ]
I nie miej sie za wszystko wiedzaca lepiej - naprawdę ! <browar> jeszcze raz <browar>
_________________

Ganisz kogoś, za dokładnie taka sama postawe jak sam prezentujesz - bo Twoje zdanie, Twoja opinia, jest tą lepszą. O prostytutki, nie będę się spierać, nie pracuje w burdelu, nie znam nikogo, kto z takich usług regularnie korzystał (i dobrze) ani nie mam takich koleżanek, przyczepiłam się tylko do badań naukowych, które są dla Ciebie wyssanymi z palca dyrdymałami, bo Andrew - wszystkowiedzący - ma inne zdanie :] <glaszcze>
Ostatnio zmieniony 02 lut 2009, 20:03 przez Mijka, łącznie zmieniany 2 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
trueboy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 23 wrz 2008, 02:30
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: trueboy » 02 lut 2009, 21:33

Coś ten temat zboczył chyba z toru:)
Kolega pytał się przede wszystkim co sądzimy o skorzystaniu z prostytutki ogólnie i przede wszystkim ten pierwszy raz. Natomiast dyskusja jest gdzieś obok:) Nie ma wypowiedzi Panów, którzy korzystali (tylko dyskusje-tych bardzo doświadczonych):)
Panie oprócz "mia" nie wiele sensownego wnoszą, poza tym, że wykazują normalne kobiece podejście do sprawy (to wybrana powinna być...Itp. "ble..ble..":)
Uważam, tak: Seks z prostytutką jest zawsze czymś nieco innym, obarczonym brakiem uczucia, czy zabezpieczeniami przed "syfami". Tym bardziej jak mamy tam iść po raz pierwszy i w tym przypadku po raz pierwszy znaleźć się w środku, jest to trudna decyzja.
Jest to na pewno niezłą dawka stresu i adrenaliny. Czy warto? I tak i nie. Trzeba mieć jedno na uwadze...A raczej mieć odwagę!!To jednak dość odważne "posunięcie":) może new boy nie chce czekać i starać się o normalną kobietę, gdy ma na oku od "zaraz" piękna i seksowną...Ale dziwkę...I dlatego się zastanawia. Nie widzę w tym nic złego...Najistotniejsze jest to czy facet jest na tyle zdesperowany i twardy psychicznie, że przyjmie taką wizytę jako zwykły seks czy nie da rady?Jeśli da to OK. Jeśli nie to wtedy tacy żałują ,że tak postąpili.
Każdy z nas inaczej odczuwa różne "rzeczy"....
fernandez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2008, 14:47
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: fernandez » 02 lut 2009, 23:27

Andrew pisze:ale sa klienci z ktrymi ów jest fajny !

prostytutka Ci powiedziała ? 8) Dobry z niej fachowiec [:D]

trueboy pisze:Nie widzę w tym nic złego...Najistotniejsze jest to czy facet jest na tyle zdesperowany i twardy psychicznie, że przyjmie taką wizytę jako zwykły seks czy nie da rady?Jeśli da to OK. Jeśli nie to wtedy tacy żałują ,że tak postąpili.
Każdy z nas inaczej odczuwa różne "rzeczy"....


Uhm. Och Ci "odważni" i "twardzi psychicznie" koneserzy pięknej martwej natury.
niczego sobie
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 lut 2009, 07:56

fernandez pisze:prostytutka Ci powiedziała ?

Nie prostytutka - bo na jednej jaskółce co wiosny nie czyni bym sie nie opierał ..tylko prostytutki !! jak bys nie zauwazył jest to liczba mnoga !! [:D]
Jej zas fachowosc nie ma tu nic do rzeczy .

Mia pisze:Ganisz kogoś, za dokładnie taka sama postawe jak sam prezentujesz - bo Twoje zdanie, Twoja opinia, jest tą lepszą. O prostytutki, nie będę się spierać, nie pracuje w burdelu, nie znam nikogo, kto z takich usług regularnie korzystał

Nic podobnego i szkoda, ze tego nie widzisz ! Ktos powiedział, napisał, ze sex dla prostytutki nie moze byc fajny (pal juz liocho nazywnictwo, wiadomo o co chodzi) ja napisalem, iz ten ktos sie myli i wyjasnilem dlaczego !! Ty sie wcialas ! Po co skoro jak sama piszesz - " o prostytutki sie spierac nie bedziesz jak i nie pracujesz w burdelu " to po co pyszczysz w temacie ? w tej kwesti ? co chcesz udowodnic ? Badania ? co mnie jak pisalem , tu nie jest temat o badaniach ....
A Ty autorze tematu idz i to zrób ! One od tego są ! jak swiat swiatem były i bedą - wiec cokolwiek ktokolwiek tu nie napisze jest tylko jego widzeniem sprawy - tak jak np. praca w tesco - musisz wiedziec co kto na ten temat ? musisz ? szkoda , ze o kierunek studiów nie pytasz zatem .
BEDZIESZ przynajmniej obsłużony w tej kwesti poprawnie ! i nic to, iż Ona Cie pozadac nie bedzie, a tylko wysmienicie grac swoją rolę bedze. Zrobi z Tobą co zechcesz , albo wszystko ! czego od małolaty spodziewac sie raczej nie mozesz - choć róznie to bywa ! innymi słowy - JAK CHCESZ ? to Twój wybór .
Ostatnio zmieniony 03 lut 2009, 08:09 przez Andrew, łącznie zmieniany 4 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 lut 2009, 11:36

Andrew pisze:to po co pyszczysz w temacie ? w tej kwesti ? co chcesz udowodnic ? Badania ? co mnie jak pisalem , tu nie jest temat o badaniach ....

Będę wypowiadać się, w takim temacie, w jakim zechcę, Andrew. Bez uprzedniego pytania Cię o łaskawe przyzwolenie, wybacz :] Miltonia napisała o badaniach, ja dodałam tylko, że się zgadzam, bo dla mnie praca NAUKOWA to pewien wyznacznik, Andrew, a nie dyrdymały. I tak, więcej są dla mnie warte takie badania, niż Twoje opinia, na podstawie zasłyszanych, nie Twoich bezpośrednio, doświadczeń.
Andrew pisze:Nic podobnego i szkoda, ze tego nie widzisz !

Jasne <hahaha>
Ostatnio zmieniony 03 lut 2009, 13:20 przez Mijka, łącznie zmieniany 3 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 03 lut 2009, 16:26

Miltonia pisze:Taka prace wybieraja kobiety o specyficznej psychice, czesto molestowane w dziecinstwie, albo w inny sposob traktowane przedmiotowo, pozbawione mozliwosci odczuwania uczuc wyzszych.


a mi się zawsze wydawało, że to bardziej przyziemnie wygląda i prostytutkami zostają przede wszystkim kobiety, które kochają łatwe pieniądze i życie na odpowiednim poziomie, którego w żaden inny sposób nie mogą sobie zapewnić, bo są słabo wykształcone i nie mają specjalnych szans tego wykształcenia zdobyć,a poza tym są leniwe i nie umieją się przystosować do normalnej pracy za biurkiem , gdzie ceniona jest odpowiedzialność, punktualność, obowiązkowość...
Chaos is a friend of mine

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 228 gości