Ocalić dziecko

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 lis 2007, 22:22

Augusto pisze:mialem to samo zaroponować

tez o tym pomyslalam, jest to jakies wyjscie.
kml pisze:grosza nie dam, nie przyłoże reki do tego

niestety, ale w takich sytuacjach, pieniadze zawsze sie jakos znajduja.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 20 lis 2007, 22:44

Dzindzer pisze:zawsze myslałam, że kobiecie która poddaje sie aborcji nic nie grozi,

Zgadza się, ale co z tego, że jej nie grozi? Ma być popełnione przestępstwo, a zadaniem policji jest zrobić wszystko, by je udaremnić.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 lis 2007, 12:29

Sir Charles pisze:Ma być popełnione przestępstwo, a zadaniem policji jest zrobić wszystko, by je udaremnić.

na przykład nie wypuszczą jej za granicę? <hmm> kto powiedział, że tu ma usuwać?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 21 lis 2007, 16:36

Sir Charles pisze:Ma być popełnione przestępstwo, a zadaniem policji jest zrobić wszystko, by je udaremnić.

Albo zamkną ją na tych kilka miesięcy żeby nie mogła iść na skrobankę?
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 21 lis 2007, 18:59

Marissa pisze:Albo zamkną ją na tych kilka miesięcy żeby nie mogła iść na skrobankę?
nosz Marissa <pijak>

przeciez bardzo trudno bedzie udowodnic, ze kobieta chce sie pozbyc dziecka, bo dowodow na taki zamiar za duzo moze nie miec
lollirot pisze:na przykład nie wypuszczą jej za granicę? <hmm> kto powiedział, że tu ma usuwać?
a co jezeli bedzie chciala usunac tu? nie wypuszcza jej za granice a okaze sie po czasie ze ciaza usunieta zostala w podwarszawskiej klinice...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 21 lis 2007, 20:25

No to będę tatusiem, już zaczynam się bać, nie będę się rozpisywał jak wkońcu to wyszło ale wyszło, widocznie tak musiało być
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 21 lis 2007, 23:23

Czyli twoja dziewczyna już nie chce usunąć ciąży?
Jeśli tak to bardzo się cieszę <banan>
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 22 lis 2007, 19:04

Ona_Mika pisze:Czyli twoja dziewczyna już nie chce usunąć ciąży?
Jeśli tak to bardzo się cieszę <banan>
ja tez <brawo>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 lis 2007, 00:31

kml pisze:No to będę tatusiem, już zaczynam się bać, nie będę się rozpisywał jak wkońcu to wyszło ale wyszło, widocznie tak musiało być

poprosiles ja o reke i bedziecie zyc dlugo i szczesliwie?

ale dobrze, ze nie usunie dziecka. ja nawet w takiej sytuacji, po rozpadzie zwiazku, nie rozwazalabym tego.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 23 lis 2007, 12:47

Nie poprosiłem i nie zanosi się szybko na to, matka mojej dziewczyny bruździ jak może, nie mogę z nią do porozumienia dojść, teraz chce aby córka sama wychowywałą dziecko, no cóż księciem nie jestem jakiego by mamusia chciała <pijak>
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 23 lis 2007, 13:01

Tak to jest jak ktoś trzeci włazi z butami. Spróbuj najpierw z dziewczyną dojść do porozumienia, to jak się dogadasz to może wtedy i z matką
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 23 lis 2007, 13:40

Ona_Mika pisze:Tak to jest jak ktoś trzeci włazi z butami. Spróbuj najpierw z dziewczyną dojść do porozumienia, to jak się dogadasz to może wtedy i z matką


Z dziewczyną jako tako się dogadać mogę, ale z jej matką nie cholery i wiem że mamunia non stop będzie bruździć, coś mi się wydaję że ona będzie starała się z czasem odebrać mi prawa do dziecka i kazać płacić alimenty na dziecko, bo po prostu mnie nie cierpi, taki typ człowieka. Czy onae mogły by być w stanie odebrać mi prawa do dziecka ????
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 23 lis 2007, 16:02

dobrze ze nieusuniecie dziecka!!bardzo sie ciesze,mozesz nie wierzyc ale ciesze sie ze sa jeszcze ludzie mlodzi ktorzy nieusuwaja ciazy.ostatnio obracalam sie w tym swiecie jest mnostwo par ktore to robia.Życze Wam szczescia!!:) glowa do gory

[ Dodano: 2007-11-23, 16:04 ]
kml pisze:Czy onae mogły by być w stanie odebrać mi prawa do dziecka ??


nie pozwol na to,wystarczy ze bedziesz dobrym ojcem i ona bedzie miala gowno do gadania!
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 24 lis 2007, 12:08

Narazie to czekam jak się sytuacja potoczy, ale jak dziecko się urodzi i "teściowa" będzie bruździć to tego dziecka nie bedzie widywać, ja nie mam zamiaru tolerować jej wtrącania się w decyzje dotyczące mojego dziecka
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 24 lis 2007, 15:56

kml pisze:Narazie to czekam jak się sytuacja potoczy, ale jak dziecko się urodzi i "teściowa" będzie bruździć to tego dziecka nie bedzie widywać, ja nie mam zamiaru tolerować jej wtrącania się w decyzje dotyczące mojego dziecka


slusznie mowisz!!!!ale pamietaj ze to babcia....
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 24 lis 2007, 18:15

kml pisze:Z dziewczyną jako tako się dogadać mogę, ale z jej matką nie cholery i wiem że mamunia non stop będzie bruździć


Porozmawiaj o tym z nią, że przez takie wtrącanie jej matka wszystko zepsuje, a wam to i tak zmartwień nie brakuję w związku z nową sytuacją

Narazie to czekam jak się sytuacja potoczy, ale jak dziecko się urodzi i "teściowa" będzie bruździć to tego dziecka nie bedzie widywać, ja nie mam zamiaru tolerować jej wtrącania się w decyzje dotyczące mojego dziecka


Widywać to jej zabronić nie możesz, ale coś zrobić żeby ni mogła Wam mieszać, może w końcu sama zrozumie, ale z tym będzie ciężko
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 24 lis 2007, 21:45

kml pisze:ale jak dziecko się urodzi i "teściowa" będzie bruździć to tego dziecka nie bedzie widywać, ja nie mam zamiaru tolerować jej wtrącania się w decyzje dotyczące mojego dziecka

A mnie się wydaje, że jak "teściowa" zobaczy brzdąca, to trochę zbastuje i zrozumie, że była za zabiciem takiego maluszka. Mam nadzieję, że to dziecko nigdy się nie dowie, że jego matka i babcia go nie chciały... Matko, znienawidziabym taką babcię i mamusię...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 lis 2007, 21:52

hathor pisze:... Matko, znienawidziabym taką babcię i mamusię...

a ja nie. Jesli by były dobra matka i babka to nie miała bym powodów. Za co miała bym winic, za to, ze sie ciazy mama wystraszyła, ze odpowiedzialności ??
Dla mnie było by ważne co po tym a nie to, że na poczatku ciazy byłam niechciana
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 lis 2007, 21:57

Tak sie zastanawiam czy tylko ja jestem generalnie raczej za niz przeciw aborcji? ;DD

Sytuacja z zycia - ja planowana, brat wpadka.
Ciocia moja - 5 skrobanek (o ile tera zjuz nie wiecej), 1 corka tylko po to urodzona zeby meza przy sobie zatrzymac (i tak odszedl). I zle, nie dobrze? Bywa i juz. Nikt o to do nikogo pretensji czy zalu nie ma :)
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 24 lis 2007, 22:41

Sytuacja z zycia - ja planowana, brat wpadka.
Ciocia moja - 5 skrobanek (o ile tera zjuz nie wiecej), 1 corka tylko po to urodzona zeby meza przy sobie zatrzymac (i tak odszedl). I zle, nie dobrze? Bywa i juz. Nikt o to do nikogo pretensji czy zalu nie ma :)
pusta kobieta bez moralnosci
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 lis 2007, 23:01

Augusto pisze:pusta kobieta bez moralnosci
Wiem. Generalnie mimo, ze znam ja lepiej to mam nawet jeszcze gorsze zdanie ;DD <niby siostra taty, ale nawet na ulicy sie do siebie nie przyznamy bo sie tak nie znosimy> Jednak co jest istotne do tego tematu - moja kuzynka nigdy do niej o to pretensji nie miala. Pomimo, ze wie dobrze czemu przyszla na swiat. Matka ja jakos tam na swoj sposob teraz bardzo kocha :)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 25 lis 2007, 20:29

kml pisze:Z dziewczyną jako tako się dogadać mogę, ale z jej matką nie cholery i wiem że mamunia non stop będzie bruździć, coś mi się wydaję że ona będzie starała się z czasem odebrać mi prawa do dziecka i kazać płacić alimenty na dziecko

Nie przesadzaj. Ot tak sobie odebrać praw też nie można - trzeba mieć podstawy ku temu. A alimenty... cóż, o to mogą do sądu podać, bo w sumie jesteś ojcem dziecka więc i finansowo też powinieneś pomagać.
daro777
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2009, 12:44
Skąd: z pracowni
Płeć:

Postautor: daro777 » 06 mar 2009, 12:58

Antyklerykałowie w większości wypowiadają się używając JĘZYKA NIENAWIŚCI więc z ich absurdalnymi argumentami nawet szkoda polemizować, bo aż zieje z nich NIENAWIŚCIĄ. W odniesieniu do dziecka, choćby tylko żyjącego pod sercem mamy należy odnosić się TYLKO Z MIŁOŚCIĄ. Ot i cała filozofia życia! ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 mar 2009, 13:09

Nie krzycz <cisza>

Moje serce nie dynda nad macicą

Odgrzebujesz topa tak starego by napisać takie coś i od czasu do czasu krzyknąć <chory>
Ostatnio zmieniony 06 mar 2009, 13:09 przez Dzindzer, łącznie zmieniany 1 raz.
daro777
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2009, 12:44
Skąd: z pracowni
Płeć:

Postautor: daro777 » 07 mar 2009, 18:01

Jeśli ktoś nie rozumie piękna tego, że człowiek w pierwszych miesiącach żyje pod sercem mamy to trudno nie każdego Bóg obdarzył talentem do rozumienia poezji. Bo człowiek kiedyś mieszkał w domku pod sercem mamy i to jest piękne:) Szkoda tylko, że Pani obraża sama siebie stwierdzeniem że Pani "serce nie ndynda nad macicą". Człowiek jest piękny, bo został stworzony piękny. Tylko od nas zależy co my z tym pięknem zrobimy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 mar 2009, 23:10

daro777 pisze:Jeśli ktoś nie rozumie piękna tego, że człowiek w pierwszych miesiącach żyje pod sercem mamy to trudno nie każdego Bóg obdarzył talentem do rozumienia poezji

W szkole z interpretacji wierszy byłam dobra, ale nadal nie zmienia to faktu, ze mi serce nad macica nie dynda i nie zadynda, a zwrot pod sercem mi nie pasi, no może nie pasić


twoja pisanina nic do tematu nie wnosi. Twoje ochy i achy również
Jehanne
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2013, 15:09
Skąd: skądś tam
Płeć:

Postautor: Jehanne » 15 wrz 2013, 20:24

wonsz pisze:
robinho pisze:Wtopili. Jeden z moich serdecznych przyjaciół ze swoja dziewczyną.
Podjeli decyzję. Usuną dziecko.


życie, ich decyzja - jeżeli go nie planowali i nie chcą na razie, zdecydowali się na zabieg. Co w tym dziwnego??? Dziwne jest chore prawo antyaborcyjne w tym porypanym kraju, które pozwala robić ogromne pieniądze na boku wszelakiej maści ginekologom....podziemie aborcyjne w Polsce przerabia olbrzymie kwoty....
Osobiście mam od sporego czasu dość słuchania pieprzenia o "życiu poczętym", ""dzieciach nienarodzonych", przyznawania embrionowi statusu myslącej jednostki itp podobnych pierdół, gdy "narodzeni" często zdychają z głodu i grzebią po śmietnikach <wsciekly> ...o nich nikt się nie martwi......żałosna hipokryzja....


Dokładnie tak!

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości