Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Trafiaja tu topiki ktore zostały załozone w działach tematycznych forum, a do nich nie pasowały. Posty w tym dziale automatycznie są kasowane co 180 dni.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 wrz 2008, 23:11

TedBundy pisze:ile Ty masz lat, trzeci rok studiów by to oceniać? <diabel> <diabel>
Masz przy profilu. 4 rok. W każdym razie trzeba brać poprawkę na to, że dane studia wcale nie koniecznie będą tak wyglądać jak ktoś sądzi przy maturze.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 wrz 2008, 23:13

po to każdy ma rozum, oczy i uszy by wcześniej zasięgnąć języka i zorientować się, ile się da :) Wbrew pozorom, wiele to daje.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 07 wrz 2008, 23:17

Blazej30 pisze:Mati, a wojsko

jeśli pytasz poważnie, to owszem myślałem o tym...ale i tak najpierw chciałbym skończyć jakieś studia, żeby w razie jakby mi się wojsko znudziło, nie mieć niczego prócz matury i technika. zresztą, wojsko raczej odpada...zbyt głośny słyszę sprzeciw, gdy o tym mówię ;)

aha...od razu odpowiem na idiotyczne komentarze Augusto...nie, nie dyktuje mi co mam robić i kim być w przyszłości
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 wrz 2008, 23:18

Oj wiem, wiem. O co innego mi chodzi. O to, że mimo tego można mieć inne wyobrażenie, że jak się studia zacznie to może się okazać, że to jednak nie to, że się nie podoba itd. itp. Już nie mówiąc o tym, że ktoś może wręcz odkryć inną pasję w sobie, a swoje studia wręcz znienawidzić.
Najlepsza opcja to iść na coś z autentycznego zamiłowania.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 07 wrz 2008, 23:18

TedBundy pisze:Dla mnie to średnio istotne, ale szanuje jej wiarę i wymarzony najważniejszy dzień. Więc będzie kościelny.

widzę Ted, że w tej kwestii mamy dość podobne poglądy :) choć nie powiem, może nie tyle co marzy, co chciałbym mieć kościelny :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 wrz 2008, 23:19

Zapisuję się na prawko w tym tygodniu. Ja chcę jeeeeeeździiiiiiiić, to takie przyjemne.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 07 wrz 2008, 23:27

SaliMali pisze:A jeżeli jeszcze nie dojrzałam do ślubu to mam nadzieję, że już do końca moich dni dojrzeć nie zdążę.


również mam taką nadzieję, chociaż wszyscy mi wróżą, że właśnie przez swoje poglądy najszybciej pójdę pod ołtarz i skończę jako praczka, sprzątaczka i kucharka z 3 dzieci na karku- katastrofa :|
TedBundy pisze:po to każdy ma rozum, oczy i uszy by wcześniej zasięgnąć języka i zorientować się, ile się da :)


ja tak właśnie zrobiłam i nie pomogło mi to za bardzo. swoje studia znienawidziłam teraz na 2 roku. chciałam się jeszcze wypowiedzieć na temat studiów, ale w obecnej sytuacji lepiej niet <chory>

[ Dodano: 2008-09-07, 23:29 ]
lollirot pisze:Zapisuję się na prawko w tym tygodniu. Ja chcę jeeeeeeździiiiiiiić, to takie przyjemne.


mnie właśnie mocno do tego przymuszają, póki co się upieram.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 07 wrz 2008, 23:32

Mati pisze:widzisz Ted, tu właśnie pojawia się historia
Tak juz powazniej nieco- Bedziez zalowal. To sa nudne studia, a wiedze ktora Ci sie wydaje, ze mozesz na hiscie zdobyc, bez problemu zdobedziesz samemu sie interesujac. Jesli juz na sile chcesz uderzac w nauki spoleczne- psychologia, socjologia, od biedy politologia czy stos. miedzynarodowe (chociaz te dwa to taki sam badziew jak hista. Ale lepiej w CV wyglada.). Ew. jakies filologie, co nie jest zlym pomyslem jesli dobrze wybierzesz.
Nie idz na histe, marnowanie czasu a jakikolwiek sukces na tym polu nie bedzie w zaden sposob procentowal, nie liczac satysfakcji. A to troche malo.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 07 wrz 2008, 23:36

Wujo Macias pisze:a wiedze ktora Ci sie wydaje, ze mozesz na hiscie zdobyc, bez problemu zdobedziesz samemu sie interesujac.

też do takiego wniosku doszedłem Wujo. ba! zdobędę wiedzę o szczególnie interesujących mnie epokach i wydarzeniach, bez zbędnego zagłębiania się chociażby w historię starożytnego egiptu, który wydaje się być wyjątkowo nudny jak dla mnie :)

Dzięki Wujo za radę <browar>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 07 wrz 2008, 23:46

Mati pisze:historię starożytnego egiptu, który wydaje się być wyjątkowo nudny jak dla mnie
<laser>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Tristram
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 08 lip 2007, 00:51
Skąd: DSOTM
Płeć:

Postautor: Tristram » 07 wrz 2008, 23:49

Mati pisze:chodzi o to, że informatyka mnie nie kręci już tak jak to było 3 lata temu...

Mati, ja pamiętam, że przed maturą też miałem wątpliwości (choć serce mi podpowiadało od 10 roku życia, że zostanę programistą ;)). Moja rada: idź na tą informatykę o ile komputery to Twoja prawdziwa pasja. Bo jeżeli pójdziesz na zasadzie "fajne studia, dobre perspektywy i niezła kasa" to ja Ci mówię już teraz, że nigdy nie będziesz dobrym fachowcem. Idź... o ile lubisz matmę, fizykę i nie boisz się tych przedmiotów. Bo tylko wtedy nie polegniesz na analizie matematycznej, na podstawach elektroniki, na badaniach operacyjnych (a to chyba wszędzie na informie jest).

Ogólnie to się zgadzam z Tedem. Niestety życie pokazuje, że niektórzy to idą na studia, a nawet nie zajrzą do informatora, żeby o swoim kierunku poczytać, a później rozczarowanie <zalamka>. U mnie w grupie specjalizacyjnej na produkcji oprogramowania dziwnym trafem wszyscy, którzy przymuszali się do nauki i odliczali dni do odebrania dyplomu jakoś nie znaleźli pracy "w zawodzie". Jak dotąd świetnie spisują się w drobnych firmach na etacie "techniko-informatiko" od przeinstalowywania Windows'a pani kadrowej Krysi. Bez możliwości rozwoju, bez ambitnych wyzwań, za marne grosze...

Nie wiem, mi się wydaje, że człowiek jest szczęśliwy, gdy robi to co lubi (i jeszcze mu za to płacą), a nie gdy wstaje rano i myśli: o ja censored, znowu do roboty...
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 07 wrz 2008, 23:53

Tristram pisze:o ile lubisz matmę, fizykę i nie boisz się tych przedmiotów

<wisielec>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 07 wrz 2008, 23:54

Mati, właśnie - jakie Ty masz pasje. poza motocyklami i pitbulami?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 07 wrz 2008, 23:58

Blazej30 pisze:historię starożytnego egiptu, który wydaje się być wyjątkowo nudny jak dla mnie
<laser>

hmm...rozumiem, że trafiłem w czuły punkt? czy chcesz dać mi do zrozumienia, że jestem amatorem nie znającym się na tym o czym mówię? czy co? ee?

motorem napędzającym moją miłość do historii zawsze była wojna :) dopiero potem zaczęła mnie historia interesować sama w sobie, najpierw były militaria...a powiedz mi, gdzie Egipcjanom do wspaniałych legionów rzymskich? czy chociażby falangi Olka Macedońskiego? czy też, zakutym w zbroje średniowiecznym rycerzom :P

ale przyznam się, że historię tego kraju przestudiowałem dość powierzchownie, a to głównie i jedynie z powodu, że mnie mało ciekawiła :) więc proszę już tu do mnie nie strzelać, bo mi dziury w ścianach porobisz kolego :/

[ Dodano: 2008-09-08, 00:01 ]
Blazej30 celowo to robisz? motor nie jest moją pasją, nie siedzę godzinami w garażu nie składam mojego jednośladowca, a z tym kojarzy mi się pasja...motor to moje marzenie, tak samo jak wiele innych, chociażby takie by wydać książkę, czy też pojechać na Hawaje :)

i chyba serio drwisz ze mnie Błażej, albo nie umiesz czytać, bo chociażby o jednej z pasji piszę od kilku postów...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 wrz 2008, 00:11

Mati pisze:a powiedz mi, gdzie Egipcjanom do wspaniałych legionów rzymskich? czy chociażby falangi Olka Macedońskiego? czy też, zakutym w zbroje średniowiecznym rycerzom :P
a co dopiero gdzie im do 101 powietrzno desantowej (o Gwiezdnej Flocie nie wspomnę) - mieszasz epoki młody <regulamin>
Mati pisze:Blazej30 celowo to robisz?
drażnę się bo cię lubię <evilbat> pytam poważnie - co byś mógł robić i za darmo?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 08 wrz 2008, 00:22

Blazej30 pisze:mieszasz epoki młody <regulamin>

napisałem wcześniej, że przede wszystkim i najpierw zaczęła mnie pasjonować wojna, militaria, bitwy itd. itp. więc oczywistym jest, że bardziej zainteresowały mnie czasy Rzymu, Krucjat, Napoleona i bitwy o Stalingrad, niż Egiptu, o którego wojnach dość mało się słyszało dopóki nie zgłębiło się bardziej tematu :) prawda?

Blazej30 pisze:pytam poważnie - co byś mógł robić i za darmo?

hmmm...oczywiście zakładając, że miałbym z czego żyć, to chyba jednak ta historia...pisać książki, udzielać wywiadów, ale nie takich co skłoniło mnie do podpisania kontraktu z Hugo Bossem, ale na temat, pisać do różnych czasopism historycznych i takie tam :)

Blazej30 pisze:drażnę się bo cię lubię <evilbat>

<pejcz2> <siekiera2> <starwars> żeby na końcu usiąść i <browar>

[ Dodano: 2008-09-08, 00:24 ]
Blazej30 pisze:im do 101 powietrzno desantowej

z czasów II WŚ czy obecnie? :>

Blazej30 pisze:o Gwiezdnej Flocie nie wspomnę

bardziej armia klonów ;)

[ Dodano: 2008-09-08, 00:27 ]
dobranoc :)
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2008, 00:26 przez Mati, łącznie zmieniany 2 razy.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 08 wrz 2008, 00:35

Ciebie wiec Mati nie tyle historia interesuje, co jej wycinek. Tym bardziej sie rozczarujesz- nie na tym studia historyczne polegaja, zeby o wojnach zapodawac.
Nie mozesz po prostu machnac matur na maksa, zrobic sobie rok przerwy i sie zastanowic?
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 08 wrz 2008, 06:44

TedBundy pisze:daję Ci +- 5 lat. Wtedy wiek poborowy aktywuje się prawie w stu procentach <diabel>
O rety! może wykorzystam swoje życie teraz w 100 % i nie doczekam tego wieku ;)
TedBundy pisze:bo chcą scementować uczucie, które ich łączy, wyrzec się egoizmu typu "jak mi sie nie podoba, zabieram zabawki z dnia na dzień i nara",
jeżeli bierze się ślub, jest się kogoś pewnym, tak? To ja mogę sobie żyć z kimś kogo pewna jestem, a beż ślubu i będę tak samo szczęśliwa. (Teraz troszkę też wyolbrzymiam, bo rozumiem po co i dlaczego ludzie biorą cywilny, nie wykluczone, że kiedyś cywilny (nawicześniej za 89 lat) będę chciała wziąć. )
TedBundy pisze:Powodów są tysiące.
Mam nadzieję, że do końca życia nie znajdę więcej niż 3
TedBundy pisze:dla niektórych to ważne, kościół, rodzina, przysięga przed ołtarzem, wesele z całą rodziną itd :)
a ja prawie to rozumiem, ale toć to hipokryzja, siostra moja do kościoła ma podobne podejście jak ja, a teraz nagle jej się przypomniało, że przed Bogiem przysięgać chce. A mamy taki uroczy w Gminie Urząd Stanu Cywilnego ;)
Wujo Macias pisze:Nie mozesz po prostu machnac matur na maksa, zrobic sobie rok przerwy i sie zastanowic?
Ryzyko, że po roku przerwy już nie zacznie studiów.

Mati! Idź na reso, reso jest super, reso ciekawe (na semestr co najmniej 1 przedmiot ciekawy nam dają, pośród tych 8 innych :P ), reso przyszłościowe jest też.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 wrz 2008, 07:21

Błażejku a gdzie się można do tej Gwiezdnej Floty zapisać ?? :D


Ja te nazwę to gdzieś już słyszałam
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2008, 07:22 przez Dzindzer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 wrz 2008, 07:30

Dzindzer pisze:a gdzie się można do tej Gwiezdnej Floty zapisać ?? :D
w San Francisko od 2161 r. <regulamin> no możesz ewentualnie stanąć na polu z kręgami i machać. może cię wezmą <diabel>
SaliMali pisze:może wykorzystam swoje życie teraz w 100 % i nie doczekam tego wieku ;)
zegara biologicznego nie oszukasz <nieladnie2> za góra 5 lat jak żółwica zapragniesz złożyć jaja
Mati pisze:Egiptu, o którego wojnach dość mało się słyszało dopóki nie zgłębiło się bardziej tematu :) prawda?
nieprawda! a botwa pod Kadesz? a pierwsza bitwa morska w dziejach w delcie Nilu? w gruncie rzeczy historia Egiptu roi się od wojen.Mati, zostań dziennikarzem !!
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 08 wrz 2008, 07:40

Wujo Macias pisze:Nie mozesz po prostu machnac matur na maksa, zrobic sobie rok przerwy i sie zastanowic?

szkoda mi roku...

SaliMali pisze:Mati! Idź na reso, reso jest super, reso ciekawe (na semestr co najmniej 1 przedmiot ciekawy nam dają, pośród tych 8 innych :P ), reso przyszłościowe jest też.

że na resocjalizacje? nieeee

Mati, zostań dziennikarzem !!

fuj! <chory>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 wrz 2008, 07:48

Blazej30 pisze:w San Francisko od 2161 r. <regulamin>

Odpada, za dużo czekania

Blazej30 pisze:no możesz ewentualnie stanąć na polu z kręgami i machać. może cię wezmą <diabel>

Może i wezmą, ale właściciele tego pola

Już wiem. Ty mi załatwisz. Tak po znajomości. Mówię ci ja to się świetnie nadaję

Blazej30 pisze:za góra 5 lat jak żółwica zapragniesz złożyć jaja

Czyli w moim wieku. A mi do jaj sie nie spieszy.

Ale miałam cudny sen. Latałam i to po kosmosie.

A już wiem gdzie ja o tej Gwiezdnej Flocie słyszałam. K ( ten co mi te uszy kupił) mówił, że bym do tej floty pasowała.

Ale mnie dzisiaj głupawka ogarnia i to od samiuśkiego rana <banan>


<boje_sie>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 08 wrz 2008, 07:54

censored :/ nie ma to jak źle ustawić budzik...miałem położyć się na 15 minut jak wyszedłem z psem, a spałem prawie godzinę...i dupa i zaspałem no :/ ja censored, co ja mam z tym wstawaniem to poezja
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 wrz 2008, 08:05

Mati pisze:i dupa i zaspałem no
Dopiero się rok szkolny zaczął. :/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 wrz 2008, 08:08

Mati, znajdź sobie bogatą kobietę, zrób jej dzieciorów i kłopot z głowy <diabel>
Dzindzer pisze:Już wiem. Ty mi załatwisz. Tak po znajomości. Mówię ci ja to się świetnie nadaję
dobra. jak zacznę program kosmiczny masz miejsce w nim zaraz za świnką morską <diabel>
Dzindzer pisze:A już wiem gdzie ja o tej Gwiezdnej Flocie słyszałam
http://www.youtube.com/watch?v=xuksQwGOtVs <regulamin>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 08 wrz 2008, 08:10

Ty mi nic nie mów, ja normalnie wstałem przecież tylko położyłem się na chwilkę bo po co mam tak wcześnie wstawać :/ i budzik w tel zaczął dzwonić gdy rozmawiałem z Kami :|

idę na busa. papaa
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 wrz 2008, 08:12

Mati pisze:bo po co mam tak wcześnie wstawać
Żeby nie zaspać.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 wrz 2008, 08:37

Ale zachęta. Oni tam tylko coś spawają. A ja nie chce na spawacza, o nieeeee
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 08 wrz 2008, 09:54

Lista zadań na dziś trochę mi się fizycznie niewykonalna wydaje <boje_sie> Ale oj tam. Przecież mogę być z kilku stron miasta jednocześnie, co to dla mnie.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 wrz 2008, 11:00

TedBundy pisze:Ale i tak najlepszy był motyw ze spaleniem Sony i zamieszkami

Możesz nie pisać takich rzeczy, nie każdy widział jeszcze trzecią część i psujesz komuś oglądanie, np mi <chory>
Wujo Macias pisze:Cytujac: "I wtedy przyszla ta je..bnieta..."
No, i taka sama mysl mam w kazdym momencie, gdy widze nowy post jednej z swiezych uzytkowniczek. Zagadka- o kogo chodzi?

<hahaha>

lollirot pisze:Zapomniałam, że dziś był marsz jamników ;( ;( ;(

:?

Mati pisze:obejrzałem Terminal właśnie...chyba jeden z najlepszych filmów ostatnich lat. genialny Hanks...świetny film.

film fajny, ale że genialny :>


Dobra, jestem już w domu. To był jeden z najbardziej męczących weekendów, 16 godziny nauki, wstawanie o 5.30 i spędziłam w sumie z 8 godzin w pociągach.
Ale jest super, strasznie mnie kręcą te receptury, łacińskie zwroty, leki. Ocenę z anatomii ze studiów będę miała przepisaną i nie będę musiała na nią chodzić :D. Cząstkowe oceny za różne kolokwia np. ze zdrowia publicznego dział z mikrobiologii też. Ogólnie jest 46 osób, w mojej grupie 23 i tylko 5 osób jest związanych z biologią lub chemią i dla mnie to cholernie łatwe. Szkoła ma statut szkoły dziennej, nawet nie wiedziałam.
Ale jest kilka dziewczyn po 30stce i one mają przerwę 10letnią w nauce. Jest też dziewczyna z filologii polskiej, która nie ma pojęcia o chemii. Większość osób nie słyszała o tym, że lecytyna jest w soi, albo co to jest prokariota. Zastanawiam się co tacy ludzie tam robią, bo jednak 2 lata to mało, żeby się w miarę wyspecjalizować nawet jako technik farmacji i nie dziwię się, czemu później większość kierowników aptek przyjmując technika załamuje ręce, że on nic nie potrafi. No, ale oni tam idą, żeby mieć pewien zawód a nie z zainteresowań chyba. Na technologi postaci leków prowadzący mówił, że jakiś czas temu we Wrocławiu było głośno o tym, że facet przyszedł do apteki i kupował paczkę prezerwatyw. Pytał się pani mgr jak ma tego używać. Ona myślała, że facet sobie robi z niej jaja i powiedziała "Zjeść i popić szklanką wody". Skończyło się to poważnym zabiegiem a sprawa wylądowała w sądzie <hahaha>

Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości