Depilacja klatki piersiowej..

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

firstOne!
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 76
Rejestracja: 20 lip 2006, 16:15
Skąd: Poznań
Płeć:

Depilacja klatki piersiowej..

Postautor: firstOne! » 22 wrz 2006, 15:32

Jak to jest z wami kobiety, lubicie facetow bardziej owlosionych na klacie, czy raczej lyse klaty? Wydaje mi sie ze wiekszosc uwaza ze lyse, wiec tu pojawia sie pytanie, czy jest to normalne ze facet bedzie depilowal klate? Nie jest to jakies niewiem.. conajmniej nie na miejscu ? :P
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 wrz 2006, 15:42

firstOne! pisze:Nie jest to jakies niewiem.. conajmniej nie na miejscu ?

Jak Ci się chce, to czemu nie. Nie zwracaj uwagi na przymiotniki "pedalski" i "metro", którymi zaraz zostaniesz prawdopodobnie zarzucony ;) Tylko powiedz - chce Ci się depilować klatę dlatego, że wydaje Ci się, że większej ilości dziewczyn się to podoba? Rozumiem, że jesteś sam... - myślisz, że jakakolwiek dziewczyna uzależni zainteresowanie Tobą lub jego brak od tego, czy będziesz miał coś na klacie? :D A jeżeli jesteś z kobietą, to po prostu spytaj jej. Lub poczekaj gdy będziesz i wtedy spytaj :)
soul of a woman was created below
firstOne!
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 76
Rejestracja: 20 lip 2006, 16:15
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: firstOne! » 22 wrz 2006, 15:57

Jestem z kobieta, ale to nie chodzi o to czy to sie jej podoba.. tylko czy mnie :D a wydaje mi sie ze 'fajniej' jest miec gola klate. Bo jak sie chodzi na silke, to 'to' wszystko lepiej widac i w ogole :P tylko no wlasnie.. czy nie zostane przez kogos obrzucony przymiotnikami ktore wyzej wymieniles ? :P
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 wrz 2006, 15:58

Ja mam i nie gole, bo musialbym tez zgolic pasek na brzuchu, a to nie wchodzi w gre :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
firstOne!
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 76
Rejestracja: 20 lip 2006, 16:15
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: firstOne! » 22 wrz 2006, 16:09

TFA pisze:Ja mam i nie gole, bo musialbym tez zgolic pasek na brzuchu, a to nie wchodzi w gre :P


paski na brzuchu akurat mysle ze moga zostac ;)

Potrzebuje opiń pań ;)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 wrz 2006, 16:36

Szczerze? To nie ma żadnego znaczenia, jak to, czy ma włosy na głowie, czy nie. Jednak, gdybym miała wybierać, to wybrałabym owłosioną klatę ;P
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 22 wrz 2006, 18:35

jezeli Tobie sie podoba ogolona to chyba nie powinienes sie przejmowac tym co inni powiedza. gdybym byla facetem to najwazniejsza bylaby opinia mojej dziewczyny... a jako kobieta powiem, ze skoro juz masz owlosioną klatę to sobie taką zostaw...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 22 wrz 2006, 18:45

Co do klatki, to mi obojętnie czy gładka czy owłosiona. Taka i taka mi się podoba, ale skoro już masz owłosioną, to depilowanie chyba trochę bez sensu. Ale jeśli masz taki kaprys i chcesz, to czemu nie?

Mnie natomiast zastanawia inna rzecz w związku z usuwaniem owłosienia u facetów. Otóż powszechnie oczekuje się od kobiet, by usuwały zbędne owłosienie, szczególnie z nóg i pach. O ile z nóg głównie ze względów estetycznych, to jeśli chodzi o pachy, to pojawiają się argumenty o higienie. Więc dlaczego nie wymaga się od facetów by golili/depilowali pachy? Dlaczego na widok prawdziwych chaszczów pod pachami faceta nikt nie krzyczy "fuuuj"?
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2006, 18:53 przez Anula, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 22 wrz 2006, 18:52

Anula pisze:Więc dlaczego wymaga się od facetów by golili/depilowali pachy? Dlaczego na widok prawdziwych chaszczów pod pachami faceta nikt nie krzyczy "fuuuj"?


i tu sie moja droga mylisz:D bo ja nie tyle co wymagam to oczekuje:) w innym temacie juz gdzies pisalam, ze ostatnio taki temat sie w gronbie moich znajomych nasunal i okazalo sie ze na 5 facetow 4 goli pachy. nie pamietam dokladnie czy 5 czy 6 ich tam siedzialo, ale wiem, ze tylko jeden nie golil...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 22 wrz 2006, 19:00

madziorka.m, to mnie zaskoczyłaś. Ja się spotkałam z pojedynczymi przypadkami i oni raczej budzili zdziwienie. A już na pewno nie zauważyłam nacisku na facetów, żeby się golili. Może to na razie wielkomiejskie zwyczaje i powoli się upowszechnią...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 22 wrz 2006, 19:04

slowo "wielkomiejskie" mi sie podoba, bo akurat ja i Ci znajomi mieszkamy na takiej malej podmiejskiej wiosce:P
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 wrz 2006, 19:09

Anula pisze:Więc dlaczego nie wymaga się od facetów by golili/depilowali pachy?


Mialem już pod pachami każdą długość włosów. Przyznaję, długaśne kłaki są nieestetyczne i tylko i wyłącznie z takich względów można je przycinać. Natomiast co do higieny - jeżeli ktoś myje się codziennie, to im krótsze włosy tym bardziej niehigienicznie. Zapewniam :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 22 wrz 2006, 19:16

madziorka.m pisze:mieszkamy na takiej malej podmiejskiej wiosce:P

Ale może pod Warszawą np. czy innym wielkim miastem? A na daleki Śląsk jeszcze nie dotarło? ;)
Sir Charles pisze:im krótsze włosy tym bardziej niehigienicznie

Hm, ciekawe. A jakieś uzasadnienie? Ja na razie spotykałam się z argumentami, że na włosach osadza się pot, bakterie itp. itd. czyli najlepiej owłosienie = zero. A dlaczego włosy 2 mm są gorsze od 2 cm?
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 wrz 2006, 19:19

Anula pisze:A dlaczego włosy 2 mm są gorsze od 2 cm?

Ponieważ we włosy 2 mm nic nie wsiąknie. Tylko zrobi mokrą plamę na koszulce. Że tak się dosadnie wyrażę. Antyperspirant nie ma tu nic do rzeczy. :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 22 wrz 2006, 19:27

Sir Charles pisze:Ponieważ we włosy 2 mm nic nie wsiąknie. Tylko zrobi mokrą plamę na koszulce.

Coś w tym jest... Ale u kobiet analogicznie. Czy w takim razie uważasz, że powinny tylko podcinać włoski? ;)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 wrz 2006, 19:31

Anula pisze: Czy w takim razie uważasz, że powinny tylko podcinać włoski?

To co ja uważam, to i tak nie ma żadnego znaczenia :) Jesteście zniewolone przez współczesną kulturę. Nie macie wyboru, musicie się depilować, ewentualnie popaść w ostracyzm i być wytykane palcami. ;P

My się nie damy <aniolek>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 22 wrz 2006, 19:38

Święte słowa :D
Ale z drugiej strony kobiety na ogół nie mają na tyle obfitego owłosienia, żeby pot potrafił w całości wsiąknąć. I taka niewydepilowana miałaby i nieestetyczne kłaki i mokre plamy. To już z dwojga złego lepsze tylko mokre plamy ;)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 wrz 2006, 19:41

Weź jeszcze pod uwagę, że kobiety nie pocą się tak obficie, jak faceci, a ja na dodatek obficie nawet jak na faceta :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 22 wrz 2006, 20:03

a to nie jest przypadkiem tak, ze antyperspirant osiada na tych dlogich wlosach i nie dziala wtedy, a jak sa przyciete to wsiaka w skore i sobie tam dziala? bo ja tak wlasnie sie zastanowilam i moj antyperspirant wsiaka w skore po chwili a pozniej dziala(bo jak na kobiete tez dosc intensywnie sie poce a on jako jeden z nielicznym potrafi z tym 'walczyc')
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 wrz 2006, 20:12

firstOne! pisze:Jak to jest z wami kobiety, lubicie facetow bardziej owlosionych na klacie, czy raczej lyse klaty?

Naturalne.
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 22 wrz 2006, 20:20

madziorka.m pisze:on jako jeden z nielicznym potrafi z tym 'walczyc'

To napisz jeszcze proszę jaki to. Ja już tyle wypróbowałam, ale żaden nie jest tak do końca skuteczny :(
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 wrz 2006, 20:53

Yasmine pisze:Naturalne.
Dokladnie. Nie ma to znaczenia.
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 22 wrz 2006, 21:16

moon pisze:Dokladnie. Nie ma to znaczenia.


A dla mnie ma i to duże czy chłopak ma owłosioną klatkę czy nie.

Nie podoba mi sie chłopak a la malpa- dlatego tacy ktorym chaszcze na klacie wyrosły mnie nie interesuja.

Nie chcialabym się być z chłopakiem przypominającym pedała - bo jak nawet jednego włoska chłopak na klatce nie ma to mi sie ewidentnie z pedałem albo lalusiem kojarzy.

Najlepiej jak jest naturalnie troszkę włosków - tak jak ma mój ukochany.

Włosy są bardzo ważne na głowie i wszędzie. Dla mnie głowa i jej zawartość oraz włosy czyli i wszystko co się z głową wiąże... oraz stopy a więc również buty i to dokąd wędrują to życiowe priorytety.
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 wrz 2006, 21:20

cóż, owłosienie to kwestia stricte genetyczna :] Zabawne, jeżeli to ktoś traktuje jako sine qua non do dalszego zacieśniania kontaktów <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 22 wrz 2006, 21:21

I co jeśli nie ma okazji do zajrzenia pod koszulę w celu sprawdzenia czy te włosy są w odpowiedniej ilości? :D
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 22 wrz 2006, 21:42

TedBundy pisze:Zabawne, jeżeli to ktoś traktuje jako sine qua non do dalszego zacieśniania kontaktów <diabel>


Tak jak mówiłam już pewnie nie raz - dopasowanie wizualne jest naprawdę ważne.

I co jeśli nie ma okazji do zajrzenia pod koszulę w celu sprawdzenia czy te włosy są w odpowiedniej ilości?

To trzeba delikwenta związać i zedrzeć mu koszule z klatki w celu odkrycia jego prawdziwego oblicza.
Klatka bardzo wiele mówi o człowieku jednak.
Na pewno brak owłosienia na niej wskazuje na lekki niedobór testosteronu a co za tym idzie należy takiemu chłopakowi z klatką niemowlaka odebrać trochę męskości.

Męskość nie tylko długością owłosienia ale też długością czego innego się mierzy, ale to już dyskusja na trochę inny temat. <foch>
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 wrz 2006, 21:57

betusia pisze:To trzeba delikwenta związać i zedrzeć mu koszule z klatki w celu odkrycia jego prawdziwego oblicza.


ja ciągle mam nadzieję, że jaja sobie robisz, bo nie jestem w stanie uwierzyć, że serio taką brednię można wygłosić <faja> Dopasowanie wizualne, powiadasz? Może i tak. Ale o "klatce" raczej nie przekonasz się na 1-szy rzut oka, nicht wahr? Ani o długości wacka :] Na pierwszym spotkaniu biedaczyna ma spodnie ściągnąć i calówkę z kieszeni wyjąć? Litości... <hahaha> <hahaha>

[ Dodano: 2006-09-22, 21:58 ]
betusia pisze:Klatka bardzo wiele mówi o człowieku jednak.


tzn co mówi? Np o mnie? Mam w cholerę kudłów i z przodu i na plecach. Kim zatem jest Ted ? <faja> <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 22 wrz 2006, 22:05

TedBundy pisze:Kim zatem jest Ted

Teddy Bear <hahaha>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 22 wrz 2006, 22:05

TedBundy pisze:Kim zatem jest Ted ?


Jeżeli jest tak jak mówisz to jesteś zatem owłosiony jak małpa. Ale z opowieści to się nie da osobowości określić - klatę trzeba posprawdzać palpacyjnie.

TedBundy pisze:Na pierwszym spotkaniu biedaczyna ma spodnie ściągnąć i calówkę z kieszeni wyjąć? Litości... <hahaha>




Nie musi być na pierwszym - może być w miarę rozwoju sytuacji.

TedBundy pisze:ja ciągle mam nadzieję, że jaja sobie robisz, bo nie jestem w stanie uwierzyć, że serio taką brednię można wy


Nie - ja tak mam już na co dzień takie rzeczy głoszę. Mam dośc wyrobione poglądy na temat owłosienia. Na przykład rudych nie znosze - bo fałszywe.
Ale podobno najlepsze teksty mówię w łóżku. Potem całymi dniami się śmiejemy z moim ukochanym. <pijaki>
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 wrz 2006, 22:10

betusia pisze:Na przykład rudych nie znosze - bo fałszywe.


a blondyny to skrajne idiotki :] Niech nam żyją stereotypy! <faja>

betusia pisze:. Ale z opowieści to się nie da osobowości określić


rany boskie, co ma klata do osobowości? <boje_sie>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości