węglowodany

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

mezowski
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 10 wrz 2007, 00:23
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: mezowski » 03 paź 2007, 08:48

No rozumiem każdemu się może zdarzyć:D Nawet dwóm osobom pod rząd=]
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 03 paź 2007, 17:51

hehe normalnie oczopląs :) <pijak>
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 03 paź 2007, 20:56

z tego tematu się jeden wielki off-top zrobił !:D

Moim skromnym zdaniem nawet najslabsza odzywka przy umiejetnym stosowaniu i w kooperacji z dieta i zbilansowanymi cwiczeniami przyniosą efekty. Nawet kreatyna dla leszczy :}
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 03 paź 2007, 21:51

Cold Princess pisze:Nawet kreatyna dla leszczy :}

Kreatyna nie jest dla leszczy i tylko smiesza mnie tego typu wypowiedzi. Na kreatynie mięśni sie nie buduje jesli komus zalezy na przypakowaniu. A wy chlopcy lepiej poczytajcie i zorientujcie sie troche w temacie a potem po odzywki siegajcie bo sobie krzywde zrobicie
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 03 paź 2007, 22:32

a kto powiedział że kreatyna mięśnie buduje ??

larena
to prosze uswiadom nie co do tych odzywek jak mogę sobie krzywde zrobić, bo wychodzi na to że cały kulturystyczny świat się myli
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
Awatar użytkownika
Michalos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 21 sie 2005, 21:52
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: Michalos » 04 paź 2007, 06:20

Cold Princess pisze:Moim skromnym zdaniem nawet najslabsza odzywka przy umiejetnym stosowaniu i w kooperacji z dieta i zbilansowanymi cwiczeniami przyniosą efekty.


jak all jest dobrze ułożone i przestrzegane to będzie zajeb*** efekt a jak ktoś jeszcze ma genetykę tio nawet w sterydy nie będzie sie bawił ^^
mezowski
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 10 wrz 2007, 00:23
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: mezowski » 04 paź 2007, 15:01

Po gainerze fajne pierdy są:D Ale jak lubicie to i nie macie diety ułożonej to nie ma wyboru.
Awatar użytkownika
kml
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 14 lip 2007, 14:11
Skąd: End of World
Płeć:

Postautor: kml » 04 paź 2007, 16:18

Dietkę mam a i tak gainera biorę, bo ciężko jest codziennie np. spożywać tą wskazaną ilość kalori, czasem nie mam czasu zjeść obiadu na czas, lykam gainerka w 2 min i mam tak jakbym zjadł wypasiony pełnowartościowy obiadek z piersi kurczaka ryżu i warzywek ;), a poźniej moge spobie zrobić kolejny posiłek już normalny i spokojnie zjeść.
Wątpie w to czy ktokolwiek jest w stanie na samej diecie spożywać to dzienne zapotrzebowanie na energie (chodzi oczywiście o osoby które mają intensywny wysiłek).

A pierdy po gainerach są ale to tylko na samym początku spożywania, poźniej już nie stwierdziłem. <fuckoff>
"Jestem oazą spokoju. Kwiatem na tafli jeziora. Pier....nym ku.wa drzewem na brzegu strumienia"
mezowski
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 10 wrz 2007, 00:23
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: mezowski » 04 paź 2007, 17:11

Za czasów Arniego, Lui, Franco były odżywki? Nie. A jakoś dostarczali tyle kalorii ile trzeba.

Co do odżywek to raczej nie są szkodliwe, bo mają te same składniki co w jedzeniu - ale samo jebanie żołądka prochami to później masz na bank pierdy i qpa gainerową będziesz srał:D

Suplementy są szkodliwe (słabo, ale są) na bank:

monohydrat kreatyny:
- szkodliwość na nerki, po prostu osadza ci się w nich kreatynina i jeżeli pijesz dużo płynów i masz zdrowe nerki to jeszcze ok, ale jak ktoś ma chore nerki to nie polecam
- też wyczytałem, że oddziałuje na krew i serce negatywnie - producent ci tego nie poda, ale tak jest

xpand energy:
- w sumie xpand to według większości najlepszy mix kreatynowy. Ale looknij na skład - nawalone od censored składników, i tylko ktoś niezdrowy na umyśle powie, że to nie jest szkodliwe
- jak masz trening wieczorem to zmień na rano albo południe - bo jak wypijesz xpand e po treningu (20-22h) to powodzenia w uśnięciu:p mnie nakręca jak 2 mocne kawki=]

inne boostery:
nitro2, ko, venom

nitro2 nie testowałem, ale może być spadek libido, po ko (knockout) libido może spaść (kilka osób to potwierdziło) i pała słabo staje, a po venomie to już w ogóle nie staje (większość to potwierdza):D

I co dalej uważacie, że odżywki i suplementy bezpieczne (bo legalne w sklepie?). Polecam prolo zapodać - zapłacicie mniej, niż za kreatyne, a efekty 10x lepsze i pała stoi na maxa;p a po boosterach może flaczeć;p pzd
Awatar użytkownika
Michalos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 21 sie 2005, 21:52
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: Michalos » 04 paź 2007, 18:02

A pierdy po gainerach są ale to tylko na samym początku spożywania, poźniej już nie stwierdziłem. <fuckoff>


później tez są a jeszcze jak pijesz białko to jeszcze lepiej z tym jest : PP
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 04 paź 2007, 21:15

larena pisze:
Cold Princess pisze:Nawet kreatyna dla leszczy :}

Kreatyna nie jest dla leszczy i tylko smiesza mnie tego typu wypowiedzi. Na kreatynie mięśni sie nie buduje jesli komus zalezy na przypakowaniu. A wy chlopcy lepiej poczytajcie i zorientujcie sie troche w temacie a potem po odzywki siegajcie bo sobie krzywde zrobicie


posluzylam sie cytatem kolegi. Sama bynajmniej nie uwazam, by kreatyna byla dla leszczy, co kolwiek znaczy slowo leszcz

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości