Co kobieta może dać mężczyźnie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lis 2008, 13:03

Dobra nieprzystosowani do zycia w społeczeństwie koledzy Teda nie sa tematem tej rozmowy <mlotek>
Koniec
claudix91
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2008, 18:30
Skąd: gdz
Płeć:

Postautor: claudix91 » 07 gru 2008, 18:39

nie kazda kobieta nie chce mic dzieci

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 26 gru 2008, 00:28

Dzindzer pisze:Dobra nieprzystosowani do zycia w społeczeństwie koledzy Teda nie sa tematem tej rozmowy <mlotek>
dobra tematem są kobiety; lektura do poduszki http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/ ... ty,34998,1
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 26 gru 2008, 15:07

Blazej30 pisze:dobra tematem są kobiety; lektura do poduszki http://www.newsweek.pl/ar...kobiety,34998,1


Coś w tym jest. :] Wystarczy się dobrze w posty naszych forumowych pań wczytać. <lol> ...Myślę, że znajdujemy się obecnie na etapie, w którym to "rewolucja pożera własne dzieci". <faja> Blazej, jak to mówią Amerykanie - niech śmieciarze zajmują się śmieciami. ;)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 28 gru 2008, 16:41

PFC pisze:...Myślę, że znajdujemy się obecnie na etapie, w którym to "rewolucja pożera własne dzieci". <faja>
teraz nie dziwota że gejostwo się szerzy jak czarna śmierć w średniowieczu...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2008, 12:35

I kto to pisze ? Gejostwo sie nie szerzy ! ludzi jest po prostu coraz wiecej - to raz, a dwa ... wiecej sie o tym mówi - i tyle.
Najwiecej jednak mają w kwesti kobiet do powiedzenia Ci - co mają z nimi minimalny kontakt. Ja zyje na tym swiecie troche dłuzej, ale o kobiecej populacji mam inne zdanie, moze dlatego, ze mnie tam zadna kobieta nie skrzywdzila mocno, a i jak mi kiedys cyganka wróżyła - mam szczescie do kobiet.
Generalnie jest tak - ze wiekszosc ma racje , wiec Tedowi i Błazejowi jak i Engowi odpuszczam. <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 gru 2008, 12:41

ciekawe, co by mi wywróżyła ;DD I czy ja też mam szczęście do kobiet :] Patrząc na przeszłość, śmiem wątpić.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 29 gru 2008, 17:15

Andrew pisze:Gejostwo sie nie szerzy ! ludzi jest po prostu coraz wiecej - to raz


A co mają Chińczycy powiedzieć?... Tam się głównie chłopcy rodzą, więc problem jest szczególnie palący. <lol>

Andrew pisze:wiecej sie o tym mówi - i tyle


To prawda. :)

Andrew pisze:a i jak mi kiedys cyganka wróżyła - mam szczescie do kobiet


A zegarek na swoim miejscu został? :> ...To nie jest szczęście. Po prostu wpasowujesz się w oczekiwania większej liczby kobiet niż przeciętnie, co najwyżej. :] To, że wiele rzeczy odbywa się podświadomie, nie oznacza, iż mamy do czynienia z jakąś wiedzą tajemną. <aniolek>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 gru 2008, 17:30

PFC pisze:Tam się głównie chłopcy rodzą, więc problem jest szczególnie palący. <lol>

A jak to niby problem :>
Ich tam i tak za dużo, a facet z facetem dziecka se nie zrobią ;)

PFC pisze:nie oznacza, iż mamy do czynienia z jakąś wiedzą tajemną. <aniolek>

Tajemna nie tajemna, dla wielu nieosiągalną.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 29 gru 2008, 19:35

Dzindzer pisze:A jak to niby problem :>


A wiesz Ty co się np. w wojsku albo męskich szkołach w GB wyprawia? <boje_sie>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2008, 21:52

No przeciesz nie dałem sobie cygance powróżyć . Tak mówiła zachęcając mnie do owej czynności. Więc jak by stało się . Tak poza tym to wiele bym mógł w tej kwesti napisac , ale po co pisac jak nikt nie uwierzy, a i jeszcze pomysli "ale gupi" [:D] jednak fakty są dziwne ... <browar>
Ostatnio zmieniony 30 gru 2008, 07:59 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 gru 2008, 23:50

Andrew pisze:No przeciesz nie dałem sobie cygance powróżyć . Tak mówiła zachęcając mnie do owej czynności. Więc jak by stało się . Tak poza tym to wiele bym mógł w tej kwesti napisac , ale po co pisac jak nikt nie uwierzy, a i jeszcze pomysli "ale gupi" jednak fakty są dziwne ...

