Odtwarzacz mp3

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Odtwarzacz mp3

Postautor: Elspeth » 05 gru 2006, 18:45

Kto z Was się zna na tych ustrojstwach i jest w stanie mi doradzić jakiś fajny niezawodny odtwarzacz do 200 zł? Przeglądałam na allegro i oczy w słup bo jak dla mnie to czarna magia...
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 gru 2006, 18:46

Daj 249 zł i kup se iRivera T-10. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 05 gru 2006, 18:47

Dolaczam sie do prosby.Sam planuje sobie kupic takowy w podobnym przedziale cenowym,ale slyszalem ze wsrod odtwarzaczy jest spora zawodnosc wiec nie wiem co wybrac
Obrazek
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 gru 2006, 18:51

Serio mówię - Iriver to bardzo dobra firma. Wprawdzie za te 249 zł ma się jedynie 512 MB (o ile pamiętam) ale za to jakość wykonania jest dobra. Sprzęcik jest pomyślany całkiem nieźle. Bateria - akumulatorek AA najlepiej. Koleżanka ma i go bardzo sobie chwali.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 05 gru 2006, 18:56

powiedz mi jeszcze gdzie za taką cenę? Bo nie widzę zadnej poniżej 280 zeta :>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 gru 2006, 20:22

W Media Markcie i Saturnie widziałem po takiej cenie.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 05 gru 2006, 20:26

ok w takim razie się rozejrzę, ale wszelkie inne sugestie mile widziane w tym topicu :)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 gru 2006, 20:37

Pytałem swego czasu ludzi na dziale audio - Iriver i Samsung zdecydowanie na czele. Sony i Creative potem. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 05 gru 2006, 20:41

hmm no-name'y z allegro może nie są i-river'ami ale funkcji mają o niebo więcej a za 250 kupisz już 2GB, na 512, wejdzie pewnie z 50 utworów jeżeli masz w lepszej jakości, więc jak dla mnie trochę mało.

ja zamawiałem paru osobom różne, i nie narzekały, sam też mam mp4 z tych pierwszych i gra bardzo fajnie,
jakość dzwięku - nie da się odróżnić od markowego, sprawdzałem w kilku słuchawkach, podłączałem do wieży i nie usłyszysz różnicy między dobrym no-name'em a philipsem za 800,

w sumie jak się kupi coś lepszego to pamięć i tak będzie samsunga, radio philipsa, a reszta i tak jest wytwarzana w tej samej fabryce... choć wiadomo, że jakość wykończenia troszkę inna

jeżeli nie zależy ci na firmie, a wolisz mieć więcej pamięci, to allegro.
w przeciwnym razie jakiś markowy
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 05 gru 2006, 21:38

vkajot pisze:jakość dzwięku - nie da się odróżnić od markowego, sprawdzałem w kilku słuchawkach, podłączałem do wieży i nie usłyszysz różnicy między dobrym no-name'em a philipsem za 800,


jakie sluchawki? jaka wieza? ciezko mi w to uwiezyc.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 05 gru 2006, 22:01

na dużych JVC i na zwykłych dousznych, i na normalnej wieży, szumy i jakość praktycznie nie do odróżnienia,
biorąc pod uwagę, że i tak scalaki są markowe, a inne z reguły i tak produkowane w tej samej fabryce, to najczęściej różnią się one nadrukiem na obudowie, więc w tej klasie sprzętu różnicy raczej nie da się wyłapać bez jakiś zaawansowanych testów.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 gru 2006, 00:01

Ja ma 256 za 150 zl juz z rok temu kupowany.
Ja bym na firmie az tak nie polegala.
Jesli tem mi sie zwali to mam mozliwosc kupienia za 150 zł 1 GB np. Ja duzo nie potrzebuje wiec z 512 by mi spokojnie starczylo to jeszcze taniej. I tez jakis zachwalany.
Jest sporo roznych promocji gwarancje itd.
Ja mam Digisona :) I nic sie nie zepsiuło. A ja łagodnie sie nie obchodze bo nie umiem :)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 08 gru 2006, 16:56

moj facet ma irivera i bardzo sobie chwali. twierdzi, ze gra o niebo lepiej niz moj ipod.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 gru 2006, 10:21

vkajot pisze:jakość dzwięku - nie da się odróżnić od markowego, sprawdzałem w kilku słuchawkach, podłączałem do wieży i nie usłyszysz różnicy między dobrym no-name'em a philipsem za 800,
Wieza sama nadaje jakosc dzwieku. A sluchawki, jak nie wprownywales na sluchawkach za np 250zl to i tak nie odroznisz.
Roznica nie bedzie w jakosci dzwieku a w jakosci wykonania, niezawodnosci.

