Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 11 lut 2007, 12:21

porozmawiaj , i moze sprobojcie bez kremu nawilżającego , dluga gra wstepna i powinnas być wilgotna ...

[ Dodano: 2007-02-11, 12:25 ]
karioka871 pisze:wkladal jednego palca dwa tez sie zdarzyly, ale rzadko wiec nie moge byc szeroka

no właśnie , ja mojej partnerce przed tym pierwszym raz wkładałem 2 place ...ale potem gdy kochalismy sie , odrazu wiedziałem ze jestem w niej , szerokośc gra tutaj jakąś role ale nie ogromną!
dziwny321
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 18 maja 2005, 08:01
Skąd: z Domu
Płeć:

Postautor: dziwny321 » 11 lut 2007, 12:25

A jak to jest podczas okresu (tzn juz to robilem podczas) ale Jesli chodzi o zerwanie tej blony dziewiczej...czy to sie jakos ma do tego a to do tamtego

Ale w sumie to ja mysle ze ona juz jej nie ma :D nie wiem od czego Ale spanikowana jest i boi sie (co normalne)

No dobra pogubilem sie :D co bedzie to bedzie Wazne zeby bylo dobrze

Dzieki wielkie za wasze rady (jak zwykle pomocne)
Czasem mysle ze milosc to: zdrada,wybaczenie,zazdrosc,zauroczenie,klotnie,lzy,rozstania... To wszystko co wydaje sie nią niebyć...
karioka871
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:59
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: karioka871 » 11 lut 2007, 12:29

Hehe noo dzieki za rade:) Na pewno ja wykorzystam, ale w przyszlosci...:) Teraz dam sobie spokoj, bo chce jeszcze pobyc dziewica:) Noo w sumie ciezko mi mowic czy pisac ze jestem dziewica bo akt sie odbyl, ale moze powem w ten sposob, ze nie chce jeszcze tracic blony:), ale dzieki za porade:)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 lut 2007, 13:37

Nie sądzę, aby nawilżenie miało coś z tym wspólnego, bo to nie zmniejsza czucia tylko zwiększa poślizg. A czy wkładając sobie jego członka miał pełny wzwód tzn. cała żołądź byla odsłonięta.tzn ściągłaś skórkę? (bo to daje czucie) Jeśli nie, to mu wierzę i czy u niego doszło do wytrysku i czy czułaś ten wytrysk w środku? W sumie jednak odnoszę wrażenie, że jednak nie narzekasz, bo i do sexu doszło i błonę zachowałaś. Co prawda żadki to przypadek, ale jak widać się zdaża.
Kochać i być kochanym
karioka871
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:59
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: karioka871 » 11 lut 2007, 13:50

W sumie to do konca nie wiem czy mial pelny wzwod:/Hmm to wyniklo szybko i jakos nie zwrocilam na to uwagi, ale chyba musial miec pelny wzwod, bo tak to nie moglby wejsc.Czy sie myle?Do wytrysku nie doszlo, bo przerwalismy, bo zaczelam plakac:/ Noo wlasnie nie jestem zadowolona, nie jest mi z tym dobrze, bo jakby bylo mi dobrze nie plakalabym po calym tym zdarzeniu.Dzis czuje kaca moralnego i nie moge sobie wybaczyc, ze doprowadzilam do tego, bo czekalibysmy dalej i chyba lepiej bysmy na tym wyszli...Mnie nie chodzilo o to by posmakowac tego zrobilam tego bo czulam i myslalam ze jestem do tego w pelni gotowa...Noo teraz bedzie fajnie jak przy kolejnych razach nie przebije mi blony:/, bo ogolnie to nie mile uczucie jest czuc nacisk i opor...Pozyjemy, zobaczymy....

[ Dodano: 2007-02-11, 14:03 ]
A moze to ze za duzo nie czul wynika z jego nawykow masturbacyjnych? Wiem ze wczesniej bardzo czesto sie masturbowal odkad jestesmy razem wyszedl z pomyslem ze bedzie sie masturbowal tylko przy mnie i z tego co mowi to dotrzymuje slowa. Moze to przez to tez?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 lut 2007, 14:09

karioka871 pisze:W sumie to do konca nie wiem czy mial pelny wzwod

Przy nie pełnym wzwodzie i nie ściągniętej skórce z żołędzi przy dobrym nawilżeniu można wsunąć do szparki, ale on nie będzie miał czucia. Nie chcę się tu wdawać w naukowe wywody, ale to właśnie żołądź jest najbardziej unerwiona i odsłonięta odbiera bodźce czuciowe.
Kochać i być kochanym
karioka871
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:59
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: karioka871 » 11 lut 2007, 14:16

Hehe nooo ja wiem troszke mam orientacji i wiem co jest najbardziej wrazliwe ale po prostu nie zwrocilam na to uwagi...Nastepnym razem na pewno na juz nie popelnie tego bledu i bede sie starala zwrocic na to uwage;P A co sadzisz o tej masturbacji??
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 lut 2007, 14:25

karioka871 pisze:nie chce jeszcze tracic blony:)

możesz mi wytłumaczyć, po co Ci ona? O_o
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
karioka871
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:59
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: karioka871 » 11 lut 2007, 14:30

Jejciu po to zebys sie pytal...:P Nie jestes dziewczyna nie wiesz jak to jest:P a ja tez nie jestem panienka ktora sie puszcza na prawo i lewo tylko szanuje swoje dziewictwo i jak bedzie odpowiedni czas by ja stracic to ja strace. Czuje ze jeszcze nie nadszedl odpowiedni moment i tyle..Hehe pewnie mnie wysmiejesz ale zwiazana jestem z nia tak amo z faktem ze jestem dziewica (no bylam)...Nie chce do slubu nie uprawiac seksu ale wszystko z czasem...
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 11 lut 2007, 14:37

karioka871 pisze:Nie jestes dziewczyna nie wiesz jak to jest:P
Jak nie jak tak? Chyba że to do lollirot nie było?!
Skoro tak się szanujesz i nie chcesz tracić dziewictwa to po co się chłopakowi do łóżka pchasz?
Ostatnio zmieniony 11 lut 2007, 14:38 przez Joasia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
karioka871
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:59
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: karioka871 » 11 lut 2007, 14:37

o.O jestes dziewczyna przeoczylam to:/ I chce cie przeprosic bo nie chce powiedziec ze jestes puszczalska czy cos bo moglo to tak wygladac po napisaniu mojego ostatniego posta tylko po prostu odnosze to do siebie tylko i wylacznie i do niczego nie jest mi potrzeba ale jestem z nia zwiazana...Trudno wyjasnic:/

[ Dodano: 2007-02-11, 14:40 ]
Ej sory nie pcham sie kazdemu jednemu facetowi do lozka chodze ze swoim chlopakiem juz poltora roku wiec czemu niby mam sie nie pakowac? W koncu jestesmy juz troszke czasu i jak napisalam na poczatku myslalam ze jestem gotowa czulam ze chce tego...
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 lut 2007, 14:43

karioka871 pisze: A co sadzisz o tej masturbacji??


To raczej nie przez to.Całkiem inne wrażenia:czuć swoją dłoń i pochwę swojej kochanej.
A tak przy okazji: przy następnym razie sprawdź czy chłopak czsami nie ma stulejki.
Kochać i być kochanym
karioka871
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:59
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: karioka871 » 11 lut 2007, 14:47

Nie nie ma to wiem juz teraz:)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 lut 2007, 14:56

No to nie pozostaje nic innego jak tylko doprowadzić go do pełnego wzwodu i sprawdzić czy cała żołądź jest odsłonięta i czy skórka na nim swobodnie się przesuwa.
Może na początek jakiś oralik w ramach gry wstępnej...
Kochać i być kochanym
karioka871
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:59
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: karioka871 » 11 lut 2007, 14:59

Nom dzieki za rady:) Noo jesli dojdzie do nastepnego razu( a kiedys tam dojdzie) to na pewno oralik bedzie jako gra wstepna:) A tak poki co narazie wlasnie na tego rodzaju seksie poprzystaniemy;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 lut 2007, 15:08

karioka871 pisze:A tak poki co narazie wlasnie na tego rodzaju seksie poprzystaniemy;)

Też mi się wydaje, że to najlepsze rozwiązanie do czasu podjęcia decyzji o rozstaniu się ze swoją cnotą.
Kochać i być kochanym
karioka871
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:59
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: karioka871 » 11 lut 2007, 15:12

Dokladnie, bo przeciez nie bede niczego robic na sile...W koncu to ma sprawiac przyjemnosc obojgu...;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 lut 2007, 15:17

karioka871 pisze:W koncu to ma sprawiac przyjemnosc obojgu...;)


Tylko pamiętaj, że mocno podniecony chłopak nie doprowadzony do wytrysku może potem trochę cierpieć (ból w jądrach).
Kochać i być kochanym
karioka871
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 10 lut 2007, 22:59
Skąd: Czestochowa
Płeć:

Postautor: karioka871 » 11 lut 2007, 15:19

o.O to tego akurat nie wiedzialam:/ Czemu tak jest??
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 11 lut 2007, 15:28

o.O to tego akurat nie wiedzialam:/ Czemu tak jest??

Nasienie gdzieś tam było już przygotowane do wystrzelenia. I potem zalega. Tak mi się wydaje. :?

Moze tak być lecz wcale nie musi. Możesz się go spytać, jak on czuje. :]
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 lut 2007, 15:28

Pewnie nagromadzona sperma to powoduje-mówię to z autopsji z młodszych lat.
Nie mówię, że same pieszczoty oralne nie są przyjemne, ale jak dla mnie teraz powinny się kończyć pełnym stosunkiem z wytryskiem i oczywiście orgazmem mojej lubej.
Życzę powodzenia.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 11 lut 2007, 17:08

karioka871 pisze:Wlasnie jak dla mnie to tez jest dziwne i tez tego nie rozumiem, ze nie czul, bo przeciez skoro sie wchodzi w waska dziurke to jak mozna nie czuc?


No własnie nie wiem,dlatego pytam.

karioka871 pisze:....Moze jestem za bardzo przewrazliwiona


Pewnie tak ale sie nie dziwie.

karioka871 pisze:nie wiem jak to jest, wiec sie martwie


To się nie martw,będzie dobrze. Gadaliście o tym? Zapytaj co dokładnie czuł itd. Poza tym może on miał nieco inne wyobrażenie o seksie,że to niekończące sie fajerwerki (będą jak potrenujecie) a sie przekonał,że jednak nie.

karioka871 pisze:Aaaa jeszcze do tego czy nie widzial to nie widzial;P Bo ja bylam na nim i ja powiedzmy "dowodzilam" wiec nie widzial


Czyli co? Nie patrzył? :P
karioka871 pisze:I dlatego tez wczoraj sie pojawily lzy i mysl "Co Ty dziewczyno zrobilas?"


Jeśli go kochasz i chciałaś to zrobić to nie rób sobie wyrzutów. Teraz jesteś zła na siebie bo nie wszystko poszło dobrze,gdyby było świetnie to byś nie żałowała.

Marcel18 pisze:pozycja klasyczna ... na pewno poczuje


Własnie!

karioka871 pisze:musial miec pelny wzwod, bo tak to nie moglby wejsc.Czy sie myle?


Mógłby.

karioka871 pisze:Noo teraz bedzie fajnie jak przy kolejnych razach nie przebije mi blony:/


Przebije. To nie mur obronny :P
Ostatnio zmieniony 11 lut 2007, 18:54 przez OneLove, łącznie zmieniany 1 raz.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 11 lut 2007, 18:43

OneLove pisze:Noo teraz bedzie fajnie jak przy kolejnych razach nie przebije mi blony:/

jesli będziecie sie kochali w pozycji klasycznej Ty na dole to raczej na pewno przebije.A teraz radze Ci troche wyluzować bo nie ma nic gorszego niz myslenie o tym nieduanym stosunku 24h na dobe :] i nastepnym razem będzie lepiej jeśli pogadasz szczerze ze swoim chłopakiem oraz obydwoje dołozycie wszelkich starań to powinno być dobrze <aniolek>
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 lut 2007, 19:09

madzix:) pisze:Noo teraz bedzie fajnie jak przy kolejnych razach nie przebije mi blony:/

Nie ma takiej opcji.Tylko chłopak musi się wykazać własną inicjatywą. Jedno zdecydowane pchnięcie (w klasycznej z poduszką pod pupcią/miednicą) i będzie po bólu i po krzyku i po błonie. Ale jeden podstawowy warunek przed-pewność że oboje tego chcecie!
Kochać i być kochanym
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 11 lut 2007, 19:12

Jarek pisze:Ale jeden podstawowy warunek-pewność że oboje tego chcecie!

Właśnie bo skoro karioka871, obsesyjnie o tym myśli to może być tak że z jedej strony cholernie bardzo tego chce i pragnie a z drugiej strony panicznie sie tego boi.Jak zwykle sa dwie strony medalu
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Marcel18
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 108
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:02
Skąd: z domku:)
Płeć:

Postautor: Marcel18 » 11 lut 2007, 19:20

nie ma się czego bać , jeśli czujesz że własnie z tym facetem chchesz zrobić ten I raz ,wiec nie ma nad czym się zastanawiać! predzej czy później trzeba bedzie to zrobić, póki jest czas:) a dopiero po przebiciu zasmakujesz rozkoszy ze stosunku :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 lut 2007, 19:20

I nie dziw się madzix- jak każda dziewica- i chce i się boi. Sorki, że tak uogólniam, ale jest takie powiedzonko o ludziach niezdecydowanych.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 lut 2007, 14:25

Niech zgadnę, to Wasz wspólny pierwszy raz?
Właśnie dlatego nie chciałam mieć inicjacji z prawiczkiem. Jeszcze dla Niego było lajtowo, On skończył w ogóle?

Uważam, że skoro chciałaś to zrobić, to byłaś gotowa. Tylko chłopak nie za bardzo był przygotowany i schrzanił sprawę.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 12 lut 2007, 16:08

Olivia pisze:Niech zgadnę

nie zgaduj, bo przecież napisała wyraźnie:
karioka871 pisze:oboje wczesniej tego nie robilismy
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 lut 2007, 16:10

lollirot pisze:nie zgaduj, bo przecież napisała wyraźnie:

No to dokładnie nie doczytałam.

W każdym razie porozmawiaj z Nim, dziewczyno. Szczerze. Powinno pomóc. :)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości