seks z matką karmiącą

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
iluzjonista
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2006, 12:20
Skąd: wlkp
Płeć:

seks z matką karmiącą

Postautor: iluzjonista » 19 gru 2007, 16:07

jak wygląda kwestia mleka matki karmiącej w stosunku do seksu?
Czy panów kręci spróbowanie tego mleka? I czy tak można? Jaki ma smak? ktoś próbował?

A Panie? Jakie jest Wasze zdanie? Nie pozwolicie? Czy tez nie widzicie w tym żadnego problemu? Kręci Was to?

pozdrawiam, tom
Mój erotyczny dziennik: www.mojasypialnia.bloog.pl
Opis jak sie kochamy, gdzie to robimy i co wtedy czujemy - dzień po dniu.
Zapraszam!
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 19 gru 2007, 17:36

iluzjonista pisze:jak wygląda kwestia mleka matki karmiącej w stosunku do seksu?
Plami pościel
iluzjonista pisze:Czy panów kręci spróbowanie tego mleka?
Pewnie jednych tak, innych nie :)
iluzjonista pisze:I czy tak można?
Można
iluzjonista pisze:Jaki ma smak? ktoś próbował?
Próbowałem. Jest słodkie, dość smaczne :P
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 19 gru 2007, 17:40

iluzjonista pisze:jak wygląda kwestia mleka matki karmiącej w stosunku do seksu?

Wciąż jest kobietą ;DD
iluzjonista pisze:A Panie? Jakie jest Wasze zdanie? Nie pozwolicie? Czy tez nie widzicie w tym żadnego problemu? Kręci Was to?

Ale co? Chcesz wyrwać cyca niemowlakowi? <hahaha>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
pafeu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2007, 20:12
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: pafeu » 19 gru 2007, 18:25

Iluzjonista pisze:Czy panów kręci spróbowanie tego mleka?


Może nie kręci, ale chciałbym spróbować tego mleka;p odkąd pamiętam to mnie to ciekawiło <aniolek> bo z dzieciństwa to raczej nie pamiętam <pijak>
Żelazo nie klęka.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 gru 2007, 19:27

iluzjonista pisze:A Panie? Jakie jest Wasze zdanie? Nie pozwolicie? Czy tez nie widzicie w tym żadnego problemu? Kręci Was to?
Dziekuje postoje. Absolutnie takie rzeczy mnie nie kreaca a wrecz odrzucaja.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 gru 2007, 22:24

Poczekaj niech Twoja Pani odstawi dziecko bardzo wczesnie praktycznie od razu, zrobi jej sie zator, a Ty bedziesz mial okazje sie wykazac. Tylko pamietaj, ze musisz miec ssanie jak 100 odkurzaczy lub tez przynajmniej z 50 expresow cisnieniowych do kawy. Gwarantuje, ze oboje sobie zdrowo pokrzyczycie a Ty dodatkowo stracisz wlosy na glowie :D <pijaki>

Nie wiem, nie probowalem, jesli to fizycznie bedzie krecic przyszla mame to chetnie jej wyzlopie codziennie z 5 litrow mleka :DDDD <aniolek>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 gru 2007, 08:23

Hyhy pisze:Poczekaj niech Twoja Pani odstawi dziecko bardzo wczesnie praktycznie od razu, zrobi jej sie zator, a Ty bedziesz mial okazje sie wykazac. Tylko pamietaj, ze musisz miec ssanie jak 100 odkurzaczy lub tez przynajmniej z 50 expresow cisnieniowych do kawy. Gwarantuje, ze oboje sobie zdrowo pokrzyczycie a Ty dodatkowo stracisz wlosy na glowie :D <pijaki>


Napisales to chyba pod wpływem znajomosci jednego jakiegos przypadku. Bowiem ja mam inne doswiadczenia, wcale nie trzeba ssac jak 100 odkurzaczy, na zator tez jest sposób. Moja Pani miala tak duzo mleka, ze spijałem je by jej ulzyc, nie krecilo mnie to ale podobalo mi sie to !! Jest to strasznie syta "rzecz"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 20 gru 2007, 23:44

iluzjonista pisze:jak wygląda kwestia mleka matki karmiącej w stosunku do seksu?

W dziwny sposób :P mleko samo tryska <aniolek>

I nic nie zastąpi faceta do obciągania piersi, a nie jakiś tam automat ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 25 gru 2007, 23:55

iluzjonista pisze:A Panie? Jakie jest Wasze zdanie? Nie pozwolicie? Czy tez nie widzicie w tym żadnego problemu? Kręci Was to?


Odpowiem ci za jakieś 7 miesięcy, wtedy sama się przekonam, bo nie mam obecnie zdania na ten temat bez żadnego doświadczenia. W chwili obecnej obrzydza mnie to i w ogóle nie kręci, ale zobaczymy jak będzie w realu :)
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości