Jestem w rozterce :(

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Tymon
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lip 2006, 21:49
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Tymon » 02 wrz 2006, 21:02

lady.26 pisze:Rozumiem cie, bo sama chciałabym poczekać z dzidziusiem do odpowiedniego momentu
No własnie i ja też . Pozatym sex jest na całe zycie i nie zamierzam obawiać się go caały czas.

[ Dodano: 2006-09-02, 21:05 ]
lady.26 pisze:Tymon, zrywac zwiazek z powodu antykoncepcji( a raczej jej braku) to lekka przesada.
Skoro nie to zaproponuj mi lepsze rozwiązanie bo do mojej dziewczyny żadne argumenty nie trafiają (naprawde sie staram).Zależy mi na niej. Uparła się że wiara tak nakazuje i to jest dla niej najwarzniejsze. Co zatem mam uczynić?? Bo porozumienia w tej kwestii nie widze. Chce być wobec niej feair - jak to rozwiązać??
Ten, co nic nie robi, nic nie rozumie
lady.26

Postautor: lady.26 » 02 wrz 2006, 21:19

To jest sytuacja patowa. Skoro ona sie uparła i nie chce łamać reguł, to Ty musisz na to przystać, skoro tak bardzo ci na niej zależy. Robutki ręczne , seks oralny w jej dni płodne, to wszystko co mogę ci poradzić.
Awatar użytkownika
Tymon
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lip 2006, 21:49
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Tymon » 02 wrz 2006, 21:29

lady.26 pisze:seks oraln
nie wiem czy na to przystanie skoro gum nawet nmie akceptuje. Patowa sytuacja to wiem tylko że ja na to przystać nie moge bo to decyzja na całe zycie. Będe musiał chyba to zakończyc mimo wszystko chodz naprawde nie chce...
Ten, co nic nie robi, nic nie rozumie

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 614 gości