Ale, że niby co, przeleciałeś tą cygankę, że "głupi"? ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 sty 2009, 09:24

Nie ! i dobrze wiesz ! cjodzi o to co bym napisał ! a w co Wy byscie nie uwierzyli - bo gdybym napisal, ze widzialem UFO - to pomyslalas by ze widiałem i chodzi mi o Enga ! kapito ? [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 01 sty 2009, 11:58

Andrew pisze:cjodzi o to co bym napisał ! a w co Wy byscie nie uwierzyli - bo gdybym napisal, ze widzialem UFO - to pomyslalas by ze widiałem i chodzi mi o Enga !


Umieram z ciekawości zatem na temat tego, co mógłbyś napisać. :] ...Cóż, ja Ci uwierzę, bo wiem, żeś niestandardowy. ;)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 sty 2009, 14:38

Ale... sek w tym, iż mnie Wasza wiara w ewentualne me tresci tu pisane spływa jak woda po kaczce. Nie potrzebuje dania wiary temu co bym napisał, lub wyszydzenia przez kogokolwiek owych tresci pisanych opisujących wydarzenia, które jednak zaistniały.
Styknie ... ze w owych wydarzeniach prócz mnie uczestniczyły inne osoby i to one sa swadkami rzeczy dziwnych - ale zaistniałych. <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 01 sty 2009, 15:08

Ale... sek w tym, iż mnie Wasza wiara w ewentualne me tresci tu pisane spływa jak woda po kaczce. Nie potrzebuje dania wiary temu co bym napisał, lub wyszydzenia przez kogokolwiek owych tresci pisanych opisujących wydarzenia, które jednak zaistniały.
Styknie ... ze w owych wydarzeniach prócz mnie uczestniczyły inne osoby i to one sa swadkami rzeczy dziwnych - ale zaistniałych. <browar>
_________________


Chyba jeszcze do końca trzeźwy nie jesteś. :] ...Ja w każdym razie nie rozumiem logiki wywodu Twego, zawartego w kilku ostatnich postach. :| Tak więc może zakończmy już ten wątek zanim zrobi się jeszcze dziwniej. <hahaha>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 sty 2009, 16:17

No sam widzisz - juz nie rozumiesz jak sam piszesz , a co by było gdybym jednak pare rzeczy tu opisał ? wiec sam rozumiesz , ze nie sposób <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 sty 2009, 16:22

Andrew pisze:Tak poza tym to wiele bym mógł w tej kwesti napisac , ale po co pisac jak nikt nie uwierzy, a i jeszcze pomysli "ale gupi"


napisz, napisz :) chętnie poczytam i podyskutuję.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 01 sty 2009, 16:30

TedBundy pisze:napisz, napisz :) chętnie poczytam i podyskutuję.


Też mu to proponowałem... Andrew, stary druhu, Ty nie wiesz jakie ja już historie słyszałem. :D Myślisz, że jesteś w stanie mnie zaskoczyć czymś? <aniolek> Bring it up. <diabel>
Ostatnio zmieniony 01 sty 2009, 16:31 przez PFC, łącznie zmieniany 2 razy.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 sty 2009, 16:53

Złe załozenie ! wcale zaskakiwac nikogo nie zamierzam, co najwyzej sami sie zaskoczycie ! a to subtelna roznica. <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 01 sty 2009, 19:05

Nadal czekamy. <faja>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
whitebird
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 107
Rejestracja: 19 mar 2006, 16:18
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: whitebird » 06 sty 2009, 21:12

Dobra kilka dni minęło, ktoś jak czytał wie o co chodzi, po krótce:

Ona (20) Ja (23)
Dwuletni związek, początek super chociaż na odległość, widywaliśmy się trzy dni w miesiący czasami tydzień jak miałem wolne, wakacje spędzała u mnie. Normalnie była dla mnie ideałem. Miała się do mnie przeprowadzić na stałe (byliśmy wówczas razem 17 miesięcy), spędziła u mnie trzy miechy po czym stwierdziliśmy że wracamy do kraju na studia itd. Od czasu powrotu coś zaczęło się psuć, pojawił sie dystans i ochłodzenie w sytuacjach intymnych. Nasz związek jakby zaczął słabnąć, chociaż widywaliśmy sie prawie codziennie, w tym też szukałem powodu, myślałem że zaczęło być to dla niej męczące, odpuściłem więc trochę, jak to się mówi dałem zaczerpnąć świerzego powietrza i do tej pory tak jest, widujemy się trochę mniej i z reguły z jej inicjatywy, albo wspólnie planujemy spotkania. Gdy sytuacja się jeszcze bardziej wychłodziła moja luba powiedziała mi że coś zaczęło wygasać z jej strony. Próbowałem to jakoś naprawić choć szczerze nie wiedziałem jak, było mnóstwo kłótni, irytacji, nieporozumień i szukania dziur w całym, przez obie strony oczywiście, bo nie ukrywam irytujemy siebie czasami... . Kilka dni temu mimo że nasza codziennośc nie bardzo się zmieniła poinformowała mnie że z jej strony wróciło wszystko do normy, że mnie Kocha itd...nawet nie wiecie jak się ucieszyłem. Problem w tym że nadal się irytujemy np dzisiaj ;/ wiele słów branych zbyt serio, zarówno przeze mnie jak i przez nią, no ale nic, znam ją na tyle że do momentu gdy nie przesadzi jestem w stanie to znieść :) Kolejn sprawa to taka że moja luba ma obecnie (w przeszłości było super jak wspominałem) poziom libido bliski zeru. Kochamy się raz/dwa razy w miesiącu, a co mnie najbardziej irytuje to to że w sytuacjach najbardziej srzyjających, romantycznych, lub kiedy zwyczajnie siedzimy sobie w wannie i ja zaczynam jakąś grę wstępną, zostaje odtrącony. Chyba każdy facet mnie potrafi zrozumieć, chociaż nikomu nie życze żeby znalazł się w takiej sytuacji, w której widzi swoją ukochaną nago, jest bardzo pobudzony i widać to po nim i pojego zachowaniu, wyglądzie też :P Anrew czy ktoś mi w innym poście doradzał żebym sobie dał spokój, ale to nie jest takie proste...mamy tutaj swoisty kontrast, Duże uczucie (bardzo mocno ją kocham), potrzeba czułości i namiętności wypływającej z jej strony, dla mnie to oczywiste że się bezgranicznie pragnie kochaną osobę, może dlatego że seks jest przeze mnie bardzo silnie psychicznie odbierany, może nawet silniej niż fizycznie, trudno w to uwierzyć... ech...Ktoś kiedyś napisał "jeżeli Ci nie odpowiada to z nią zerwij, to tak jakby Ci w niej przeszkadzała jej gadatliwość, naiwność, bo kontrast popędów jest dobrym przykładem na brak dopasowania się partenrów i gdy nie da się dojśc do kompromisu nic z tego nie będzie"

P.S. Wybaczcie że się troszke powtórzyłem :)
zinnat
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 sty 2009, 10:17
Skąd: Kierunek wschód
Płeć:

Re: Co kobieta może dać mężczyźnie

Postautor: zinnat » 07 sty 2009, 12:06

[
Biorą, chcą, pragną, manipulują i wykorzystują. Emocje takie są pompowane w media dzięki którym kobiety same się nakręcają w tym żenującym biegu po nieosiągalne.

Ktoś kiedyś powiedział , że "Tam gdzie diabeł nie może tam babę poślę" czy coś takiego.

Zastanawialiście się kiedyś co daje wam wasza kobieta? Obowiązki, zobowiązania, wydatki, miłość, sex? To pryszcz, nic w zwarciu z tym co ma do zaoferowania poukładany mężczyzna.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 sty 2009, 12:47

zinnat pisze:To pryszcz, nic w zwarciu z tym co ma do zaoferowania poukładany mężczyzna.

Czyli co
Obowiązki, zobowiązania, wydatki, miłośc, sex ?

Kolejny biedny skrzywdzony frustrat <glaszcze>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sty 2009, 15:00

Ja tam za wiele od kobiety nie chce, ma mnie jednak kochac , pragnać i uprawiac ze mna sex! (nie z obowiazku) wtedy mogę o nia dbać, szanowac ja jak i postawic na swym prywatnym piedestale.


zinnat pisze:[

Obowiązki, zobowiązania, wydatki, miłość, sex? To pryszcz, nic w zwarciu z tym co ma do zaoferowania poukładany mężczyzna.

A co bys ty chcial z pieniedzmi robic ? [:D]

Ciezko znalesc kobiete taka jaką bysmy chcieli i gdyby nie to, ze sklania nas natura do płci przeciwnej jednak, chociaż by po to by pociupciac,( czyli jednak ten poped jest tu ważny i ni jak na szmirostwo Tedzia to nie wyglada ) to wolał bym byc z facetem - problem w tym , ze do takowego pozadania nie czuję <hahaha>

Wiec wszystkie pisaniny masci takiej iz zwiazku sie nie zaczyna od dupy strony legają w gruzach, bo po co takiemu w koncu kobieta ? zwiazek stworzyc mozna z mezczyzną .
Ostatnio zmieniony 07 sty 2009, 15:08 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 sty 2009, 15:08

zinnat pisze:Emocje takie są pompowane w media dzięki którym kobiety same się nakręcają w tym żenującym biegu po nieosiągalne.


tak, media sączą jad. Wiele razy o tym pisałem. Spustoszenie, jakie wyrządziły mass-media w ostatnich kilku,kilkunastu latach jest porażające.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 322 gości