O co Jej może chodzić?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 14 lis 2006, 19:18

joj_sport87 pisze: rozumiem, ze dziewczyna moze sie wstydzic pewnych rzeczy, ale kurde nie po takim czasie bycia z kims... troche to dziwne jest jak dla mnie...
...musi miec nastroj... na wszystko trzeba miec nastroj? kurde! a jak bedziecie musieli podjac jakies wazne zyciowe decyzje, to tez bedziesz musial rozpalac jej swiece i porozrzucac platki roz po pokoju ?


<hahaha> [wybuch śmiechu -_-]
lubisz pytania retoryczne? a od kiedy czas spędzony w związku dyskwalifikuje wstyd? i jaki to czas? "Kochanie, odliczamy:3...2...1... jesteśmy już rok razem!!! Ściągaj majtki, niech patrzą!" I sru seksik koło piaskownicy. Co to w ogóle za myślenie? Zalatuje seksizmem, zalatuje prymitywnym ignoranckim samcem stereotypowo myślącym o kobietach. A może ona właśnie na wszystko musi mieć nastrój? A co Tobie do tego? On ją kocha, widzi w niej wartościową kobietę etc. Zresztą tak dosłowne interpretowanie słów to już epoka kamienia łupanego. Może ona daje znak, że CZEGOŚ potrzebuje i nazywa to NASTROJEM. Nic Tobie do tego jak ktoś się komunikuje ze swoim partnerem, ile u kogo wstydu, po jakim czasie itp.

Jeśli ktoś ma poglądy/uczucia/potrzeby inne od Twoich, to nie znaczy że one są gorsze. Ani lepsze. Są inne.

moon pisze:Raczej opn jej nie pociaga po proostu wcale!I nei o magie chodzi tylko o to ze miedzy nimi nie iskrzy. Osobie czujacej porzadanie silne magie i iskry do niczego nie sa potrzebne swiece i platki....

jasne, więc skoro po roku kobita nie ma oktoberfestu pod pachami na jego widok to już nic jeno się pogodzić z tym smutnym faktem, zwiesić głowy i ubierać się na czarno. <mlotek>
a może jak setny raz on uściele to wyro okazami flory kwiaciarnianej ona pomyśli sobie "Ach, ze sto razy już dla mnie to zrobił" i bum! Oktoberfest...
Skąd wam się wzięło to czarnowidztwo...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 lis 2006, 19:30

moon pisze:Raczej on jej nie pociaga po proostu wcale!I nei o magie chodzi tylko o to ze miedzy nimi nie iskrzy. Osobie czujacej porzadanie silne magie i iskry do niczego nie sa potrzebne swiece i platki....


mam bardzo podobny pogląd :) nic dodać,nic ująć.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 lis 2006, 22:34

shaman pisze:sne, więc skoro po roku kobita nie ma oktoberfestu pod pachami na jego widok to już nic jeno się pogodzić z tym smutnym faktem, zwiesić głowy i ubierać się na czarno.
Nie po prostu pogodzic sie z faktami :]
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 lis 2006, 22:53

pako pisze:Powiecie mi o co może Jej chodzić, bo albo ja nie jestem z tego pokolenia, albo robię coś źle.

Spitoliłeś na całej lini..Zero taktu zero wyczucia..słoń w składzie porcelany..ja nie wiem jak można być takim nieudacznikiem..jeśli zależy ci tylko na jednym to są lepsze sposoby na osiągnięcie celu.
A z drugiej strony szacunek dla dziewczyny.. <aniolek>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 19 lis 2006, 13:12

shaman pisze:Kochanie, odliczamy:3...2...1... jesteśmy już rok razem!!! Ściągaj majtki, niech patrzą!" I sru seksik koło piaskownicy. Co to w ogóle za myślenie? Zalatuje seksizmem

hehe a czy ja tu o sexie w ogóle wspomnialem ? :>
z reszta mniejsza z tym, wszystko jest wyzej u przedmowcow
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 19 lis 2006, 17:52

skoro nie wspominałeś o seksie, to pisałeś nie na temat. bo to o seksie temat jest.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Charlesfaumn i 639 gości