Spotęgowanie orgazmu u kobiety

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
saviour
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2005, 21:24
Skąd: Gilead
Płeć:

Spotęgowanie orgazmu u kobiety

Postautor: saviour » 10 cze 2005, 09:44

Aloha,

wszystkim Panom, którzy chcieliby poprawić swojej kobiecie samopoczucie polecam taką oto metodę:

kiedy widzisz, że Twoja partnerka w niedługim czasie będzie szczytować, bardzo DELIKATNIE wsadzasz jej w pupę palec, maksymalnie głęboko. DELIKATNYMI ruchami naciskasz palcem w przód i do góry. W ten sposób pobudzasz mięśnie macicy i odbytu, które również (oprócz mięśni pochwy) kurczą się podczas orgazmu, co potęguje wielokrotnie doznawaną przyjemność :).

Oczywiście, nie należy przesadzać i robić nic na siłę. Kobietka może być również zaskoczona twoim nagłym zachowaniem, szczególnie jeśli nie robiliście tego wcześniej, lub nie przepada / nie uprawiała seksu analnego, lepiej więc porozmawiać z nią o tym wcześniej.

Naprawdę działa!
Długich dni i upojnych nocy!
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 10 cze 2005, 10:12

saviour pisze:Naprawdę działa!


i know <bicz1>
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 10 cze 2005, 10:17

no przeciez juz kiedys pisalem ze tam jest chyba taki guziczek wlaczajacy kobiecie dopalacz jak w mysliwcu startujacym z lotniskowca <banan>

sproboj zrobic to kobiecie ktora dosiada cie na jezdca - normalnie zajdzie cie w tym rodeo :)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 10 cze 2005, 10:18

sproboj zrobic to kobiecie ktora dosiada cie na jezdca - normalnie zajdzie cie w tym rodeo


chyba trzeba miec bardzo dlugie rece lub palec :D
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 10 cze 2005, 10:30

wysil foxy wyobraznie :P

kobieta musi sie nieco pochylic do przodu - tak jakby facet mial calowac jej piersi (zreszta to tez niezle w tej pozycji ;)

skoro facet trzyma ja za posladki (klapsy i te sprawy :D) to co za problem wsunac paluszka ?
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 10 cze 2005, 11:35

Zawsze tez moze dosiasc faceta obrocona nie twarza, a pupka w jego strone :) Widok zapiera dech w piersiach... <mysli>
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
saviour
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2005, 21:24
Skąd: Gilead
Płeć:

Postautor: saviour » 10 cze 2005, 15:10

lollirot pisze:nic nowego dla mojego Faceta ten pan nie wymyslil : )


Ten Pan pyta co wymyślił twój facet a o czym ów Pan nie słyszał ;)...? A nuż usłyszy coś, o czym nie wie?
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

"z palcem w dupie..."

Postautor: amazonka » 09 gru 2006, 15:35

Przepraszam za tak brutalny tytuł, ale najlepiej oddaje sens mojego pytania.

Lubicie jak podczas seksu Wasz partner wsadza Wam palce (palce) w odbyt. Pytam z ciekawości jak to jest z takimi upodobaniami. Dziwi, zniesmacza a może kręci i podnieca?
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 09 gru 2006, 19:45

Ja kiedyś, może nie podczas sexu, ale intensywnych pieszczot miałam wsadzony palec i mnie to w niejaki sposób podnieciło, jednak później, kiedy wsadził głębiej, bolało. Więc jeśli tak troszeczke, i jeśli miałabym na to ochote to czemu nie - fajny wstęp do anala :]
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 09 gru 2006, 19:52

amazonka pisze:Pytam z ciekawośc

z ciekawości? :> coś takiego... ja bym powiedziała, że spróbowałaś czegoś takiego, albo chcesz spróbować, ale masz wątpliwości i chcesz zapytać ludzi, czy to czasem nie jest zboczeniem... :P
jeśli o mnie chodzi, to jest to paskudne <belt> tyłek nie służy do tego, żeby coś do niego wkładać... :P
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 09 gru 2006, 20:07

Nie zdarza sie, bo za krotko sie spotykamy na takie "akcje", ale taka mysl przechodzi mi przez glowe. Uwazam, ze w tym nie ma nic zboczonego. Czlowiek pod wplywem podniecenia robi rozne rzeczy - wkladanie palca w tylek akurat uwazam za normalne.


hathor pisze:...i chcesz zapytać ludzi, czy to czasem nie jest zboczeniem... :P


Dla mnie zboczona jest pedofilia, zoofilia, nekrofilia itd. itp.

hathor pisze:tyłek nie służy do tego, żeby coś do niego wkładać... :P


Eeee tam - czopki sie wklada i wyobraz sobie, ze sam je musisz tam sobie wkladac :P
A jak lekarz Ci je przypisze to nie ma zlituj :P
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 09 gru 2006, 20:08

