ćwiczenia w żadnym razie nie na masę!

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
die_happy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 30 lip 2007, 21:19
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: die_happy » 02 sie 2007, 15:22

Ja też musze się ograniczać, muszę ćwiczyć, bo w rodzinie też są tendencje do tycia. Ciężko jest. Stosuję dietę "co 3 godziny". Jem małe posiłki co 3h. Narazie się sprawdza. Ale czuje głód. A mówili, że w tym czasie nie można zgłodnieć... Ale walczę z głodem wilekimi szklankami wody... <hmm> <headshot>
Jaki był ten dzień,
co darował, co wziął.
Czy mnie wyniósł pod niebo,
czy zrzucił na dno...
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 04 sie 2007, 22:35

Mam pytanie, lepiej stosować błonnik czy chrom?
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 sie 2007, 23:14

I jedno i drugie.
Ja mam blonnik z chromem ;DD
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 sie 2007, 08:25

die_happy pisze:Ale czuje głód. A mówili, że w tym czasie nie można zgłodnieć...

mozna, zalezy co jesz, moze za mało, moze za malo kalorycznie, albo jesz rzeczy z bardzo wysokim indeksem, po takich dostaje sie nagłego głodu, przynajmniej ja dotaje
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 05 sie 2007, 10:33

moon pisze:Ja mam blonnik z chromem
A mozesz mi podac nazwe?bylabym wdzieczna;)
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 05 sie 2007, 12:15

Lagartija pisze:Mam pytanie, lepiej stosować błonnik czy chrom?

Zalezy od tego z czym masz problemy. Jeśli nie masz problemów ze słodyczami, chrom jest zbędny. Jeśli jedenak owe posiadasz on pomoże Ci się ich pozbyć (tak teoretycznie, nigdy nie próbowałam bo mój orgaznim słodyczy się nie dopomina i ja ich po prostu nie jadam). A błonnik to błonnik- nie zaszkodzi. Tylko warto się zastanowić czy iść na łatwiznę i lecieć do apteki, czy może tak dietę ułożyć- aby zwiększyć jego spożycie.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 sie 2007, 14:28

Lagartija pisze:A mozesz mi podac nazwe?bylabym wdzieczna;)
Blonnik complex.

Rzucam a6w <foch> wstretna miala racje. Tluszczyku toto nie likwiduje. Po nim nie traci sie w cm tylko robi sie ubitym i rzezbionym. :/
Zeby nie bylo mowie to po 10 dniach, braku zauwazalnych golym okiem zmian na lepsze i zmierzeniu sie.
Przez caly tydzien stracilam tylko 2 cm w talii i 4 cm w biodrach :/ Z tym, ze ta zmiana to wyglada tak, ze po boczkach sie szczuplejsza zrobilam a tluszczyk tak dosyc mocno jest na przodze - fuj! <belt>
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 05 sie 2007, 22:50

moon pisze:
Lagartija pisze:A mozesz mi podac nazwe?bylabym wdzieczna;)
Blonnik complex.

Rzucam a6w <foch> wstretna miala racje. Tluszczyku toto nie likwiduje. Po nim nie traci sie w cm tylko robi sie ubitym i rzezbionym. :/
Zeby nie bylo mowie to po 10 dniach, braku zauwazalnych golym okiem zmian na lepsze i zmierzeniu sie.
Przez caly tydzien stracilam tylko 2 cm w talii i 4 cm w biodrach :/ Z tym, ze ta zmiana to wyglada tak, ze po boczkach sie szczuplejsza zrobilam a tluszczyk tak dosyc mocno jest na przodze - fuj! <belt>

Pewnie, ze likwiduje ale po 10 dniach to efekty beda o kant dupy rozbic. Wiec albo dociagniesz do konca albo przyznaj ze wymieklas.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 sie 2007, 22:58

dobę z gumy macie, że stać was na takie brewerie? :) Ja czasami wys.rać się nie mam czasu porządnie, co dopiero plany treningowe na parę godzin dziennie planować <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 06 sie 2007, 00:08

TedBundy pisze:dobę z gumy macie, że stać was na takie brewerie? :) Ja czasami wys.rać się nie mam czasu porządnie, co dopiero plany treningowe na parę godzin dziennie planować <diabel>

jak sie chce,zawsze sie znajdzie czas. to ok 30-40 minut zajmuje.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 sie 2007, 00:35

Wujo Macias pisze:. Wiec albo dociagniesz do konca
Od poczatku nie mialam takiego zamiaru :] Nie chce wygladac jak mutant - sory :]
Ani nie mam kilku godzin dziennie na cwiczenia. Chcialam zrobic minimum 14 dni i najwyzej 22. Ale patrzac na to co osiagnelam przez ten tydzien to dzieki zwyklym brzuchom mialam jakies 2 razy lepsze i satysfakcjonujace efekty. Wiec Wujo - ani jedno ani drugie :]
TedBundy pisze:dobę z gumy macie, że stać was na takie brewerie?
Nie, wakacje. A nawet jesli to sa tedziu rzeczy wazne i wazniejsze - z czegos mozna zrezygnowac, nie? :]

[ Dodano: 2007-08-06, 03:19 ]
Zrobilam wlasnie ponad dwie setki brzuchow i od razu mi sie brzuszek lepiej czuje. Tak lzej :D Stanowczo to jest lepsze od a6w <aniolek>

[ Dodano: 2007-08-06, 03:20 ]
Swoja droga ciekawie sie cwiczy po alkoholu <aniolek>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 09 wrz 2007, 13:23

Moon jak idzie :D ? Czy my dwie tylko tutaj walczymy :) ?

JA jestem po mierzeniu i mam 64 cm w talii, 4 cm mniej niż 2 miesiące temu <banan>
I właśnie sie kapłam, że kiedyś miałam ze 100 cm w biodrach, skoro mierzy się w pupie <boje_sie>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 09 wrz 2007, 14:10

Yasmine pisze:I właśnie sie kapłam, że kiedyś miałam ze 100 cm w biodrach, skoro mierzy się w pupie <boje_sie>


ja też mierzyłam się źle, więc wolę nie wiedzieć ile tam mam :D
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 wrz 2007, 16:13

Yasmine pisze:Moon jak idzie :D ?
Fatalnie. :/ Tzn nie przytylam, ale trace motywacje, fitness dociagne tylko do konca wrzesnia chyba i jadam za rzadko, za malo, za pozno. Wszystko sie sypie. :/
Trace chec do zycia zupelnie ostatnio i doslownie wszystko (łaczenie z waga i figura) zaczyna mi wisiec :(
A do tego znajomi zachwycajacy sie efektami [9 kg juz w dol poszlo] i mowiacy ze juz tak swietnie wygladam to po co jeszcze sie dietowac i cwiczyc :/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 09 wrz 2007, 16:27

moon pisze:A do tego znajomi zachwycajacy sie efektami [9 kg juz w dol poszlo] i mowiacy ze juz tak swietnie wygladam to po co jeszcze sie dietowac i cwiczyc :/

mi też tak mówią, ale ja wychodzę z założenia, że mówią tak dlatego, że nigdy tak nie wyglądałam i że to jest COŚ, ale to nie znaczy, że efekty nie mogą być jeszcze lepsze.

moon pisze:Fatalnie. :/ Tzn nie przytylam, ale trace motywacje, fitness dociagne tylko do konca wrzesnia chyba i jadam za rzadko, za malo, za pozno. Wszystko sie sypie. :/
Trace chec do zycia zupelnie ostatnio i doslownie wszystko (łaczenie z waga i figura) zaczyna mi wisiec :(

szkoda :(.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 paź 2007, 16:28

Dobra. Odkurzam temata.
Od jutra wracam z duza motywacja do zrzucenia polowy siebie jeszcze :D
Jestem wlasnie po wazeniu i mierzeniu i istny szok przezylam. Czuje sie jakbym z 20 kg przytyla znow, a tu tylek - waga stanela. Co lepsze cm tez dziwnie wyszly to w biodrach, udzie nawet o 1 cm spadlo jakos. A urosl tylko 1 cm w talii i pod biustem, a w biuscie 2 :D
To mnie akurat cieszy. :D
Nie wiem jak to sie stalo kiedy ja nocami nie spie i co tu mowic - jem no. A dzien prawie caly przesypiam. W domu od wiekow nie cwiczylam. Nawet kawe slodka pijam codziennie, jem na potege czekolade <dobra na jesienna depreche> , troche bialej maki tez ruszylam i w ogole osatnio zazeralam sie frytosami do piwa no. :|
Nie wiem jak, ale mi sie to podoba, bo zaczynam od miejsca, w ktorym przerwalam, a nie przytylam i znow trzeba dojsc do tego co bylo i jeszcze wiecej poleciec.

Yas bym ladnie Cie poprosila o wrzucenie tych gifkow albo linka do nich w tym topie. :)

Dieta to pikus, ale musze sobie ulozyc kilka roznych ukladow cwiczen, bo tamten jest nudny i znow go rzuce szybko jak bede to samo robic codziennie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 paź 2007, 16:39

księżycówka pisze:jem na potege czekolade <dobra na jesienna depreche> , troche bialej maki tez ruszylam i w ogole osatnio zazeralam sie frytosami do piwa no. :|

łoł <wow>

księżycówka pisze:Yas bym ladnie Cie poprosila o wrzucenie tych gifkow albo linka do nich w tym topie. :)


tutaj są te ćwiczenia i inne http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=lista&dz=11

Moon jestem niesamowicie ciekawa ile ważysz :>
Bo ja już spadłam do 57 kilogramów <fala>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 31 paź 2007, 16:48

ja się też chyba przyłączę, teraz ważę 62-63, przydałoby się zrzucić jakieś 6-7 kg.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 paź 2007, 16:49

Nola, eee a Ty nie masz czasem ponad 170 wzrostu :?
Bo jeśli tak, to myślałam, że więcej ważysz :>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 31 paź 2007, 16:51

mam 171 cm, to nie jest tak dużo. a ważyłam więcej(jakieś 66 kg), ale troszkę ostatnio schudłam.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 paź 2007, 16:53

Nola pisze:mam 171 cm, to nie jest tak dużo.

no ja wiem, sama mam prawie tyle co Ty, ale jednak 62 kilogramy przy takim wzroście to nie jest dużo :).

Nola pisze:a ważyłam więcej(jakieś 66 kg), ale troszkę ostatnio schudłam.

no chyba, że tak <browar>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 paź 2007, 16:54

Nola pisze:przydałoby się zrzucić jakieś 6-7 kg.
Ja sobie 9 stawiam na razie za poprzeczke. I mam nadzieje z 6 chociaz zrzucic do konca roku <evilbat>

[ Dodano: 2007-10-31, 16:56 ]
Poza tym nie waga jest wazna, ale to jak to sie rozklada. Tez myslalam, ze jak dojde do tego co teraz mam to bedzie w miare spoko - ale nie jest w ogole, to dopiero polowa drogi :D

[ Dodano: 2007-10-31, 16:57 ]
Moj tylek bedzie sie miescil w standardach UE do cholery! [:D]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 paź 2007, 17:01

księżycówka pisze:Moj tylek bedzie sie miescil w standardach UE do cholery! [:D]

<hahaha>

Ja 2 kilogramy temu powiedziałam, że nie chcę chudnąć a utrzymać wagę. No i chudnę dalej. Nie wyznaczam sobie żadnej granicy. Organizm sam mi do jakiejś wagi może dojdzie i się zatrzyma, bo przecie nie głoduje i mniej ćwiczę, więc chyba jeszcze dużo tak nie schudnę :?
księżycówka pisze:Tez myslalam, ze jak dojde do tego co teraz mam to bedzie w miare spoko

człowiekowi to jest zawsze mało :)
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 31 paź 2007, 17:05

Yasmine pisze:ale jednak 62 kilogramy przy takim wzroście to nie jest dużo :) .


dla mnie to dużo niestety :(
księżycówka pisze:Poza tym nie waga jest wazna, ale to jak to sie rozklada.


rajt, waga może wzrastać albo lecieć w dół, ale proporcje są zachowane zawsze. no i niestety, ja z niektórych części ciała w życiu nie schudnę tyle, ile bym chciała, nawet dochodząc do niedowagi :/.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 paź 2007, 17:07

Nola pisze:no i niestety, ja z niektórych części ciała w życiu nie schudnę tyle, ile bym chciała, nawet dochodząc do niedowagi :/ .

zdaje Ci się, serio. JA też myślałam, że z niektórych się nie da schudnąć (u mnie były to uda) i WSZYSTKO poleciało, ale to bardzo dużo czasu trwa.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 paź 2007, 17:08

Nola pisze:a z niektórych części ciała w życiu nie schudnę tyle, ile bym chciała, nawet dochodząc do niedowagi :/ .
Bo nie cwiczysz. Tez myslam podobnie, a tu nadal do mojego wzrostu mam 4-6 kg nadwagi a z tego co myslalam, ze w zyciu nie zrzuce spadam wlasnie. I to dzieki cwiczeniom.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 31 paź 2007, 17:52

no a mnie się jednak zdaje,że jest inaczej. przykład: ktoś ma powiedzmy większą pupę,bo tak jest już zbudowany. może schudnąć i robić ćwiczenia w szczególności na tę część ciała i co? namęczy się, na pewno schudnie, ale i tak ta pupa będzie cały grubsza w stosunku do innych części ciała.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 paź 2007, 17:57

Nola pisze:może schudnąć i robić ćwiczenia w szczególności na tę część ciała i co? namęczy się, na pewno schudnie, ale i tak ta pupa będzie cały grubsza w stosunku do innych części ciała.
Przez cwiczenia tez proporcje sie wala Nola.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 paź 2007, 18:08

Nola pisze:namęczy się, na pewno schudnie, ale i tak ta pupa będzie cały grubsza w stosunku do innych części ciała.

Pupę miałam duża i ostającą, teraz wręcz pupa się prosi o ćwiczenia, żeby była bardziej wypukła. Schudła przez aeroby no i dlatego zrobiła się płaska trochę. Siłowych ćwiczeń by się jej przydało, ale mi się nie chce :/.
Wszystko można wymodelować ćwiczeniami.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 255 gości