Ps: A ja wole sobie kupic telefon komorkowy z duza pamiecia i MP3.
Awatar użytkownika
katerina
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 10 kwie 2005, 17:35
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: katerina » 09 gru 2006, 12:27

Ja mam thomsona - lyra czy jaos tak. I jest ok. Raz sie zepsul, ale sie sam naprawil :) Cos kolo 250 PLN dalam. 512 pojemnosci. Ladnie trzyma baterie, jest ok. Tylko mam malutki wyswietlacz, ktory ne jest wyswietlaczem, bo nie jest podswietlany - i to jest minus.
"Mój panie, na cóż tłumaczyć durniowi, że jest durniem. Przecież jego dureństwo na tym właśnie polega, że nie ma o nim pojęcia."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 gru 2006, 12:34

Jesli chodzi o najbardziej zawodne z tego co slyszlam mp3 to wlasnie
katerina pisze:thomsona
;) Ale co czlowiek to opinia.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 10 gru 2006, 13:18

moon pisze:Jesli chodzi o najbardziej zawodne z tego co slyszlam mp3 to wlasnie katerina napisał/a:
thomsona
Ale co czlowiek to opinia.


mialm mp3 thompsona i najpierw siadl wyswietlacz a potem calkiem sie popsula, na szczescie na gwarancji to mi kase zwrocili
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 11 gru 2006, 12:41

Złota era odtwarzaczy mp3 dobiega końca. Nadchodzi era "wszystkomających" telefonów. I takie właśnie rozwiązanie polecałbym osobom, które chcą kupić odtwarzacz i/lub telefon.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 11 gru 2006, 13:40

Zaq pisze:I takie właśnie rozwiązanie polecałbym osobom, które chcą kupić odtwarzacz i/lub telefon.
a ja kupilam osobno odtwarzacz i telefon i bardzo sie z tego powodu ciesze, dlatego, ze slucham bardzo duzo muzyki i duzo rozmawiam i przy takim stanie rzeczy moj telefon wytrzymywal max 2 dni, a takie ladowanie co chwilke nie jest dla mnie wygodne. czasem jak zapomne oidtwarzacza to lsucham muzyki z tel ale rzadko sie to zdarza...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 gru 2006, 17:13

Zaq pisze:Nadchodzi era "wszystkomających" telefonów.
<hahaha> Maja wszystko poza dorbymi bateriami :] Dlatego w zyciu nie chce niczego takiego 2 in 1.
I bym powiedziala ze raczej Era mp4 :]
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 11 gru 2006, 22:54

2 dni to wcale nie tak krótko jak na telefon, szczególnie jak się go dużo używa.

W sumie ile osób tylko opinii, na pewno nie opłaca się kupić nic bezmarkowego, bo co tanie to drogie... W sumie słyszałam, że iPody są bardzo awaryjne, podobnie jak Thomsony (ale to w ogóle badziewna firma i nie ma co ich w jednym rzędzie stawiać, szczególnie jesli chodzi o sprzęt audio :/). Panasonic to takie neutralne, ale jakbym miała kupować jeszcze raz odtwarzacz to wzięłabym CREATIVE'a. ZEN 30 gb <3
Sama mam takiej mało znanej tajwańskiej firmy PQI, z dużym ekranem, filmami i zdjęciami i jestem z niego całkiem zadowolona, choć ma pewno wady... Jak choćby bateria.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 11 gru 2006, 23:06

no nie wiem, co do tych niemarkowych, cena x razy mniejsza, fakt że zależy co się wybierze, ale czasem wykonanie nie najwyższe, ale jakościowo nie da się odróżnić, bo chyba nikt nie będzie tworzył zestawu hi-end na mp3, a w słuchawkach dousznych, czy nawet normalnych dużych różnice ciężko wychwicić

wiadomo, że jak się ma dużą kasę i chce się ją wydać to lepiej markowy, ale ja będę bronić no-name'ów :)

co do baterii. jak mi nie wytrzyma 5 dni to dla mnie śmieć, miałem SE 68 i tzrymał 7-9 dni, teraz 610 jakieś 5 tzryma, ale głównie piszę choć dużo.

[ Dodano: 2006-12-11, 23:07 ]
no nie wiem, co do tych niemarkowych, cena x razy mniejsza, fakt że zależy co się wybierze, ale czasem wykonanie nie najwyższe, ale jakościowo nie da się odróżnić, bo chyba nikt nie będzie tworzył zestawu hi-end na mp3, a w słuchawkach dousznych, czy nawet normalnych dużych różnice ciężko wychwicić

wiadomo, że jak się ma dużą kasę i chce się ją wydać to lepiej markowy, ale ja będę bronić no-name'ów :)

co do baterii. jak mi nie wytrzyma 5 dni to dla mnie śmieć, miałem SE 68 i tzrymał 7-9 dni, teraz 610 jakieś 5 tzryma, ale głównie piszę choć dużo.
tez mi się nie podoba 2in1 bo przy częstym słuchaniu czasem starcza na dzień, chyba że ktoś ma 2 bat....
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 gru 2006, 00:02

megane pisze:2 dni to wcale nie tak krótko jak na telefon, szczególnie jak się go dużo używa.
Musialabym chyba nie odchodzic od mojego zeby trzymal tylko tyle...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 12 gru 2006, 09:11

dla mnie te dwa dni to bardzo krotko, przy normalnym stabnie rzeczy, czyli rozmowy srednio okolo 5 h dziennie i okolo 10 smsow, bez sluchania muzyki wytrzymuje mi 4/5 dni
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Truskaweczka:)
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 31 paź 2006, 20:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: Truskaweczka:) » 03 sty 2007, 18:20

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=144254079 ==>ja sobie kupiłam taki i to całkiem niedawno i jestem zadowolona :)
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 24 sty 2007, 23:28

Słuchajcie zawiesił mi się odtwarzacz i nie reaguje na nic - nie mogę go wyłączyć, nie leci żadna piosenka. Nie wiem co robić. Zdarzyło się to komuś? A no i baterii nie mogę wyjąć - jest wbudowana :(
Obrazek
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 25 sty 2007, 00:26

ja polecam firmę Creative wytrzymałe, funkcyjne, minusem są często zbyt duże słuchawki i łatwo zdzierająca się obudowa...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 25 sty 2007, 00:29

paula19 pisze:ja polecam firmę Creative
Ja właśnie mam creative zen V. Cholernie się przestraszyłam jak sie zawiesił ale cóż - mój inżynierski zmysł i odblokowałam <hahaha>
Obrazek
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 25 sty 2007, 14:24

Ja polecam jakis telefon komorkowy ;DD
Np. Nokie N70, albo SE k750i lub SE k800.
Zawsze mozna kupic dwa razy pojemniejsza baterie ;DD A funkcji duzo no i targa sie jedno urzadzonko. Poza tym komorki z systemem operacyjnym to zajebista rzecz [np. Symbian].

moon, jak mi za jakies 2-3 lata znajdziesz odtwarzacze mp3, mp4 [standard sie nie liczy], chociaz w takiej ilosci jak teraz to dostaniesz ode mnie prezencik ;DD
Nawet iPod wprowadzil teraz do swojej oferty iPhone i w tym kierunku, czy tego chcesz, czy nie bedzie szlo - bo ludzie sa z natury leniwi i najlepsze urzadzenia to wszystko w jednym ;DD Nawet WiFi juz zaczyna wchodzic szerokimi drzwiami do komorek, a skoro w Polsce "kazdy" ma komorke, to nikt mi nie powie, ze odtwarzacze mp3 beda lepsze i beda sie lepiej sprzedawac od komorek z funkcjami multimedialnymi ;DD
Prawa rynku sa nie do zatrzymania ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sty 2007, 18:38

sadi pisze:Prawa rynku sa nie do zatrzymania ;DD
I to jest przykre :(

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 456 gości