No a sex analny to co?? Toż to wsadzanie penisa do odbytu :] Jakoś wiele osób to stosuje i nienarzeka :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 09 gru 2006, 20:12

lubię, przyznaję :) od czasu do czasu. Ale jako strona czynna <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 09 gru 2006, 20:18

Blade pisze:Eeee tam - czopki sie wklada i wyobraz sobie, ze sam je musisz tam sobie wkladac

to co innego... ale szukać przyjemności w tyłku? dla mnie to trudne do zrozumienia...
1981

Postautor: 1981 » 09 gru 2006, 21:09

hathor pisze:
Blade pisze:Eeee tam - czopki sie wklada i wyobraz sobie, ze sam je musisz tam sobie wkladac

to co innego... ale szukać przyjemności w tyłku? dla mnie to trudne do zrozumienia...


no to nie wiesz co tracisz. Obudzisz się z palcem właśnie w tyłku jak będziesz starą babą i Twój Facet pewnie nie skusi się na takie pieszczoty.To obrzydze cię bardziej bo ja swojej kobiecie lubie popieścić jezykiem pupke
Awatar użytkownika
artsex
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 22 paź 2006, 23:07
Skąd: POLSKA
Płeć:

Postautor: artsex » 09 gru 2006, 23:31

hathor pisze:
amazonka pisze:Pytam z ciekawośc

z ciekawości? :> coś takiego... ja bym powiedziała, że spróbowałaś czegoś takiego, albo chcesz spróbować, ale masz wątpliwości i chcesz zapytać ludzi, czy to czasem nie jest zboczeniem... :P
jeśli o mnie chodzi, to jest to paskudne <belt> tyłek nie służy do tego, żeby coś do niego wkładać... :P

to poczytaj opinie forumowiczow, moze to ty wlasnie jestes zboczona a raczej inna ;)
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 10 gru 2006, 00:09

artsex pisze:moze to ty wlasnie jestes zboczona a raczej inna

wypraszam sobie! to, co napisałam, miało znaczyć, że autorka tematu nie jest pewna, czy to jest normalne i stąd to pytanie... jeśli komuś odpowiada anal, to niech to robi, skoro to lubi... ja czegoś takiego bym nie sprobowała i tyle... dla mnie to obrzydliwe... każdy ma prawo w końcu do własnego zdania, nie?
Awatar użytkownika
artsex
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 22 paź 2006, 23:07
Skąd: POLSKA
Płeć:

Postautor: artsex » 10 gru 2006, 00:24

hathor pisze:
artsex pisze:moze to ty wlasnie jestes zboczona a raczej inna

wypraszam sobie! to, co napisałam, miało znaczyć, że autorka tematu nie jest pewna, czy to jest normalne i stąd to pytanie... jeśli komuś odpowiada anal, to niech to robi, skoro to lubi... ja czegoś takiego bym nie sprobowała i tyle... dla mnie to obrzydliwe... każdy ma prawo w końcu do własnego zdania, nie?

no masz racje każdy ma prawo do swego zdania, ale ty trochę w nim podsumowałaś tych którzy lubią takie igraszki no i o analu raczej tu nie byla mowa ale mniejsza z tym ;) milej nocki i tak się nie złość ;)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 gru 2006, 09:55

co ma anal wspólnego z palcem w pupie? :|
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 10 gru 2006, 10:39

hathor pisze:ale szukać przyjemności w tyłku? dla mnie to trudne do zrozumienia...

Jasne, że nie musisz tego rozumieć, ale nikt nie pisze o szukaniu przyjemności w tyłku, bo się nie da poszukać tam ze względu na to, że to już dawno zostało odkryte i niezaprzeczalnie w tej części ciała też znajduje się ośrodek przyjemności.
hathor pisze:każdy ma prawo w końcu do własnego zdania, nie?

Oczywiście, i wcale nie musisz lubić seksu analnego ani pieszczot w odbycie.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 10 gru 2006, 14:22

TedBundy pisze:co ma anal wspólnego z palcem w pupie? :|


Troszkę ma, i palca i penisa się wkłada do odbytu.

Ale na poważnie to miał być tylko przykład na to, że wsadzanie palca może nieść jakąś tam przyjemność, że ktoś na pewno to robi.
Awatar użytkownika
zet2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 gru 2006, 08:05
Skąd: Bara Bara
Płeć:

Postautor: zet2 » 11 gru 2006, 09:28

przyjemne to jest, moja obecna swiruje strasznie, ale wszystko od psychiki zalezy. Nic nie zrobisz jak w glowie kobiety siedzi, ze tak nie mozna i koniec.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 gru 2006, 09:46

hathor pisze:ja czegoś takiego bym nie sprobowała i tyle... dla mnie to obrzydliwe... każdy ma prawo w końcu do własnego zdania, nie?

Piszesz tak jak bys była pewna tego, ze to obrzydliwe, a Tobie tak sie wydaje. Teraz możesz coeniac jedynie własne wyobrazenia na ten temat

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 228 gości