Co Was wkurza?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 sie 2006, 23:27

ptaszek pisze:mnie wkurzają ludzie

Mnie też. Ale dodają tez energii, więc bilans wychodzi na zero, a zwykle nawet na plus :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sie 2006, 23:31

Yasmine pisze:Sir Charles napisał/a:
brak seksu,

ojj
Dobre! Charlie wypisuje całą litanię, a współczują mu jednego <hahaha> I kto powie, że tu się tyłkiem nie myśli? :D
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 sie 2006, 08:32

A no i wkurzają mnie ludzie, którzy jednego dnia obrabiają komuś dupę, że aż boli a następnego dnia w dupę tej osoby włażą i są dla niej mili do zrzygania.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 14 sie 2006, 08:37

nic :]
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 sie 2006, 08:38

Sir Charles pisze:Tatry w sezonie


podpisuję się pod tym :D I góralska hipokryzja. Świętojebliwość na pokaz, a jak jest, wiadomo <diabel> I ich wielka miłość do "dudków". Ale i tak uwielbiam tam przebywać :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sie 2006, 10:14

Nie topic dla mnie.
Mnie potrafi wkurzyć dosłownie wszystko. Zalezy od chwili. Od najkochanszych do najmniejlubianych rzeczy spraw. Sprawy mi obce i bliskie. Wszyscy ludzie i rzeczy. Nie ma co sie rozpisywac. :)
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 14 sie 2006, 15:05

wkurzają mnie dni w których wszystko zaprzysięża się przeciwko mnie....
i jeszcze to że w tym roku nie mogę iść na pielgrzymkę, a wszytskie osoby których nie lubię mają tą możliwość...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Grace

Postautor: Grace » 14 sie 2006, 22:09

paula19 pisze:wkurzają mnie dni w których wszystko zaprzysięża się przeciwko mnie....

ja też
Awatar użytkownika
Cynik
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 lip 2006, 21:43
Skąd: Festung Breslau
Płeć:

Postautor: Cynik » 14 sie 2006, 23:26

Wkurza mnie, że piwo mi się właśnie kończy <wsciekly>
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 sie 2006, 23:30

Wkurza mnie, ze wszystko co swietne szybko sie konczy, ze wrocilam juz do Polski, ze wyniose sie dalej dopiero za rok, ze pogoda marna, ze troche mi zajmie zebranie kasy na wyjazd do Bhaarat, ze 99% znajomych jest na wakacjach i nie ma sie obecnie z kim spotkac :/, ze fajki mi sie wlasnie koncza, ze brakuje mi nadal kilku rzeczy w wystroju mieszkania, ze Skarbowka chce cos ode mnie, ze nagrywarka mi sie popsula, ze suszarka w pralce cos nawala, ze na Sri Lance byl atak, ze w Intimissimi nie mieli czarnego gorsetu, ze nigdzie w Warszawie nie ma ksiazek w hindi etc...
A poza tym, mam dobry humor :]
Awatar użytkownika
maroon
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 04 lut 2006, 02:16
Skąd: de profundis
Płeć:

Postautor: maroon » 15 sie 2006, 00:02

Mnie obecnie nic nie wkurza, oprócz palaczy w miejscach publicznych i wiadomości z polskiej polityki. Chociaż może "wkurza" to złe słowo - to pierwsze mnie wk.urwia, a to drugie coraz bardziej zdumiewa.
Läßt sich fallen weich wie Schnee
Erst wird es heiß dann kalt am Ende tut es weh
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 15 sie 2006, 06:31

Mnie wkurza:
400kilogramowa baba zajmujaca trzy miejsca w autobusie, obcy ludzie pytajacy sie mnie w sklepie jaki zapach mnie podnieca, proby kradziezy naszego towaru sklepowego, brak kasy, to, ze 10 tabletek Effexoru kosztuje 45 dolarow, maz mnie wkurza swoimi babskimi fochami, wkurzaja mnie "polaks" robiacy naszemu narodowi krzywde i wstyd swoim zachowaniem zagranica, dorobkiewicze, kontraktorzy, szef mojego ojca, Tarnowiacy w Chicago, moja podreczna torebka, swiadomosc tego, ze zapadly mi sie policzki a brzuch zostal w miejscu, kadzidelka, ktore same gasna, burdel jaki mam obecnie w domu, rachunek za Internet (60 jeb***** dolarow za durny Internet tylko dlatego, ze nie mam domowej linii telefonicznej), to, ze dalsza obecna tu rodzina ma mnie w dupie i nawet nie raczy przekazac poczty ojca, ktora jest potrzebna do prawnika, zeby wydebic kase od baby, ktora spowodowala wypadek, to, ze benzyna kosztuje ponad 3 dolary za galon ( <chory> ), laski w legginsach, szpilkach i spodniczkach moro naraz, moja nerwica, bachory latajace mi po sklepie pelnym ceramicznych wyrobow i szklanych polek, administracja Bush'a, pastwienie sie nad Mel'em Gibson'em za to, ze jechal po pijaku i powiedzial cos o Zydach, jeb*** terrorysci, ktorzy chca wysadzac samoloty, to, ze nie moge sie zebrac na wyslanie listu do kumpeli do Wloch , to, ze nie moge z miejsca isc na kontrole lotow, to, ze nawet jesli napisze za pare lat cos sensownego to bede sie bala tego puscic po redakcjach a kretyni wydaja ksiazki i tluka na tym kase, to, ze wlasciciele domu wlaczaja klimatyzacje kiedy jest zimno a kiedy duszno musimy sie kisisc oraz to, ze do przyjazdu rodzicow jeszcze caly miesiac co oznacza, ze jeszcze caly miesiac do mojego pobytu (krotkiego) na O'Hare, moim ukochanym miejscu na swiecie,to, ze wszystkie dodatki do Final Fantasy VII sa dostepne gdzies daleko w Japonii i to, ze oryginalu bede musiala szukac na E-Bay, to, ze moj kretynski czytnik DVD blokuje dostep najnowszym grom z powodu konfliktu softwar'u z hardwar'em, to, ze pindy z Wright College odmowily mi wydania zdjec z mojej graduacji (dobrze, ze choc dyplom dali -_-' ), to, ze tesknie za Polska, za przyjaciolmi. To tak 1/10 jak na razie. Jak wytrzezwieje to moze cos dopisze.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 15 sie 2006, 08:55

sophie pisze:nigdzie w Warszawie nie ma ksiazek w hindi etc...
Zadzwoń do ambasady. Tam jest dwóch facetów od hindi i na pewno mają książki :)
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 15 sie 2006, 08:59

Wkurza mnie to, że siła małych ludzi leży ich w liczbie.
Innymi słowy, wkurza mnie, że w TYM świecie, statystyka rządzi...
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 15 sie 2006, 09:07

Mnie wkurza mój chłopak, to że na siłe dokłada sobie "obowiązków", za chiny ludowe nie moge tego zrozumieć.
Wkurzają mnie moje fochy, moja debilna praca, moje lenistwo, figura, "laski" które dopiero co skończyły podstawówkę, a już się biorą za najstarszy zawód świata, męski szowinizm. Moje włosy mnie wkurzają, bo zakręcają się jak głupie przy uszach i w ten sposób mam antenki, staruchy w busach, śmierdzą i narzekają że do grobu idą, że nie mam kasy na ciuchy i w ogóle na nic, że mam durne cv i głupi zawód, że nie umiem, nie wiem i nie moge się zmusić jak nauczyć się pisać list motywywujący.
Czarnuchy na Stadionie X-ciolecia, którzy mnie zaczepiali.
Wkurza mnie to durne życie.
A przedewszystkim ludzie.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 15 sie 2006, 09:11

Przed chwila moj wlasny maz wkur*** mnie niesamowicie. Ale z drugiej strony mnie to nie bierze. Niech sie wypcha jak jest tak nietolernacyjny dla sztuki <foch>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 15 sie 2006, 09:36

wkurza mnie jak nie moge czegos znalezc; brak czasu na wszystko, krolik; szef ktory jest starym podrywaczem, wlazacy mi do szatni w momencie kiedy sie przebieram i mowiacy "ohh gdybym byl mlodszy" itp.; facet zazdrosny o wszystko; gdy ktos proboje ograniczyc moja wolnosc i kontrolowac mnie lub mowi co powinnam zrobic i mna rzadzic; brak czasu na malowanie; wogle brak weny i pomyslu na obrazy; ze studia musialam wybrac ze wzgledu na mozliwosc dostania po nich prace;ze nie moge poswiecac sztuce tyle czasu ile bym chciala; kontuzja barku; trener; ze wszystko zalatwia sie po znajomosci; ze ksiazki sa takie drogie;ze w moim miescie wyburzyli 50m basen i nie wiadomo kiedy zbuduja nowy a buduja szesc 25m basenow; faceci przychodzacy na karnety kiedy mam trening, ktorzy proboja zagadac w momencie kiedy robie jakies wazne zadanie, i ciagle gapiacy sie; jak ktos nie traktuje mnei powaznie tylko dlatego ze jestem kobieta (czasem w pracy); faceci gwizdzacy na ulicy jak wlozy sie krotka spodniczke, korki na ulicach
jeszcze bedzie czesc dalsza ale jak tylko to pisze to sie zaczynam wkurzac bo widze ile rzeczy mnie denerwuje
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 15 sie 2006, 09:43

larena pisze: faceci przychodzacy na karnety kiedy mam trening, ktorzy proboja zagadac w momencie kiedy robie jakies wazne zadanie, i ciagle gapiacy sie; jak ktos nie traktuje mnei powaznie tylko dlatego ze jestem kobieta (czasem w pracy); faceci gwizdzacy na ulicy jak wlozy sie krotka spodniczke, korki na ulicach

larena pisze:facet zazdrosny o wszystko; gdy ktos proboje ograniczyc moja wolnosc i kontrolowac mnie lub mowi co powinnam zrobic i mna rzadzic;

larena pisze:brak czasu na malowanie

To wszystko u mnie takze, tylko zamieniamy malowanie na pisanie.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 15 sie 2006, 13:58

Wkurza mnie jak mój facet jest niezdecydowany.
Wkurza mnie że jak jest święto to na ulicach są pustki.
Wkurza mnie że już niedługo sesja wrześniowa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 15 sie 2006, 15:36

Wkurzaja mnie reklamy typu Vanish, gdzie jakies brzydkie kury domowe prosza, zeby nie wylewac wybielacza na koszule meza. Przy tym dubbing jest tak tragiczny, jak w starych japonskich filmach karate :/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 15 sie 2006, 15:43

wkurza mnie wkurzanie się innych
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 sie 2006, 22:26

Haro pisze:Wkurzaja mnie reklamy typu Vanish, gdzie jakies brzydkie kury domowe prosza, zeby nie wylewac wybielacza na koszule meza.

A mnie wkurzają reklamy podapsek always, jak się na nie wylewa wodę. Że to niby takie chłonne są.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 15 sie 2006, 22:35

Mnie ostatnio dobila "reklama" uslug prawnikow, ktorzy wygrzebuja bledy w leczeniu (ktore tak naprawde sa skutkami ubocznymi danych lekow i to kwestia tego, ze otoczenie musi cie dogladac jak je bierzesz, w tym tego, co biore ja- Effexoru. Ale ja juz to jadlam dwa lata kiedys to na mnie juz patrzec nie trzeba). A wiec tresc reklamy:
"Effexor, Prozac <tu jeszcze piec innych lekow, wszystko na czarnym tle, z boku ekrany stoi "gotykowa " z mina cierpietnicy i tu uwaga, uwaga>...CZY TY LUB KTOS KOGO ZNASZ POPELNIL SAMOBOJSTWO PO WZIECIU TYCH LEKOW? Jezeli tak to zadzwon do nas"

Zjechalam szybkim slizgiem z lozka i popedzilam do telefonu, kiedy uswiadomilam sobie, ze przeciez faktycznie niedawno popelnilam samobojstwo i nalezy mi sie odszkodowanie :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 sie 2006, 22:38

runeko pisze:CZY TY LUB KTOS KOGO ZNASZ POPELNIL SAMOBOJSTWO PO WZIECIU TYCH LEKOW? Jezeli tak to zadzwon do nas"

<hahaha>
oplulam sie moimi pieknymi smarkami :D
didi_16
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2006, 10:46
Skąd: aaaaaaaa
Płeć:

Postautor: didi_16 » 15 sie 2006, 22:58

Wkurza mnie, gdy za błędy jednych ludzi, muszę płacić inni... w ten sposób umarł mój kolega ;( :((
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 15 sie 2006, 23:44

Komputer który już mi się w ciągu godziny 3 razy zresetopwał <wsciekly>
Poczta która tez sie zbuntowała i dała do zrozumienia, że nic już dziś nie wyśle...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 sie 2006, 00:02

Mnie wkurza, jak ktoś nie potrafi pisać w języku ojczystym, a wie o tym i nie stara się tego zmienić. Ogólnie wkurza mnie niechlujstwo różnego rodzaju.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 sie 2006, 15:39

Mona pisze:Mnie wkurza, jak ktoś nie potrafi pisać w języku ojczystym, a wie o tym i nie stara się tego zmienić
Mnie to tam nie wkurza...




...mnie to wkur.wia!! <wsciekly>
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 sie 2006, 15:44

censored censored censored Wnerwia mnie jak ktoś olewa mnie i to co mówię ciepłym moczem censored
Co ja jestem? Jakiś gorszy gatunek czlowieka, że nie zasługuję nawet na krótkie "sorki nie dzisiaj, dziś nie mam ochoty z Tobą rozmawiać". Lepsze to niż totalny ignor. <wsciekly>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 16 sie 2006, 16:05

Elspeth <przytul>
Mnie też to denerwuje. :|
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 389 gości